TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Sladká výzva [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:55 Oteckovia [i] 10:55 Rodinné prípady [i] 11:45 Kobra 11 [i] 13:45 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Lovci peňazí [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 FARMA [i] 22:45 Sniper 4 [i] 00:45 Kobra 11 [i] 02:30 FARMA [i] 04:30 Policajné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Počasie [i] 07:05 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Zdravá maškrta [i] 08:40 Najkrajšie miesta na potápanie I.: Sabah - Malajzia 5/13 [i] 09:10 Rodina doktora Kleista: Hlavolam 44/81 [i] 10:00 Nash Bridges: Výmena 120/122 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Druhá šanca: Votrelec [i] 15:05 Kultúrne dedičstvo: Hrad Devín [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Najkrajšie miesta na potápanie I.: Severné Červené more - Egypt 6/13 [i] 16:55 Rodina doktora Kleista: Volanie o pomoc 45/81 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Milujem Slovensko [i] 21:55 V dobrej spoločnosti [i] 22:25 Cestou necestou: Soul [i] 22:55 Hráči so smrťou [i] 00:50 Druhá šanca: Votrelec [i] 01:30 Nash Bridges: Výmena 120/122 [i] 02:15 Hráči so smrťou [i] 04:05 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Majstri včiel: Posvätný med kmeňa Baka - Kamerun [i] 06:25 Indiánske rozprávky [i] 06:35 Ahoj, braček! [i] 06:40 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Nezbedný havran [i] 07:05 Včielka Maja [i] 07:30 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Blcha Teo [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Regina [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 10:00 Brána k domovu 2 [i] 11:10 Chvíľa pre pesničku [i] 11:30 Obedníček: Danka a Janka [i] 11:35 Dimitri II [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIMEL [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 Grécky zázrak: Helénizmus 3 [i] 13:00 Portréty: Vojtech Zamarovský [i] 13:40 Tvárou v tvár [i] 14:05 Národnostné správy [i] 14:25 Malý futbal - MS 2019: Slovensko – Kostarika [i] 15:50 Televíkend [i] 16:20 Regina [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Týždeň súčasnej slovenskej architektúry: RODINNÉ DOMY [i] 17:40 Highlighty Európskej ligy [i] 18:30 Večerníček: Danka a Janka [i] 18:35 Dimitri II [i] 18:40 Máša a medveď [i] 19:05 Atletika - MS 2019 [i] 21:35 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 21:39 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 21:40 Príbeh filmu: Odysea. Zlatý vek svetového filmu [i] 22:45 Krížnik Potemkin [i] 23:50 Bratislavské jazzové dni 2018: Shalosh (Izrael) [i] 00:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Správy RTVS z regiónov [i] 01:50 Národnostné správy [i] 01:55 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ [i] 10:35 EXTRÉMNE PRÍPADY [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 TOP STAR [i] 13:00 SÚDNA SIEŇ [i] 14:00 SÚDNA SIEŇ [i] 15:10 ZÁCHRANÁRI [i] 16:00 NAŠI II. 28,29 [i] 17:30 NOVINY 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Jedna za všetky [i] 23:00 Špinavý obchod [i] 01:15 Smrť čaká všade [i] 03:55 KRIMI 04:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 DIVOKÉ KONE 92/92 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:20 Panelák 49,50 [i] 10:15 MacGyver 49,50 [i] 12:40 Fórky, vtipky XXVIII. [i] 13:10 Simpsonovci XXII. 14,15 [i] 14:10 Panelák 51,52 [i] 15:45 Profesionáli II. 28 [i] 16:45 Simpsonovci XXII. 16,17 [i] 17:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 16,17/17 [i] 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Fórky, vtipky XXVIII. [i] 20:15 Plán úteku 2 [i] 22:20 Priamy kontakt [i] 00:25 Očitý svedok 10 [i] 02:10 KINOSÁLA [i] 02:20 Profesionáli II. 28 [i] 03:00 Panelák 51,52 [i] 04:00 Súdna sieň [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VII: Kdo zabil J. B. Fletcherovou? [i] 09:45 Po stopách hvězd [i] 10:15 Byl jednou jeden dům: Obvaziště Boccaccio 5/5 [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Na stopě [i] 14:25 Reportéři ČT [i] 15:10 Cestománie: Rakousko – Korutany: Paměť hor [i] 15:35 Sobí ráno [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Četníci z Luhačovic: Evička 5/12 [i] 21:25 13. komnata Kateřiny Kněžíkové [i] 21:50 Všechnopárty [i] 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:45 Hercule Poirot: Vražda na maškarním plese [i] 00:25 Kačenka [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Objektiv [i] 01:40 Na stopě [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:35 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Chcete mě? [i] 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Rozluštěné poklady: Zahrada Eden [i] 09:45 Poslední dny Ježíše Krista? 2/2 [i] 10:45 Holubi japonští [i] 11:10 Dva horoskopy [i] 11:30 Chcete mě? [i] 11:55 Postřehy odjinud: Německé pobřeží očima Pavla Poláka [i] 12:00 Kde byl Bill aneb Partnerství pro jazz [i] 12:30 Hitler: Herec [i] 13:20 Válečné stroje: Bomby, mosty a tunely [i] 14:05 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o severní Afriku 2/2 [i] 15:05 Ibiza a Formentera [i] 16:00 Vzkaz Jiřího Loudy [i] 16:25 Metuzalém: Zdravé stárnutí mozku [i] 16:45 Trvalé bydliště venkov: Barvy a vůně v květináči 5/16 [i] 17:05 Krásné živé památky: Haná 4/16 [i] 17:30 Postřehy odjinud: Západ Ameriky očima Jana Šmída [i] 17:40 FORTUNA:LIGA [i] 20:20 Serengeti 3/6 [i] 21:20 Špionáž v divočině: Špatné chování 4/4 [i] 22:15 Zmizení 1/8 [i] 23:00 Zmizení 2/8 [i] 23:50 Ve jménu vlasti VII: Aktivní opatření 5/12 [i] 00:40 Zmařené naděje: Krach 5/8 [i] 01:30 Velká válka: Konsolidace [i] 02:25 Ochránce [i] 02:50 Na moll [i] 03:35 Před půlnocí [i] 04:00 Basa tvrdí muziku [i] 04:30 Ta naša kapela [i] 04:55 Náš venkov [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Vymenené životy 157-158 [i] 06:55 Zločiny na mori [i] 08:20 Krok za krokom [i] 09:45 Sila ženy II. 77 [i] 10:35 Neželaná nevesta [i] 11:25 Digitálny svet [i] 12:00 Reflex [i] 12:55 Vymenené životy 157-158 [i] 14:45 Druhý dych [i] 16:35 Odložený prípad [i] 18:20 Monk [i] 20:15 Sladká výzva [i] 20:30 Sladký život [i] 22:15 Zámena manželiek [i] 00:35 Odložený prípad [i] 02:05 Smotánka [i] 03:20 Adela show [i] 04:25 Druhý dych [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Warnock skončil na lavičke futbalistov Cardiffu
Ilustračná snímka.

