TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
December 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Priatelia Toma a Jerryho [i] 06:20 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 06:40 Lekcia z romantiky [i] 08:20 Nevesta na úteku [i] 10:55 Lara Croft - Tomb Raider [i] 13:00 Na telo [i] 13:45 Za mrežami [i] 16:00 Horná Dolná [i] 17:15 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Tvoja tvár znie povedome - FINÁLE [i] 23:10 Nevesta na úteku [i] 01:50 Let's Dance 4 [i] 03:20 Horná Dolná [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Kultúrne dedičstvo: Pisztoryho palác [i] 05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:50 INUI [i] 06:55 Veselá farma [i] 07:05 Snehuliak Albi: Albi chce tancovať [i] 07:10 Ziggy a zoovláčik: Cisárovná Emília [i] 07:20 Sofia Prvá II.: Čarovná tôňa [i] 07:45 Rodinka líšok a jazvecov: Ako rodina [i] 08:00 Levia stráž I: Bunga a kráľ [i] 08:20 Zázračný ateliér [i] 08:45 Táraninky [i] 09:05 Kriminálka 5.C: Tajomstvo motýlich krídel 9/13 [i] 09:40 Autosalón [i] 10:05 Otvorené nebo II.: Laos [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Agatha Christie : Poirot: Miliónová lúpež [i] 14:30 Zlaté časy [i] 15:35 Ivanhoe [i] 17:20 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Vlkolínec [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Nero a Seneca [i] 22:00 Toman 2/2 [i] 23:15 Agatha Christie : Poirot: Miliónová lúpež [i] 00:10 Ivanhoe [i] 01:55 Toman 2/2 [i] 03:10 Otvorené nebo II.: Laos [i] 04:00 Športové nádeje: Futbalové talenty [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Za siedmimi horami: Koniec cesty [i] 06:25 Za siedmimi horami: Kremnica [i] 07:05 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Hranice [i] 07:15 Encyklopédia slovenských obcí: Brdárka [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Slovenčina na slovíčko: Preteky [i] 08:34 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:40 Halali [i] 10:10 Test magazín: Čierne čaje [i] 10:30 Svätá omša na sviatok sv. Martina z Čerína [i] 12:20 O siedmich rokoch [i] 13:20 Orientácie [i] 14:00 BIBLIOTÉKA naživo [i] 14:15 Hokej - Nemecký pohár - zápasy [i] 17:15 Tenis - Slovak OPen 2019 [i] 19:20 Večerníček: Tút [i] 19:25 INUI [i] 19:35 Trpaslíci: SMAJLICENTRUM - Smajlinebo [i] 19:40 Slovo [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B) [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (E) [i] 20:10 Fortuna liga - magazín [i] 20:45 DOSKY 2019 [i] 22:05 Vážený občan [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 KRIMI 05:40 NOVINY TV JOJ 06:30 SpongeBob v nohaviciach VIII. 19 [i] 07:05 Labková patrola I. 18,19 [i] 08:15 Dr. Dolittle 2 [i] 10:00 Knight Rider 9 [i] 11:00 Denník princeznej [i] 13:30 Kniha džunglí [i] 15:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:45 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Do posledného dychu [i] 23:20 Nindža [i] 01:10 Posledný dom naľavo [i] 03:25 KRIMI 03:50 NA CHALUPE [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Súdna sieň [i] 07:50 Čtyři vraždy stačí, drahoušku [i] 10:20 Superpolicajt [i] 13:00 DELUKSE 11 [i] 14:00 ČAU, LUJZA! [i] 15:15 Horúce strely 2 [i] 17:15 Prepáč, si ženatý [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Fórky, vtipky XXVII. [i] 20:05 HROBÁRI 6 [i] 20:45 Prci, prci, prcičky [i] 22:55 Päťdesiat odtieňov sivej [i] 01:40 Lavalantula 2: Druhá láva [i] 03:10 Prci, prci, prcičky [i] 04:45 ČAU, LUJZA! [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Staročeská bašta [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Stříbrný vítr [i] 08:05 Úsměvy Zdeňka Řehoře [i] 08:50 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Hříchy pro diváky detektivek: Vrah přichází včas 5/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Chytrá princezna [i] 14:15 Duch času [i] 15:20 Nejlepší kšeft mýho života [i] 16:55 Vlak dětství a naděje: Moje druhá první láska 5/6 [i] 17:55 Herbář VII [i] 18:25 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli: Plavci a vory [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 StarDance X ...kolem dokola [i] 20:05 Toman 1/2 [i] 21:25 168 hodin [i] 22:00 To se ví [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:25 Vím, že jsi vrah... [i] 00:10 Inspektor Banks III: Kus mého srdce [i] 01:40 Rozsudek III.: Bez motivu [i] 02:05 Legendy kriminalistiky 2: Vražda v nádražním domku 9/10 [i] 02:40 Banánové rybičky [i] 03:10 Žiješ jenom 2x: Rázovitá paní Anna [i] 03:35 13. komnata Karlose Vémoly [i] 04:05 Sváteční slovo děkana znojemského Jindřicha Bartoše [i] 04:10 Hobby naší doby [i] 04:40 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sabotáž [i] 05:30 Cesty víry: Duchovní doteky Jiřího Pavlici [i] 06:00 Princezna z Kloboukových hor: Piráti a poustevníčci [i] 06:05 Mám nápad! [i] 06:20 Ava Riko Teo [i] 06:30 Novinky z přírody [i] 06:35 Noddy, detektiv v zemi hraček [i] 07:00 Divoká dobrodružství Blinkyho Billa [i] 07:15 Esa z pralesa [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1969 1277/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Poznej svou vlast [i] 09:35 Na letadlové lodi [i] 10:30 Nedej se plus [i] 10:52 Občanské noviny [i] 11:00 Nedej se: Válka za mloky [i] 11:25 Chcete mě? [i] 11:55 Koně Przewalského [i] 12:20 Sváteční slovo děkana znojemského Jindřicha Bartoše [i] 12:25 Křesťanský magazín [i] 12:55 Uchem jehly [i] 13:20 Cesty víry: Kardinál Špidlík – Z celého srdce [i] 13:50 Na plovárně s Tomášem Satoranským [i] 14:15 Na cestě po východě Estonska [i] 14:45 Rozluštěné poklady: Faraon z předměstí [i] 15:30 Pivní putování: Východní Čechy 9/12 [i] 16:00 Kanárské ostrovy: Svět ohnivých hor [i] 16:50 Trabantem z Indie až domů: Čím níž, tím hůř [i] 17:20 Norské Laponsko, kouzlo severu [i] 18:15 Příběhy 20. století II.: Mlátičky 10/16 [i] 18:45 O Sazinkovi: Jak Sazinka vytrestal kocoura [i] 18:55 Krásné živé památky: V Brně 10/16 [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Povídka o policajtovi [i] 21:55 Bílá velryba [i] 23:50 Ve stínu Berlínské zdi [i] 00:45 Dům z karet V 12/13 [i] 01:40 1917: Jak se dělá revoluce [i] 02:35 Ledové srdce [i] 03:30 Abeceda komunistických zločinů: Lidové milice [i] 03:45 Zašlapané projekty: Příběh zvaný flexareta [i] 04:05 Vesnický orchestr symfonický [i] 04:35 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Rosamunde Pilcherová: Narodeninový darček [i] 07:20 Smotánka [i] 08:30 Mentalista [i] 11:10 FBI: Prípady Sue Thomasovej [i] 13:25 Mestečko Frühling: Biela jar [i] 15:25 Inga Lindströmová: Večná láska [i] 17:30 Sladká výzva [i] 17:40 Rosamunde Pilcherová: Dohodnutý sobáš [i] 20:00 Dokonalá pestúnka [i] 22:00 Za každú cenu [i] 00:10 Dom pri jazere [i] 01:55 Dokonalá pestúnka [i] 03:25 Dom pri jazere [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Washington potvrdil post lídra víťazstvom v Los Angeles
Na archívnej snímke hráč Washington Capitals Richard Pánik.

