TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
December 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:40 Oteckovia [i] 10:40 Rodinné prípady [i] 11:35 Kobra 11 [i] 12:30 FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Lovci peňazí [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Susedia [i] 21:25 FARMA [i] 22:40 Rodinné prípady [i] 00:35 Kobra 11 [i] 01:35 FARMA [i] 02:55 Cestovatelia v čase [i] 04:15 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Zdravá maškrta [i] 08:45 Otvorené nebo II.: Sri Lanka [i] 09:40 Kultúrne dedičstvo: Rosenfeldov palác v Žiline [i] 09:50 Zajtrajšie noviny 18/23 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Druhá šanca: To si ty... [i] 15:10 Kultúrne dedičstvo: Hrad Devín [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Najkrajšie miesta na potápanie II.: Ostrovy Mahé a Praslin - Seychelly [i] 16:55 Rodina doktora Kleista: Otrava 65/81 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Chuť zázraku [i] 22:10 Reportéri [i] 22:40 Rapl 12/13 [i] 23:40 Fetiše Nežnej revolúcie: Škola, základ revolúcie [i] 00:20 Pán Selfridge IV 8/10 [i] 01:05 Chuť zázraku [i] 02:40 Dámsky klub [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Televíkend [i] 06:30 Dvorček za domom [i] 06:35 Kamenáčik [i] 06:45 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Veselá farma [i] 07:05 Včielka Maja [i] 07:30 Andyho dobrodružstvá na safari [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Trpaslícke dušičky [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Polícia [i] 08:45 Regina [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 10:00 Medzi nebom a zemou [i] 11:15 Na ľudovú nôtu [i] 11:30 Obedníček: Kvapka [i] 11:40 INUI [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - HUBOVÉ SMAJLIMUFFINKY [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Vsetín [i] 12:30 Krížová cesta banskoštiavnickej Kalvárie [i] 13:00 Orientácie [i] 13:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:55 Generácia [i] 14:30 Hory, batoh, kamera [i] 14:55 Autosalón [i] 15:25 Národnostný magazín: Český [i] 15:50 Cirkusy sveta: India [i] 16:20 Regina [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Ambulancia: Tancujúce srdcia (srdcové arytmie) [i] 17:50 Hľadanie stratených svetov: Matej a Beatrica [i] 18:30 Večerníček: Kvapka [i] 18:35 INUI [i] 18:45 Veselá farma [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Trpaslícke dušičky [i] 18:55 Nezbedný havran [i] 19:05 Včielka Maja [i] 19:30 Andyho dobrodružstvá na safari [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 20:10 Dobrá smrť [i] 21:00 Silná zostava: Je eutanázia prijateľnou alternatívou smrti? [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 O tele a duši [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Správy a komentáre [i] 01:40 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:35 SÚDNA SIEŇ [i] 10:25 Bučkovci 1/8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Doktori I. 5,6 [i] 14:45 SÚDNA SIEŇ [i] 15:50 POLICAJTI V AKCII [i] 16:50 NAŠI III. 8 [i] 17:30 NOVINY 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:45 INKOGNITO [i] 23:05 Myšlienky vraha VI. 2 [i] 00:05 HROBÁRI 5 [i] 00:40 POLICAJTI V AKCII [i] 01:50 KRIMI 02:20 NOVINY TV JOJ 03:05 Profesionáli III. 18 [i] 03:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 DIVOKÉ KONE II. 21 [i] 07:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:10 Panelák 87,88 [i] 10:05 MacGyver 59,60 [i] 12:35 Fórky, vtipky XXVII. [i] 13:05 Simpsonovci XXIV. 8,9 [i] 14:00 Panelák 89,90 [i] 15:35 Profesionáli III. 17 [i] 16:25 Simpsonovci XXIV. 10,11 [i] 17:25 Knight Rider 7,8 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli III. 18 [i] 20:25 Rokerky [i] 22:30 OKTAGON [i] 23:35 V divočine s Bearom Gryllsom 5 [i] 00:35 It's Always Sunny in Philadelphia XII. 6,7 [i] 01:25 Profesionáli III. 18 [i] 02:15 Panelák 87,88 [i] 03:20 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bezlepková není zlá [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown VI: Kočka Mastigatus [i] 09:45 168 hodin [i] 10:15 Rytíř [i] 10:35 Dobrodružství kriminalistiky: Pes [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 StarDance X ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 13. komnata Miroslava Ondříčka [i] 14:25 Muž z prvního století [i] 16:00 To je vražda, napsala VIII: Silnější než voda [i] 16:45 Cestománie: Středoafrická republika: Neklidné srdce Afriky [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování SAZKAmobil šance [i] 20:00 StarDance X ...kolem dokola [i] 20:05 Princip slasti 4/10 [i] 21:05 Rozsudek III.: Bez motivu [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Legendy kriminalistiky 2: Vražda v nádražním domku 9/10 [i] 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:45 Na stopě [i] 23:05 Kriminalista: Modrá krev [i] 00:10 Zvláštní případ [i] 01:25 Týden v regionech [i] 01:55 Kalendárium [i] 02:10 Sváteční slovo novináře a fotografa Jana Krále [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 AZ-kvíz [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Divnopis: Hustopeče [i] 05:10 Památky na prodej: Tvrz Libějovice [i] 05:30 Bedekr VI.: Utrecht [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Domov aneb Kam směřuje naše cesta 1/2 [i] 09:55 Nákladní kolosy v oblacích [i] 10:45 Úžasné hotely II: Omán 2/7 [i] 11:40 Babylon [i] 12:05 Cesty víry: Duchovní doteky Jiřího Pavlici [i] 12:35 Klíč [i] 13:00 Československý filmový týdeník 1969 1276/2379 [i] 13:15 Občan Havel: Dusno [i] 14:10 Příběhy 20. století II.: Svazáci 9/16 [i] 14:35 Expedice Altaj – Cimrman mezi jeleny [i] 15:00 Majestátní Alpy 1/5 [i] 15:55 Dobrodružství vědy a techniky: Kosmické lety – jaký mají smysl? [i] 16:25 Letecké katastrofy: Mlha nad New Yorkem [i] 17:20 1917: Jak se dělá revoluce [i] 18:15 Bedekr VI.: Utrecht [i] 18:45 O Sazinkovi: Co zavinil namalovaný panák [i] 18:55 Uchem jehly [i] 19:20 Trvalé bydliště venkov: Když neprší a uschne 9/16 [i] 19:40 Postřehy odjinud: Flandry očima Jaroslava Skalického [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Den, kdy zemřel Hitler [i] 20:55 Astana, město budoucnosti [i] 21:45 Za vodou [i] 23:20 Jako zabít ptáčka [i] 01:25 Queer: Dvojí tvář Japonska 1. [i] 01:50 Kvarteto [i] 02:20 Tetovaní [i] 02:45 Abeceda komunistických zločinů: Fingovaná svatba [i] 03:00 Zašlapané projekty: Nežádoucí architekti [i] 03:15 Stopy, fakta, tajemství: Apoštolové temných sil [i] 03:45 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:15 Srdce pro Bangladéš [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Odložený prípad [i] 06:00 Mentalista [i] 08:20 Krok za krokom [i] 09:45 Rosamunde Pilcherová: Jesenná láska [i] 11:55 Reflex [i] 12:50 Inga Lindströmová: Láska žije ďalej [i] 14:30 Druhý dych [i] 16:30 Odložený prípad [i] 18:25 Mentalista [i] 20:15 Varte s nami [i] 20:30 Sila ženy II. 94 [i] 21:35 Neželaná nevesta 252 [i] 22:35 Vymenené životy 191-192 [i] 00:35 Odložený prípad [i] 02:10 Smotánka [i] 03:20 Adela show [i] 04:30 Odložený prípad [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Washington potvrdil post lídra víťazstvom v Los Angeles
Na archívnej snímke hráč Washington Capitals Richard Pánik.