NHL: Pánik sa vrátil do zostavy Washingtonu, Carolina zničila Ottawu
Ilustračná snímka.

NBA: Boston zdolal Dallas o 10 bodov, vyhral ôsmy zápas za sebou
Ilustračná snímka.

Video: Carolina rozdrvila Ottawu a Washington s Pánikom vyrovnal na 3:3, rozhodli až nájazdy
Slovenský hokejista Richard Pánik po dlhšom zranení naskočil do zostavy Washingtonu, ale nebol to víťazný návrat. Momentálne najlepší tím NHL doma prehral s Arizonou 3:4 po samostatných nájazdoch. Hráči ...

Aktuálne správy

Utorok bude zamračený, Západoslovákov zmáčajú kvapky dažďa
Ilustračná snímka.

Pellegrini na Cypre navštívi vojakov SR, stretne sa aj s prezidentom
Na archívnej snímke predseda vlády SR Peter Pellegrini.

Archeológovia v Egypte objavili ojedinelý nález, vykopali múmiu nezvyčajne veľkého zvieraťa
Archeológovia v Egypte objavili múmiu nezvyčajne veľkého zvieraťa, pravdepodobne leva alebo levice. Informovalo o tom ministerstvo pre historické pamiatky. Ministerstvo v pondelkovom stanovisku uviedlo, že múmiu ...

Meteorológovia VARUJÚ: Hory neobíde dážď a silný vietor
Meteorológovia varujú v utorok pred dažďom i silným vetrom na horách. Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) vydal preto výstrahu 1. a 2. stupňa.

BUDAJ: Nežná revolúcia sa neskončila, pokračuje doteraz
Na snímke Ján Budaj.

NOVEMBER89: V Bratislave sa koná konferencia Od totality k demokracii
Ilustračná snímka.

Pred 90 rokmi sa narodila monacká kňažná Grace
Na archívnej snímke z 19. apríla 1956 princezná Grace Kellyová máva zástupom ľudí počas jazdy v otvorenom aute po sobáši s s princom Rainerom III , ktorá sa konala v katedrále v Monaku.

Karlov most v Prahe chránia nové ľadolamy
Karlov most, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.