TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
December 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:35 Oteckovia [i] 10:35 Rodinné prípady [i] 11:30 Kobra 11 [i] 13:30 FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Lovci peňazí [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Susedia [i] 21:25 FARMA [i] 22:40 Rodinné prípady [i] 00:40 Kobra 11 [i] 01:40 FARMA [i] 02:55 Šiesty zmysel [i] 04:15 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Zdravá maškrta [i] 08:40 Mestá v čase I.: Peking, Čína [i] 09:05 Rodina doktora Kleista: Proti času 74/81 [i] 10:00 Zajtrajšie noviny II. 5/22 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:20 Hurá do záhrady [i] 14:50 Test magazín: Krosové bicykle [i] 15:10 Slovensko s Tiposom [i] 15:35 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Mestá v čase I.: Varanasi, India [i] 16:50 5 proti 5 [i] 17:30 Kultúrne dedičstvo: Protiturecká bašta - Štiavnické Bane [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Milujem Slovensko [i] 22:05 Reportéri [i] 22:40 Rédl 1/4 [i] 23:55 Fetiše Nežnej revolúcie: Genius loci revolúcie [i] 00:20 Pán Selfridge IV 10/10 [i] 01:05 Zajtrajšie noviny II. 5/22 [i] 01:50 Rédl 1/4 [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Televíkend [i] 06:30 Panák z križovatky [i] 06:35 Kamenáčik [i] 06:45 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Veselá farma [i] 07:05 Včielka Maja [i] 07:30 Aj deti majú svoje práva 1/5 [i] 07:32 Andyho dobrodružstvá na safari [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Smajlitrest [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Polícia [i] 08:45 Regina [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 10:00 Dom pod morušou [i] 11:30 Obedníček: Tút [i] 11:40 INUI [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Cícer [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Valašské Meziříčí [i] 12:30 Akí sme [i] 13:00 Orientácie [i] 13:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:55 Generácia [i] 14:25 Kultúrne hodnoty a pamiatky na území NP Poloniny a CHKO Vihorlat [i] 14:55 Autosalón [i] 15:25 Národnostný magazín: Srbský [i] 15:50 Cirkusy sveta: Mongolsko [i] 16:20 Regina [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:30 Športové nádeje: Talenty endurance [i] 17:50 Futbal - repre U21 - kvalifikácia U21 EURO 2021 [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 20:10 Moja diagnóza: Nový prístup v liebe po úrazoch pohybového systému [i] 20:35 Silná zostava: 30 rokov po Nežnej revolúcii [i] 21:30 Rýchlikom za slobodou [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Životy tých druhých [i] 00:45 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:45 Správy a komentáre [i] 02:10 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ [i] 10:20 Bučkovci 2 - Slnko, seno, dedina 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Doktori II. 7,8 [i] 14:45 SÚDNA SIEŇ [i] 15:50 POLICAJTI V AKCII [i] 16:50 NAŠI III. 18 [i] 17:30 NOVINY 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:45 INKOGNITO [i] 23:00 Myšlienky vraha VI. 11 [i] 00:05 SEDEM [i] 01:00 POLICAJTI V AKCII [i] 02:05 NOVINY TV JOJ 02:55 TOP STAR [i] 03:10 Profesionáli III. 30/30 [i] 03:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 DI: VOKÉ KONE II. 31 [i] 07:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:15 Panelák 107,108 [i] 10:10 MacGyver 63,64 [i] 12:40 Fórky, vtipky XXVII. [i] 13:10 Simpsonovci XXV. 6,7 [i] 14:05 Panelák 109,110 [i] 15:40 Profesionáli III. 29 [i] 16:30 Simpsonovci XXV. 8,9 [i] 17:25 Knight Rider 10 [i] 18:25 V divočine s Bearom Gryllsom II. 3 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli III. 30/30 [i] 20:25 Dieťa Bridget Jonesovej [i] 23:05 OKTAGON MAGAZÍN [i] 23:40 V divočine s Bearom Gryllsom II. 7 [i] 00:40 Letné sídlo 1,2/10 [i] 02:25 Hviezdna brána III. 22/22 [i] 03:10 Profesionáli III. 30/30 [i] 03:50 Panelák 109,110 [i] 04:50 Súdna sieň [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Velká dýně od tchýně [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown VI: Dvojí smrt Hercula Flambeaua [i] 09:45 Josef Lux - Kříž... [i] 10:40 Dobrodružství kriminalistiky: Volavka [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Všichni dobří rodáci [i] 15:55 To je vražda, napsala VIII: Seznam Jurije Lermentova [i] 16:45 Cestománie: Uruguay: Staré časy na prodej [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance X ...kolem dokola [i] 20:05 Sametové stopy: Záblesky štěstí [i] 20:10 Princip slasti 6/10 [i] 21:10 Infiltrace: Obchod se svědomím - nová fakta [i] 21:40 Reportéři ČT [i] 22:20 Rozsudek III.: Smrt na půdě [i] 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:45 Na stopě [i] 23:10 Kriminalista: Doživotí [i] 00:10 Taggart: Sbohem, miláčku [i] 01:00 Průhonice [i] 01:25 Týden v regionech [i] 01:50 Kalendárium [i] 02:05 Sváteční slovo biskupa Tomáše Holuba [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 AZ-kvíz [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Věříte médiím? [i] 05:30 Bedekr VI.: Antverpy [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kolumbie plná kontrastů [i] 09:55 Gotthardský tunel [i] 10:50 Letecké katastrofy: Útok na poštovní letadlo [i] 11:45 Babylon [i] 12:15 Klíč [i] 12:40 Příběhy předmětů: Eliška a Bugatti [i] 13:10 Pivní putování: Kolem Džbánu 10/12 [i] 13:35 Deset století architektury: Valdštejn stavebník [i] 13:55 Dobrodružství vědy a techniky: Hajný Immo a jelínek Harry [i] 14:25 Příběhy 20. století II.: Studenti 11/16 [i] 14:50 Malá velká zeď [i] 15:20 Cesty víry: K Tobě se obracím, má paní [i] 15:50 Výjezdní doložka pro Dubčeka [i] 17:15 Občan Havel: Odcházení [i] 18:15 Bedekr VI.: Antverpy [i] 18:45 To si piš, je to myš!: Dárek pro dědu [i] 18:55 Na cestě po iráckém Kurdistánu [i] 19:20 Trvalé bydliště venkov: Chmel je naše zlato 11/16 [i] 19:40 Postřehy odjinud: Finsko očima Petra Voldána [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Atentát na Kennedyho zblízka [i] 21:00 Ponorky: Neviditelní zabijáci [i] 21:55 Velký Gatsby [i] 00:15 Majestátní Alpy 3/5 [i] 01:10 Queer: Dvojí tvář Japonska 3. [i] 01:35 Evropa dnes: Z obrazovek regionálních stanic [i] 02:05 Život zpěvačky Marty Kubišové v pohledu Jana Němce [i] 02:20 Něžná ’89 [i] 03:15 Absurdistán, dvacet let poté [i] 03:40 Abeceda komunistických zločinů: Mučení [i] 03:55 Zašlapané projekty: Vrtulník HC-4 [i] 04:15 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:40 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Odložený prípad [i] 06:00 Mentalista [i] 08:20 Krok za krokom [i] 09:45 Inga Lindströmová: Smiem prosiť [i] 11:55 Reflex [i] 12:50 Katie Ffordová: Odhalená minulosť [i] 14:35 Druhý dych [i] 16:30 Odložený prípad [i] 18:25 Mentalista [i] 20:15 Varte s nami [i] 20:30 Neželaná nevesta 266-267 [i] 22:30 Vymenené životy 207-208 [i] 00:40 Odložený prípad [i] 02:10 Smotánka [i] 03:25 Adela show [i] 04:35 Odložený prípad [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Washington potvrdil post lídra víťazstvom v Los Angeles
Na archívnej snímke hráč Washington Capitals Richard Pánik.

