TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:35 Oteckovia [i] 10:35 Rodinné prípady [i] 11:30 Kobra 11 [i] 13:40 FARMA [i] 14:55 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Lovci peňazí [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Sestričky II. [i] 21:40 FARMA [i] 22:55 Horná Dolná [i] 00:15 Kobra 11 [i] 02:20 FARMA [i] 03:20 Arrow [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Zdravá maškrta [i] 08:40 Najkrajšie miesta na potápanie I.: Zanzibar - Tanzánia 12/13 [i] 09:10 Rodina doktora Kleista: Nájdenec 51/81 [i] 09:55 Zajtrajšie noviny 5/23 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Druhá šanca: Konečne spolu [i] 15:10 Kultúrne dedičstvo: Nová Synagóga v Žiline [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Najkrajšie miesta na potápanie I.: Malapascua - Filipíny 13/13 [i] 16:55 Rodina doktora Kleista: Konečne spolu 52/81 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 S úsmevom po Slovensku [i] 21:20 Stará škola [i] 22:20 Ponorka: 5.časť 5/8 [i] 23:20 Ray Donovan IV: Norman zachraňuje svet 7/12 [i] 00:10 Druhá šanca: Konečne spolu [i] 00:55 Zajtrajšie noviny 5/23 [i] 01:40 Ponorka: 5.časť 5/8 [i] 02:35 Slovensko v obrazoch [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Majstri včiel: Brtníci na koňoch - Rusko [i] 06:25 Bolo to dávno, pradávno... [i] 06:35 Ahoj, braček! [i] 06:40 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Nezbedný havran [i] 07:10 Včielka Maja [i] 07:30 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Cesta do minulosti [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Regina [i] 09:30 Národnostný magazín: Nemecký [i] 10:00 Vzbúrené mesto 1/3 [i] 10:55 Ej, zavrť sa mi dievča [i] 11:30 Obedníček: Chichi-chacha [i] 11:35 Dimitri II [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - PEČENÁ BROSKYŇA [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:10 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Přelouč [i] 12:25 Dukla - krv a mýtus: Osudný obzor 1/2 [i] 13:20 Dukla - krv a mýtus: Agónia víťazstva 2/2 [i] 14:30 VaT: Biodegradovateľné plasty [i] 14:55 Čas Alfonza Bednára [i] 15:25 Ukrajinský magazín [i] 15:50 Majstri včiel: Posvätný medový strom - Indonézia [i] 16:20 Regina [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Ambulancia: Umelá platnička - inovatívna náhrada kĺbu krčnej chrbtice [i] 17:50 Vínne cesty Slovenska: Vihorlat a Sobranecko [i] 18:20 Slovak Press Photo - zostrihy [i] 18:30 Večerníček: Chichi-chacha [i] 18:35 O dievčatku Makovičke [i] 18:45 Máša a medveď [i] 18:50 Nezbedný havran [i] 19:00 Včielka Maja [i] 19:25 Geolino [i] 19:45 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (C) [i] 19:51 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (F) [i] 19:55 Projekt nacistická strana: Hitlerove diaľnice 2/6 [i] 20:50 Futbal - repre U21 - kvalifikácia U21 EURO 2021 [i] 22:45 Európska kaviareň: Bratislava (Ľudmila Ulická) [i] 23:15 Fotografi: Lucia Nimcová - MEDZIPRISTÁTIE [i] 23:40 Fotografi: VILIAM MALÍK [i] 00:05 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ [i] 10:35 EXTRÉMNE PRÍPADY [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:45 9-1-1 II. 3,4 [i] 14:45 SÚDNA SIEŇ [i] 15:50 POLICAJTI V AKCII [i] 16:50 NAŠI II. 36 [i] 17:30 NOVINY 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZA SKLOM III. 3 [i] 21:45 MINISTRI II. [i] 22:30 Myšlienky vraha V. 5,6 [i] 00:30 Extrémni žgrloši III. 4 [i] 01:00 POLICAJTI V AKCII [i] 02:05 NOVINY TV JOJ 02:55 TOP STAR [i] 03:10 Profesionáli III. 4 [i] 03:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 DIVOKÉ KONE II. 7 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:20 Panelák 63,64 [i] 10:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 9,10 [i] 12:30 Fórky, vtipky XXVII. [i] 13:00 Simpsonovci XXIII. 6,7 [i] 14:00 Panelák 65,66 [i] 15:40 Profesionáli III. 3 [i] 16:25 Simpsonovci XXIII. 8,9 [i] 17:25 9-1-1 II. 1,2/18 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 TIPOS INFO [i] 19:40 Profesionáli III. 4 [i] 20:25 Susedská hliadka [i] 22:40 Krvavý obchod [i] 00:55 Život po ľuďoch II. 4 [i] 01:55 Z LA do Vegas 10 [i] 02:15 Profesionáli III. 4 [i] 02:55 Panelák 65 [i] 03:25 SÚDNA SIEŇ [i] 04:25 Z LA do Vegas 10 [i] 04:45 Život po ľuďoch II. 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hovory H ještě po dvaceti letech [i] 09:45 Doktor Martin V: Osuš si slzy [i] 10:35 Vyprávěj: Vojna [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 StarDance X ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Všechno, co mám ráda [i] 14:30 StarDance X ...když hvězdy tančí [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance X ...kolem dokola [i] 20:05 Vyprávěj: Život na inzerát [i] 21:00 Dobrodružství kriminalistiky: Antropologie [i] 21:55 Gejzír [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 22:25 Columbo: Za úsvitu [i] 00:00 Taggart: Ostrov [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Žiješ jenom 2x: Z učebny chemie do podzemí [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Bydlet jako... Frida Kahlo [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Křesťanský magazín [i] 05:30 Folklorika: Píseň a krajina [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Serengeti 4/6 [i] 10:00 Modrá krev II.: Belcrediové 6/8 [i] 10:55 Divoké Thajsko: Tropický jih 1/3 [i] 11:50 Husy velké [i] 12:15 Krásy evropského pobřeží: Pláž potěšení [i] 12:20 Nedej se plus: Prohrajeme u Turowa? [i] 12:42 Občanské noviny: Prevencí proti destrukci [i] 12:50 Nedej se: Citový život zvířat [i] 13:15 Chcete je? [i] 13:20 Starověký Egypt: Pyramidy 1/4 [i] 13:50 Rozluštěné poklady: Jonáš a velryba [i] 14:35 Rezavý ráj: Šípkové Růženky 1/4 [i] 15:30 Apokalypsa: 2. světová válka 6/6 [i] 16:30 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva na Východě 1/2 [i] 17:30 Báječné krajiny: Paříž Amélie z Montmartru 4/5 [i] 18:15 Trabantem z Indie až domů: Úplně jiný Nepál [i] 18:45 Jak to chodí u hrochů: Album známek [i] 18:55 Příběhy zvědavých přírodovědců: Napálený cizopasník aneb O hořavkách a mlžích 6/10 [i] 19:15 Cesty víry: Blogující farářka [i] 19:40 Postřehy odjinud: Amerika očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Válečné stroje: Jaderné odstrašování [i] 20:55 Jednou skautem – navždy skautem [i] 21:55 Zmařené naděje: Zrada 7/8 [i] 22:50 Sněžná noc [i] 00:25 Grantchester IV 6/6 [i] 01:15 Po Hitlerovi 1/2 [i] 02:00 Před půlnocí [i] 02:25 Ochránce [i] 02:55 Na moll [i] 03:35 To mě baví [i] 04:00 Případ pro ombudsmana [i] 04:20 Sucholozská "Kača" [i] 04:40 Setkání v Římě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Odložený prípad [i] 07:10 Monk [i] 08:25 Krok za krokom [i] 09:50 Sila ženy II. 82 [i] 10:45 Neželaná nevesta 240 [i] 12:05 Reflex [i] 13:00 Vymenené životy 167-168 [i] 14:50 Druhý dych [i] 16:50 Odložený prípad [i] 18:40 Monk [i] 20:30 Sila ženy II. 83 [i] 21:30 Neželaná nevesta 241 [i] 22:30 Vymenené životy 169-170 [i] 00:15 Odložený prípad [i] 01:50 Smotánka [i] 03:30 Adela show [i] 04:40 Odložený prípad [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Warnock skončil na lavičke futbalistov Cardiffu
Ilustračná snímka.

