TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
December 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Digitálny svet [i] 08:35 Zámena manželiek [i] 09:45 Oteckovia [i] 10:45 Rodinné prípady [i] 11:40 Kobra 11 [i] 13:40 FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Lovci peňazí [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Susedia [i] 21:25 FARMA [i] 22:40 Rodinné prípady [i] 23:45 Kobra 11 [i] 01:55 FARMA [i] 03:00 Šiesty zmysel [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Zdravá maškrta [i] 08:40 Mestá v čase II.: Manila, Filipíny [i] 09:10 Rodina doktora Kleista: Definitívny koniec 78/81 [i] 10:00 Zajtrajšie noviny II. 10/22 [i] 10:55 Duel [i] 11:25 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Don Matteo 10/96 [i] 15:35 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Mestá v čase II.: Kuala Lumpur, Malajzia [i] 16:55 Rodina doktora Kleista: Planý poplach 79/81 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Tanguy [i] 22:15 Reportéri [i] 22:50 Rédl 2/4 [i] 00:00 Don Matteo 10/96 [i] 00:50 Tanguy [i] 02:35 Dámsky klub [i] 04:10 Kultúrne hodnoty a pamiatky na území NP Poloniny a CHKO Vihorlat [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Telev: íkend [i] 06:25 Rozprávky pre somárika [i] 06:30 Roby a Boby [i] 06:40 Bob a Bobek na cestách [i] 06:45 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Nezbedný havran [i] 07:05 Včielka Maja [i] 07:30 Andyho dobrodružstvá na safari [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Smajlijoga [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Polícia [i] 08:45 Regina [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 09:55 Energetika [i] 10:10 Dvadsaťštyri hodín zo života istej ženy [i] 11:00 Svadobné fragmenty [i] 11:30 Obedníček: Pa a Pi [i] 11:40 INUI [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Kokosová voda [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Vizovice [i] 12:30 Portrét: Ján Valach [i] 13:05 Televízny posol [i] 13:35 Cesta [i] 14:00 Generácia [i] 14:35 Na Zakarpatí s láskou [i] 14:55 Autosalón [i] 15:20 Národnostný magazín: Nemecký [i] 15:50 Túžba po hviezdach 1/7 [i] 16:20 Regina [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Roma Spirit - nominácie [i] 17:30 Stvorení pre šport [i] 18:00 Hľadanie stratených svetov: Zlaté mesto kráľa Karola [i] 18:30 Večerníček: Tút [i] 18:35 INUI [i] 18:45 Veselá farma [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Smajlijoga [i] 18:55 Nezbedný havran [i] 19:05 Včielka Maja [i] 19:30 Andyho dobrodružstvá na safari [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 20:10 Moja diagnóza: Život v čreve [i] 20:35 Silná zostava: Keď sa deti stávajú rukojemníkmi rodičov [i] 21:25 Nežný revolucionár [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Kamene bolesti [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Správy a komentáre [i] 01:35 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ [i] 10:30 BUČKOVCI 3 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Doktori II. 15,16 [i] 14:50 SÚDNA SIEŇ [i] 15:50 POLICAJTI V AKCII [i] 16:50 NAŠI III. 23 [i] 17:30 NOVINY 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:45 INKOGNITO [i] 23:00 Myšlienky vraha VI. 16 [i] 00:00 HROBÁRI 7 [i] 00:45 POLICAJTI V AKCII [i] 01:45 KRIMI 02:15 NOVINY TV JOJ 03:00 TOP STAR [i] 03:15 Profesionáli VI. 6 [i] 03:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Simpsonovci XXIV. 9,10 [i] 05:40 DIVOKÉ KONE II. 36 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:20 Panelák 117,118 [i] 10:10 MacGyver 65,66 [i] 12:45 Fórky, vtipky XXVII. [i] 13:15 Simpsonovci XXV. 16,17 [i] 14:10 Panelák 119,120 [i] 15:45 Profesionáli VI. 5 [i] 16:35 Simpsonovci XXV. 18,19 [i] 17:30 Knight Rider 11 [i] 18:30 V divočine s Bearom Gryllsom II. 7 [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VI. 6 [i] 20:25 Hrdina Max 2: Chlpatý bodyguard [i] 22:20 NEĽUTUJEM [i] 22:55 OKTAGON MAGAZÍN [i] 23:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela 5,6 [i] 00:30 Letné sídlo 6,7 [i] 02:20 Profesionáli VI. 6 [i] 02:30 Panelák 119,120 [i] 03:35 Súdna sieň [i] 04:25 Letné sídlo 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown VII: Velká vlaková loupež [i] 09:45 168 hodin [i] 10:15 Skladiště [i] 10:35 Dobrodružství kriminalistiky: Vlas [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 StarDance X ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Po stopách hvězd [i] 14:25 Sázka na třináctku [i] 15:55 To je vražda, napsala VIII: Vražda ve filmovém studiu [i] 16:45 Cestománie: Guatemala: Říše Mayů [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance X ...kolem dokola [i] 20:05 Sametové stopy: Záplavy na Moravě [i] 20:10 Princip slasti 7/10 [i] 21:10 Rozsudek III.: Křižovatka [i] 21:40 Reportéři ČT [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:20 Kriminalista: Dolly 2 [i] 23:20 Na stopě [i] 23:45 Taggart: Místní hrdina [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:05 V kondici [i] 01:25 Týden v regionech [i] 01:55 To se ví [i] 02:20 Kalendárium [i] 02:35 Sváteční slovo herce Jiřího Sedláčka [i] 02:40 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Bedekr VI.: Zeeland [i] 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Hoří, má panenko [i] 10:10 Skřivánci na niti [i] 11:40 Svědectví pro výstrahu [i] 12:25 Vyloženě rodinná historie [i] 14:00 Podezření [i] 15:00 Konec velké epochy [i] 16:20 Co tomu říkáte, pane Werich? [i] 16:30 Lítost [i] 17:35 Spravedlnost pro Selvina [i] 18:45 Sedmives aneb Růžová holčička: Roztržitý pán [i] 18:55 Bedekr VI.: Zeeland [i] 19:20 Trvalé bydliště venkov: Devatero řemesel 12/16 [i] 19:40 Postřehy odjinud: Finsko očima Petra Voldána [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Česká hlava 2019 [i] 21:00 Bratři Okamurovi [i] 22:30 Sloní muž [i] 00:30 Lady Jane [i] 02:50 Queer: Říkejte mi Toyen [i] 03:15 Letecké katastrofy: Drama nad horou Fudži [i] 04:05 Kvarteto [i] 04:35 Krásy evropského pobřeží: Portugalské útesy [i] 04:45 Ochránce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Odložený prípad [i] 06:05 Mentalista [i] 08:20 Krok za krokom [i] 09:45 Inga Lindströmová: Láska v Samlunde [i] 11:55 Reflex [i] 12:50 Katie Ffordová: Vianočný zázrak v New Yorku [i] 14:30 Druhý dych [i] 16:30 Odložený prípad [i] 18:25 Mentalista [i] 20:15 Varte s nami [i] 20:30 Neželaná nevesta 274-275 [i] 22:30 Vymenené životy 215-216 [i] 00:50 Odložený prípad [i] 02:15 Smotánka [i] 03:25 Adela show [i] 04:40 Odložený prípad [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Washington potvrdil post lídra víťazstvom v Los Angeles
Na archívnej snímke hráč Washington Capitals Richard Pánik.

