TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:30 Oteckovia [i] 10:30 Rodinné prípady [i] 11:30 Kobra 11 [i] 13:35 FARMA [i] 14:55 Policajné prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Lovci peňazí [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Sestričky II. [i] 21:40 FARMA [i] 22:55 Horná Dolná [i] 00:10 Kobra 11 [i] 02:00 FARMA [i] 03:10 Arrow [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Zdravá maškrta [i] 08:40 Najkrajšie miesta na potápanie II.: Sao Vicente a Santo Antao - Kapverdské ostrovy [i] 09:10 Rodina doktora Kleista: Sestry 56/81 [i] 10:00 Zajtrajšie noviny 10/23 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Druhá šanca: Len vinní sa obhajujú [i] 15:10 Kultúrne dedičstvo: Nitriansky hrad [i] 15:35 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Najkrajšie miesta na potápanie II.: Raja Ampat - Indonézia [i] 16:55 Rodina doktora Kleista: Strmý pád 57/81 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 S úsmevom po Slovensku [i] 21:20 Stará škola [i] 22:25 Ponorka: 6.časť 6/8 [i] 23:25 Ray Donovan IV: Texasan 8/12 [i] 00:20 Druhá šanca: Len vinní sa obhajujú [i] 01:05 Ponorka: 6.časť 6/8 [i] 02:05 Slovensko v obrazoch [i] 02:30 Ray Donovan IV: Texasan 8/12 [i] 03:25 Dámsky klub [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Cirkusy sveta: Etiópia [i] 06:30 Bolo to dávno, pradávno... [i] 06:35 Ahoj, braček! [i] 06:40 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Nezbedný havran [i] 07:05 Včielka Maja [i] 07:30 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Zvieracie domčeky [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Regina [i] 09:30 Národnostný magazín: Poľský [i] 10:00 Heloisa [i] 11:30 Obedníček: Chichi-chacha [i] 11:35 O dievčatku Makovičke [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - PEČENÝ SMAJLIČAJÍK [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:15 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Mladé Buky [i] 12:25 O oblakoch, o skalách, o vode [i] 13:10 Tibor Andrašovan - folklór je môj podnet... [i] 14:25 VaT: Testovanie mostných objektov [i] 14:50 Spomíname na Vincenta Hložníka: Modlitba za umelca [i] 15:25 Rusínsky magazín [i] 15:50 Cirkusy sveta: Francúzsko [i] 16:20 Regina [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Ambulancia: Pomoc pre zrak - trochu inak (Nová liečba tupozrakosti) [i] 17:50 Slovenské rody: Palatín Juraj Turzo z Betlanoviec [i] 18:30 Večerníček: Chichi-chacha [i] 18:35 O dievčatku Makovičke [i] 18:40 Máša a medveď [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Zvieracie domčeky [i] 18:55 Nezbedný havran [i] 19:05 Včielka Maja [i] 19:30 Geolino [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (C) [i] 20:06 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (F) [i] 20:10 Projekt nacistická strana: Vojnové zbrojenie 3/6 [i] 21:00 Sergio Leone - mimo zákon [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Večera s Havranom: Transformácia ekonomického systému. Úspech, alebo stagnácia? [i] 23:50 Spomíname na Vincenta Hložníka: Vincent Hložník [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Správy a komentáre [i] 01:50 Správy - Hírek [i] 02:00 Záznam z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:35 SÚDNA SIEŇ [i] 10:30 EXTRÉMNE PRÍPADY [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 9-1-1 II. 11,12 [i] 14:50 SÚDNA SIEŇ [i] 15:55 POLICAJTI V AKCII [i] 16:55 NAŠI III. 1/24 [i] 17:30 NOVINY 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZA SKLOM III. 4 [i] 22:00 MINISTRI II. [i] 22:35 Myšlienky vraha V. 13,14 [i] 00:25 POLICAJTI V AKCII [i] 01:30 KRIMI 02:00 NOVINY TV JOJ 02:50 TOP STAR [i] 03:05 Profesionáli III. 9 [i] 03:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 DIVOKÉ KONE II. 12 [i] 07:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:20 Panelák 73,74 [i] 10:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 17,18 [i] 12:25 Fórky, vtipky XXVII. [i] 12:55 Simpsonovci XXIII. 16,17 [i] 13:55 Panelák 75,76 [i] 15:35 Profesionáli III. 8 [i] 16:25 Simpsonovci XXIII. 18,19 [i] 17:20 9-1-1 II. 9,10 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 TIPOS INFO [i] 19:40 Profesionáli III. 9 [i] 20:25 Múmia [i] 23:00 Cesta za pomstou [i] 00:55 Život po ľuďoch II. 8 [i] 01:50 Z LA do Vegas 14 [i] 02:15 Profesionáli III. 9 [i] 02:50 Panelák 75 [i] 03:25 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hovory H z Paláce K [i] 09:40 Doktor Martin V: Rozený střelec [i] 10:30 Vyprávěj: Velikonoce [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 StarDance X ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Všechno, co mám ráda [i] 14:25 StarDance X ...když hvězdy tančí [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance X ...kolem dokola [i] 20:05 Vyprávěj: Můj velký den [i] 21:00 Dobrodružství kriminalistiky: Mechanoskopie [i] 21:50 Gejzír [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 22:25 Columbo: Vražda na videu [i] 23:35 Taggart: Studie vraždy [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Banánové rybičky [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Kratochvíle [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Bydlet jako... muzikant [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Křesťanský magazín [i] 05:30 Folklorika: Svatojánské žito [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Serengeti 5/6 [i] 10:00 Modrá krev II.: Mensdorffové-Pouilly 7/8 [i] 10:55 Divoké Thajsko: Srdce Thajského království 2/3 [i] 11:45 Klokan stromový [i] 12:15 Koněspřežka [i] 12:25 Nedej se plus: (K)rušné hory [i] 12:45 Občanské noviny: Bitva o klima [i] 12:50 Nedej se: Obora Obelisk [i] 13:20 Chcete je? [i] 13:25 Starověký Egypt: Chrámy na horním Nilu 2/4 [i] 13:55 Rozluštěné poklady: Ztracená egyptská princezna [i] 14:40 Rezavý ráj: Námořní a železniční vraky 2/4 [i] 15:35 Apokalypsa: 1. světová válka: Hněv 1/5 [i] 16:30 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva na Východě 2/2 [i] 17:30 Báječné krajiny: Londýn Bridget Jonesové 5/5 [i] 18:15 Trabantem z Indie až domů: Mistrovství světa v zírání [i] 18:45 Bílá paní na hlídání: Dinohraní [i] 18:55 Příběhy zvědavých přírodovědců: Zatoulaný chromozom aneb O lidech a myších 7/10 [i] 19:20 Cesty víry: Papežští astronomové [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Válečné stroje: Válka ve Vietnamu [i] 20:55 Baťa, první globalista [i] 22:15 Zmařené naděje: Válka 8/8 [i] 23:10 Bumerang [i] 00:50 Dicte – kriminální reportérka 1/10 [i] 01:40 Po Hitlerovi 2/2 [i] 02:25 Sklo anebo střepy [i] 02:50 Abeceda komunistických zločinů: Bonzák [i] 03:05 Stopy, fakta, tajemství: "Che" v Praze [i] 03:35 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:00 Vozejčky aneb Julie na cestách [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:55 Postřehy odjinud: Slovinsko očima Jaroslava Skalického [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Mentalista [i] 08:20 Krok za krokom [i] 09:45 Sila ženy II. 86 [i] 10:35 Neželaná nevesta 244 [i] 11:55 Reflex [i] 12:50 Vymenené životy 175-176 [i] 14:40 Druhý dych [i] 16:45 Odložený prípad [i] 18:35 Mentalista [i] 20:30 Sila ženy II. 87 [i] 21:30 Neželaná nevesta 245 [i] 22:30 Vymenené životy 177-178 [i] 00:30 Odložený prípad [i] 02:00 Smotánka [i] 03:20 Adela show [i] 04:35 Odložený prípad [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Warnock skončil na lavičke futbalistov Cardiffu
Ilustračná snímka.

