TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Sladká výzva [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:55 Oteckovia [i] 10:55 Rodinné prípady [i] 11:45 Kobra 11 [i] 13:45 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Lovci peňazí [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 FARMA [i] 22:45 Špecialista [i] 01:00 Kobra 11 [i] 02:00 FARMA [i] 03:55 Arrow [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Zdravá maškrta [i] 08:40 Najkrajšie miesta na potápanie I.: Portobelo - Panama 10/13 [i] 09:05 Rodina doktora Kleista: Carpe Diem 49/81 [i] 09:55 Zajtrajšie noviny 3/23 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Druhá šanca: Pomôž mi [i] 15:10 Slovenské hrady objektívom: Nitriansky hrad objektívom Antona Sládka [i] 15:35 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Najkrajšie miesta na potápanie I.: Malta, Gozo a Comino 11/13 [i] 16:55 Rodina doktora Kleista: V hodine dvanástej 50/81 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Milujem Slovensko [i] 22:00 V dobrej spoločnosti [i] 22:30 Cestou necestou: Varšava [i] 23:00 Nepodplatiteľní [i] 00:55 Druhá šanca: Pomôž mi [i] 01:40 Nepodplatiteľní [i] 03:35 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Majstri včiel: Včela, človek a vták - Keňa [i] 06:25 Bolo to dávno, pradávno... [i] 06:35 Ahoj, braček! [i] 06:40 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Nezbedný havran [i] 07:05 Včielka Maja [i] 07:30 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Majstrík a Krasomilka [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Regina [i] 09:25 Rómsky magazín [i] 09:55 Šimon a Veronika [i] 10:55 Hudobný relax [i] 11:30 Obedníček: Kamarát Argo [i] 11:35 Dimitri II [i] 11:40 Čo rozprávala teta Srna: Horolezci s rožkami [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - PÍSMENKOVÁ SMAJLIPOLIEVOČKA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Hory, batoh, kamera [i] 12:50 Žalospev nad dedinou [i] 13:20 Dr. Tenor, majster Papp [i] 13:50 ...a skovo Básňou sa stalo [i] 14:35 Kinorama [i] 15:00 Poštár nehy (Juraj Nvota) [i] 15:15 Tvárou v tvár [i] 15:45 Národnostné správy [i] 15:50 Televíkend [i] 16:20 Regina [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Ambulancia: Nepriateľ v žalúdku [i] 17:50 Vínne cesty Slovenska: Tokajská vínna cesta II. (Malá Tŕňa, Viničky, Borša) [i] 18:30 Večerníček: Kamarát Argo [i] 18:35 Dimitri II [i] 18:40 Máša a medveď [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Majstrík a Krasomilka [i] 18:55 Nezbedný havran [i] 19:05 Včielka Maja [i] 19:30 Geolino [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 20:10 Família: Família - Krízová príležitosť [i] 20:35 Príbeh filmu: Odysea. Príchod zvuku [i] 21:40 Čarodejník z krajiny Oz [i] 23:20 Festivalové minúty: Horský film [i] 23:25 Bratislavské jazzové dni 2018: Peter Lipa Band (SK) [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Správy RTVS z regiónov [i] 01:25 Národnostné správy [i] 01:30 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ [i] 10:40 EXTRÉMNE PRÍPADY [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:55 V ohni 1,2/10 [i] 14:55 SÚDNA SIEŇ [i] 15:55 ZÁCHRANÁRI [i] 16:50 NAŠI II. 34 [i] 17:30 NOVINY 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Predtým ako som ťa spoznala [i] 23:00 Slepý [i] 01:20 Creed [i] 03:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 DIVOKÉ KONE II. 5 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:25 Panelák 59,60 [i] 10:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 7, 8 [i] 12:35 Fórky, vtipky XXVIII. [i] 13:00 Simpsonovci XXIII. 2,3 [i] 14:00 Panelák 61,62 [i] 15:35 Profesionáli III. 1/30 [i] 16:25 Simpsonovci XXIII. 4,5 [i] 17:20 9-1-1 I. 9,10/10 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli III. 2 [i] 20:25 Creed [i] 23:15 Odyseus: Cesta do temnoty [i] 01:15 Hra na schovávačku 1,2/8 [i] 02:55 Profesionáli III. 2 [i] 03:35 Panelák 61,62 [i] 04:40 Fórky, vtipky XXVIII. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 10:00 Kam zmizel ten starý song: Karel Gott [i] 10:40 To je vražda, napsala VII: Kam se poděl Billy Boy? [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Na stopě [i] 14:25 Reportéři ČT [i] 15:10 Cestománie: Indie: Pět drahokamů [i] 15:40 Nespoutaný živel [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance [i] 20:00 Četníci z Luhačovic: Staré dluhy 6/12 [i] 21:30 13. komnata Ondřeje Kepky [i] 21:55 Všechnopárty [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:50 Hercule Poirot: Záhada lovecké chaty [i] 23:45 Případy detektiva Murdocha X: Mistr Lovecraft [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Objektiv [i] 01:25 Pohádková Dobříš [i] 01:45 Chalupa je hra [i] 02:05 Zahrada je hra [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Babylon [i] 05:30 Chcete mě? [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Alžbětina královská revoluce [i] 09:55 Nosorožec dvourohý [i] 10:10 Rezavý ráj: Šípkové Růženky 1/4 [i] 11:00 Tany [i] 11:25 Chcete mě? [i] 11:55 Postřehy odjinud: Německé pobřeží očima Pavla Poláka [i] 12:00 Made in Nature [i] 12:40 Hitler: Vůdce [i] 13:30 Válečné stroje: Špionáž [i] 14:15 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva na Východě 1/2 [i] 15:15 Istanbul, věčná Byzanc [i] 16:10 Vzkaz Jiřiny Šiklové [i] 16:35 S Arthurem za slony [i] 17:05 Tajemná Brazílie – Divoký Pantanal 1/3 [i] 17:55 Trvalé bydliště venkov: Kozy v hlavní roli 6/16 [i] 18:15 Krásné živé památky: Okolo Domažlic 5/16 [i] 18:45 Jak to chodí u hrochů: Pecka [i] 18:55 Evropa dnes: Dřevěné kostely a Levoča [i] 19:25 Metuzalém: Přeji si zemřít mlád, co nejpozději to bude možné... [i] 19:40 Postřehy odjinud: Amerika očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Serengeti 4/6 [i] 21:10 Divoký Yellowstone: Vláda ledu 1/2 [i] 21:55 Zmizení 3/8 [i] 22:40 Zmizení 4/8 [i] 23:30 Ve jménu vlasti VII: Změna hostitele 6/12 [i] 00:25 Zmařené naděje: Sliby 6/8 [i] 01:15 Velká válka: Nové metody [i] 02:10 Nejsou Češi jako Češi [i] 02:35 V zajetí železné opony: Newyorské mše za popravené [i] 02:50 Stopy, fakta, tajemství: Šuhaj nebyl sám [i] 03:20 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:45 Kancléř Antonín [i] 04:05 Zpátky do Rapotína [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Vymenené životy 165-166 [i] 06:50 Zločiny na mori [i] 08:20 Krok za krokom [i] 09:45 Sila ženy II. 81 [i] 10:35 Neželaná nevesta 239 [i] 11:55 Reflex [i] 12:50 Vymenené životy 165-166 [i] 14:45 Druhý dych [i] 16:40 Odložený prípad [i] 18:25 Monk [i] 20:15 Sladká výzva [i] 20:30 Nádej pre novú lásku [i] 22:30 Zámena manželiek [i] 01:10 Odložený prípad [i] 02:35 Smotánka [i] 03:10 Adela show [i] 04:20 Druhý dych [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Warnock skončil na lavičke futbalistov Cardiffu
Ilustračná snímka.

