TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
December 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Extrémne premeny Slovensko - Druhá šanca na život [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:55 Rodinné prípady [i] 11:50 Kobra 11 [i] 13:50 FARMA [i] 14:55 Policajné prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Lovci peňazí [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:45 FARMA [i] 22:55 Sestričky II. [i] 00:05 Kobra 11 [i] 02:10 FARMA [i] 03:10 Polícia Battle Creek [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Zdravá maškrta [i] 08:40 Mestá v čase I.: Singapur 1. [i] 09:05 Rodina doktora Kleista: Ťažký pôrod 67/81 [i] 09:55 Zajtrajšie noviny 21/23 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Druhá šanca: Nemôžem ťa stratiť [i] 15:05 Test magazín: Pracie prostriedky na farbnú bielizeň [i] 15:15 HiSTORY [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Mestá v čase I.: Hue, Vietnam [i] 16:50 Rodina doktora Kleista: Začiatok 68/81 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Zlaté časy [i] 21:30 Fetiše Nežnej revolúcie: Cesty revolúcie [i] 22:05 Čistá duša [i] 00:15 Druhá šanca: Nemôžem ťa stratiť [i] 00:55 Volali ju Ruby [i] 02:30 Svet v obrazoch [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Cirkusy sveta: Nemecko [i] 06:25 Dvorček za domom [i] 06:35 Kamenáčik [i] 06:40 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Veselá farma [i] 07:05 Nezbedný havran [i] 07:15 Včielka Maja [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá na safari [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISONGS - Hold the light [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Regina [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 10:00 Spomíname na Alfonza Bednára: Moje kone vrané [i] 11:00 Na návšteve v Cíferi [i] 11:30 Obedníček: Kvapka [i] 11:40 INUI [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Quinoa na sladko [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Veľký Pacifik: Drsný 1/5 [i] 13:25 Inteligentné stromy [i] 14:25 Umenie [i] 14:55 Historická panoráma: Víťazstvo bez násilia [i] 15:25 Rómsky magazín [i] 16:00 Hokej - Nemecký pohár - zápasy [i] 19:00 Večerníček: Kvapka [i] 19:05 INUI [i] 19:15 Veselá farma [i] 19:20 Včielka Maja [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 20:10 Experiment: EXPERIMENT: Jadrová energia [i] 20:40 Futbal - Európska liga [i] 23:10 Polícia [i] 23:25 Retro noviny [i] 23:50 Moje povstanie 2 - Cintorín [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:20 SÚDNA SIEŇ [i] 10:25 Bučkovci 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Doktori I. 11,12 [i] 14:45 SÚDNA SIEŇ [i] 15:50 POLICAJTI V AKCII [i] 16:50 NAŠI III. 11 [i] 17:30 NOVINY 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:50 NA HRANE [i] 22:20 SEDEM [i] 23:20 Myšlienky vraha VI. 5 [i] 00:20 MINISTRI II. [i] 00:55 POLICAJTI V AKCII [i] 01:55 NOVINY TV JOJ 02:45 TOP STAR [i] 03:00 Profesionáli III. 21 [i] 03:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Fórky, vtipky XXVII. [i] 05:40 DIVOKÉ KONE II. 24 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:25 Panelák 93,94 [i] 10:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 13, 14 [i] 12:35 Fórky, vtipky XXVII. [i] 13:00 Simpsonovci XXIV. 14,15 [i] 14:00 Panelák 95,96 [i] 15:35 Profesionáli III. 20 [i] 16:25 Simpsonovci XXIV. 16,17 [i] 17:25 Doktori I. 9,10 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 TIPOS INFO [i] 19:40 Profesionáli III. 21 [i] 20:25 Warcraft: Prvý stret [i] 23:10 Pani Bovaryová [i] 01:55 V divočine s Bearom Gryllsom II. 2 [i] 02:35 It's Always Sunny in Philadelphia XIII. 2 [i] 03:00 Profesionáli III. 21 [i] 03:40 Panelák 95,96 [i] 04:45 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VIII: Speciální linky [i] 09:45 Trabant [i] 10:05 Všechno, co mám ráda [i] 10:30 Vyprávěj: 3 : 2! [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 StarDance X ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Lalůček [i] 14:20 Otec Brown VI: Kočka Mastigatus [i] 15:05 Doktor Martin V: Nenech mě odejít [i] 15:55 To je vražda, napsala VIII: Nesuď [i] 16:45 Všechno, co mám ráda [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance X ...kolem dokola [i] 20:05 Vyprávěj: Překvapení [i] 21:00 Dobrodružství kriminalistiky: Padělek [i] 21:50 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:50 Taggart: Stíny minulosti [i] 23:40 Kriminalista: Modrá krev [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Toulavá kamera [i] 01:40 Žiješ jenom 2x: Rázovitá paní Anna [i] 02:10 Sváteční slovo novináře a fotografa Jana Krále [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 13. komnata Zdeňka Šafránka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Nedej se plus: Soumrak vodních elektráren [i] 05:22 Občanské noviny: Děti v lese [i] 05:30 Nedej se: Svobodný prales [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Havajské ostrovy – nespoutaná divočina: Země v ohni zrozená 1/2 [i] 09:45 Majestátní Alpy 2/5 [i] 10:40 Chcete je? [i] 10:45 Deset století architektury: Pardubice, Pernštejnové - stavebníci [i] 11:00 Apokalypsa: 1. světová válka: Peklo 3/5 [i] 11:55 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Atlantik 1/2 [i] 12:55 Křesťanský magazín [i] 13:25 Rezavý ráj: Přízračné budovy 4/4 [i] 14:20 Šílený svět studené války: Paranoia [i] 15:15 Apokalypsa: 1. světová válka: Zuřivost 4/5 [i] 16:10 Astana, město budoucnosti [i] 16:55 Kanárské ostrovy: Život na hraně [i] 17:45 Na cestě po východě Estonska [i] 18:15 Herbář VII [i] 18:45 O Sazinkovi: Sazinka a nezbedný kluk [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky: Kosmické lety – jaký mají smysl? [i] 19:25 Příběhy zvědavých přírodovědců: Cestující ryby aneb O hlaváčích 9/10 [i] 19:40 Postřehy odjinud: Flandry očima Jaroslava Skalického [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Modrá krev: Czerninové [i] 21:00 Bedekr VI.: Rotterdam [i] 21:30 Pivní putování: Východní Čechy 9/12 [i] 22:00 Dicte – kriminální reportérka 4/10 [i] 22:45 Letecké katastrofy: Na vlásku [i] 23:35 Queer: Dvojí tvář Japonska 2. [i] 00:05 Kosatky [i] 01:25 Hříšná duše 1/8 [i] 02:10 Hříšná duše 2/8 [i] 02:55 Minuty mezi životem a smrtí [i] 03:20 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:45 Folklorní magazín [i] 04:10 Bílé samoty Zadních hor [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Mentalista [i] 08:20 Krok za krokom [i] 09:45 Neželaná nevesta 254-255 [i] 12:00 Reflex [i] 12:55 Vymenené životy 195-196 [i] 14:40 Druhý dych [i] 16:50 Odložený prípad [i] 18:35 Mentalista [i] 20:30 Neželaná nevesta 256-257 [i] 22:30 Vymenené životy 197-198 [i] 00:35 Odložený prípad [i] 02:05 Smotánka [i] 03:30 Adela show [i] 04:30 Odložený prípad [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Washington potvrdil post lídra víťazstvom v Los Angeles
Na archívnej snímke hráč Washington Capitals Richard Pánik.

