TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
December 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Priatelia Toma a Jerryho [i] 06:10 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 06:30 Saxána a Lexikon kouzel [i] 08:35 Šmolkovia: Strašidelný špeciál [i] 09:00 Monštrá verzus votrelci [i] 10:45 Láska na druhý pohľad [i] 13:10 Tvoja tvár znie povedome [i] 15:50 Kráska a zviera [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Americký zabijak [i] 22:45 Interstellar [i] 02:20 Americký zabijak [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:10 Počasie [i] 06:15 INUI [i] 06:20 Veselá farma [i] 06:30 Nezbedný havran [i] 06:40 Včielka Maja [i] 07:05 Šampióni z Veselej farmy [i] 07:10 Sammy a jeho priatelia: Svetlo na útese [i] 07:20 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Maja, neodchádzaj! [i] 07:35 Sofia Prvá II.: Sofia Druhá [i] 08:00 Rodinka líšok a jazvecov: Opatrovanie [i] 08:10 Levia stráž I: Imitátor Drongo [i] 08:35 Fidlibum [i] 09:00 Trpaslíci [i] 09:30 Daj si čas [i] 10:00 Merlin III: Premena 6/13 [i] 10:45 PPPíter v Afrike: Bláznivý beh po Gambii [i] 10:55 PPPíter v Afrike: Kulinársky drahokam Afriky [i] 11:15 On air [i] 11:40 Rozprávky bratov Grimmovcov: Sedliakova múdra dcéra [i] 12:45 Neprebudený [i] 14:00 V dobrej spoločnosti [i] 14:40 Grand hotel II: Svetlá a tiene 1/16 [i] 16:00 Agatha Christie : Poirot: Dobrodružstvo Hviezdy západu [i] 16:50 Fetiše Nežnej revolúcie: Rovnošata revolúcie [i] 17:20 KULTÚRA.SK [i] 17:55 Cestou necestou: Tanzánia [i] 18:30 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Luisa Spagnoli 1/2 [i] 22:20 Luisa Spagnoli 2/2 [i] 00:10 Grand hotel II: Svetlá a tiene 1/16 [i] 01:25 Agatha Christie : Poirot: Dobrodružstvo Hviezdy západu [i] 02:20 Komisár Manara: Mŕtvola navyše [i] 03:05 PPPíter v Afrike: Bláznivý beh po Gambii [i] 03:15 PPPíter v Afrike: Kulinársky drahokam Afriky [i] 03:30 Merlin III: Premena 6/13 [i] 04:15 On air [i] 04:35 KULTÚRA.SK [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Za siedmimi horami: Z dreva, z kameňa [i] 06:25 Za siedmimi horami: Znaky otcovských hrobov [i] 06:50 Štefánik a la Polynézia [i] 07:15 Autosalón [i] 07:45 Polícia [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Encyklopédia slovenských obcí: Lučivná [i] 09:10 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Vsetín [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Retro noviny [i] 09:50 Moje povstanie 2 - Cintorín [i] 10:05 Test magazín: Pracie prostriedky na farbnú bielizeň [i] 10:15 VaT: Procesná technika [i] 10:45 Robte, čo vás baví [i] 10:50 Generácia [i] 11:20 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:45 Maroško: Vzdor 2/3 [i] 13:05 Magazín Európskej ligy [i] 14:00 Krasokorčuľovanie - GP 2019 [i] 15:45 Futbal - Fortuna liga [i] 18:30 Večerníček: Modrá planéta [i] 18:35 INUI [i] 18:40 Veselá farma [i] 18:50 Nezbedný havran [i] 19:00 Andyho dobrodružstvá na safari [i] 19:20 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:30 Krasokorčuľovanie - GP 2019 [i] 20:55 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (C) [i] 21:01 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (F) [i] 21:03 Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker (G) [i] 21:05 Iba deň [i] 22:35 Unášaní búrkou II 2/10 [i] 23:35 Zbohom, súdruhovia: Rebélia 1989 [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:35 SpongeBob v nohaviciach VIII. 15,16 [i] 08:40 Labková patrola I. 14,15 [i] 10:00 PRÁZDNINY II. 7 [i] 11:05 NAŠI I. 10,11 [i] 12:25 MILÁČIKOVO [i] 13:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:50 Pete a jeho drak [i] 17:10 Popolvár najväčší na svete [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:10 HROBÁRI 5 [i] 22:50 Vražedná opatrovateľka [i] 00:35 Rokerky [i] 02:35 Halloween II. [i] 04:25 KRIMI 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Súdna sieň [i] 07:20 Hľadá sa dom pre milionárov - New York VII. 12/12 [i] 08:35 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:55 NA CHALUPE [i] 11:15 NOVÉ BÝVANIE [i] 13:30 Zálesák [i] 15:40 Decibely lásky [i] 17:45 Extrémni žgrloši III. 10,11 [i] 19:10 KINOSÁLA [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Fórky, vtipky XXVII. [i] 20:05 MINISTRI II. [i] 20:45 To nie si ty [i] 23:05 Profesionál [i] 01:05 Previnenie [i] 03:05 Zálesák [i] 04:35 NOVÁ ZÁHRADA [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli: Zedníci, tkalci [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Herbář VII [i] 06:25 Polopatě [i] 07:15 Hejkal [i] 07:55 O Bumbrlíčkovi [i] 08:30 StarDance X ...kolem dokola [i] 08:35 Gejzír [i] 09:05 Otec Brown VI: Kočka Mastigatus [i] 09:50 Columbo: Případ diplomatické imunity [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud: Německé pobřeží očima Pavla Poláka [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Potrhlá Andula [i] 14:00 Území bílých králů: Uprchlík 1/7 [i] 14:55 Muž z prvního století [i] 16:30 Smrt v kruhu [i] 18:00 Bydlet jako... farmář [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance X ...když hvězdy tančí [i] 22:00 Četník ze Saint Tropez [i] 23:39 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 23:40 Inspektor Banks III: Žalostné dítě [i] 01:10 Banánové rybičky [i] 01:40 Na forbíně TM [i] 02:20 Sama doma [i] 03:50 Zahrada je hra [i] 04:30 Zkus mít vkus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Putování za muzikou [i] 05:30 Náš venkov: Tam a zpátky do Písečné [i] 06:00 Inspektor Fousek na stopě: Případ důležitého telegramu [i] 06:05 Mám nápad! [i] 06:20 Ava Riko Teo [i] 06:30 Novinky z přírody [i] 06:40 Noddy, detektiv v zemi hraček [i] 07:00 Divoká dobrodružství Blinkyho Billa [i] 07:15 Esa z pralesa [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Cyklotoulky [i] 09:10 "Špička" Zeměkoule [i] 09:30 Naše tradice: Dušičky [i] 10:00 Bohoslužba za zemřelé [i] 11:10 Krásné živé památky: Pod Českým středohořím 9/16 [i] 11:40 Když muzika začne hrát - Písničky Karla Hašlera [i] 12:05 Příběhy předmětů: Kulečník kancléře Metternicha [i] 12:30 Babylon [i] 13:00 Daleké obzory [i] 14:45 Úžasné hotely II: Omán 2/7 [i] 15:40 Bedekr VI.: Utrecht [i] 16:10 Havajské ostrovy – nespoutaná divočina: Země v ohni zrozená 1/2 [i] 16:55 Příběh života: První krůčky 1/6 [i] 17:45 Domov aneb Kam směřuje naše cesta 1/2 [i] 18:45 O Sazinkovi: Jak Sazinka obětoval cylindříček [i] 18:55 Vzkaz Otakara Motejla [i] 19:20 Pivní putování: Jižní Čechy 8/12 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Slunce rošťáků [i] 21:45 Znásilnění [i] 23:35 Gomora III 9/12 [i] 00:15 Gomora III 10/12 [i] 01:00 Salamandr II 9/10 [i] 01:50 Před půlnocí [i] 02:15 Revival [i] 02:45 Uchem jehly [i] 03:10 Gabriel Nissim – prorok moderní doby [i] 03:35 Ochránce [i] 04:00 Na moll... [i] 04:40 To mě baví [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Odložený prípad [i] 05:50 Inga Lindströmová: Ten správny odtieň lásky [i] 07:30 Smotánka [i] 08:40 Mentalista [i] 11:20 FBI: Prípady Sue Thomasovej [i] 13:40 Inga Lindströmová: Recept na lásku [i] 15:45 Vysnívaná láska [i] 17:45 Mestečko Frühling: Šťastie pre syna [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Jesenná láska [i] 22:00 Inga Lindströmová: Láska žije ďalej [i] 00:05 Mestečko Frühling: Šťastie pre syna [i] 01:50 Rosamunde Pilcherová: Jesenná láska [i] 03:15 Inga Lindströmová: Láska žije ďalej [i] 04:45 Mentalista [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Washington potvrdil post lídra víťazstvom v Los Angeles
Na archívnej snímke hráč Washington Capitals Richard Pánik.

