TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:55 Oteckovia [i] 10:55 Rodinné prípady [i] 11:50 Kobra 11 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Lovci peňazí [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Extrémne premeny Slovensko - Druhá šanca na život [i] 22:20 FARMA [i] 23:20 Susedia [i] 00:10 Kobra 11 [i] 02:10 FARMA [i] 03:05 Arrow [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Zdravá maškrta [i] 08:40 Najkrajšie miesta na potápanie I.: Cabo de Palos - Španielsko 8/13 [i] 09:10 Rodina doktora Kleista: Cirkus 47/81 [i] 10:00 Zajtrajšie noviny 1/23 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Druhá šanca: Hovoria ženy [i] 15:05 Slovenské hrady objektívom: Zvolenský hrad objektívom Pavla Breiera [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Najkrajšie miesta na potápanie I.: Andamanské more - Indonézia 9/13 [i] 16:55 Rodina doktora Kleista: Nové bývanie 48/81 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Odsúdený [i] 22:20 Tajomné hory: Kľúčová svedkyňa [i] 23:50 Stará škola [i] 00:50 Druhá šanca: Hovoria ženy [i] 01:35 Tajomné hory: Kľúčová svedkyňa [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Majstri včiel: Včely Mayov - Mexiko [i] 06:25 Bolo to dávno, pradávno... [i] 06:35 Ahoj, braček! [i] 06:40 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Nezbedný havran [i] 07:10 Včielka Maja [i] 07:30 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Hanblivý [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Zborov [i] 08:45 Regina [i] 09:25 Rusínsky magazín [i] 09:55 Starožitné zrkadlo 1/2 [i] 11:25 Malý futbal - MS 2019: Slovensko - Brazília [i] 12:50 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Teplice nad Bečvou [i] 13:05 Projekt nacistická strana: Stvorená pre moc 1/6 [i] 13:55 Deň radosti [i] 14:30 Moja diagnóza: Od boľavých kĺbikov k vzájomnej podpore a radosti z pohybu [i] 15:00 Laboda [i] 15:25 Maďarský magazín [i] 15:50 Majstri včiel: Boj o poklad - Turecko [i] 16:20 Regina [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Týždeň súčasnej slovenskej architektúry: EXTERIÉR [i] 17:40 Genius loci Slovensko: Kostol sv. Juraja Kostoľany [i] 17:50 Futbal - repre U21 - kvalifikácia U21 EURO 2021 - zápasy 2019: Lichtenštajnsko - Slovensko [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B) [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (E) [i] 20:10 Tajný život jazier II/5: Sodné jazero /Tanzánia/ [i] 21:05 Jedovatý život [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Festivalové minúty: BHS [i] 22:30 Kinorama [i] 23:00 Umenie [i] 23:25 Festivaly 2019: fjúžn [i] 23:40 Slovenský bigbít 6 [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Správy a komentáre [i] 01:35 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:35 SÚDNA SIEŇ [i] 10:40 EXTRÉMNE PRÍPADY [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 9-1-1 I. 7,8 [i] 14:50 SÚDNA SIEŇ [i] 15:55 ZÁCHRANÁRI [i] 16:50 NAŠI II. 32 [i] 17:30 NOVINY 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DELUKSE 7 [i] 21:35 ČAU, LUJZA! [i] 22:35 Extrémni žgrloši III. 3 [i] 23:20 Myšlienky vraha IV. 25,26/26 [i] 01:20 ZÁCHRANÁRI [i] 02:15 NOVINY TV JOJ 02:55 TOP STAR [i] 03:10 Profesionáli II. 31/31 [i] 03:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Život po ľuďoch 10/10 [i] 05:30 DIVOKÉ KONE II. 3 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:25 Panelák 55,56 [i] 10:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 3, 4 [i] 12:30 Fórky, vtipky XXVIII. [i] 13:00 Simpsonovci XXII. 20,21 [i] 13:55 Panelák 57,58 [i] 15:30 Profesionáli II. 30 [i] 16:20 Simpsonovci XXII. 22/22 [i] 16:50 Simpsonovci XXIII. 