TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
December 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:40 Kobra 11 [i] 13:45 FARMA [i] 14:55 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Lovci peňazí [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Extrémne premeny Slovensko - Druhá šanca na život [i] 22:20 FARMA [i] 23:20 Susedia [i] 00:10 Kobra 11 [i] 02:15 FARMA [i] 03:15 Polícia Battle Creek [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Počasie [i] 07:05 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Zdravá maškrta [i] 08:40 Mestá v čase I.: Čiang Mai, Thajsko [i] 09:10 Rodina doktora Kleista: Hop alebo trop 71/81 [i] 10:00 Zajtrajšie noviny II. 2/22 [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Don Matteo 4/96 [i] 15:10 Kultúrne dedičstvo: Štátne divadlo Košice [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Mestá v čase I.: Nančing, Čína [i] 16:50 Rodina doktora Kleista: Oneskorená puberta 72/81 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Prvotný strach [i] 22:40 Tichá vojna [i] 00:35 Stará škola [i] 01:40 Don Matteo 4/96 [i] 02:25 Autosalón [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Cirkusy sveta: Maďarsko [i] 06:25 Panák z križovatky [i] 06:30 Kamenáčik [i] 06:40 Bob a Bobek na cestách [i] 06:45 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Nezbedný havran [i] 07:05 Veselá farma [i] 07:10 Včielka Maja [i] 07:35 Andyho dobrodružstvá na safari [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Malí filmári [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Regina [i] 09:30 Ukrajinský magazín [i] 10:00 Vymodelujem more [i] 11:00 Jasenkovci z Gemera [i] 11:30 Obedníček: Tút [i] 11:35 INUI [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Kukuričný smajlichrum [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Hranice [i] 12:35 Po stopách človeka s Morganom Freemanom: Boj za mier 1/6 [i] 13:20 Nadia Comaneciová, gymnastka a diktátor [i] 14:30 Moja diagnóza: Poznaj svoje prsia, povedz nie rakovine prsníka [i] 14:55 Laboda [i] 15:25 Maďarský magazín [i] 15:50 Cirkusy sveta: Brazília [i] 16:20 Regina [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Ambulancia: Hrozba zvaná krvná zrazenina - hlboká venózna trombóza [i] 17:55 Palubovková streda: Volejbal - Extraliga muži - zápasy [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B) [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (E) [i] 20:10 Veľký Pacifik: Tajomný 2/5 [i] 21:00 Falšovateľ, ktorý miloval Galilea [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Kinorama [i] 22:50 Umenie [i] 23:20 Chlapec, ktorý chcel byť prezidentom [i] 00:20 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Správy a komentáre [i] 01:40 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ [i] 10:30 Bučkovci 8/8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Doktori II. 3,4 [i] 14:45 SÚDNA SIEŇ [i] 15:50 POLICAJTI V AKCII [i] 16:50 NAŠI III. 15 [i] 17:30 NOVINY 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DELUKSE [i] 21:35 ČAU, LUJZA! [i] 22:50 Myšlienky vraha VI. 9 [i] 23:50 DELUKSE [i] 01:55 NOVINY TV JOJ 02:50 TOP STAR [i] 03:05 Profesionáli III. 25 [i] 03:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 It's Always Sunny in Philadelphia XIII. 6 [i] 05:55 DIVOKÉ KONE II. 28 [i] 07:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:15 Panelák 101,102 [i] 10:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 19, 20 [i] 12:25 Fórky, vtipky XXVII. [i] 13:00 Simpsonovci XXIV. 22/22 [i] 13:25 Simpsonovci XXV. 1/22 [i] 13:55 Panelák 103,104 [i] 15:35 Profesionáli III. 24 [i] 16:25 Simpsonovci XXV. 2,3 [i] 17:25 Doktori II. 1,2/23 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli III. 25 [i] 20:25 Za nepriateľskou líniou [i] 22:50 Zradca [i] 01:25 V divočine s Bearom Gryllsom II. 5 [i] 02:15 It's Always Sunny in Philadelphia XIII. 7,8 [i] 02:50 Profesionáli III. 25 [i] 03:35 KINOSÁLA [i] 03:45 Panelák 103,104 [i] 04:50 Súdna sieň [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Nejlepší kšeft mýho života [i] 10:35 Dobrodružství kriminalistiky: Duplikát [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 StarDance X ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Šlechetný cowboy Sandy [i] 14:30 Columbo: Kouzelné alibi [i] 16:00 To je vražda, napsala VIII: Vražda v Las Vegas [i] 16:45 Cestománie: Botswana - Placatá Afrika [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:05 StarDance X ...kolem dokola [i] 20:10 Svět pod hlavou: 1983 10/10 [i] 21:15 Neviditelní 10/13 [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:15 Columbo: Poslední pocta komodorovi [i] 23:50 Případy detektiva Murdocha XII: Operace: Vražda [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 01:00 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:45 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Uchem jehly [i] 05:30 Krásné živé památky: V Brně 10/16 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Norské Laponsko, kouzlo severu [i] 09:55 Úsvit nacismu [i] 10:40 Amerika ve válce 1917–1918 [i] 11:35 Šílený svět studené války: Revoluce [i] 12:25 Vesnicopis: Lipina, Štáblovice [i] 12:45 Náš venkov: Moravské stezky vinařské [i] 13:15 Folklorika: Kam v Brně na cimbál [i] 13:40 Vzkaz Jiřího Paďoura [i] 14:10 Trvalé bydliště venkov: Za humny města 10/16 [i] 14:30 Evropa dnes: Z obrazovek regionálních stanic [i] 15:00 Občan Havel: Odcházení [i] 15:55 Klíč [i] 16:25 Dvojí tvář spartakiád [i] 17:20 Konec věčných časů [i] 18:15 Pivní putování: Východní Čechy 9/12 [i] 18:45 O Sazinkovi: Jak si chtěl Sazinka odpočinout [i] 18:55 Babylon [i] 19:20 Poutní místa: Mikulčice a Osvětimany – Hora svatého Klimenta 1/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud: Flandry očima Jaroslava Skalického [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kolumbie plná kontrastů [i] 21:00 Na cestě po iráckém Kurdistánu [i] 21:30 Trabantem z Indie až domů: Byrokrati, válečníci a kuchaři [i] 22:00 Lovec: V lese 1/12 [i] 22:55 Lovec: Přátelská palba 2/12 [i] 23:55 Okupace II: Leden 6/8 [i] 00:45 Dům z karet V 13/13 [i] 01:40 Ojmjakon – příběh nejchladnějšího lidského sídla [i] 02:10 Chcete je? [i] 02:15 Před půlnocí [i] 02:40 Na moll [i] 03:20 Ochránce [i] 03:45 Náš venkov [i] 04:05 Písničky modloslužebníků [i] 04:30 Příběhy domů: Dům na sile [i] 04:55 Divnopis: Karpentná [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Mentalista [i] 08:20 Krok za krokom [i] 09:45 Neželaná nevesta 260-261 [i] 11:25 Digitálny svet [i] 12:00 Reflex [i] 12:55 Vymenené životy 201-202 [i] 14:35 Druhý dych [i] 16:40 Odložený prípad [i] 18:25 Mentalista [i] 20:30 Neželaná nevesta 262-263 [i] 22:30 Vymenené životy 203-204 [i] 00:30 Odložený prípad [i] 02:00 Smotánka [i] 03:25 Adela show [i] 04:35 Odložený prípad [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox





