TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Sladká výzva [i] 08:40 Svokra [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:45 Rodinné prípady [i] 11:45 Kobra 11 [i] 13:40 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Lovci peňazí [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Sestričky II. [i] 21:40 FARMA [i] 22:55 Horná Dolná [i] 00:00 Kobra 11 [i] 01:45 FARMA [i] 02:55 Cestovatelia v čase [i] 04:15 Policajné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Zdravá maškrta [i] 08:40 Najkrajšie miesta na potápanie II.: Ostrovy Revillagigedo - Mexiko [i] 09:10 Rodina doktora Kleista: Ach, tá láska... 61/81 [i] 10:00 Zajtrajšie noviny 15/23 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Druhá šanca: Partička [i] 15:10 Kultúrne dedičstvo: Budatínsky hrad [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Najkrajšie miesta na potápanie II.: Akaba - Jordánsko [i] 16:55 Rodina doktora Kleista: Keď láska bolí 62/81 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Mediciovci: Vznešený rod 1/8 [i] 21:30 Stará škola [i] 22:30 Ponorka: 7.časť 7/8 [i] 23:30 Ray Donovan IV: Zbohom kráska 9/12 [i] 00:15 Druhá šanca: Partička [i] 01:00 Mediciovci: Vznešený rod 1/8 [i] 02:00 Ponorka: 7.časť 7/8 [i] 02:55 Slovensko v obrazoch [i] 03:20 Dámsky klub [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Cirkusy sveta: Švajčiarsko [i] 06:25 Dvorček za domom [i] 06:35 Ahoj, braček! [i] 06:40 Bob a Bobek na cestách [i] 06:45 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Nezbedný havran [i] 07:05 Včielka Maja [i] 07:30 Andyho dobrodružstvá na safari [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Hlasovanie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Regina [i] 09:30 Národnostný magazín: Český [i] 10:00 Smrť malomeštiaka [i] 11:20 Piesne z Klenovca [i] 11:30 Obedníček: Modrá planéta [i] 11:35 INUI [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - TEKVICOVÁ SMAJLIPOLIEVOČKA [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Hořice [i] 12:30 Pamätáte sa na nich?: Samuel Adamčík [i] 13:30 Mojich sedem divov: Marián Labuda [i] 14:15 VaT: Robotický asistenčný systém [i] 14:40 Encyklopédia slovenských obcí: Kláštor pod Znievom [i] 15:00 Z vôle ľudu zrodené [i] 15:25 Ukrajinský magazín [i] 15:50 Cirkusy sveta: Maroko [i] 16:20 Regina [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Ambulancia: (Ne) použiteľné rameno [i] 17:50 Martin Luther - od reformácie po ekumenizmus [i] 18:30 Večerníček: Modrá planéta [i] 18:35 INUI [i] 18:45 Veselá farma [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Hlasovanie [i] 18:55 Nezbedný havran [i] 19:05 Včielka Maja [i] 19:30 Andyho dobrodružstvá na safari [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (C) [i] 20:06 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (F) [i] 20:10 Projekt nacistická strana: Kultúra kontroly 4/6 [i] 21:05 Clint Eastwood - posledná legenda [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Večera s Havranom: Ochrana prírody 30 rokov po Novembri [i] 23:50 Fotografi: ŠYMON KLIMAN [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Správy a komentáre [i] 01:30 Správy - Hírek [i] 01:40 Záznam z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ [i] 10:40 EXTRÉMNE PRÍPADY [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Doktori I. 1,2/14 [i] 14:50 SÚDNA SIEŇ [i] 15:50 POLICAJTI V AKCII [i] 16:50 NAŠI III. 6 [i] 17:30 NOVINY 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZA SKLOM III. 5,6 [i] 22:40 MINISTRI II. [i] 23:50 Myšlienky vraha V. 21,22 [i] 01:50 POLICAJTI V AKCII [i] 02:50 KRIMI 03:15 NOVINY TV JOJ 03:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 DIVOKÉ KONE II. 17 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:20 Panelák 83,84 [i] 10:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 1,2/23 [i] 12:25 Fórky, vtipky XXVII. [i] 12:55 Simpsonovci XXIV. 4,5 [i] 13:55 Panelák 85,86 [i] 15:35 Profesionáli III. 13 [i] 16:20 Simpsonovci XXIV. 6,7 [i] 17:20 9-1-1 II. 17,18 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 TIPOS INFO [i] 19:40 Profesionáli III. 14 [i] 20:25 Strýko Buck [i] 22:40 Poprava [i] 01:10 V divočine s Bearom Gryllsom 2 [i] 02:10 It's Always Sunny in Philadelphia XII. 3 [i] 02:30 Profesionáli III. 14 [i] 03:15 Panelák 85,86 [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 168 hodin [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Děda [i] 10:55 Kočičí princezna [i] 11:50 StarDance X ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Cyprián a bezhlavý prapradědeček [i] 13:20 Všechno, co mám ráda [i] 13:45 StarDance X ...když hvězdy tančí [i] 15:55 Nevěsta s velkýma nohama [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance X ...kolem dokola [i] 20:05 Vyprávěj: Silvestr [i] 21:00 Dobrodružství kriminalistiky: Pinkertonova detektivní agentura [i] 21:50 Gejzír [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 22:20 Columbo: Zapomenutá dáma [i] 00:00 Taggart: Intuice [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:15 Postřehy odjinud: Německé pobřeží očima Pavla Poláka [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 To se ví [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Bydlet jako... v zenu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Křesťanský magazín [i] 05:30 Folklorika: Staří tkalci [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Serengeti 6/6 [i] 10:00 Modrá krev II.: Liechtensteinové [i] 10:55 Divoké Thajsko: Tajemný sever 3/3 [i] 11:50 Muréna kidako [i] 12:15 Nedej se plus: Podvod se vyplatil [i] 12:35 Občanské noviny: 40 let ČSOP [i] 12:40 Nedej se: Sen o kanálu Dunaj Odra Labe [i] 13:10 Chcete je? [i] 13:15 Svědkové času II: Starověký Egypt: Vesetská pohřebiště 3/4 [i] 13:45 Pád Habsburků [i] 14:35 Rezavý ráj: Sbohem armádo 3/4 [i] 15:30 Apokalypsa: 1. světová válka: Strach 2/5 [i] 16:25 Letecké katastrofy: Ztraceni [i] 17:20 Majestátní Alpy 1/5 [i] 18:15 Trabantem z Indie až domů: Trabant vs. Himálaje [i] 18:45 Bílá paní na hlídání [i] 18:55 Příběhy zvědavých přírodovědců: Chladná krev aneb O čolcích 8/10 [i] 19:15 Cesty víry: Orosia – neznámá česká světice [i] 19:40 Postřehy odjinud: Flandry očima Jaroslava Skalického [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Válečné stroje: Závody ve zbrojení [i] 20:55 Beneš: Nepostradatelný 1/2 [i] 21:50 Moje století 1918-1945 [i] 22:45 Lásky jedné plavovlásky [i] 00:05 Dicte – kriminální reportérka 2/10 [i] 00:50 Zkáza Středozemního moře [i] 01:45 Před půlnocí [i] 02:15 Uchem jehly [i] 02:40 Ochránce [i] 03:05 Na moll [i] 03:45 Kultura.cz [i] 04:10 Jehlou a paličkami [i] 04:40 Misie v Libanonu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Mentalista [i] 08:20 Krok za krokom [i] 09:45 Sila ženy II. 90 [i] 10:35 Neželaná nevesta 248 [i] 12:00 Reflex [i] 12:55 Vymenené životy 183-184 [i] 14:45 Druhý dych [i] 16:50 Odložený prípad [i] 18:35 Mentalista [i] 20:30 Sila ženy II. 91 [i] 21:30 Neželaná nevesta 249 [i] 22:30 Vymenené životy 185-186 [i] 00:25 Odložený prípad [i] 01:55 Smotánka [i] 03:20 Adela show [i] 04:35 Odložený prípad [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Warnock skončil na lavičke futbalistov Cardiffu
Ilustračná snímka.