NBA: Milwaukee zvíťazilo v Detroite a uspelo 13-krát za sebou
Na archívnej snímke Giannis Antetokounmpo.

AHL: Ružička asistoval pri prehre Stocktonu
Na archívnej snímke slovenský hokejista Adam Ružička.

V tréningu zjazdu SP v lyžovaní je najrýchlejší Cochran-Siegle
Na archívnej snímke americký lyžiar Ryan Cochran Siegle.

Aktuálne správy

Najskôr hmly a jasný deň potom, pohráva sa slnko s Otom
Ilustračná snímka.

Bratislavský kraj výstavou v Bruseli pripomenul Nežnú revolúciu
Ilustračná snímka.

Starostovia bratislavských mestských častí zarábajú minimálne 3000 eur, primátor Vallovi si polepšil
Primátor Bratislavy Matúš Vallo a starostovia bratislavských mestských častí majú platy vo výške od trochtisíc do približne šesťtisíc eur. Najvyššiu čiastku, 6 048 eur, dostane mesačne primátor Vallo, ...

LEŽALA V JARKU: V Pezinku našli telo mŕtvej ženy
Ilustračná snímka.

VIDEO A PODCAST Diár na každý deň
Podcast relácie Diár.

Kontrola podguráženého šoféra v Pezinku priviedla policajtov k nálezu mŕtvej ženy
Kontrola zraneného vodiča pod vplyvom alkoholu priviedla policajtov až k nálezu mŕtvej ženy. K udalosti došlo v stredu 4. decembra v noci v Pezinku. Hliadka kontrolovala krátko pred 22:30 šoféra, ...

Divadlo Romathan uvedie premiéru inscenácie Rómske krvavé husle
Skúška hry Rómske krvavé husle v divadle Romathan v Košiciach 5. decembra 2019. Vpravo otec - Lukáš Oláh, tretí zľava majiteľ kasína - Marián Balog.

Slovenská národná galéria otvára výstavu Anny Daučíkovej
Na snímke výtvarníčka Anna Daučíková počas tlačovej konferencie Slovenskej národnej galérie (SNG) k otvoreniu výstavy Work in Progress: 7 situácií / 7 Situations v SNG v Bratislave 5.decembra 2019.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.