TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
December 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Extrémne premeny Slovensko - Druhá šanca na život [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:45 Kobra 11 [i] 13:45 FARMA [i] 14:55 Policajné prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Lovci peňazí [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:35 FARMA [i] 22:50 Utajený šéf [i] 00:10 Kobra 11 [i] 02:10 FARMA [i] 03:15 Šiesty zmysel [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:05 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Zdravá maškrta [i] 08:40 Mestá v čase I.: Tokio, Japonsko [i] 09:05 Rodina doktora Kleista: Bolesti brucha 76/81 [i] 09:55 Zajtrajšie noviny II. 8/22 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Don Matteo 8/96 [i] 15:10 Kultúrne dedičstvo: Rosenfeldov palác v Žiline [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Mestá v čase I.: Singapur 2. [i] 16:50 Rodina doktora Kleista: Nový život 77/81 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Zlaté časy [i] 21:30 Apropo šťastie [i] 23:05 Don Matteo 8/96 [i] 23:55 Zajtrajšie noviny II. 8/22 [i] 00:40 Apropo šťastie [i] 02:10 Svet v obrazoch [i] 02:30 Občan za dverami [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Cirkusy sveta: Kuba [i] 06:25 Panák z križovatky [i] 06:30 Roby a Boby [i] 06:35 Bob a Bobek na cestách [i] 06:45 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Nezbedný havran [i] 07:05 Včielka Maja [i] 07:30 Aj deti majú svoje práva 4/5 [i] 07:32 Andyho dobrodružstvá na safari [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLISONGS - Bluebird [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Regina [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 10:00 Čudný človek [i] 11:10 Valaštiatko bielo [i] 11:30 Večerníček: Tút [i] 11:40 INUI [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Malinová smajlina [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Veľký Pacifik: Vášnivý 3/5 [i] 13:20 Pád železnej opony [i] 14:30 Umenie [i] 14:55 Televízia za dverami: Neľútostný šéf [i] 15:25 Rómsky magazín [i] 15:50 Cirkusy sveta: Argentína [i] 16:20 Regina [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Ambulancia: Pečeň v nebezpečenstve [i] 17:50 Anjeli strážni Věry Čáslavskej [i] 18:20 (Ne)celebrity: Vladimír Michalko [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:35 INUI [i] 18:45 Veselá farma [i] 18:50 Nezbedný havran [i] 19:00 Včielka Maja [i] 19:25 Andyho dobrodružstvá na safari [i] 19:40 Pa a Pi po 33 rokoch: Pelikán [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 20:10 Miroslav Válek 2/2 [i] 21:20 Historická panoráma: Divadelníci a november 1989 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 SK DEJINY: Univerzita Komenského a Univerzitná knižnica [i] 23:15 Polícia [i] 23:30 Retro noviny [i] 00:00 Moje povstanie 2 - Žena na motorke [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Správy a komentáre [i] 01:30 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:35 SÚDNA SIEŇ [i] 10:25 Bučkovci 2. - Slnko, seno, dedina 6/6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 TOP STAR [i] 12:35 INOVUJME SLOVENSKO [i] 12:50 Doktori II. 13,14 [i] 14:45 SÚDNA SIEŇ [i] 15:50 POLICAJTI V AKCII [i] 16:50 NAŠI III. 21 [i] 17:30 NOVINY 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:50 NA HRANE [i] 22:20 SEDEM [i] 23:20 Myšlienky vraha VI. 15 [i] 00:20 POLICAJTI V AKCII [i] 01:20 SEDEM [i] 02:15 NOVINY TV JOJ 02:55 TOP STAR [i] 03:10 Profesionáli VI. 3 [i] 03:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Simpsonovci XXIV. 3,4 [i] 05:45 DIVOKÉ KONE II. 34 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:25 Panelák 113,114 [i] 10:20 C.S.I.: Kriminálka Miami 6, 7 [i] 12:40 Fórky, vtipky XXVII. [i] 13:10 Simpsonovci XXV. 12,13 [i] 14:10 Panelák 115,116 [i] 15:45 Profesionáli VI. 2 [i] 16:30 Simpsonovci XXV. 14,15 [i] 17:25 Doktori II. 11,12 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 TIPOS INFO [i] 19:40 Profesionáli VI. 3 [i] 20:25 Twilight sága: Nov [i] 23:15 Kráľova láska [i] 01:55 