TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
December 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Priatelia Toma a Jerryho [i] 06:05 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 06:25 Frajeri na vlnách [i] 08:00 Saxána a Lexikon kouzel [i] 10:05 Oteckovia [i] 11:10 Monštrá verzus votrelci [i] 12:55 Šmolkovia: Strašidelný špeciál [i] 13:20 Popoluška naruby [i] 15:15 Duch [i] 17:50 Lovci peňazí [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:15 Športovec mesiaca [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 FARMA [i] 22:45 Kráska a zviera [i] 01:00 Chlapec [i] 02:50 FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Dámsky klub [i] 06:40 Správy RTVS "N" [i] 07:30 Počasie [i] 07:40 Folklorika [i] 08:05 Becassine: Poklad Vikingov [i] 09:30 Domovníkov syn [i] 10:40 Zbojnícky tanec [i] 12:05 Divoká Sardínia [i] 13:00 Starý včelár [i] 14:05 Folklorika [i] 14:30 Rozprávky bratov Grimmovcov: Sedliakova múdra dcéra [i] 15:35 Svätý Peter 1/2 [i] 17:15 Svätý Peter 2/2 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Svätá Barbora [i] 22:25 Obyčajní ľudia [i] 00:25 Svätá Barbora [i] 02:15 Obyčajní ľudia [i] 04:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Andyho dobrodružstvá na safari [i] 06:10 Zázračný miniateliér [i] 06:15 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Moji ovocní kamaráti [i] 06:20 Dvorček za domom [i] 06:30 Ahoj, braček! [i] 06:35 Bob a Bobek na cestách [i] 06:40 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Nezbedný havran [i] 07:00 Včielka Maja [i] 07:25 Odchádza človek [i] 07:55 Živá panoráma [i] 08:25 Blízko je tak ďaleko... [i] 09:00 Žiť pre vášeň [i] 09:55 Vynes na horu svoj hrob [i] 11:15 Za bránou nebies [i] 11:40 Maroško: Smoliar 1/3 [i] 12:55 Medzinárodný ekumenický koncert [i] 14:10 S Rozárkou [i] 15:30 Zatopené [i] 16:20 Dies irae [i] 17:35 Žijem Dunajom [i] 18:30 Večerníček: Modrá planéta [i] 18:35 INUI [i] 18:40 Veselá farma [i] 18:50 Nezbedný havran [i] 19:00 Včielka Maja [i] 19:25 Andyho dobrodružstvá na safari [i] 19:40 Sviatočné slovo [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 20:10 Rovina, hmly a biela farba [i] 20:40 Príbeh filmu: Odysea. Európska nová vlna [i] 21:40 Siedma pečať [i] 23:15 Pozvánka do divadla: Biblia [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:15 NOVINY TV JOJ 08:05 SpongeBob v nohaviciach VIII. 14 [i] 08:40 Labková patrola I. 13 [i] 09:10 Cililing a Zver-Nezver [i] 10:40 Pestúnka v akcii [i] 12:30 Dedo [i] 15:10 Tučniaky z Madagaskaru [i] 17:00 Hačikó: Príbeh psa [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Coco [i] 23:00 To nie si ty [i] 01:25 Dedo [i] 03:40 NOVINY TV JOJ 04:25 Profesionáli III. 17 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 It's Always Sunny in Philadelphia XII. 5 [i] 05:30 DIVOKÉ KONE II. 20 [i] 07:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:25 Ping Pong [i] 10:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 7, 8 [i] 13:00 Reťazová reakcia [i] 15:20 Pomsta Čierneho korzára [i] 17:35 Horúce strely [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli III. 17 [i] 20:25 12 kôl [i] 22:45 Previnenie [i] 01:05 Hra na schovávačku 7,8 [i] 02:50 SÚDNA SIEŇ [i] 04:30 KINOSÁLA [i] 04:40 Prvé oddelenie II. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VIII: Neautorizovaná vražda [i] 09:55 Po stopách hvězd [i] 10:20 Jezerní královna [i] 11:50 StarDance X ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Cestománie: Rusko – Uralská oblast: Na hranici kontinentu [i] 14:25 Zvláštní případ [i] 15:40 S otevřeným hledím [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance [i] 20:00 StarDance X ...kolem dokola [i] 20:10 Četníci z Luhačovic: Dopis ze záhrobí 9/12 [i] 21:35 13. komnata Zdeňka Šafránka [i] 22:00 Všechnopárty [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:55 Pocta Karlu Hašlerovi [i] 00:10 Případy detektiva Murdocha XII: Murdochova vražedná vila [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:25 Objektiv [i] 01:55 Banánové rybičky [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Sváteční slovo ředitele Radia Proglas Martina Holíka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Babylon [i] 05:30 Chcete mě? [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pád Habsburků [i] 09:55 Dostavba chrámu sv. Víta [i] 10:10 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy: Ve stínu Jana Opletala [i] 10:40 Rezavý ráj: Přízračné budovy 4/4 [i] 11:35 Muréna kidako [i] 12:00 Chcete mě? [i] 12:30 Postřehy odjinud: Německé pobřeží očima Pavla Poláka [i] 12:35 Svědkové času II: Starověký Egypt: Vesetská pohřebiště 3/4 [i] 13:05 Hitler: Poražený [i] 13:50 Válečné stroje: Závody ve zbrojení [i] 14:40 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Leyte 2/2 [i] 15:40 Brazílie ve víru tance [i] 16:35 Vzkaz Otakara Motejla [i] 17:00 Úžasné hotely II: Francouzská Polynésie 1/7 [i] 17:55 Trvalé bydliště venkov: Když neprší a uschne 9/16 [i] 18:15 Krásné živé památky: Okolo Poličky 8/16 [i] 18:45 O Sazinkovi: Sazinka se představuje [i] 18:55 Kvarteto [i] 19:25 Metuzalém: O štěstí [i] 19:40 Postřehy odjinud: Flandry očima Jaroslava Skalického [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Příběh života: První krůčky 1/6 [i] 21:00 Havajské ostrovy – nespoutaná divočina: Země v ohni zrozená 1/2 [i] 21:45 Hříšná duše 1/8 [i] 22:30 Hříšná duše 2/8 [i] 23:15 Ve jménu vlasti VII: Užitečný idiot 9/12 [i] 00:05 Šílený svět studené války: Vzestup supervelmocí [i] 00:55 Světlé místo – Luhačovice [i] 01:50 Shirim Ashirim - Písně mesiánských židů [i] 02:15 Uchem jehly [i] 02:45 Divnopis: Ublo [i] 02:50 Na moll [i] 03:35 Beat Street 2011 [i] 04:15 Lovili rybáři [i] 04:45 Památky na prodej: Lovecký zámeček Lichtenwald [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Mentalista [i] 08:20 Krok za krokom [i] 09:45 Sila ženy II. 93 [i] 10:35 Neželaná nevesta 251 [i] 11:30 Digitálny svet [i] 12:05 Reflex [i] 12:55 Vymenené životy 189-190 [i] 14:45 Druhý dych [i] 16:35 Odložený prípad [i] 18:25 Mentalista [i] 20:15 Sladká výzva [i] 20:30 Vysnívaná láska [i] 22:35 Zámena manželiek [i] 01:15 Odložený prípad [i] 02:40 Smotánka [i] 03:50 Adela show [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Washington potvrdil post lídra víťazstvom v Los Angeles
Na archívnej snímke hráč Washington Capitals Richard Pánik.

