TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
December 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Extrémne premeny Slovensko - Druhá šanca na život [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:45 Kobra 11 [i] 13:50 FARMA [i] 14:55 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Lovci peňazí [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 FARMA [i] 22:55 Sestričky II. [i] 00:00 Kobra 11 [i] 02:00 FARMA [i] 02:50 Cestovatelia v čase [i] 04:10 Policajné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Duel [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Zdravá maškrta [i] 08:40 Najkrajšie miesta na potápanie II.: Anilao - Filipíny [i] 09:10 Rodina doktora Kleista: Rany 63/81 [i] 10:00 Zajtrajšie noviny 17/23 [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:20 Hurá do záhrady [i] 15:05 Slovensko s Tiposom [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Mimoriadne správy: Brexit [i] 16:40 Zdravá maškrta [i] 16:55 Rodina doktora Kleista: Zodpovednosť 64/81 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Zlaté časy [i] 21:40 Fetiše Nežnej revolúcie: Škola, základ revolúcie [i] 22:20 A.I. Umelá inteligencia [i] 00:40 Neskoro večer [i] 01:35 Rodina doktora Kleista: Zodpovednosť 64/81 [i] 02:20 A.I. Umelá inteligencia [i] 04:40 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Cirkusy sveta: Španielsko [i] 06:25 Dvorček za domom [i] 06:35 Ahoj, braček! [i] 06:40 Bob a Bobek na cestách [i] 06:45 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Nezbedný havran [i] 07:05 Včielka Maja [i] 07:30 Andyho dobrodružstvá na safari [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLISONGS - Miss Veggie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Regina [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 10:00 Luther verzus Pápež 1/2 [i] 10:45 Luther verzus Pápež 2/2 [i] 11:35 Obedníček: Modrá planéta [i] 11:45 INUI [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - KALERÁBOVÝ SMAJLÁTIK [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Brahmaputra: Himalájska rieka: Brahmaputra - Od planín až po oceán 3/3 [i] 13:30 Preťažený mozog [i] 14:35 Umenie [i] 15:10 Rómsky magazín [i] 15:35 Národnostné správy [i] 15:45 Cirkusy sveta: Kambodža [i] 16:20 Regina [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:20 Genius loci - Tolerančný kostol v Dolnom Kubíne [i] 17:30 Pamiatka reformácie [i] 19:00 Sviatočné slovo na Pamiatku reformácie [i] 19:10 Večerníček: Modrá planéta [i] 19:15 INUI [i] 19:20 Veselá farma [i] 19:25 Trpaslíci: SMAJLISONGS - Miss Veggie [i] 19:30 Nezbedný havran [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 20:10 Dušičky seniorov [i] 21:50 Martin Luther: Myšlienka, ktorá zmenila svet 1/2 [i] 22:40 Martin Luther: Myšlienka, ktorá zmenila svet 2/2 [i] 23:40 Polícia [i] 23:55 Noc v archíve [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:45 Národnostné správy [i] 01:50 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ [i] 10:30 EXTRÉMNE PRÍPADY [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 V ohni 7,8 [i] 14:30 POLICAJTI V AKCII [i] 15:30 Pestúnka v akcii [i] 17:30 NOVINY 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Pete a jeho drak [i] 22:50 S kožou na trh [i] 01:00 KRIMI 01:30 NOVINY TV JOJ 02:20 SÚDNA SIEŇ [i] 03:15 ZÁCHRANÁRI [i] 03:50 Profesionáli III. 16 [i] 04:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 DIVOKÉ KONE II. 19 [i] 07:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:20 Zvláštne puto 3: Najlepší priatelia [i] 10:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 5,6 [i] 12:55 Strýko Buck [i] 15:10 Cililing a Zver-Nezver [i] 16:50 Dvaja policajti [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 TIPOS INFO [i] 19:40 Profesionáli III. 16 [i] 20:25 Ping Pong [i] 22:30 Reťazová reakcia [i] 00:50 V divočine s Bearom Gryllsom 4 [i] 01:50 It's Always Sunny in Philadelphia XII. 5 [i] 02:10 Profesionáli III. 16 [i] 02:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:35 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Doktor Martin V: Matka to ví nejlíp [i] 09:50 Všechno, co mám ráda [i] 10:20 Pták Ohnivák [i] 11:50 StarDance X ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Rytíř [i] 14:20 Otec Brown VI: Tanec smrti [i] 15:10 Doktor Martin V: Vzpomeň si na mě [i] 15:55 To je vražda, napsala VIII: Neautorizovaná vražda [i] 16:45 Všechno, co mám ráda [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance X ...kolem dokola [i] 20:05 Vyprávěj: Bonboniéra [i] 21:00 Dobrodružství kriminalistiky: Pes [i] 21:50 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:50 Taggart: Domácí násilí [i] 23:40 Zrcadlo nenávisti [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Toulavá kamera [i] 01:35 Banánové rybičky [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:35 Sváteční slovo ředitele Radia Proglas Martina Holíka [i] 04:45 13. komnata Jožo Ráže [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Nedej se plus: Podvod se vyplatil [i] 05:22 Občanské noviny: 40 let ČSOP [i] 05:30 Nedej se: Sen o kanálu Dunaj Odra Labe [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Poslední tygři sumaterští [i] 09:45 Majestátní Alpy 1/5 [i] 10:40 Chcete je? [i] 10:45 Jak se žije v řádu a misii podle Drahomíry Vihanové [i] 11:00 Apokalypsa: 1. světová válka: Strach 2/5 [i] 11:55 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Leyte 2/2 [i] 12:55 Křesťanský magazín [i] 13:25 Rezavý ráj: Sbohem armádo 3/4 [i] 14:20 Šílený svět studené války: Vzestup supervelmocí [i] 15:10 Apokalypsa: 1. světová válka: Peklo 3/5 [i] 16:05 Nákladní kolosy v oblacích [i] 16:55 Divoké Thajsko: Tajemný sever 3/3 [i] 17:50 Na cestě po Vancouveru [i] 18:15 Herbář VII [i] 18:45 Bílá paní na hlídání: Veliký den [i] 18:55 Příběhy předmětů: Salonní vůz [i] 19:25 Příběhy zvědavých přírodovědců: Chladná krev aneb O čolcích 8/10 [i] 19:40 Postřehy odjinud: Flandry očima Jaroslava Skalického [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Modrá krev: Kolowratové [i] 21:00 Bedekr VI.: Utrecht [i] 21:30 Pivní putování: Jižní Čechy 8/12 [i] 22:00 Dicte – kriminální reportérka 3/10 [i] 22:45 Letecké katastrofy: Mlha nad New Yorkem [i] 23:40 Queer: Dvojí tvář Japonska 1. [i] 00:10 Zkáza Středozemního moře [i] 01:05 Zmizení 7/8 [i] 01:45 Zmizení 8/8 [i] 02:35 Před půlnocí [i] 03:00 Ochránce [i] 03:25 Na moll... [i] 04:10 Uchem jehly [i] 04:40 Strážnické střípky 2010 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Mentalista [i] 08:20 Krok za krokom [i] 09:45 Sila ženy II. 92 [i] 10:35 Neželaná nevesta 250 [i] 11:55 Reflex [i] 12:50 Vymenené životy 187-188 [i] 14:45 Druhý dych [i] 16:50 Odložený prípad [i] 18:40 Mentalista [i] 20:30 Sila ženy II. 93 [i] 21:30 Neželaná nevesta 251 [i] 22:30 Vymenené životy 189-190 [i] 00:30 Odložený prípad [i] 02:00 Smotánka [i] 03:20 Adela show [i] 04:35 Odložený prípad [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Washington potvrdil post lídra víťazstvom v Los Angeles
Na archívnej snímke hráč Washington Capitals Richard Pánik.