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela 3,4 [i] 02:40 Letné sídlo 5 [i] 03:20 Profesionáli VI. 3 [i] 04:00 Panelák 115,116 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VIII: Ďábelský tanec [i] 09:45 Domov [i] 10:05 Všechno, co mám ráda [i] 10:30 Vyprávěj: Ples [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 StarDance X ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Skladiště [i] 14:20 Otec Brown VI: Dvojí smrt Hercula Flambeaua [i] 15:05 Doktor Martin V: Až do smrti [i] 15:55 To je vražda, napsala VIII: Čarodějná kletba [i] 16:45 Všechno, co mám ráda [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance X ...kolem dokola [i] 20:05 Sametové stopy: Olga a Václav [i] 20:10 Vyprávěj: Klíč ke štěstí [i] 21:05 Dobrodružství kriminalistiky: Vlas [i] 21:55 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:55 Taggart: Dlužní úpis [i] 23:45 Kriminalista: Doživotí [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 Toulavá kamera [i] 01:45 Na stopě [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 13. komnata Mahuleny Bočanové [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Vzkaz Karla Lopraise [i] 05:30 Babylon [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Divoké srdce Afriky: Oheň 1/3 [i] 09:50 Majestátní Alpy 4/5 [i] 10:45 Severní Kyklady, modrobílá poezie [i] 11:40 Střední Evropa je svobodná [i] 12:35 Divnopis: Hajany [i] 12:40 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Rýn 1/2 [i] 13:40 Alésia: Poslední bitva [i] 14:40 Šílený svět studené války: Jaderný poker [i] 15:30 Apokalypsa Stalin: Zrození démona [i] 16:25 Ponorky: Neviditelní zabijáci [i] 17:20 Jak se vrací prales - Národní park Kalkalpen [i] 18:15 Naše tradice: Posvícení a hody [i] 18:45 Sedmives aneb Růžová holčička: Pořádná dáma [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky: Hajný Immo a jelínek Harry [i] 19:25 Zeměpis světa: Život v pampě [i] 19:40 Postřehy odjinud: Finsko očima Petra Voldána [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Modrá krev: Sternbergové [i] 21:00 Bedekr VI.: Zeeland [i] 21:30 Pivní putování: Severní Morava a Slezsko 11/12 [i] 22:00 Dicte – kriminální reportérka 6/10 [i] 22:45 Letecké katastrofy: Drama nad horou Fudži [i] 23:35 Queer: Říkejte mi Toyen [i] 00:05 Hříšná duše 5/8 [i] 00:45 Hříšná duše 6/8 [i] 01:25 Nejbližší krajina [i] 01:55 Ještě mám hlavu a dvě ruce [i] 02:20 Tuningovaná společnost [i] 02:45 Abeceda komunistických zločinů: Odplata [i] 03:00 Zašlapané projekty: Kombajn pro muzeum [i] 03:20 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:45 Folklorní magazín [i] 04:05 Mořeplavec na suchu [i] 04:35 Televizáci ze Sněženky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Mentalista [i] 08:20 Krok za krokom [i] 09:45 Neželaná nevesta 270-271 [i] 11:55 Reflex [i] 12:50 Vymenené životy 211-212 [i] 14:45 Druhý dych [i] 16:50 Odložený prípad [i] 18:35 Mentalista [i] 20:30 Neželaná nevesta 272-273 [i] 22:30 Vymenené životy 213-214 [i] 00:30 Odložený prípad [i] 02:05 Smotánka [i] 03:10 Adela show [i] 04:35 Odložený prípad [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Washington potvrdil post lídra víťazstvom v Los Angeles
Na archívnej snímke hráč Washington Capitals Richard Pánik.

NBA: Milwaukee zvíťazilo v Detroite a uspelo 13-krát za sebou
Na archívnej snímke Giannis Antetokounmpo.

AHL: Ružička asistoval pri prehre Stocktonu
Na archívnej snímke slovenský hokejista Adam Ružička.

V tréningu zjazdu SP v lyžovaní je najrýchlejší Cochran-Siegle
Na archívnej snímke americký lyžiar Ryan Cochran Siegle.

Aktuálne správy







Divadlo Romathan uvedie premiéru inscenácie Rómske krvavé husle
Skúška hry Rómske krvavé husle v divadle Romathan v Košiciach 5. decembra 2019. Vpravo otec - Lukáš Oláh, tretí zľava majiteľ kasína - Marián Balog.

Slovenská národná galéria otvára výstavu Anny Daučíkovej
Na snímke výtvarníčka Anna Daučíková počas tlačovej konferencie Slovenskej národnej galérie (SNG) k otvoreniu výstavy Work in Progress: 7 situácií / 7 Situations v SNG v Bratislave 5.decembra 2019.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.