TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
December 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Sladká výzva [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:50 Kobra 11 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Lovci peňazí [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 FARMA [i] 22:45 Londýn v plameňoch [i] 00:50 Kobra 11 [i] 02:35 FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:05 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Zdravá maškrta [i] 08:40 Mestá v čase I.: Hue, Vietnam [i] 09:05 Rodina doktora Kleista: Začiatok 68/81 [i] 09:55 Zajtrajšie noviny 22/23 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Don Matteo 1/96 [i] 15:15 Kultúrne dedičstvo: Považský hrad [i] 15:35 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Mestá v čase I.: Ho-či-minovo mesto, Vietnam [i] 16:55 Rodina doktora Kleista: Drahé peniaze 69/81 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Milujem Slovensko [i] 21:55 V dobrej spoločnosti [i] 22:30 Cestou necestou: Toyohashi (Japonsko) [i] 23:00 Mission: Impossible [i] 00:50 Don Matteo 1/96 [i] 01:35 Zajtrajšie noviny 22/23 [i] 02:20 Dámsky klub [i] 03:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 04:30 HiSTORY [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Obrázky z prírody: Perla Zamaguria [i] 06:30 Dvorček za domom [i] 06:35 Kamenáčik [i] 06:45 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Veselá farma [i] 07:05 Včielka Maja [i] 07:30 Andyho dobrodružstvá na safari [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - O Jankovi Polienkovi [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Vlkolínec [i] 08:45 Miestopis cechov a manufaktúr: Kamenný odkaz [i] 09:05 Miestopis cechov a manufaktúr: Majstri kominári [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 10:00 Spomíname na Alfonza Bednára: Moje kone vrané [i] 10:55 Tvárou v tvár [i] 11:30 Obedníček: Kvapka [i] 11:35 INUI [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Paleo smajlichuťovka [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:15 Pamätáte sa na nich?: Recitátor a herec Viliam Záborský [i] 13:20 Bez nároku na obdiv a slávu [i] 13:45 A vidieť človeka [i] 14:25 Highlighty Európskej ligy [i] 15:15 Tvárou v tvár [i] 15:45 Národnostné správy [i] 15:50 Televíkend [i] 16:20 Regina [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Ambulancia: S boľavými krížami po novom [i] 17:50 Hľadanie stratených svetov: Nešťastná kráľovná [i] 18:30 Večerníček: Kvapka [i] 18:35 INUI [i] 18:40 Veselá farma [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - O Jankovi Polienkovi [i] 18:55 Nezbedný havran [i] 19:05 Včielka Maja [i] 19:30 Andyho dobrodružstvá na safari [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 20:10 Família: Família - Vinárova rodina [i] 20:40 Príbeh filmu: Odysea. Noví režiséri, nové formy [i] 21:40 Andrej Rubľov 1/2 [i] 23:00 Andrej Rubľov 2/2 [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Správy RTVS z regiónov [i] 01:40 Národnostné správy [i] 01:50 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ [i] 10:25 Bučkovci 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 V ohni 9,10/10 [i] 14:45 SÚDNA SIEŇ [i] 15:50 POLICAJTI V AKCII [i] 16:50 NAŠI III. 12 [i] 17:30 NOVINY 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Kniha džunglí [i] 23:00 Päťdesiat odtieňov sivej [i] 01:35 Američan [i] 03:25 Profesionáli III. 22 [i] 04:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 DIVOKÉ KONE II. 25 [i] 07:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:25 Panelák 95,96 [i] 10:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 15, 16 [i] 12:35 Fórky, vtipky XXVII. [i] 13:05 Simpsonovci XXIV. 16,17 [i] 14:05 Panelák 97,98 [i] 15:40 Profesionáli III. 21 [i] 16:30 Simpsonovci XXIV. 18,19 [i] 17:30 Doktori I. 11,12 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli III. 22 [i] 20:25 Grandhotel Budapešť [i] 22:35 Američan [i] 00:55 Agent I. 1,2/13 [i] 02:35 Profesionáli III. 22 [i] 03:15 Panelák 97,98 [i] 04:20 Fórky, vtipky XXVII. [i] 04:40 Súdna sieň [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VIII: Nesuď [i] 09:45 Úsměvy Radovana Lukavského [i] 10:25 Vlak dětství a naděje: Válka si nevybírá 4/6 [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 StarDance X ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Na stopě [i] 14:25 Reportéři ČT [i] 15:10 Cestománie: Francouzská Polynésie: Nebe na zemi [i] 15:40 Neobyčejné životy: Pavel Zedníček [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance X ...kolem dokola [i] 20:05 Četníci z Luhačovic: Bestie 10/12 [i] 21:30 13. komnata Karlose Vémoly [i] 22:00 Všechnopárty [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:55 Hercule Poirot: Žlutý iris [i] 23:50 Případy detektiva Murdocha XII: Murdoch a mimozemšťané [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Objektiv [i] 01:30 Banánové rybičky [i] 02:05 Bydlení je hra [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Babylon [i] 05:30 Chcete mě? [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Rozluštěné poklady: Záhada vikinské hrobky [i] 09:45 Jindřich VIII. a jeho dvůr [i] 10:45 Orlosup bradatý [i] 11:10 Chcete mě? [i] 11:40 Postřehy odjinud: Německé pobřeží očima Pavla Poláka [i] 11:45 Na cestě po jižním Finsku [i] 12:15 Svědkové času II: Starověký Egypt: Asuán – brána do Núbie 4/4 [i] 12:40 Mírně skryté krásy Albánie [i] 13:00 Den, kdy zemřel Hitler [i] 13:50 Na letadlové lodi [i] 14:45 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Atlantik 1/2 [i] 15:45 Vesnicopis: Holašovice [i] 16:05 Nádherná Amerika [i] 17:00 Úžasné hotely II: Omán 2/7 [i] 17:55 Trvalé bydliště venkov: Za humny města 10/16 [i] 18:15 Krásné živé památky: Pod Českým středohořím 9/16 [i] 18:45 O Sazinkovi: Sazinka a Hubeňourek [i] 18:55 Evropa dnes: Peníze a životní prostředí [i] 19:25 Metuzalém: Úspěšné stárnutí [i] 19:40 Postřehy odjinud: Flandry očima Jaroslava Skalického [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Příběh života: Dospívání 2/6 [i] 21:00 Havajské ostrovy – nespoutaná divočina: Tajemství hlubin 2/2 [i] 21:45 Hříšná duše 3/8 [i] 22:25 Hříšná duše 4/8 [i] 23:10 Ve jménu vlasti VII: Vyjasnění 10/12 [i] 00:10 Ještě větší blbec, než jsme doufali [i] 01:30 Expedice Altaj – Cimrman mezi jeleny [i] 01:55 Šílený svět studené války: Paranoia [i] 02:45 Čestní a nečestní [i] 03:10 Abeceda komunistických zločinů: Jáchymov [i] 03:25 Zašlapané projekty: Los Angeles 1984 [i] 03:45 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:10 Smíření nad Odrou [i] 04:40 Dopis z Indie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Mentalista [i] 08:20 Krok za krokom [i] 09:45 Neželaná nevesta 256-257 [i] 12:00 Reflex [i] 12:50 Vymenené životy 197-198 [i] 14:35 Druhý dych [i] 16:35 Odložený prípad [i] 18:25 Mentalista [i] 20:15 Sladká výzva [i] 20:30 Let's Dance 4 [i] 22:35 Zámena manželiek [i] 01:15 Odložený prípad [i] 02:40 Smotánka [i] 04:00 Adela show [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Washington potvrdil post lídra víťazstvom v Los Angeles
Na archívnej snímke hráč Washington Capitals Richard Pánik.