NBA: Milwaukee zvíťazilo v Detroite a uspelo 13-krát za sebou
Na archívnej snímke Giannis Antetokounmpo.

AHL: Ružička asistoval pri prehre Stocktonu
Na archívnej snímke slovenský hokejista Adam Ružička.

V tréningu zjazdu SP v lyžovaní je najrýchlejší Cochran-Siegle
Na archívnej snímke americký lyžiar Ryan Cochran Siegle.

Aktuálne správy

Najskôr hmly a jasný deň potom, pohráva sa slnko s Otom
Ilustračná snímka.

Bratislavský kraj výstavou v Bruseli pripomenul Nežnú revolúciu
Ilustračná snímka.

Starostovia bratislavských mestských častí zarábajú minimálne 3000 eur, primátor Vallovi si polepšil
Primátor Bratislavy Matúš Vallo a starostovia bratislavských mestských častí majú platy vo výške od trochtisíc do približne šesťtisíc eur. Najvyššiu čiastku, 6 048 eur, dostane mesačne primátor Vallo, ...

LEŽALA V JARKU: V Pezinku našli telo mŕtvej ženy
Ilustračná snímka.

VIDEO A PODCAST Diár na každý deň
Podcast relácie Diár.

Kontrola podguráženého šoféra v Pezinku priviedla policajtov k nálezu mŕtvej ženy
Kontrola zraneného vodiča pod vplyvom alkoholu priviedla policajtov až k nálezu mŕtvej ženy. K udalosti došlo v stredu 4. decembra v noci v Pezinku. Hliadka kontrolovala krátko pred 22:30 šoféra, ...

Divadlo Romathan uvedie premiéru inscenácie Rómske krvavé husle
Skúška hry Rómske krvavé husle v divadle Romathan v Košiciach 5. decembra 2019. Vpravo otec - Lukáš Oláh, tretí zľava majiteľ kasína - Marián Balog.

Slovenská národná galéria otvára výstavu Anny Daučíkovej
Na snímke výtvarníčka Anna Daučíková počas tlačovej konferencie Slovenskej národnej galérie (SNG) k otvoreniu výstavy Work in Progress: 7 situácií / 7 Situations v SNG v Bratislave 5.decembra 2019.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.