TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:05 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:20 Tom a Jerry [i] 08:45 Rivali [i] 10:50 Experiment [i] 13:20 Tvoja tvár znie povedome [i] 16:20 Pán Deeds [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 John Wick 2 [i] 23:05 V oku tornáda [i] 00:55 John Wick 2 [i] 03:05 Lovec vraha [i] 04:40 Policajné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 06:25 Správy RTVS "N" [i] 07:15 Sammy a jeho priatelia: Zlatý prsteň [i] 07:30 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Druhá trieda [i] 07:45 Sofia Prvá II.: Školská súťaž [i] 08:05 Rodinka líšok a jazvecov: Výlet s Basilom [i] 08:20 Levia stráž I: Oslava Kupatany [i] 08:40 Fidlibum [i] 09:10 Trpaslíci [i] 09:35 Daj si čas [i] 10:05 Merlin III: Krištáľová jaskyňa 5/13 [i] 10:50 Hore a dole po Hodvábnej ceste: Džungľou na osemtisícovku 7/7 [i] 11:45 On air [i] 12:05 Záhady tela [i] 13:10 Milujem Slovensko [i] 14:40 Grand hotel: Krv chyžnej 8/9 [i] 15:55 Agatha Christie : Poirot: Dvojitý hriech [i] 16:55 Fetiše socializmu II: Prízrak vojenskej služby [i] 17:25 KULTÚRA.SK [i] 17:55 Cestou necestou: Tangshan (Čína) [i] 18:25 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Záhady tela [i] 21:25 Neskoro večer [i] 22:20 3 pódiá [i] 23:10 Fetiše socializmu II: Panelový sen [i] 23:40 S úsmevom po Slovensku [i] 00:30 Grand hotel: Krv chyžnej 8/9 [i] 01:40 Agatha Christie : Poirot: Dvojitý hriech [i] 02:30 Hore a dole po Hodvábnej ceste: Džungľou na osemtisícovku 7/7 [i] 03:10 Merlin III: Krištáľová jaskyňa 5/13 [i] 03:55 On air [i] 04:20 Ako to dokázali [i] 04:45 KULTÚRA.SK [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Ľudová kultúra na Slovensku: Čipky [i] 06:25 Ľudová kultúra na Slovensku: Textil [i] 06:50 Skryté svety: Sumec - kráľ Dunaja [i] 07:05 Autosalón [i] 07:30 Polícia [i] 07:45 Energetika [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Encyklopédia slovenských obcí: Belá nad Cirochou [i] 09:10 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Mladé Buky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Retro noviny [i] 09:50 Československý filmový týždenník [i] 10:00 Československý filmový týždenník [i] 10:15 Moje povstanie 2 - Neznámy [i] 10:30 VaT: Testovanie mostných objektov [i] 10:55 Robte, čo vás baví [i] 11:00 Generácia [i] 11:30 Moja diagnóza: Personalizovná liečba v spinálnej chirurgii [i] 11:55 Televízny klub nepočujúcich [i] 12:25 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Piešťany. [i] 12:50 Kapura [i] 13:35 Farmárska revue [i] 14:00 Na rybách - Petrov zdar [i] 14:30 Test magazín: Mozzarella [i] 14:45 Kvarteto [i] 15:10 Európa v obrazoch [i] 15:35 Športové legendy: Karol Dobiaš [i] 15:45 Magazín Európskej ligy [i] 16:45 Futbal - Fortuna liga [i] 19:10 Večerníček: Chichi-chacha [i] 19:20 O dievčatku Makovičke [i] 19:25 Máša a medveď [i] 19:30 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Vrátiť čas [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (C) [i] 20:06 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (F) [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker (G) [i] 20:10 Anjeli strážni: Anjeli strážni Romana Patkolóa [i] 20:40 Oznamuje sa láskam vašim [i] 22:15 Unášaní búrkou: "Je dokonané" 10/10 [i] 23:15 Zbohom, súdruhovia: Nádej (1985-87) [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:15 SpongeBob v nohaviciach VIII. 9 [i] 07:45 Labková patrola I. 7 [i] 08:25 PRÁZDNINY II. 3,4 [i] 10:40 NAŠI I. 5,6,7 [i] 12:40 MILÁČIKOVO [i] 13:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:55 Jurský park 3 [i] 16:55 Cesta domov [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:00 HROBÁRI 3 [i] 22:55 Päťdesiat odtieňov čiernej [i] 00:55 Nečakané odhalenie [i] 03:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 04:15 NOVÁ ZÁHRADA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:45 Hľadá sa dom pre milionárov - New York VII. 10 [i] 08:00 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:25 NA CHALUPE [i] 10:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 13:05 Vráť sa mi [i] 15:30 Pištoľníčky [i] 17:45 Extrémni žgrloši III. 4,5,6 [i] 19:10 KINOSÁLA [i] 19:25 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Fórky, vtipky XXVII. [i] 20:05 MINISTRI II. [i] 20:45 Statočné srdce [i] 00:20 Milenci [i] 02:35 Yves Saint Laurent [i] 04:15 Experti 5 [i] 04:50 KINOSÁLA [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli: Krajina [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Herbář VII [i] 06:25 Polopatě [i] 07:15 Bratr Paleček [i] 08:05 StarDance X ...kolem dokola [i] 08:10 Gejzír [i] 08:40 Otec Brown VI: Zlo, které známe [i] 09:30 Columbo: Rozbouřené vody [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Týden v regionech [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud: Německé pobřeží očima Pavla Poláka [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Voděnka [i] 14:05 Zlatý copánek [i] 14:45 Prima sezóna: Hotel pro sourozence 4/5 [i] 15:40 Kam čert nemůže [i] 17:05 Hercule Poirot: Záhada egyptské hrobky [i] 18:00 Bydlet jako... muzikant [i] 18:25 Kluci v akci: Věčné lahůdky XXI [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance X ...když hvězdy tančí [i] 22:00 Světlo pro Světlušku [i] 23:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 23:25 Bounty [i] 01:30 Banánové rybičky [i] 02:25 Sama doma [i] 03:55 Zkus mít vkus [i] 04:25 Žiješ jenom 2x: Ať se práší za kočárem... [i] 04:55 Snídaně pro Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Jeruzalém Starého zákona [i] 05:30 Náš venkov: Česko hledá vodní stár [i] 06:00 Čarodějné pohádky: Rohatá [i] 06:05 Mám nápad! [i] 06:20 Ava Riko Teo [i] 06:30 Novinky z přírody [i] 06:40 Noddy, detektiv v zemi hraček [i] 07:00 Divoká dobrodružství Blinkyho Billa [i] 07:15 Esa z pralesa [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Cyklotoulky [i] 09:10 Náš venkov: Srny a senoseč [i] 09:40 Putování za muzikou [i] 10:05 Folklorika: Svatojánské žito [i] 10:35 Muzeum minerálů [i] 10:45 Krásné živé památky: Slezsko 7/16 [i] 11:15 Letecké katastrofy: Osudná vrtule [i] 12:10 Příběhy předmětů: Výtah císaře pána [i] 12:35 Babylon [i] 13:05 Šelma na svobodě [i] 14:45 Tajemná Brazílie – Divoký Pantanal 3/3 [i] 15:35 Bedekr VI.: Klasické Holandsko [i] 16:00 Divoký Yellowstone: Grizzlí léto 2/2 [i] 16:50 Serengeti 5/6 [i] 17:50 Podivuhodný Laos [i] 18:45 Bílá paní na hlídání: Konec strašení [i] 18:55 Vzkaz Zdeňka Sternberga [i] 19:20 Pivní putování: Vysočina 6/12 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Svatý rok [i] 21:40 Milénium: Dívka, která si hrála s ohněm [i] 23:45 Gomora III 5/12 [i] 00:30 Gomora III 6/12 [i] 01:20 Sestřička Jackie VII: Krátce se pomodlím 12/12 [i] 01:50 Salamandr II 7/10 [i] 02:40 Před půlnocí [i] 03:05 Ochránce [i] 03:30 Na moll [i] 04:15 Památky na prodej: Zemědělská usedlost Borovnice [i] 04:30 Dobre kosénka pokosuje [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Odložený prípad [i] 06:00 Rosamunde Pilcherová: Talizman lásky [i] 07:50 Smotánka [i] 08:55 Monk [i] 11:30 FBI: Prípady Sue Thomasovej [i] 13:50 Vtáky v tŕní - Stratené roky 3-4/4 [i] 15:50 Štyridsiatka na krku [i] 17:40 Mestečko Frühling: Keď príde láska [i] 20:00 Inga Lindströmová: Čas na lásku [i] 22:00 Katie Ffordová: Ži svoj sen [i] 00:05 Mestečko Frühling: Keď príde láska [i] 01:50 Inga Lindströmová: Čas na lásku [i] 03:15 Katie Ffordová: Ži svoj sen [i] 04:45 FBI: Prípady Sue Thomasovej [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Warnock skončil na lavičke futbalistov Cardiffu
Ilustračná snímka.

