TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
December 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:40 Oteckovia [i] 10:40 Rodinné prípady [i] 11:35 Kobra 11 [i] 13:30 FARMA [i] 14:55 Policajné prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Lovci peňazí [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Utajený šéf [i] 21:40 FARMA [i] 22:55 Horná Dolná [i] 00:10 Kobra 11 [i] 02:15 FARMA [i] 03:15 Polícia Battle Creek [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Zdravá maškrta [i] 08:40 Mestá v čase I.: Ajuthaja, Thajsko [i] 09:05 Rodina doktora Kleista: Spáč 70/81 [i] 09:55 Zajtrajšie noviny II. 1/22 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Folklorika [i] 14:25 Don Matteo 3/96 [i] 15:35 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Mestá v čase I.: Čiang Mai, Thajsko [i] 16:50 Rodina doktora Kleista: Hop alebo trop 71/81 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Mediciovci: Vznešený rod 3/8 [i] 21:25 Stará škola [i] 22:30 Pod rovnakým nebom 1/3 [i] 00:05 Ray Donovan IV: Čínska algebra 11/12 [i] 00:50 Don Matteo 3/96 [i] 01:45 Mediciovci: Vznešený rod 3/8 [i] 02:45 Slovensko v obrazoch [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Cirkusy sveta: Japonsko [i] 06:25 Dvorček za domom [i] 06:35 Kamenáčik [i] 06:40 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Nezbedný havran [i] 07:05 Veselá farma [i] 07:15 Včielka Maja [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá na safari [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Film [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Regina [i] 09:30 Národnostný magazín: Židovský [i] 10:00 Nebezpečné známosti [i] 11:35 Obedníček: Tút [i] 11:45 INUI [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Smajlirybky [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Hranice [i] 12:30 Tváre a postoje: Ladislav Košťa [i] 12:45 Tváre a postoje: Miroslav Kusý [i] 13:00 Nežný východ [i] 13:35 Plagáty ´89 [i] 14:15 VaT: Ľudské telo a extrémne výkony [i] 14:40 Historická panoráma: Od disentu k novembru 1989 [i] 15:25 Ukrajinský magazín [i] 15:50 Cirkusy sveta: Maďarsko [i] 16:20 Regina [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Ambulancia: Ženy a ich bolesti [i] 17:50 Anjeli strážni: Michaela Kocába [i] 18:30 Večerníček: Tút [i] 18:35 INUI [i] 18:40 Veselá farma [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Film [i] 18:55 Nezbedný havran [i] 19:05 Včielka Maja [i] 19:30 Andyho dobrodružstvá na safari [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (C) [i] 20:06 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (F) [i] 20:10 Po stopách človeka s Morganom Freemanom: Boj za mier 1/6 [i] 21:00 Nadia Comaneciová, gymnastka a diktátor [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Večera s Havranom: Požiadavka právneho štátu [i] 23:45 Pavúk - horolezec storočia 2/2 [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Správy a komentáre [i] 01:50 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ [i] 10:20 Bučkovci 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Doktori II. 1,2/23 [i] 14:45 SÚDNA SIEŇ [i] 15:50 POLICAJTI V AKCII [i] 16:50 NAŠI III. 14 [i] 17:30 NOVINY 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZA SKLOM III. – FINÁLE SERIÁLU [i] 22:40 Myšlienky vraha VI. 7,8 [i] 01:05 ZA SKLOM III. [i] 03:25 KRIMI 03:50 Profesionáli III. 24 [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Fórky, vtipky XXVII. [i] 05:40 DIVOKÉ KONE II. 27 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:20 Panelák 99,100 [i] 10:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 17, 18 [i] 12:30 Fórky, vtipky XXVII. [i] 13:00 Simpsonovci XXIV. 20,21 [i] 14:00 Panelák 101,102 [i] 15:35 Profesionáli III. 23 [i] 16:25 Simpsonovci XXIV. 22/22 [i] 16:55 Simpsonovci XXV. 1/22 [i] 17:25 Doktori I. 13,14/14 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 TIPOS INFO [i] 19:40 Profesionáli III. 24 [i] 20:25 12 podmienok dedičstva [i] 23:05 Do posledného dychu [i] 01:45 V divočine s Bearom Gryllsom II. 4 [i] 02:35 It's Always Sunny in Philadelphia XIII. 5,6 [i] 03:20 Profesionáli III. 24 [i] 04:00 Panelák 101 [i] 04:30 Súdna sieň [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VIII: Poslední hovor [i] 09:45 Doktor Martin V: Nenech mě odejít [i] 10:35 Vyprávěj: Překvapení [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 StarDance X ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Všechno, co mám ráda [i] 14:25 Zlodějská komedie [i] 15:05 StarDance X ...když hvězdy tančí [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance X ...kolem dokola [i] 20:05 Vyprávěj: MDŽ [i] 21:00 Dobrodružství kriminalistiky: Duplikát [i] 21:50 Gejzír [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 22:20 Columbo: Kouzelné alibi [i] 23:50 Taggart: Práskač [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Na stopě [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Jaroměřice nad Rokytnou [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Bydlet jako... na vlně [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Křesťanský magazín [i] 05:30 Folklorika: Kam v Brně na cimbál [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Příběh života: Dospívání 2/6 [i] 09:50 Modrá krev: Czerninové [i] 10:45 Kanárské ostrovy: Svět ohnivých hor [i] 11:40 Koně Przewalského [i] 12:05 Nedej se plus [i] 12:24 Občanské noviny [i] 12:30 Nedej se: Válka za mloky [i] 13:00 Chcete je? [i] 13:05 Ojmjakon – příběh nejchladnějšího lidského sídla [i] 13:40 Rozluštěné poklady: Faraon z předměstí [i] 14:25 Jindřich VIII. a jeho dvůr [i] 15:25 Apokalypsa: 1. světová válka: Zuřivost 4/5 [i] 16:15 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Atlantik 1/2 [i] 17:20 Majestátní Alpy 3/5 [i] 18:15 Trabantem z Indie až domů: Čím níž, tím hůř [i] 18:45 O Sazinkovi: Sazinka a Venda Kazisvět [i] 18:50 Příběhy zvědavých přírodovědců: Šimpanzí trus aneb O lidoopech a parazitech 10/10 [i] 19:15 Cesty víry: Kardinál Špidlík – Z celého srdce [i] 19:40 Postřehy odjinud: Flandry očima Jaroslava Skalického [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Anežka Česká [i] 21:00 Konec věčných časů [i] 21:55 Dvojí tvář spartakiád [i] 22:50 Polojasno [i] 00:20 Dicte – kriminální reportérka 4/10 [i] 01:05 Ve stínu Berlínské zdi [i] 02:00 Před půlnocí [i] 02:25 Na moll [i] 03:10 Ochránce [i] 03:35 Z města pro mladé jiná cesta [i] 03:55 Nivnické sedlcké [i] 04:15 Příběhy domů: Sen barokního kavalíra [i] 04:45 Za obzorem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Mentalista [i] 08:20 Krok za krokom [i] 09:45 Neželaná nevesta 258-259 [i] 11:55 Reflex [i] 12:50 Vymenené životy 199-200 [i] 14:35 Druhý dych [i] 16:45 Odložený prípad [i] 18:35 Mentalista [i] 20:30 Neželaná nevesta 260-261 [i] 22:25 Vymenené životy 201-202 [i] 00:20 Odložený prípad [i] 01:50 Smotánka [i] 03:25 Adela show [i] 04:30 Odložený prípad [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Washington potvrdil post lídra víťazstvom v Los Angeles
Na archívnej snímke hráč Washington Capitals Richard Pánik.