NBA: Milwaukee zvíťazilo v Detroite a uspelo 13-krát za sebou
Na archívnej snímke Giannis Antetokounmpo.

AHL: Ružička asistoval pri prehre Stocktonu
Na archívnej snímke slovenský hokejista Adam Ružička.

V tréningu zjazdu SP v lyžovaní je najrýchlejší Cochran-Siegle
Na archívnej snímke americký lyžiar Ryan Cochran Siegle.

Aktuálne správy

Najskôr hmly a jasný deň potom, pohráva sa slnko s Otom
Ilustračná snímka.

Bratislavský kraj výstavou v Bruseli pripomenul Nežnú revolúciu
Ilustračná snímka.

Starostovia bratislavských mestských častí zarábajú minimálne 3000 eur, primátor Vallovi si polepšil
Primátor Bratislavy Matúš Vallo a starostovia bratislavských mestských častí majú platy vo výške od trochtisíc do približne šesťtisíc eur. Najvyššiu čiastku, 6 048 eur, dostane mesačne primátor Vallo, ...

LEŽALA V JARKU: V Pezinku našli telo mŕtvej ženy
Ilustračná snímka.

VIDEO A PODCAST Diár na každý deň
Podcast relácie Diár.

Kontrola podguráženého šoféra v Pezinku priviedla policajtov k nálezu mŕtvej ženy
Kontrola zraneného vodiča pod vplyvom alkoholu priviedla policajtov až k nálezu mŕtvej ženy. K udalosti došlo v stredu 4. decembra v noci v Pezinku. Hliadka kontrolovala krátko pred 22:30 šoféra, ...

Divadlo Romathan uvedie premiéru inscenácie Rómske krvavé husle
Skúška hry Rómske krvavé husle v divadle Romathan v Košiciach 5. decembra 2019. Vpravo otec - Lukáš Oláh, tretí zľava majiteľ kasína - Marián Balog.

Slovenská národná galéria otvára výstavu Anny Daučíkovej
Na snímke výtvarníčka Anna Daučíková počas tlačovej konferencie Slovenskej národnej galérie (SNG) k otvoreniu výstavy Work in Progress: 7 situácií / 7 Situations v SNG v Bratislave 5.decembra 2019.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.