NBA: Milwaukee zvíťazilo v Detroite a uspelo 13-krát za sebou
Na archívnej snímke Giannis Antetokounmpo.

AHL: Ružička asistoval pri prehre Stocktonu
Na archívnej snímke slovenský hokejista Adam Ružička.

V tréningu zjazdu SP v lyžovaní je najrýchlejší Cochran-Siegle
Na archívnej snímke americký lyžiar Ryan Cochran Siegle.

Aktuálne správy

Najskôr hmly a jasný deň potom, pohráva sa slnko s Otom
Ilustračná snímka.

Bratislavský kraj výstavou v Bruseli pripomenul Nežnú revolúciu
Ilustračná snímka.

Starostovia bratislavských mestských častí zarábajú minimálne 3000 eur, primátor Vallovi si polepšil
Primátor Bratislavy Matúš Vallo a starostovia bratislavských mestských častí majú platy vo výške od trochtisíc do približne šesťtisíc eur. Najvyššiu čiastku, 6 048 eur, dostane mesačne primátor Vallo, ...

LEŽALA V JARKU: V Pezinku našli telo mŕtvej ženy
Ilustračná snímka.

VIDEO A PODCAST Diár na každý deň
Podcast relácie Diár.

Kontrola podguráženého šoféra v Pezinku priviedla policajtov k nálezu mŕtvej ženy
Kontrola zraneného vodiča pod vplyvom alkoholu priviedla policajtov až k nálezu mŕtvej ženy. K udalosti došlo v stredu 4. decembra v noci v Pezinku. Hliadka kontrolovala krátko pred 22:30 šoféra, ...

Divadlo Romathan uvedie premiéru inscenácie Rómske krvavé husle
Skúška hry Rómske krvavé husle v divadle Romathan v Košiciach 5. decembra 2019. Vpravo otec - Lukáš Oláh, tretí zľava majiteľ kasína - Marián Balog.

Slovenská národná galéria otvára výstavu Anny Daučíkovej
Na snímke výtvarníčka Anna Daučíková počas tlačovej konferencie Slovenskej národnej galérie (SNG) k otvoreniu výstavy Work in Progress: 7 situácií / 7 Situations v SNG v Bratislave 5.decembra 2019.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.