TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Extrémne premeny Slovensko - Druhá šanca na život [i] 10:00 Oteckovia [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 11:55 Kobra 11 [i] 13:55 FARMA [i] 15:05 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Lovci peňazí [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:55 FARMA [i] 23:05 Sestričky II. [i] 00:10 Kobra 11 [i] 02:15 FARMA [i] 03:15 Arrow [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Zdravá maškrta [i] 08:40 Najkrajšie miesta na potápanie I.: Andamanské more - Indonézia 9/13 [i] 09:10 Rodina doktora Kleista: Nové bývanie 48/81 [i] 10:00 Zajtrajšie noviny 2/23 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Druhá šanca: Pozerám sa [i] 15:10 Kultúrne dedičstco: Zámok v Holíči [i] 15:35 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Najkrajšie miesta na potápanie I.: Portobelo - Panama 10/13 [i] 16:55 Rodina doktora Kleista: Carpe Diem 49/81 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Kvalifikácia ME 2020: Slovensko – Wales [i] 23:20 Neskoro večer [i] 00:10 Druhá šanca: Pozerám sa [i] 00:55 Zajtrajšie noviny 2/23 [i] 01:40 Občan za dverami [i] 02:05 Reportéri [i] 02:40 Dámsky klub [i] 04:10 A veru pošibaj koníčka [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Majstri včiel: Boj o poklad - Turecko [i] 06:25 Bolo to dávno, pradávno... [i] 06:30 Ahoj, braček! [i] 06:40 Bob a Bobek na cestách [i] 06:45 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Nezbedný havran [i] 07:05 Včielka Maja [i] 07:30 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLISONGS - Shy Shelly [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Regina [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 10:00 Starožitné zrkadlo 2/2 [i] 11:30 Obedníček: Kamarát Argo [i] 11:35 Dimitri II [i] 11:40 Čo rozprávala teta Srna: Horolezci s rožkami [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - ORECHOVÁ SMAJLINA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Tajný život jazier II/5: Sodné jazero /Tanzánia/ [i] 13:20 Jedovatý život [i] 14:30 Umenie [i] 14:55 Stiesnení vodou [i] 15:25 Rómsky magazín [i] 15:50 Majstri včiel: Včela, človek a vták - Keňa [i] 16:20 Regina [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Ambulancia: Vrodené srdcové chyby [i] 17:50 Vínne cesty Slovenska: Tokajská vínna cesta I. [i] 18:30 Večerníček: Kamarát Argo [i] 18:35 Dimitri II [i] 18:40 Máša a medveď [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLISONGS - Shy Shelly [i] 18:55 Nezbedný havran [i] 19:05 Včielka Maja [i] 19:30 Geolino [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 20:10 CE.ZA.AR 2019 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Festivalové minúty: Horský film [i] 22:30 SK DEJINY: Boj proti alkoholizmu v slovenských dejinách [i] 23:20 Polícia [i] 23:35 Moje povstanie 2 - Hlásateľ [i] 23:50 Retro noviny [i] 00:15 Československý filmový týždenník [i] 00:25 Československý filmový týždenník [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Správy a komentáre [i] 01:50 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 EXTRÉMNE PRÍPADY [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:45 9-1-1 I. 9,10 [i] 14:40 SÚDNA SIEŇ [i] 15:40 POLICAJTI V AKCII [i] 16:50 NAŠI II. 33 [i] 17:30 NOVINY 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:50 NA HRANE [i] 22:20 SEDEM [i] 23:20 Myšlienky vraha V. 1,2/23 [i] 01:20 POLICAJTI V AKCII [i] 02:20 NOVINY TV JOJ 03:05 Profesionáli III. 1/30 [i] 03:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 DIVOKÉ KONE II. 4 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:20 Panelák 57,58 [i] 10:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 5, 6 [i] 12:30 Fórky, vtipky XXVIII. [i] 13:00 Simpsonovci XXII. 22/22 [i] 13:30 Simpsonovci XXIII. 1/22 [i] 14:00 Panelák 59,60 [i] 15:35 Profesionáli II. 31/31 [i] 16:20 Simpsonovci XXIII. 2,3 [i] 17:20 9-1-1 I. 7,8 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 TIPOS INFO [i] 19:40 Profesionáli III. 1/30 [i] 20:25 Stratený svet: Jurský park [i] 23:10 TAKE ME OUT [i] 01:15 Život po ľuďoch II. 2 [i] 02:10 Z LA do Vegas 8 [i] 02:30 Profesionáli III. 1/30 [i] 03:10 Panelák 59 [i] 03:45 SÚDNA SIEŇ [i] 04:35 Z LA do Vegas 8 [i] 04:55 Život po ľuďoch II. 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VII: Návrat ztraceného otce [i] 09:50 Doktor Martin V: Romance trvá [i] 10:35 Vyprávěj: Ctitel [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Boty [i] 14:20 Otec Brown VI: Tvář nepřítele [i] 15:10 Doktor Martin V: Osuš si slzy [i] 15:55 To je vražda, napsala VII: Kam se poděl Billy Boy? [i] 16:45 Všechno, co mám ráda [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj: Vojna [i] 20:55 Dobrodružství kriminalistiky: Krevní skupina [i] 21:45 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:45 Taggart: Soudný den [i] 23:35 Kriminalista: Bezmocnost [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Toulavá kamera [i] 01:35 Konopiště [i] 01:50 Na stopě [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 13. komnata Kateřiny Kněžíkové [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Nedej se plus: Máme jasnou trasu [i] 05:22 Občanské noviny: První pražská cyklokuchyně [i] 05:30 Nedej se: Zelení migranti [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:05 Špionáž v divočině: Špatné chování 4/4 [i] 10:00 Báječné krajiny: Čína – Po stopách Tygra a draka 3/5 [i] 10:45 Krajina v tísni [i] 11:40 Chcete je? [i] 11:45 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva na Východě 1/2 [i] 12:45 Křesťanský magazín [i] 13:15 Poslední dny Ježíše Krista? 2/2 [i] 14:10 Vermeer a jeho odkaz [i] 15:05 Velká válka: Nové metody [i] 15:55 Apokalypsa: 2. světová válka 6/6 [i] 16:55 Jak vznikal vrtulník Tiger? [i] 17:50 Na cestě po Kanazawě [i] 18:15 Brány [i] 18:45 Jak to chodí u hrochů: Piráti [i] 18:50 Dobrodružství vědy a techniky: Láska ke koni skvrnitému jako leopard [i] 19:20 Příběhy zvědavých přírodovědců: Neviditelné šelmy aneb O rysech, medvědech a vlcích 5/10 [i] 19:40 Postřehy odjinud: Amerika očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Modrá krev II.: Belcrediové 6/8 [i] 21:00 Bedekr VI.: Amsterdam [i] 21:30 Pivní putování: Od Ohře k Labi 5/12 [i] 22:00 Grantchester IV 6/6 [i] 22:50 Letecké katastrofy: Muž, který přežil svou smrt [i] 23:40 Queer: Proti proudu času [i] 00:10 Dva proti Hitlerovi [i] 01:05 Zmizení 1/8 [i] 01:50 Zmizení 2/8 [i] 02:35 Děti bez dětství [i] 03:00 Stopy, fakta, tajemství: Lynč [i] 03:30 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:55 Sláma, les a školka [i] 04:20 Návrat orla skalního [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Vymenené životy 163-164 [i] 06:55 Zločiny na mori [i] 08:20 Krok za krokom [i] 09:50 Sila ženy II. 80 [i] 10:40 Neželaná nevesta 238 [i] 12:00 Reflex [i] 12:55 Vymenené životy 163-164 [i] 14:50 Druhý dych [i] 16:50 Odložený prípad [i] 18:35 Monk [i] 20:30 Sila ženy II. 81 [i] 21:25 Neželaná nevesta 239 [i] 22:30 Vymenené životy 165-166 [i] 00:35 Odložený prípad [i] 02:05 Smotánka [i] 02:55 Adela show [i] 03:30 Druhý dych [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Warnock skončil na lavičke futbalistov Cardiffu
Ilustračná snímka.