Aktuálne správy

Najskôr hmly a jasný deň potom, pohráva sa slnko s Otom
Ilustračná snímka.

Bratislavský kraj výstavou v Bruseli pripomenul Nežnú revolúciu
Ilustračná snímka.

Starostovia bratislavských mestských častí zarábajú minimálne 3000 eur, primátor Vallovi si polepšil
Primátor Bratislavy Matúš Vallo a starostovia bratislavských mestských častí majú platy vo výške od trochtisíc do približne šesťtisíc eur. Najvyššiu čiastku, 6 048 eur, dostane mesačne primátor Vallo, ...

LEŽALA V JARKU: V Pezinku našli telo mŕtvej ženy
Ilustračná snímka.

VIDEO A PODCAST Diár na každý deň
Podcast relácie Diár.

Kontrola podguráženého šoféra v Pezinku priviedla policajtov k nálezu mŕtvej ženy
Kontrola zraneného vodiča pod vplyvom alkoholu priviedla policajtov až k nálezu mŕtvej ženy. K udalosti došlo v stredu 4. decembra v noci v Pezinku. Hliadka kontrolovala krátko pred 22:30 šoféra, ...

Divadlo Romathan uvedie premiéru inscenácie Rómske krvavé husle
Skúška hry Rómske krvavé husle v divadle Romathan v Košiciach 5. decembra 2019. Vpravo otec - Lukáš Oláh, tretí zľava majiteľ kasína - Marián Balog.

Slovenská národná galéria otvára výstavu Anny Daučíkovej
Na snímke výtvarníčka Anna Daučíková počas tlačovej konferencie Slovenskej národnej galérie (SNG) k otvoreniu výstavy Work in Progress: 7 situácií / 7 Situations v SNG v Bratislave 5.decembra 2019.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.