NBA: Milwaukee zvíťazilo v Detroite a uspelo 13-krát za sebou
Na archívnej snímke Giannis Antetokounmpo.

AHL: Ružička asistoval pri prehre Stocktonu
Na archívnej snímke slovenský hokejista Adam Ružička.

V tréningu zjazdu SP v lyžovaní je najrýchlejší Cochran-Siegle
Na archívnej snímke americký lyžiar Ryan Cochran Siegle.

Aktuálne správy

Najskôr hmly a jasný deň potom, pohráva sa slnko s Otom
Ilustračná snímka.

Bratislavský kraj výstavou v Bruseli pripomenul Nežnú revolúciu
Ilustračná snímka.

Starostovia bratislavských mestských častí zarábajú minimálne 3000 eur, primátor Vallovi si polepšil
Primátor Bratislavy Matúš Vallo a starostovia bratislavských mestských častí majú platy vo výške od trochtisíc do približne šesťtisíc eur. Najvyššiu čiastku, 6 048 eur, dostane mesačne primátor Vallo, ...

LEŽALA V JARKU: V Pezinku našli telo mŕtvej ženy
Ilustračná snímka.

VIDEO A PODCAST Diár na každý deň
Podcast relácie Diár.

Kontrola podguráženého šoféra v Pezinku priviedla policajtov k nálezu mŕtvej ženy
Kontrola zraneného vodiča pod vplyvom alkoholu priviedla policajtov až k nálezu mŕtvej ženy. K udalosti došlo v stredu 4. decembra v noci v Pezinku. Hliadka kontrolovala krátko pred 22:30 šoféra, ...

Divadlo Romathan uvedie premiéru inscenácie Rómske krvavé husle
Skúška hry Rómske krvavé husle v divadle Romathan v Košiciach 5. decembra 2019. Vpravo otec - Lukáš Oláh, tretí zľava majiteľ kasína - Marián Balog.

Slovenská národná galéria otvára výstavu Anny Daučíkovej
Na snímke výtvarníčka Anna Daučíková počas tlačovej konferencie Slovenskej národnej galérie (SNG) k otvoreniu výstavy Work in Progress: 7 situácií / 7 Situations v SNG v Bratislave 5.decembra 2019.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.