NBA: Milwaukee zvíťazilo v Detroite a uspelo 13-krát za sebou
Na archívnej snímke Giannis Antetokounmpo.

AHL: Ružička asistoval pri prehre Stocktonu
Na archívnej snímke slovenský hokejista Adam Ružička.

V tréningu zjazdu SP v lyžovaní je najrýchlejší Cochran-Siegle
Na archívnej snímke americký lyžiar Ryan Cochran Siegle.

Aktuálne správy

Najskôr hmly a jasný deň potom, pohráva sa slnko s Otom
Ilustračná snímka.

Bratislavský kraj výstavou v Bruseli pripomenul Nežnú revolúciu
Ilustračná snímka.

Starostovia bratislavských mestských častí zarábajú minimálne 3000 eur, primátor Vallovi si polepšil
Primátor Bratislavy Matúš Vallo a starostovia bratislavských mestských častí majú platy vo výške od trochtisíc do približne šesťtisíc eur. Najvyššiu čiastku, 6 048 eur, dostane mesačne primátor Vallo, ...

LEŽALA V JARKU: V Pezinku našli telo mŕtvej ženy
Ilustračná snímka.

VIDEO A PODCAST Diár na každý deň
Podcast relácie Diár.

Kontrola podguráženého šoféra v Pezinku priviedla policajtov k nálezu mŕtvej ženy
Kontrola zraneného vodiča pod vplyvom alkoholu priviedla policajtov až k nálezu mŕtvej ženy. K udalosti došlo v stredu 4. decembra v noci v Pezinku. Hliadka kontrolovala krátko pred 22:30 šoféra, ...

Divadlo Romathan uvedie premiéru inscenácie Rómske krvavé husle
Skúška hry Rómske krvavé husle v divadle Romathan v Košiciach 5. decembra 2019. Vpravo otec - Lukáš Oláh, tretí zľava majiteľ kasína - Marián Balog.

Slovenská národná galéria otvára výstavu Anny Daučíkovej
Na snímke výtvarníčka Anna Daučíková počas tlačovej konferencie Slovenskej národnej galérie (SNG) k otvoreniu výstavy Work in Progress: 7 situácií / 7 Situations v SNG v Bratislave 5.decembra 2019.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.