TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:05 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:10 Tom a Jerry [i] 07:55 Pán Deeds [i] 09:55 Transformers: Pomsta porazených [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Traja mušketieri [i] 16:00 Horná Dolná [i] 17:20 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Tvoja tvár znie povedome [i] 23:10 Pán Deeds [i] 01:20 Experiment [i] 03:20 V oku tornáda [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Folklorika [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Sammy a jeho priatelia: Alpha a jeho tajomstvo [i] 07:10 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Malý poklad [i] 07:25 Sofia Prvá II.: Studňa želaní [i] 07:50 Rodinka líšok a jazvecov: Večerný výlet [i] 08:00 Levia stráž I: Fuli má novú rodinu [i] 08:25 Zázračný ateliér [i] 08:50 Táraninky [i] 09:05 Kriminálka 5.C: Pichľavý prípad 6/13 [i] 09:40 Autosalón [i] 10:05 Otvorené nebo II.: Taiwan [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:30 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Agatha Christie : Poirot: Únos premiéra [i] 14:35 Moskva slzám neverí [i] 17:00 Bud Bindi: Stále na úteku [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Teória tigra [i] 22:15 Masaryk [i] 00:05 Agatha Christie : Poirot: Únos premiéra [i] 00:55 Moskva slzám neverí [i] 03:15 Otvorené nebo II.: Taiwan [i] 04:10 Test magazín: Mozzarella [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Ľudová kultúra na Slovensku: Hrnčiarstvo [i] 06:25 Ľudová kultúra na Slovensku: Obradové divadlo [i] 06:50 Skryté svety: Noc pod vodou [i] 07:05 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Mladé Buky [i] 07:15 Encyklopédia slovenských obcí: Belá nad Cirochou [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Slovenčina na slovíčko: Kalamár vs. kalmár [i] 08:35 Kapura [i] 09:20 Farmárska revue [i] 09:45 Na rybách - Petrov zdar [i] 10:15 Test magazín: Mozzarella [i] 10:30 Hľadanie stratených svetov: Smrť kráľa Ľudovíta [i] 10:55 Família: Família - Dvaja [i] 11:25 Ako vznikli Karpaty [i] 12:10 Za mestskými múrmi: Kováč Juraj [i] 13:30 Orientácie [i] 14:05 Herecké legendy: Prešovské legendy [i] 14:25 Chvastúň [i] 15:20 Športové nádeje: Talenty zo Štrby [i] 15:45 Hokej - Tipsportliga [i] 18:45 Večerníček: Chichi-chacha [i] 18:55 O dievčatku Makovičke [i] 19:00 Máša a medveď [i] 19:10 Trpaslíci: SMAJLICENTRUM - Tu a teraz [i] 19:15 Včielka Maja [i] 19:40 Slovo: Slovo Tibora Jančíka - ECAV [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B) [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (E) [i] 20:10 Fortuna liga - magazín [i] 20:40 Vojna a mier: Vojna a mier: Nataša Rostovová 2/4 [i] 22:20 Trumbo [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Slovo: Slovo Tibora Jančíka - ECAV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI 05:45 NOVINY TV JOJ 06:35 SpongeBob v nohaviciach VIII. 10,11 [i] 07:45 Labková patrola I. 8 [i] 08:20 Cesta domov [i] 10:30 Knight Rider 5 [i] 11:25 Baby šéf [i] 13:40 To bude boj! [i] 15:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Múmia [i] 23:15 Cesta za pomstou [i] 01:00 Statočné srdce [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Fórky, vtipky XXVII. [i] 05:40 Súdna sieň [i] 08:05 Pištoľníčky [i] 10:35 Diskopríbeh [i] 12:45 DELUKSE 8 [i] 13:45 ČAU, LUJZA! [i] 14:55 Anderssonovci na horách [i] 17:05 Vráť sa mi [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Fórky, vtipky XXVII. [i] 20:05 HROBÁRI 3 [i] 20:45 Komorník [i] 23:40 Kaliber 45 [i] 01:55 Päťdesiat odtieňov čiernej [i] 03:25 Experti 6 [i] 03:55 DELUKSE 8 [i] 04:40 ČAU, LUJZA! [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Eso [i] 06:50 Kam čert nemůže [i] 08:10 Úsměvy Aleny Kreuzmannové [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Hříchy pro diváky detektivek: Každej vraždí, jak umí 2/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Sofie a ukradený poklad [i] 14:05 Sedmipírek [i] 15:05 O třech synech [i] 15:35 Strašidlo cantervillské [i] 16:55 Vlak dětství a naděje: Malý muž a velká žena 2/6 [i] 17:55 Herbář VII [i] 18:25 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli: Jablko [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 StarDance X ...kolem dokola [i] 20:05 Zločin v Polné 2/2 [i] 21:35 168 hodin [i] 22:05 To se ví [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:35 Pumpaři od Zlaté podkovy [i] 00:05 Bounty [i] 02:15 Rozsudek III.: Případ šťastného Tondy [i] 02:40 Legendy kriminalistiky 2: Matky vražedkyně 7/10 [i] 03:15 Žiješ jenom 2x: Ať se práší za kočárem... [i] 03:40 13. komnata Vladimíra Kratiny [i] 04:10 Sváteční slovo Kamily Kolářové [i] 04:15 Hobby naší doby [i] 04:40 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Uchem jehly [i] 05:30 Cesty víry: Blogující farářka [i] 06:00 Čarodějné pohádky: Drak [i] 06:05 Mám nápad! [i] 06:20 Ava Riko Teo [i] 06:30 Novinky z přírody [i] 06:35 Noddy, detektiv v zemi hraček [i] 07:00 Divoká dobrodružství Blinkyho Billa [i] 07:15 Esa z pralesa [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1969 1274/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Ještě Masaryk... [i] 09:35 Válečné stroje: Jaderné odstrašování [i] 10:20 Krásy evropského pobřeží: Anglická Riviéra [i] 10:30 Nedej se plus [i] 10:49 Občanské noviny [i] 10:55 Nedej se: Obora Obelisk [i] 11:25 Chcete mě? [i] 11:50 Klokan stromový [i] 12:15 Sváteční slovo Kamily Kolářové [i] 12:20 Křesťanský magazín [i] 12:50 Uchem jehly [i] 13:15 Cesty víry: Papežští astronomové [i] 13:45 Na plovárně s Martinem Doktorem [i] 14:10 Na cestě po etiopském Amharsku [i] 14:40 Rozluštěné poklady: Ztracená egyptská princezna [i] 15:30 Pivní putování: Vysočina 6/12 [i] 15:55 Divoké Thajsko: Srdce Thajského království 2/3 [i] 16:50 Trabantem z Indie až domů: Mistrovství světa v zírání [i] 17:20 Hongkong, hvězda Dálného východu [i] 18:15 Příběhy 20. století II.: Podnikatelé 7/16 [i] 18:45 Bílá paní na hlídání: Poplach v ráji [i] 18:55 Krásné živé památky: Slezsko 7/16 [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Tři muži na zabití [i] 21:40 Lovci skalpů [i] 23:25 Po Hitlerovi 2/2 [i] 00:10 Dům z karet V 6/13 [i] 01:05 Válka nad zákopy: Vzhůru do oblak 1/2 [i] 01:55 Historie.cs [i] 02:50 Uchem jehly [i] 03:15 Vietnamská komunita [i] 03:35 Mistryně světa v psí agility Adéla Králová [i] 04:00 Duchovní kuchyně: Judaismus [i] 04:25 Zrak [i] 04:45 Fenomén Vlasta [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Vtáky v tŕní - Stratené roky 3-4/4 [i] 07:25 Smotánka [i] 08:25 Monk [i] 11:10 FBI: Prípady Sue Thomasovej [i] 13:20 Mestečko Frühling: Keď príde láska [i] 15:25 Katie Ffordová: Ži svoj sen [i] 17:25 Sladká výzva [i] 17:40 Inga Lindströmová: Čas na lásku [i] 20:00 Kto zabil moju sestru? [i] 22:00 Skutočná láska [i] 00:05 Štyridsiatka na krku [i] 01:45 Kto zabil moju sestru? [i] 03:05 Skutočná láska [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Warnock skončil na lavičke futbalistov Cardiffu
Ilustračná snímka.