NBA: Milwaukee zvíťazilo v Detroite a uspelo 13-krát za sebou
Na archívnej snímke Giannis Antetokounmpo.

AHL: Ružička asistoval pri prehre Stocktonu
Na archívnej snímke slovenský hokejista Adam Ružička.

V tréningu zjazdu SP v lyžovaní je najrýchlejší Cochran-Siegle
Na archívnej snímke americký lyžiar Ryan Cochran Siegle.

Aktuálne správy

Najskôr hmly a jasný deň potom, pohráva sa slnko s Otom
Ilustračná snímka.

Bratislavský kraj výstavou v Bruseli pripomenul Nežnú revolúciu
Ilustračná snímka.

Starostovia bratislavských mestských častí zarábajú minimálne 3000 eur, primátor Vallovi si polepšil
Primátor Bratislavy Matúš Vallo a starostovia bratislavských mestských častí majú platy vo výške od trochtisíc do približne šesťtisíc eur. Najvyššiu čiastku, 6 048 eur, dostane mesačne primátor Vallo, ...

LEŽALA V JARKU: V Pezinku našli telo mŕtvej ženy
Ilustračná snímka.

VIDEO A PODCAST Diár na každý deň
Podcast relácie Diár.

Kontrola podguráženého šoféra v Pezinku priviedla policajtov k nálezu mŕtvej ženy
Kontrola zraneného vodiča pod vplyvom alkoholu priviedla policajtov až k nálezu mŕtvej ženy. K udalosti došlo v stredu 4. decembra v noci v Pezinku. Hliadka kontrolovala krátko pred 22:30 šoféra, ...

Divadlo Romathan uvedie premiéru inscenácie Rómske krvavé husle
Skúška hry Rómske krvavé husle v divadle Romathan v Košiciach 5. decembra 2019. Vpravo otec - Lukáš Oláh, tretí zľava majiteľ kasína - Marián Balog.

Slovenská národná galéria otvára výstavu Anny Daučíkovej
Na snímke výtvarníčka Anna Daučíková počas tlačovej konferencie Slovenskej národnej galérie (SNG) k otvoreniu výstavy Work in Progress: 7 situácií / 7 Situations v SNG v Bratislave 5.decembra 2019.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.