TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
December 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Utajený šéf [i] 09:45 Oteckovia [i] 10:40 Rodinné prípady [i] 11:40 Kobra 11 [i] 13:40 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Lovci peňazí [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Utajený šéf [i] 21:45 FARMA [i] 23:00 Horná Dolná [i] 00:15 Kobra 11 [i] 02:20 FARMA [i] 03:30 Šiesty zmysel [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Zdravá maškrta [i] 08:40 Mestá v čase I.: Varanasi, India [i] 09:10 5 proti 5 [i] 09:55 Zajtrajšie noviny II. 6/22 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Don Matteo 6/96 [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Mestá v čase I.: Kjótó, Japonsko [i] 16:50 Rodina doktora Kleista: Slepota 75/81 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Futbal - Kvalifikácia ME 2020: Slovensko – Azerbajdžan [i] 23:20 Pod rovnakým nebom 2/3 [i] 00:55 Ray Donovan IV: Rattus, Rattus 12/12 [i] 01:55 Zajtrajšie noviny II. 6/22 [i] 02:40 Slovensko v obrazoch [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Cirkusy sveta: Mongolsko [i] 06:25 Panák z križovatky [i] 06:30 Kamenáčik [i] 06:35 Bob a Bobek na cestách [i] 06:45 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Nezbedný havran [i] 07:05 Včielka Maja [i] 07:30 Aj deti majú svoje práva 2/5 [i] 07:32 Andyho dobrodružstvá na safari [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Detské práva [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Regina [i] 09:30 Národnostný magazín: Srbský [i] 10:00 Spomíname na Jozefa Dóczyho: Príživník [i] 11:00 Prečo ste k nám prišli, Očovania pyšní [i] 11:30 Obedníček: Tút [i] 11:40 INUI [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Reberborový smajlikoláčik [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Valašské Meziříčí [i] 12:30 Spev lásky a nenávisti [i] 13:05 Hodiny rozhodnutia [i] 13:30 Nežných 19 /rokov/ [i] 14:20 VaT: Technológie v pivovarníctve [i] 14:50 Deti vypovedajú [i] 15:25 Rusínsky magazín [i] 15:50 Cirkusy sveta: Kanada - Quebec [i] 16:20 Regina [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Ambulancia: Kmeňové bunky – šanca v liečbe detskej mozgovej obrny [i] 17:50 Anjeli strázni Marty Kubišovej [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:35 INUI [i] 18:45 Veselá farma [i] 18:50 Nezbedný havran [i] 19:00 Včielka Maja [i] 19:25 Andyho dobrodružstvá na safari [i] 19:40 Pa a Pi po 33 rokoch: Návšteva u kráľovnej [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (C) [i] 20:06 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (F) [i] 20:10 Po stopách človeka s Morganom Freemanom: My a oni 2/6 [i] 21:00 Veľké ľúbostné príbehy: 1900-1918 Belle epoque 1/5 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Večera s Havranom: Čo dnes znamená November´89 [i] 23:50 Prípad K. [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Správy a komentáre [i] 02:00 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:20 SÚDNA SIEŇ [i] 10:20 Bučkovci 2 - Slnko, seno, dedina 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Doktori II. 9,10 [i] 14:45 SÚDNA SIEŇ [i] 15:50 POLICAJTI V AKCII [i] 16:45 NAŠI III. 19 [i] 17:30 NOVINY 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Všetky prachy sveta [i] 23:40 Myšlienky vraha VI. 12,13 [i] 01:35 POLICAJTI V AKCII [i] 02:30 NOVINY TV JOJ 03:15 Profesionáli VI. 1/16 [i] 03:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 DIVOKÉ KONE II. 32 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:20 Panelák 109,110 [i] 10:10 C.S.I.: Kriminálka Miami 2, 3 [i] 12:30 Fórky, vtipky XXVII. [i] 13:00 Simpsonovci XXV. 8,9 [i] 14:00 Panelák 111,112 [i] 15:35 Profesionáli III. 30/30 [i] 16:25 Simpsonovci XXV. 10,11 [i] 17:25 Doktori II. 7,8 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 TIPOS INFO [i] 19:40 Profesionáli VI. 1/16 [i] 20:25 Šéfka [i] 22:35 Ong Bak [i] 00:55 V divočine s Bearom Gryllsom II. 8/8 [i] 01:55 Letné sídlo 3 [i] 02:35 KINOSÁLA [i] 02:45 Profesionáli VI. 1/16 [i] 03:20 Panelák 111,112 [i] 04:25 V divočine s Bearom Gryllsom II. 8/8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VIII: Seznam Jurije Lermentova [i] 09:45 Doktor Martin V: Kočky a žraloci [i] 10:35 Vyprávěj: Apríl [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 StarDance X ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Všechno, co mám ráda [i] 14:30 Mít tak holku na hlídání [i] 15:00 StarDance X ...když hvězdy tančí [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance X ...kolem dokola [i] 20:05 Sametové stopy: Odchod sovětských vojsk [i] 20:10 Vyprávěj: Ples [i] 21:05 Dobrodružství kriminalistiky: Hon na rozhlasových vlnách [i] 21:55 Gejzír [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 22:25 Columbo: Posvítit si na vraždu [i] 23:40 Taggart: Skutečnost a fikce [i] 00:30 Infiltrace: Obchod se svědomím - nová fakta [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Žiješ jenom 2x: Nestárnoucí pilot Jiří [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Bydlet jako... velká holka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Misionářka [i] 05:30 Spolek archaických nadšenců [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Příběh života: Domov 3/6 [i] 09:50 Modrá krev: Schwarzenbergové [i] 10:45 Jak se vrací prales - Národní park Kalkalpen [i] 11:40 Lachtan Forsterův [i] 12:05 Nejbližší krajina [i] 12:35 Poslední velký císař František Josef I. [i] 13:30 Alésia: Poslední bitva [i] 14:25 Apokalypsa: 1. světová válka: Vysvobození 5/5 [i] 15:20 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Atlantik 2/2 [i] 16:20 Hitlerovi šampioni 1/2 [i] 17:20 Majestátní Alpy 4/5 [i] 18:15 Trabantem z Indie až domů: Byrokrati, válečníci a kuchaři [i] 18:45 To si piš, je to myš!: Výprava do lednice [i] 18:55 Zeměpis světa: Život v pampě [i] 19:15 Cesty víry: K Tobě se obracím, má paní [i] 19:40 Postřehy odjinud: Finsko očima Petra Voldána [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Maginotova vs. Siegfriedova linie [i] 21:00 Jan Potměšil: nikdy bych neměnil [i] 21:55 Konspirace 89 [i] 22:50 Návrat ztraceného ráje [i] 00:45 Dicte – kriminální reportérka 5/10 [i] 01:30 Havel jede na dovolenou [i] 02:50 Divnopis: Šepetely [i] 02:55 Češi v obnažení [i] 03:20 Zašlapané projekty: Kinoautomat [i] 03:40 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:05 Sabotáž [i] 04:35 Folklorní výlety [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Mentalista [i] 08:20 Krok za krokom [i] 09:45 Neželaná nevesta 266-267 [i] 11:55 Reflex [i] 12:50 Vymenené životy 207-208 [i] 14:50 Druhý dych [i] 16:50 Odložený prípad [i] 18:35 Mentalista [i] 20:30 Neželaná nevesta 268-269 [i] 22:30 Vymenené životy 209-210 [i] 00:45 Odložený prípad [i] 02:15 Smotánka [i] 03:25 Adela show [i] 04:35 Odložený prípad [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Washington potvrdil post lídra víťazstvom v Los Angeles
Na archívnej snímke hráč Washington Capitals Richard Pánik.

