TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
December 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Sladká výzva [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:50 Kobra 11 [i] 13:45 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Lovci peňazí [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 FARMA [i] 22:45 Pomsta v mene syna [i] 00:50 Kobra 11 [i] 01:50 FARMA [i] 03:50 Šiesty zmysel [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Počasie [i] 07:05 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Zdravá maškrta [i] 08:40 Mestá v čase I.: Udajpur, India [i] 09:05 Rodina doktora Kleista: Cudzí predmet 73/81 [i] 09:55 Zajtrajšie noviny II. 4/22 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Don Matteo 6/96 [i] 15:15 Kultúrne dedičstvo: Vodný mlyn Dunajský Klátov [i] 15:35 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Mestá v čase I.: Peking, Čína [i] 16:50 Rodina doktora Kleista: Proti času 74/81 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Milujem Slovensko [i] 21:55 V dobrej spoločnosti [i] 22:30 Cestou necestou: Helsinki [i] 23:00 Mission: Impossible II [i] 01:00 Don Matteo 6/96 [i] 01:55 Zajtrajšie noviny II. 4/22 [i] 02:40 Mission: Impossible II [i] 04:40 Tajomstvo mojej kuchyne [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Cirkusy sveta: Peru [i] 06:35 Panák z križovatky [i] 06:40 Kamenáčik [i] 06:45 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Veselá farma [i] 07:05 Včielka Maja [i] 07:30 Andyho dobrodružstvá na safari [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Hups, Rups a Šups [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Regina [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 10:00 Sólo pre bicie (hodiny) [i] 11:20 Chvíľa pre pesničku [i] 11:30 Obedníček: Tút [i] 11:35 INUI [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Jahodová pena [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Deň neonatológa alebo najmenší Slováci [i] 12:55 Historická panoráma: Dni nádejí [i] 13:35 Literatúra s náhubkom [i] 14:35 Kinorama [i] 15:00 17. november 1989 [i] 15:15 Tvárou v tvár [i] 15:45 Národnostné správy [i] 15:50 Televíkend [i] 16:20 Regina [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Ambulancia: "Skrutka s kyselinou mliečnou"- riešenie plochej nohy [i] 17:50 Anjeli strážni: Anjeli strážni Václava Havla [i] 18:30 Večerníček: Tút [i] 18:40 INUI [i] 18:45 Veselá farma [i] 18:55 Nezbedný havran [i] 19:05 Včielka Maja [i] 19:30 Andyho dobrodružstvá na safari [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 20:10 Família: Família - Zostali opustené, ale nie samy [i] 20:40 Príbeh filmu: Odysea. Americký film sedemdesiatych rokov [i] 21:40 Hlava 22 [i] 23:40 Bratislavské jazzové dni 2018: To najlepšie z BJD 2018 [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Správy RTVS z regiónov [i] 01:35 Národnostné správy [i] 01:45 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ [i] 10:20 Bučkovci 2 - Slnko, seno, dedina 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Tlkot srdca 1,2/10 [i] 14:45 SÚDNA SIEŇ [i] 15:50 POLICAJTI V AKCII [i] 16:50 NAŠI III. 17 [i] 17:30 NOVINY 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Lovec: Zimná vojna [i] 22:50 Neslušné slová [i] 01:05 Za nepriateľskou líniou [i] 03:15 NOVINY TV JOJ 03:50 Profesionáli III. 27 [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Fórky, vtipky XXVII. [i] 05:35 DIVOKÉ KONE II. 30 [i] 07:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:15 Panelák 105,106 [i] 10:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 23/23 [i] 11:05 V divočine s Bearom Gryllsom II. 6 [i] 12:25 Fórky, vtipky XXVII. [i] 12:55 Simpsonovci XXV. 4,5 [i] 13:55 Panelák 107,108 [i] 15:35 Profesionáli III. 26 [i] 16:25 Simpsonovci XXV. 6,7 [i] 17:25 Doktori II. 5,6 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli III. 27 [i] 20:25 Lady Grey [i] 22:55 Zabite Bobbyho! [i] 01:05 Agent I. 3,4 [i] 02:45 Profesionáli III. 27 [i] 03:25 Panelák 107,108 [i] 04:35 Fórky, vtipky XXVII. [i] 04:55 Súdna sieň [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VIII: Tajný výbor [i] 09:45 Zlodějská komedie [i] 10:25 Vlak dětství a naděje: Moje druhá první láska 5/6 [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 StarDance X ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Na stopě [i] 14:25 Reportéři ČT [i] 15:10 Cestománie: Indie - Z Kašmíru do Ladaku [i] 15:40 Moudrý šašek [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance [i] 20:05 StarDance X ...kolem dokola [i] 20:10 Četníci z Luhačovic: Udavač 11/12 [i] 21:35 13. komnata Mahuleny Bočanové [i] 22:05 Všechnopárty [i] 22:59 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 23:00 Hercule Poirot: Případ ztracené závěti [i] 23:55 Případy detektiva Murdocha XII: Operace: Vražda [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Objektiv [i] 01:30 Banánové rybičky [i] 02:00 Velká dýně od tchýně [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Babylon [i] 05:30 Chcete mě? [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Rozluštěné poklady: Faraon z předměstí [i] 09:45 Alésia: Poslední bitva [i] 10:40 Na plovárně s Jáchymem Topolem [i] 11:10 Koně Przewalského [i] 11:35 Chcete mě? [i] 12:00 Postřehy odjinud: Německé pobřeží očima Pavla Poláka [i] 12:10 Ojmjakon – příběh nejchladnějšího lidského sídla [i] 12:40 Úsvit nacismu [i] 13:25 Letecké katastrofy: Útok na poštovní letadlo [i] 14:15 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Atlantik 2/2 [i] 15:15 Norské Laponsko, kouzlo severu [i] 16:10 Vzkaz Jiřího Paďoura [i] 16:40 Úžasné hotely II: Švýcarsko 3/7 [i] 17:35 Boží dar - příběhy českých potravin 1/6 [i] 17:55 Trvalé bydliště venkov: Chmel je naše zlato 11/16 [i] 18:15 Krásné živé památky: V Brně 10/16 [i] 18:45 To si piš, je to myš!: Výprava do kuchyně [i] 18:55 Evropa dnes: Z obrazovek regionálních stanic [i] 19:20 Poutní místa: Velehrad 2/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud: Finsko očima Petra Voldána [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Příběh života: Domov 3/6 [i] 21:00 Divoké srdce Afriky: Oheň 1/3 [i] 21:50 Hříšná duše 5/8 [i] 22:30 Hříšná duše 6/8 [i] 23:15 Ve jménu vlasti VII: Zpátky ve hře 11/12 [i] 00:10 Šílený svět studené války: Revoluce [i] 01:00 České hlavičky 2019 [i] 01:55 Jak se žije těm, kteří vědí, co jedí, podle Jana Špáty [i] 02:10 Před půlnocí [i] 02:40 Na moll... [i] 03:15 Ochránce [i] 03:45 Hledání starých časů [i] 04:05 Babičky [i] 04:35 Příběhy domů: Berglův palác [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Mentalista [i] 08:20 Krok za krokom [i] 09:45 Neželaná nevesta 264-265 [i] 11:25 Digitálny svet [i] 12:00 Reflex [i] 12:55 Vymenené životy 205-206 [i] 14:40 Druhý dych [i] 16:35 Odložený prípad [i] 18:20 Mentalista [i] 20:20 Sladká výzva [i] 20:30 Dokonalá nevesta [i] 22:35 Zámena manželiek [i] 01:15 Odložený prípad [i] 02:35 Smotánka [i] 03:50 Adela show [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Washington potvrdil post lídra víťazstvom v Los Angeles
Na archívnej snímke hráč Washington Capitals Richard Pánik.