NHL: Pánik sa vrátil do zostavy Washingtonu, Carolina zničila Ottawu
Ilustračná snímka.

NBA: Boston zdolal Dallas o 10 bodov, vyhral ôsmy zápas za sebou
Ilustračná snímka.

Video: Carolina rozdrvila Ottawu a Washington s Pánikom vyrovnal na 3:3, rozhodli až nájazdy
Slovenský hokejista Richard Pánik po dlhšom zranení naskočil do zostavy Washingtonu, ale nebol to víťazný návrat. Momentálne najlepší tím NHL doma prehral s Arizonou 3:4 po samostatných nájazdoch. Hráči ...

Aktuálne správy

Utorok bude zamračený, Západoslovákov zmáčajú kvapky dažďa
Ilustračná snímka.

Pellegrini na Cypre navštívi vojakov SR, stretne sa aj s prezidentom
Na archívnej snímke predseda vlády SR Peter Pellegrini.

Archeológovia v Egypte objavili ojedinelý nález, vykopali múmiu nezvyčajne veľkého zvieraťa
Archeológovia v Egypte objavili múmiu nezvyčajne veľkého zvieraťa, pravdepodobne leva alebo levice. Informovalo o tom ministerstvo pre historické pamiatky. Ministerstvo v pondelkovom stanovisku uviedlo, že múmiu ...

Meteorológovia VARUJÚ: Hory neobíde dážď a silný vietor
Meteorológovia varujú v utorok pred dažďom i silným vetrom na horách. Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) vydal preto výstrahu 1. a 2. stupňa.

BUDAJ: Nežná revolúcia sa neskončila, pokračuje doteraz
Na snímke Ján Budaj.

NOVEMBER89: V Bratislave sa koná konferencia Od totality k demokracii
Ilustračná snímka.

Pred 90 rokmi sa narodila monacká kňažná Grace
Na archívnej snímke z 19. apríla 1956 princezná Grace Kellyová máva zástupom ľudí počas jazdy v otvorenom aute po sobáši s s princom Rainerom III , ktorá sa konala v katedrále v Monaku.

Karlov most v Prahe chránia nové ľadolamy
Karlov most, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.