NHL: Pánik sa vrátil do zostavy Washingtonu, Carolina zničila Ottawu
Ilustračná snímka.

NBA: Boston zdolal Dallas o 10 bodov, vyhral ôsmy zápas za sebou
Ilustračná snímka.

Video: Carolina rozdrvila Ottawu a Washington s Pánikom vyrovnal na 3:3, rozhodli až nájazdy
Slovenský hokejista Richard Pánik po dlhšom zranení naskočil do zostavy Washingtonu, ale nebol to víťazný návrat. Momentálne najlepší tím NHL doma prehral s Arizonou 3:4 po samostatných nájazdoch. Hráči ...

Aktuálne správy

Utorok bude zamračený, Západoslovákov zmáčajú kvapky dažďa
Ilustračná snímka.

Pellegrini na Cypre navštívi vojakov SR, stretne sa aj s prezidentom
Na archívnej snímke predseda vlády SR Peter Pellegrini.

Archeológovia v Egypte objavili ojedinelý nález, vykopali múmiu nezvyčajne veľkého zvieraťa
Archeológovia v Egypte objavili múmiu nezvyčajne veľkého zvieraťa, pravdepodobne leva alebo levice. Informovalo o tom ministerstvo pre historické pamiatky. Ministerstvo v pondelkovom stanovisku uviedlo, že múmiu ...

Meteorológovia VARUJÚ: Hory neobíde dážď a silný vietor
Meteorológovia varujú v utorok pred dažďom i silným vetrom na horách. Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) vydal preto výstrahu 1. a 2. stupňa.

BUDAJ: Nežná revolúcia sa neskončila, pokračuje doteraz
Na snímke Ján Budaj.

NOVEMBER89: V Bratislave sa koná konferencia Od totality k demokracii
Ilustračná snímka.

Pred 90 rokmi sa narodila monacká kňažná Grace
Na archívnej snímke z 19. apríla 1956 princezná Grace Kellyová máva zástupom ľudí počas jazdy v otvorenom aute po sobáši s s princom Rainerom III , ktorá sa konala v katedrále v Monaku.

Karlov most v Prahe chránia nové ľadolamy
Karlov most, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.