NBA: Milwaukee zvíťazilo v Detroite a uspelo 13-krát za sebou
Na archívnej snímke Giannis Antetokounmpo.

AHL: Ružička asistoval pri prehre Stocktonu
Na archívnej snímke slovenský hokejista Adam Ružička.

V tréningu zjazdu SP v lyžovaní je najrýchlejší Cochran-Siegle
Na archívnej snímke americký lyžiar Ryan Cochran Siegle.

Aktuálne správy

Najskôr hmly a jasný deň potom, pohráva sa slnko s Otom
Ilustračná snímka.

Bratislavský kraj výstavou v Bruseli pripomenul Nežnú revolúciu
Ilustračná snímka.

Starostovia bratislavských mestských častí zarábajú minimálne 3000 eur, primátor Vallovi si polepšil
Primátor Bratislavy Matúš Vallo a starostovia bratislavských mestských častí majú platy vo výške od trochtisíc do približne šesťtisíc eur. Najvyššiu čiastku, 6 048 eur, dostane mesačne primátor Vallo, ...

LEŽALA V JARKU: V Pezinku našli telo mŕtvej ženy
Ilustračná snímka.

VIDEO A PODCAST Diár na každý deň
Podcast relácie Diár.

Kontrola podguráženého šoféra v Pezinku priviedla policajtov k nálezu mŕtvej ženy
Kontrola zraneného vodiča pod vplyvom alkoholu priviedla policajtov až k nálezu mŕtvej ženy. K udalosti došlo v stredu 4. decembra v noci v Pezinku. Hliadka kontrolovala krátko pred 22:30 šoféra, ...

Divadlo Romathan uvedie premiéru inscenácie Rómske krvavé husle
Skúška hry Rómske krvavé husle v divadle Romathan v Košiciach 5. decembra 2019. Vpravo otec - Lukáš Oláh, tretí zľava majiteľ kasína - Marián Balog.

Slovenská národná galéria otvára výstavu Anny Daučíkovej
Na snímke výtvarníčka Anna Daučíková počas tlačovej konferencie Slovenskej národnej galérie (SNG) k otvoreniu výstavy Work in Progress: 7 situácií / 7 Situations v SNG v Bratislave 5.decembra 2019.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.