NHL: Pánik sa vrátil do zostavy Washingtonu, Carolina zničila Ottawu
Ilustračná snímka.

NBA: Boston zdolal Dallas o 10 bodov, vyhral ôsmy zápas za sebou
Ilustračná snímka.

Video: Carolina rozdrvila Ottawu a Washington s Pánikom vyrovnal na 3:3, rozhodli až nájazdy
Slovenský hokejista Richard Pánik po dlhšom zranení naskočil do zostavy Washingtonu, ale nebol to víťazný návrat. Momentálne najlepší tím NHL doma prehral s Arizonou 3:4 po samostatných nájazdoch. Hráči ...

Aktuálne správy

Utorok bude zamračený, Západoslovákov zmáčajú kvapky dažďa
Ilustračná snímka.

Pellegrini na Cypre navštívi vojakov SR, stretne sa aj s prezidentom
Na archívnej snímke predseda vlády SR Peter Pellegrini.

Archeológovia v Egypte objavili ojedinelý nález, vykopali múmiu nezvyčajne veľkého zvieraťa
Archeológovia v Egypte objavili múmiu nezvyčajne veľkého zvieraťa, pravdepodobne leva alebo levice. Informovalo o tom ministerstvo pre historické pamiatky. Ministerstvo v pondelkovom stanovisku uviedlo, že múmiu ...

Meteorológovia VARUJÚ: Hory neobíde dážď a silný vietor
Meteorológovia varujú v utorok pred dažďom i silným vetrom na horách. Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) vydal preto výstrahu 1. a 2. stupňa.

BUDAJ: Nežná revolúcia sa neskončila, pokračuje doteraz
Na snímke Ján Budaj.

NOVEMBER89: V Bratislave sa koná konferencia Od totality k demokracii
Ilustračná snímka.

Pred 90 rokmi sa narodila monacká kňažná Grace
Na archívnej snímke z 19. apríla 1956 princezná Grace Kellyová máva zástupom ľudí počas jazdy v otvorenom aute po sobáši s s princom Rainerom III , ktorá sa konala v katedrále v Monaku.

Karlov most v Prahe chránia nové ľadolamy
Karlov most, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.