NHL: Pánik sa vrátil do zostavy Washingtonu, Carolina zničila Ottawu
Ilustračná snímka.

NBA: Boston zdolal Dallas o 10 bodov, vyhral ôsmy zápas za sebou
Ilustračná snímka.

Video: Carolina rozdrvila Ottawu a Washington s Pánikom vyrovnal na 3:3, rozhodli až nájazdy
Slovenský hokejista Richard Pánik po dlhšom zranení naskočil do zostavy Washingtonu, ale nebol to víťazný návrat. Momentálne najlepší tím NHL doma prehral s Arizonou 3:4 po samostatných nájazdoch. Hráči ...

Aktuálne správy

Utorok bude zamračený, Západoslovákov zmáčajú kvapky dažďa
Ilustračná snímka.

Pellegrini na Cypre navštívi vojakov SR, stretne sa aj s prezidentom
Na archívnej snímke predseda vlády SR Peter Pellegrini.

Archeológovia v Egypte objavili ojedinelý nález, vykopali múmiu nezvyčajne veľkého zvieraťa
Archeológovia v Egypte objavili múmiu nezvyčajne veľkého zvieraťa, pravdepodobne leva alebo levice. Informovalo o tom ministerstvo pre historické pamiatky. Ministerstvo v pondelkovom stanovisku uviedlo, že múmiu ...

Meteorológovia VARUJÚ: Hory neobíde dážď a silný vietor
Meteorológovia varujú v utorok pred dažďom i silným vetrom na horách. Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) vydal preto výstrahu 1. a 2. stupňa.

BUDAJ: Nežná revolúcia sa neskončila, pokračuje doteraz
Na snímke Ján Budaj.

NOVEMBER89: V Bratislave sa koná konferencia Od totality k demokracii
Ilustračná snímka.

Pred 90 rokmi sa narodila monacká kňažná Grace
Na archívnej snímke z 19. apríla 1956 princezná Grace Kellyová máva zástupom ľudí počas jazdy v otvorenom aute po sobáši s s princom Rainerom III , ktorá sa konala v katedrále v Monaku.

Karlov most v Prahe chránia nové ľadolamy
Karlov most, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.