NHL: Pánik sa vrátil do zostavy Washingtonu, Carolina zničila Ottawu
Ilustračná snímka.

NBA: Boston zdolal Dallas o 10 bodov, vyhral ôsmy zápas za sebou
Ilustračná snímka.

Video: Carolina rozdrvila Ottawu a Washington s Pánikom vyrovnal na 3:3, rozhodli až nájazdy
Slovenský hokejista Richard Pánik po dlhšom zranení naskočil do zostavy Washingtonu, ale nebol to víťazný návrat. Momentálne najlepší tím NHL doma prehral s Arizonou 3:4 po samostatných nájazdoch. Hráči ...

Aktuálne správy

Utorok bude zamračený, Západoslovákov zmáčajú kvapky dažďa
Ilustračná snímka.

Pellegrini na Cypre navštívi vojakov SR, stretne sa aj s prezidentom
Na archívnej snímke predseda vlády SR Peter Pellegrini.

Archeológovia v Egypte objavili ojedinelý nález, vykopali múmiu nezvyčajne veľkého zvieraťa
Archeológovia v Egypte objavili múmiu nezvyčajne veľkého zvieraťa, pravdepodobne leva alebo levice. Informovalo o tom ministerstvo pre historické pamiatky. Ministerstvo v pondelkovom stanovisku uviedlo, že múmiu ...

Meteorológovia VARUJÚ: Hory neobíde dážď a silný vietor
Meteorológovia varujú v utorok pred dažďom i silným vetrom na horách. Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) vydal preto výstrahu 1. a 2. stupňa.

BUDAJ: Nežná revolúcia sa neskončila, pokračuje doteraz
Na snímke Ján Budaj.

NOVEMBER89: V Bratislave sa koná konferencia Od totality k demokracii
Ilustračná snímka.

Pred 90 rokmi sa narodila monacká kňažná Grace
Na archívnej snímke z 19. apríla 1956 princezná Grace Kellyová máva zástupom ľudí počas jazdy v otvorenom aute po sobáši s s princom Rainerom III , ktorá sa konala v katedrále v Monaku.

Karlov most v Prahe chránia nové ľadolamy
Karlov most, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.