TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Sladká výzva [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:45 Rodinné prípady [i] 11:45 Kobra 11 [i] 13:45 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Lovci peňazí [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 FARMA [i] 22:45 Oko dravca [i] 01:05 Kobra 11 [i] 02:05 FARMA [i] 04:05 Arrow [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Počasie [i] 07:05 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Zdravá maškrta [i] 08:40 Najkrajšie miesta na potápanie II.: Bali - Indonézia [i] 09:10 Rodina doktora Kleista: Susedské prípady 54/81 [i] 09:55 Zajtrajšie noviny 8/23 [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Druhá šanca: Nie je kam sa ponáhľať [i] 15:10 Kultúrne dedičstvo: Kláštor Benediktínov v Hronskom Beňadiku [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Najkrajšie miesta na potápanie II.: Tofo - Mozambik [i] 16:55 Rodina doktora Kleista: Piviho návrat domov 55/81 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Milujem Slovensko [i] 21:55 V dobrej spoločnosti [i] 22:30 Cestou necestou: Tangshan (Čína) [i] 23:00 Magická hlbočina [i] 01:15 Druhá šanca: Nie je kam sa ponáhľať [i] 02:00 Magická hlbočina [i] 04:10 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Cirkusy sveta: Vietnam [i] 06:25 Bolo to dávno, pradávno... [i] 06:35 Ahoj, braček! [i] 06:40 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Nezbedný havran [i] 07:05 Včielka Maja [i] 07:30 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Oči plné oblohy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Regina [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 10:00 Spomíname na herca Mikuláša Hubu: Pštrosí večierok [i] 11:10 Nebolo možno nespievať [i] 11:55 O dievčatku Makovičke [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 Ostrov Žitný už nie je taký pitný [i] 13:20 Teplička nad Váhom - obec Žofie Bosniakovej [i] 13:45 Spomienky na Jozefa Gregora Tajovského [i] 14:35 Kinorama [i] 15:05 Energetika [i] 15:20 Tvárou v tvár [i] 15:45 Národnostné správy [i] 15:50 Televíkend [i] 16:20 Regina [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Ambulancia: „Ženské problémy“ - miniinvazívne chirurgické možnosti ich riešení [i] 17:55 Slovenské rody: Spriaznenec kráľovnej Alexej Turzo [i] 18:30 Večerníček: Chichi-chacha [i] 18:35 O dievčatku Makovičke [i] 18:40 Máša a medveď [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Oči plné oblohy [i] 18:55 Nezbedný havran [i] 19:05 Včielka Maja [i] 19:30 Geolino [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 20:10 Família: Família - Dvaja [i] 20:40 Príbeh filmu: Odysea. Povojnový film [i] 21:40 Najlepšie roky nášho života [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Správy RTVS z regiónov [i] 01:35 Národnostné správy [i] 01:45 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ [i] 10:40 EXTRÉMNE PRÍPADY [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 V ohni 3,4 [i] 14:50 SÚDNA SIEŇ [i] 15:55 ZÁCHRANÁRI [i] 16:50 NAŠI II. 39 [i] 17:30 NOVINY 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Baby šéf [i] 22:50 Vždy pripravený! [i] 01:15 Komorník [i] 03:55 Profesionáli III. 7 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 DIVOKÉ KONE II. 10 [i] 07:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:10 Panelák 69,70 [i] 10:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 15,16 [i] 12:25 Fórky, vtipky XXVII. [i] 12:55 Simpsonovci XXIII. 12,13 [i] 13:55 Panelák 71,72 [i] 15:35 Profesionáli III. 6 [i] 16:25 Simpsonovci XXIII. 14,15 [i] 17:20 9-1-1 II. 7,8 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli III. 7 [i] 20:25 To bude boj! [i] 22:35 Diskopríbeh [i] 00:20 Hra na schovávačku 3,4 [i] 02:25 Profesionáli III. 7 [i] 03:05 Panelák 71,72 [i] 04:10 Fórky, vtipky XXVII. [i] 04:40 Súdna sieň [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VII: Žena se špatnou pověstí [i] 09:50 Po stopách hvězd [i] 10:20 Prodaná babička [i] 10:50 Úsměvy Jiřího Schmitzera [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 StarDance X ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Na stopě [i] 14:25 Reportéři ČT [i] 15:10 Cestománie: Curaçao: Ostrůvek radosti [i] 15:40 Neobyčejné životy: Marián Labuda [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance X ...kolem dokola [i] 20:05 Četníci z Luhačovic: Padělek 7/12 [i] 21:30 13. komnata Vladimíra Kratiny [i] 22:00 Všechnopárty [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:55 Hercule Poirot: Záhada egyptské hrobky [i] 23:50 Případy detektiva Murdocha X: Divoká jízda [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Objektiv [i] 01:30 Na forbíně TM [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 V kondici [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Babylon [i] 05:30 Chcete mě? [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Rozluštěné poklady: Jonáš a velryba [i] 09:45 Bohemia mia [i] 10:40 Počesku: Baťův kanál [i] 10:50 Rezavý ráj: Námořní a železniční vraky 2/4 [i] 11:45 Husy velké [i] 12:10 Chcete mě? [i] 12:35 Postřehy odjinud: Zámky na Loiře očima Jana Šmída [i] 12:45 Starověký Egypt: Pyramidy 1/4 [i] 13:10 Hitler: Dobyvatel [i] 14:00 Válečné stroje: Jaderné odstrašování [i] 14:45 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva na Východě 2/2 [i] 15:45 Turecko, most mezi Evropou a Asií [i] 16:35 Vzkaz Zdeňka Sternberga [i] 17:05 Tajemná Brazílie – Divoký Pantanal 2/3 [i] 17:55 Trvalé bydliště venkov: Moravská Provence 7/16 [i] 18:15 Krásné živé památky: Okolo Znojma 6/16 [i] 18:45 Jak to chodí u hrochů: Tlustá rybička [i] 18:55 Evropa dnes: Zaměstnanost a společnost [i] 19:25 Metuzalém: Připravit se [i] 19:40 Postřehy odjinud: Amerika očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Serengeti 5/6 [i] 21:10 Divoký Yellowstone: Grizzlí léto 2/2 [i] 21:55 Zmizení 5/8 [i] 22:40 Zmizení 6/8 [i] 23:30 Ve jménu vlasti VII: Andante 7/12 [i] 00:20 Zmařené naděje: Zrada 7/8 [i] 01:15 Velká válka: Začátek konce [i] 02:05 Uchem jehly [i] 02:35 Mistr dharmy [i] 03:00 Památky na prodej: Zámek Loučná nad Desnou [i] 03:20 Na moll [i] 04:00 Cesty [i] 04:25 Smetana by měl radost [i] 04:50 Ta naša kapela [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Monk [i] 08:20 Krok za krokom [i] 09:45 Sila ženy II. 85 [i] 10:40 Neželaná nevesta 243 [i] 11:30 Digitálny svet [i] 12:05 Reflex [i] 13:00 Vymenené životy 173-174 [i] 14:40 Druhý dych [i] 16:35 Odložený prípad [i] 18:25 Monk [i] 20:15 Sladká výzva [i] 20:30 Štyridsiatka na krku [i] 22:35 Zámena manželiek [i] 01:05 Odložený prípad [i] 02:30 Smotánka [i] 04:00 Adela show [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Warnock skončil na lavičke futbalistov Cardiffu
Ilustračná snímka.

