TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
December 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Šmolkovia: Strašidelný špeciál [i] 06:20 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 07:00 Monštrá verzus votrelci [i] 08:45 Na víťaznej vlne [i] 11:10 Popoluška naruby [i] 13:00 Na telo [i] 13:45 Tajomný pomstiteľ [i] 16:00 Horná Dolná [i] 17:15 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Tvoja tvár znie povedome [i] 23:10 Duch [i] 01:50 Interstellar [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Folklorika [i] 05:25 Správy RTVS "N" [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:35 INUI [i] 06:45 Veselá farma [i] 06:50 Nezbedný havran [i] 07:05 Snehuliak Albi: Albi chce sedieť [i] 07:10 Ziggy a zoovláčik: Flórino perie [i] 07:20 Sofia Prvá II.: Duchovia [i] 07:45 Rodinka líšok a jazvecov: Dobrú noc, Rosie [i] 08:00 Levia stráž I: Maľby a predpovede [i] 08:20 Zázračný ateliér [i] 08:50 Táraninky [i] 09:05 Kriminálka 5.C: Kože alebo krunier 8/13 [i] 09:40 Autosalón [i] 10:05 Otvorené nebo II.: Sri Lanka [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Agatha Christie : Poirot: Dom na myse 2.časť [i] 14:35 Quo vadis [i] 17:20 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Bardejov [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Zlatý podraz [i] 22:15 Toman 1/2 [i] 23:30 Agatha Christie : Poirot: Dom na myse 2.časť [i] 00:25 Quo vadis [i] 03:05 Toman 1/2 [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Za siedmimi dolinami: Dúha [i] 06:10 Za siedmimi dolinami: Rodina spod tatranských končiarov [i] 06:20 Za siedmimi horami: Veže sú na slnečnej strane [i] 06:45 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Vsetín [i] 06:55 Encyklopédia slovenských obcí: Lučivná [i] 07:10 Televíkend [i] 07:40 Živá panoráma [i] 08:10 Slovenčina na slovíčko: Slovenčina na slovíčko: Akvapark [i] 08:15 Kapura [i] 08:55 Farmárska revue [i] 09:20 Na rybách - Petrov zdar [i] 10:00 Svätá omša pri príležitosti 50.výočia katolíckej liturgickej reformy [i] 11:45 Maroško: Maroško študuje 3/3 [i] 13:10 Televízia za dverami: Televízny štartér [i] 13:35 Orientácie [i] 14:05 Herecké legendy: Zita Furková [i] 14:20 Zlatá rybka [i] 15:25 Športové legendy: Milan Kužela [i] 15:45 Hokej - Tipsportliga [i] 18:45 Večerníček: Kvapka [i] 18:55 INUI [i] 19:00 Veselá farma [i] 19:10 Trpaslíci: SMAJLICENTRUM - Smajliministerstvá [i] 19:15 Včielka Maja [i] 19:40 Slovo [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B) [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (E) [i] 20:10 Fortuna liga - magazín [i] 20:40 Vojna a mier: Pierre Bezuchov [i] 22:20 Paterson [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:05 SpongeBob v nohaviciach VIII. 17 [i] 07:40 Tučniaky z Madagaskaru [i] 09:25 Knight Rider 7,8 [i] 11:20 Popolvár najväčší na svete [i] 13:20 Coco [i] 15:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 12 hrdinov [i] 23:40 Odobrať z priateľov [i] 01:25 12 kôl [i] 03:05 Profesionáli III. 18 [i] 03:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Súdna sieň [i] 07:55 Decibely lásky [i] 10:15 Dvaja policajti [i] 13:00 DELUKSE 10 [i] 14:05 ČAU, LUJZA! [i] 15:20 Horúce strely [i] 17:15 Rande v ťažkostiach [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Fórky, vtipky XXVII. [i] 20:05 HROBÁRI 5 [i] 20:45 Hačikó: Príbeh psa [i] 22:55 Jedného dňa, možno [i] 01:20 Bozk pred smrťou [i] 03:05 KINOSÁLA [i] 03:15 DELUKSE 10 [i] 04:05 ČAU, LUJZA! [i] 04:55 Súdna sieň [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Cesta do pravěku [i] 07:50 Trabant [i] 08:10 Úsměvy Jany Drbohlavové [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Hříchy pro diváky detektivek: Diskrétní vražda 4/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Čarovné prstýnky [i] 14:10 O houslích krále snů [i] 15:15 Jestli jednou odejdu [i] 16:55 Vlak dětství a naděje: Válka si nevybírá 4/6 [i] 17:55 Herbář VII [i] 18:25 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli: Víno [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 StarDance X ...kolem dokola [i] 20:05 Úsměvy smutných mužů [i] 21:40 168 hodin [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:15 Želary [i] 00:35 Inspektor Banks III: Žalostné dítě [i] 02:05 Banánové rybičky [i] 02:45 Žiješ jenom 2x: Z antuky ke sporáku [i] 03:15 Po stopách hvězd [i] 03:40 Sváteční slovo novináře a fotografa Jana Krále [i] 03:45 Hobby naší doby [i] 04:15 Přes nový práh [i] 04:35 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 O čem se nemluví [i] 05:30 Cesty víry: Orosia – neznámá česká světice [i] 06:00 Inspektor Fousek na stopě: Případ pravěké bohyně [i] 06:05 Mám nápad! [i] 06:20 Ava Riko Teo [i] 06:25 Novinky z přírody [i] 06:35 Noddy, detektiv v zemi hraček [i] 07:00 Divoká dobrodružství Blinkyho Billa [i] 07:15 Esa z pralesa [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1969 1276/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Praho má matičko stověžatá nad Vltavou [i] 09:35 Válečné stroje: Závody ve zbrojení [i] 10:20 Putování časem paní Marie Malé [i] 10:50 Nedej se plus [i] 11:09 Občanské noviny [i] 11:15 Nedej se: Svobodný prales [i] 11:45 Chcete mě? [i] 12:10 Orlosup bradatý [i] 12:40 Sváteční slovo novináře a fotografa Jana Krále [i] 12:45 Křesťanský magazín [i] 13:10 Uchem jehly [i] 13:40 Cesty víry: Duchovní doteky Jiřího Pavlici [i] 14:05 Krásy evropského pobřeží: Ve stínu Fastnetu [i] 14:15 Na cestě po Vancouveru [i] 14:45 Rozluštěné poklady: Záhada vikinské hrobky [i] 15:30 Pivní putování: Jižní Čechy 8/12 [i] 16:00 Kanárské ostrovy: Život na hraně [i] 16:50 Trabantem z Indie až domů: Nejvýš, jak to jde [i] 17:20 Nádherná Amerika [i] 18:15 Příběhy 20. století II.: Svazáci 9/16 [i] 18:45 O Sazinkovi: Jak Sazinka s dětmi chytal zloděje [i] 18:55 Krásné živé památky: Pod Českým středohořím 9/16 [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Policajt [i] 21:45 Jatka č. 5 [i] 23:25 Kosatky [i] 00:50 Dům z karet V 10/13 [i] 01:45 Příběhy z Velké války [i] 02:35 Historie.cs [i] 03:30 Vnášíme hodnoty? [i] 03:55 Uchem jehly [i] 04:20 Svoboda [i] 04:40 Tři životy trnky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Inga Lindströmová: Recept na lásku [i] 07:20 Smotánka [i] 08:25 Mentalista [i] 11:10 FBI: Prípady Sue Thomasovej [i] 13:20 Mestečko Frühling: Šťastie pre syna [i] 15:25 Inga Lindströmová: Láska žije ďalej [i] 17:30 Sladká výzva [i] 17:40 Rosamunde Pilcherová: Jesenná láska [i] 20:00 Láska na druhý pohľad [i] 22:10 Stať sa hviezdou [i] 00:15 Vysnívaná láska [i] 02:05 Rodinné hriechy [i] 03:30 Stať sa hviezdou [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Washington potvrdil post lídra víťazstvom v Los Angeles
Na archívnej snímke hráč Washington Capitals Richard Pánik.