NBA: Milwaukee zvíťazilo v Detroite a uspelo 13-krát za sebou
Na archívnej snímke Giannis Antetokounmpo.

AHL: Ružička asistoval pri prehre Stocktonu
Na archívnej snímke slovenský hokejista Adam Ružička.

V tréningu zjazdu SP v lyžovaní je najrýchlejší Cochran-Siegle
Na archívnej snímke americký lyžiar Ryan Cochran Siegle.

Aktuálne správy

Najskôr hmly a jasný deň potom, pohráva sa slnko s Otom
Ilustračná snímka.

Bratislavský kraj výstavou v Bruseli pripomenul Nežnú revolúciu
Ilustračná snímka.

Starostovia bratislavských mestských častí zarábajú minimálne 3000 eur, primátor Vallovi si polepšil
Primátor Bratislavy Matúš Vallo a starostovia bratislavských mestských častí majú platy vo výške od trochtisíc do približne šesťtisíc eur. Najvyššiu čiastku, 6 048 eur, dostane mesačne primátor Vallo, ...

LEŽALA V JARKU: V Pezinku našli telo mŕtvej ženy
Ilustračná snímka.

VIDEO A PODCAST Diár na každý deň
Podcast relácie Diár.

Kontrola podguráženého šoféra v Pezinku priviedla policajtov k nálezu mŕtvej ženy
Kontrola zraneného vodiča pod vplyvom alkoholu priviedla policajtov až k nálezu mŕtvej ženy. K udalosti došlo v stredu 4. decembra v noci v Pezinku. Hliadka kontrolovala krátko pred 22:30 šoféra, ...

Divadlo Romathan uvedie premiéru inscenácie Rómske krvavé husle
Skúška hry Rómske krvavé husle v divadle Romathan v Košiciach 5. decembra 2019. Vpravo otec - Lukáš Oláh, tretí zľava majiteľ kasína - Marián Balog.

Slovenská národná galéria otvára výstavu Anny Daučíkovej
Na snímke výtvarníčka Anna Daučíková počas tlačovej konferencie Slovenskej národnej galérie (SNG) k otvoreniu výstavy Work in Progress: 7 situácií / 7 Situations v SNG v Bratislave 5.decembra 2019.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.