NBA: Milwaukee zvíťazilo v Detroite a uspelo 13-krát za sebou
Na archívnej snímke Giannis Antetokounmpo.

AHL: Ružička asistoval pri prehre Stocktonu
Na archívnej snímke slovenský hokejista Adam Ružička.

V tréningu zjazdu SP v lyžovaní je najrýchlejší Cochran-Siegle
Na archívnej snímke americký lyžiar Ryan Cochran Siegle.

Aktuálne správy

Najskôr hmly a jasný deň potom, pohráva sa slnko s Otom
Ilustračná snímka.

Bratislavský kraj výstavou v Bruseli pripomenul Nežnú revolúciu
Ilustračná snímka.

Starostovia bratislavských mestských častí zarábajú minimálne 3000 eur, primátor Vallovi si polepšil
Primátor Bratislavy Matúš Vallo a starostovia bratislavských mestských častí majú platy vo výške od trochtisíc do približne šesťtisíc eur. Najvyššiu čiastku, 6 048 eur, dostane mesačne primátor Vallo, ...

LEŽALA V JARKU: V Pezinku našli telo mŕtvej ženy
Ilustračná snímka.

VIDEO A PODCAST Diár na každý deň
Podcast relácie Diár.

Kontrola podguráženého šoféra v Pezinku priviedla policajtov k nálezu mŕtvej ženy
Kontrola zraneného vodiča pod vplyvom alkoholu priviedla policajtov až k nálezu mŕtvej ženy. K udalosti došlo v stredu 4. decembra v noci v Pezinku. Hliadka kontrolovala krátko pred 22:30 šoféra, ...

Divadlo Romathan uvedie premiéru inscenácie Rómske krvavé husle
Skúška hry Rómske krvavé husle v divadle Romathan v Košiciach 5. decembra 2019. Vpravo otec - Lukáš Oláh, tretí zľava majiteľ kasína - Marián Balog.

Slovenská národná galéria otvára výstavu Anny Daučíkovej
Na snímke výtvarníčka Anna Daučíková počas tlačovej konferencie Slovenskej národnej galérie (SNG) k otvoreniu výstavy Work in Progress: 7 situácií / 7 Situations v SNG v Bratislave 5.decembra 2019.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.