NBA: Milwaukee zvíťazilo v Detroite a uspelo 13-krát za sebou
Na archívnej snímke Giannis Antetokounmpo.

AHL: Ružička asistoval pri prehre Stocktonu
Na archívnej snímke slovenský hokejista Adam Ružička.

V tréningu zjazdu SP v lyžovaní je najrýchlejší Cochran-Siegle
Na archívnej snímke americký lyžiar Ryan Cochran Siegle.

Aktuálne správy

Najskôr hmly a jasný deň potom, pohráva sa slnko s Otom
Ilustračná snímka.

Bratislavský kraj výstavou v Bruseli pripomenul Nežnú revolúciu
Ilustračná snímka.

Starostovia bratislavských mestských častí zarábajú minimálne 3000 eur, primátor Vallovi si polepšil
Primátor Bratislavy Matúš Vallo a starostovia bratislavských mestských častí majú platy vo výške od trochtisíc do približne šesťtisíc eur. Najvyššiu čiastku, 6 048 eur, dostane mesačne primátor Vallo, ...

LEŽALA V JARKU: V Pezinku našli telo mŕtvej ženy
Ilustračná snímka.

VIDEO A PODCAST Diár na každý deň
Podcast relácie Diár.

Kontrola podguráženého šoféra v Pezinku priviedla policajtov k nálezu mŕtvej ženy
Kontrola zraneného vodiča pod vplyvom alkoholu priviedla policajtov až k nálezu mŕtvej ženy. K udalosti došlo v stredu 4. decembra v noci v Pezinku. Hliadka kontrolovala krátko pred 22:30 šoféra, ...

Divadlo Romathan uvedie premiéru inscenácie Rómske krvavé husle
Skúška hry Rómske krvavé husle v divadle Romathan v Košiciach 5. decembra 2019. Vpravo otec - Lukáš Oláh, tretí zľava majiteľ kasína - Marián Balog.

Slovenská národná galéria otvára výstavu Anny Daučíkovej
Na snímke výtvarníčka Anna Daučíková počas tlačovej konferencie Slovenskej národnej galérie (SNG) k otvoreniu výstavy Work in Progress: 7 situácií / 7 Situations v SNG v Bratislave 5.decembra 2019.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.