NBA: Milwaukee zvíťazilo v Detroite a uspelo 13-krát za sebou
Na archívnej snímke Giannis Antetokounmpo.

AHL: Ružička asistoval pri prehre Stocktonu
Na archívnej snímke slovenský hokejista Adam Ružička.

V tréningu zjazdu SP v lyžovaní je najrýchlejší Cochran-Siegle
Na archívnej snímke americký lyžiar Ryan Cochran Siegle.

Aktuálne správy

Najskôr hmly a jasný deň potom, pohráva sa slnko s Otom
Ilustračná snímka.

Bratislavský kraj výstavou v Bruseli pripomenul Nežnú revolúciu
Ilustračná snímka.

Starostovia bratislavských mestských častí zarábajú minimálne 3000 eur, primátor Vallovi si polepšil
Primátor Bratislavy Matúš Vallo a starostovia bratislavských mestských častí majú platy vo výške od trochtisíc do približne šesťtisíc eur. Najvyššiu čiastku, 6 048 eur, dostane mesačne primátor Vallo, ...

LEŽALA V JARKU: V Pezinku našli telo mŕtvej ženy
Ilustračná snímka.

VIDEO A PODCAST Diár na každý deň
Podcast relácie Diár.

Kontrola podguráženého šoféra v Pezinku priviedla policajtov k nálezu mŕtvej ženy
Kontrola zraneného vodiča pod vplyvom alkoholu priviedla policajtov až k nálezu mŕtvej ženy. K udalosti došlo v stredu 4. decembra v noci v Pezinku. Hliadka kontrolovala krátko pred 22:30 šoféra, ...

Divadlo Romathan uvedie premiéru inscenácie Rómske krvavé husle
Skúška hry Rómske krvavé husle v divadle Romathan v Košiciach 5. decembra 2019. Vpravo otec - Lukáš Oláh, tretí zľava majiteľ kasína - Marián Balog.

Slovenská národná galéria otvára výstavu Anny Daučíkovej
Na snímke výtvarníčka Anna Daučíková počas tlačovej konferencie Slovenskej národnej galérie (SNG) k otvoreniu výstavy Work in Progress: 7 situácií / 7 Situations v SNG v Bratislave 5.decembra 2019.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.