NHL: Pánik sa vrátil do zostavy Washingtonu, Carolina zničila Ottawu
Ilustračná snímka.

NBA: Boston zdolal Dallas o 10 bodov, vyhral ôsmy zápas za sebou
Ilustračná snímka.

Video: Carolina rozdrvila Ottawu a Washington s Pánikom vyrovnal na 3:3, rozhodli až nájazdy
Slovenský hokejista Richard Pánik po dlhšom zranení naskočil do zostavy Washingtonu, ale nebol to víťazný návrat. Momentálne najlepší tím NHL doma prehral s Arizonou 3:4 po samostatných nájazdoch. Hráči ...

Aktuálne správy

Utorok bude zamračený, Západoslovákov zmáčajú kvapky dažďa
Ilustračná snímka.

Pellegrini na Cypre navštívi vojakov SR, stretne sa aj s prezidentom
Na archívnej snímke predseda vlády SR Peter Pellegrini.

Archeológovia v Egypte objavili ojedinelý nález, vykopali múmiu nezvyčajne veľkého zvieraťa
Archeológovia v Egypte objavili múmiu nezvyčajne veľkého zvieraťa, pravdepodobne leva alebo levice. Informovalo o tom ministerstvo pre historické pamiatky. Ministerstvo v pondelkovom stanovisku uviedlo, že múmiu ...

Meteorológovia VARUJÚ: Hory neobíde dážď a silný vietor
Meteorológovia varujú v utorok pred dažďom i silným vetrom na horách. Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) vydal preto výstrahu 1. a 2. stupňa.

BUDAJ: Nežná revolúcia sa neskončila, pokračuje doteraz
Na snímke Ján Budaj.

NOVEMBER89: V Bratislave sa koná konferencia Od totality k demokracii
Ilustračná snímka.

Pred 90 rokmi sa narodila monacká kňažná Grace
Na archívnej snímke z 19. apríla 1956 princezná Grace Kellyová máva zástupom ľudí počas jazdy v otvorenom aute po sobáši s s princom Rainerom III , ktorá sa konala v katedrále v Monaku.

Karlov most v Prahe chránia nové ľadolamy
Karlov most, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.