NBA: Milwaukee zvíťazilo v Detroite a uspelo 13-krát za sebou
Na archívnej snímke Giannis Antetokounmpo.

AHL: Ružička asistoval pri prehre Stocktonu
Na archívnej snímke slovenský hokejista Adam Ružička.

V tréningu zjazdu SP v lyžovaní je najrýchlejší Cochran-Siegle
Na archívnej snímke americký lyžiar Ryan Cochran Siegle.

Aktuálne správy

Najskôr hmly a jasný deň potom, pohráva sa slnko s Otom
Ilustračná snímka.

Bratislavský kraj výstavou v Bruseli pripomenul Nežnú revolúciu
Ilustračná snímka.

Starostovia bratislavských mestských častí zarábajú minimálne 3000 eur, primátor Vallovi si polepšil
Primátor Bratislavy Matúš Vallo a starostovia bratislavských mestských častí majú platy vo výške od trochtisíc do približne šesťtisíc eur. Najvyššiu čiastku, 6 048 eur, dostane mesačne primátor Vallo, ...

LEŽALA V JARKU: V Pezinku našli telo mŕtvej ženy
Ilustračná snímka.

VIDEO A PODCAST Diár na každý deň
Podcast relácie Diár.

Kontrola podguráženého šoféra v Pezinku priviedla policajtov k nálezu mŕtvej ženy
Kontrola zraneného vodiča pod vplyvom alkoholu priviedla policajtov až k nálezu mŕtvej ženy. K udalosti došlo v stredu 4. decembra v noci v Pezinku. Hliadka kontrolovala krátko pred 22:30 šoféra, ...

Divadlo Romathan uvedie premiéru inscenácie Rómske krvavé husle
Skúška hry Rómske krvavé husle v divadle Romathan v Košiciach 5. decembra 2019. Vpravo otec - Lukáš Oláh, tretí zľava majiteľ kasína - Marián Balog.

Slovenská národná galéria otvára výstavu Anny Daučíkovej
Na snímke výtvarníčka Anna Daučíková počas tlačovej konferencie Slovenskej národnej galérie (SNG) k otvoreniu výstavy Work in Progress: 7 situácií / 7 Situations v SNG v Bratislave 5.decembra 2019.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.