1/22 [i] 17:20 9-1-1 I. 5,6 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli II. 31/31 [i] 20:25 Kuriér 3 [i] 22:35 Moje čučoriedkové noci [i] 00:40 Život po ľuďoch II. 1/10 [i] 01:40 Z LA do Vegas 7 [i] 02:05 Profesionáli II. 31/31 [i] 02:45 Panelák 57,58 [i] 03:45 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VII: Tajemství krále parádníka [i] 09:45 Mzda strachu [i] 10:10 Všechno, co mám ráda [i] 10:35 Dobrodružství kriminalistiky: Modus operandi [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Pokušení [i] 14:20 Columbo: Osudné cvičení [i] 15:55 To je vražda, napsala VII: Návrat ztraceného otce [i] 16:45 Cestománie: Německo - Rýn: Romance na obzoru [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Svět pod hlavou: Závadová mládež 5/10 [i] 21:05 Neviditelní 5/13 [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:00 Columbo: Obrácený negativ [i] 23:35 Případy detektiva Murdocha X: Mistr Lovecraft [i] 00:20 Noc klavíristy [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Uchem jehly [i] 05:30 Krásné živé památky: Okolo Domažlic 5/16 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Istanbul, věčná Byzanc [i] 09:55 Příběh břízy [i] 10:10 Hitler: Vůdce [i] 11:00 Dva proti Hitlerovi [i] 11:55 Velká válka: Nové metody [i] 12:50 Náš venkov: Tarahún a Habešačka [i] 13:15 Putování za muzikou [i] 13:45 Folklorika: Stoprocentní skaut [i] 14:10 Vzkaz Jiřiny Šiklové [i] 14:40 Trvalé bydliště venkov: Barvy a vůně v květináči 5/16 [i] 15:00 Evropa dnes: Dřevěné kostely a Levoča [i] 15:30 Krajina v tísni [i] 16:25 Televizní klub neslyšících [i] 16:55 Hýčkaný vetřelec [i] 17:20 Z lásky nenávist 3 – Domácí násilí na seniorech [i] 18:15 Český ráj [i] 18:45 Jak to chodí u hrochů: Fakír [i] 18:55 Babylon [i] 19:25 Metuzalém: Demence [i] 19:40 Postřehy odjinud: Amerika očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Podivuhodné Thajsko 2/2 [i] 20:55 Na cestě po Kanazawě [i] 21:25 Trabantem z Indie až domů: Úplně jiný Nepál [i] 21:55 Gomora III 3/12 [i] 22:45 Gomora III 4/12 [i] 23:45 Okupace II: Srpen 1/8 [i] 00:30 Vláda: Rozum a cit 29/30 [i] 01:30 Dům z karet V 3/13 [i] 02:20 Chcete je? [i] 02:30 Škoda facky, která padne vedle [i] 02:55 V zajetí železné opony: Pět let na útěku [i] 03:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:35 Na poslední vartě [i] 04:00 Počesku: Veselý kopec [i] 04:10 Babylon [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Vymenené životy 161-162 [i] 06:55 Zločiny na mori [i] 08:20 Krok za krokom [i] 09:45 Sila ženy II. 79 [i] 10:40 Neželaná nevesta 237 [i] 12:00 Reflex [i] 12:55 Vymenené životy 161-162 [i] 14:45 Druhý dych [i] 16:40 Odložený prípad [i] 18:25 Monk [i] 20:30 Sila ženy II. 80 [i] 21:30 Neželaná nevesta 238 [i] 22:30 Vymenené životy 163-164 [i] 00:30 Odložený prípad [i] 02:05 Smotánka [i] 03:00 Adela show [i] 03:35 Druhý dych [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox





Aktuálne správy










 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.