NHL: Pánik sa vrátil do zostavy Washingtonu, Carolina zničila Ottawu
Ilustračná snímka.

NBA: Boston zdolal Dallas o 10 bodov, vyhral ôsmy zápas za sebou
Ilustračná snímka.

Video: Carolina rozdrvila Ottawu a Washington s Pánikom vyrovnal na 3:3, rozhodli až nájazdy
Slovenský hokejista Richard Pánik po dlhšom zranení naskočil do zostavy Washingtonu, ale nebol to víťazný návrat. Momentálne najlepší tím NHL doma prehral s Arizonou 3:4 po samostatných nájazdoch. Hráči ...

Aktuálne správy

Utorok bude zamračený, Západoslovákov zmáčajú kvapky dažďa
Ilustračná snímka.

Pellegrini na Cypre navštívi vojakov SR, stretne sa aj s prezidentom
Na archívnej snímke predseda vlády SR Peter Pellegrini.

Archeológovia v Egypte objavili ojedinelý nález, vykopali múmiu nezvyčajne veľkého zvieraťa
Archeológovia v Egypte objavili múmiu nezvyčajne veľkého zvieraťa, pravdepodobne leva alebo levice. Informovalo o tom ministerstvo pre historické pamiatky. Ministerstvo v pondelkovom stanovisku uviedlo, že múmiu ...

Meteorológovia VARUJÚ: Hory neobíde dážď a silný vietor
Meteorológovia varujú v utorok pred dažďom i silným vetrom na horách. Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) vydal preto výstrahu 1. a 2. stupňa.

BUDAJ: Nežná revolúcia sa neskončila, pokračuje doteraz
Na snímke Ján Budaj.

NOVEMBER89: V Bratislave sa koná konferencia Od totality k demokracii
Ilustračná snímka.

Pred 90 rokmi sa narodila monacká kňažná Grace
Na archívnej snímke z 19. apríla 1956 princezná Grace Kellyová máva zástupom ľudí počas jazdy v otvorenom aute po sobáši s s princom Rainerom III , ktorá sa konala v katedrále v Monaku.

Karlov most v Prahe chránia nové ľadolamy
Karlov most, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.