NHL: Pánik sa vrátil do zostavy Washingtonu, Carolina zničila Ottawu
Ilustračná snímka.

NBA: Boston zdolal Dallas o 10 bodov, vyhral ôsmy zápas za sebou
Ilustračná snímka.

Video: Carolina rozdrvila Ottawu a Washington s Pánikom vyrovnal na 3:3, rozhodli až nájazdy
Slovenský hokejista Richard Pánik po dlhšom zranení naskočil do zostavy Washingtonu, ale nebol to víťazný návrat. Momentálne najlepší tím NHL doma prehral s Arizonou 3:4 po samostatných nájazdoch. Hráči ...

Aktuálne správy

Utorok bude zamračený, Západoslovákov zmáčajú kvapky dažďa
Ilustračná snímka.

Pellegrini na Cypre navštívi vojakov SR, stretne sa aj s prezidentom
Na archívnej snímke predseda vlády SR Peter Pellegrini.

Archeológovia v Egypte objavili ojedinelý nález, vykopali múmiu nezvyčajne veľkého zvieraťa
Archeológovia v Egypte objavili múmiu nezvyčajne veľkého zvieraťa, pravdepodobne leva alebo levice. Informovalo o tom ministerstvo pre historické pamiatky. Ministerstvo v pondelkovom stanovisku uviedlo, že múmiu ...

Meteorológovia VARUJÚ: Hory neobíde dážď a silný vietor
Meteorológovia varujú v utorok pred dažďom i silným vetrom na horách. Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) vydal preto výstrahu 1. a 2. stupňa.

BUDAJ: Nežná revolúcia sa neskončila, pokračuje doteraz
Na snímke Ján Budaj.

NOVEMBER89: V Bratislave sa koná konferencia Od totality k demokracii
Ilustračná snímka.

Pred 90 rokmi sa narodila monacká kňažná Grace
Na archívnej snímke z 19. apríla 1956 princezná Grace Kellyová máva zástupom ľudí počas jazdy v otvorenom aute po sobáši s s princom Rainerom III , ktorá sa konala v katedrále v Monaku.

Karlov most v Prahe chránia nové ľadolamy
Karlov most, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.