TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:00 Priatelia Toma a Jerryho [i] 07:20 Ďateľ Woody [i] 07:25 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:30 Blbý a blbší [i] 09:25 Policajná akadémia: Moskovská misia [i] 11:05 Moje bláznivé dvojča [i] 12:55 Honba za slobodou [i] 15:10 Áno, šéfe! [i] 16:55 Dospeláci 2 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Expendables: Nezničiteľní 3 [i] 23:05 Posledná šanca na pomstu [i] 01:05 Na plný plyn [i] 02:40 D-Tox [i] 04:10 Susedské prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Merlin II: Budúca kráľovná 2/13 [i] 05:50 On air [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Skutoční kamaráti [i] 07:35 Tryskáči II.: Veľká koralová bariéra 13/24 [i] 07:50 Martinka I [i] 08:00 Martinka I [i] 08:15 Sofia Prvá I. 2/25 [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:05 Sršne v úli: Stará mama 5/7 [i] 09:45 Autosalón [i] 10:10 Planéta piesku: Aralkum, najmladšia púšť na svete [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:30 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:45 Agatha Christie : Poirot: Záhada španielskej truhlice [i] 14:35 Agatha Christie : Poirot: Aféra na Viktoriánskom bále [i] 15:30 Bud Bindi: Stále na úteku [i] 16:10 "Co je doma, to se počítá, pánové..." [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Privátne bankovníctvo: Ad interim 1/2 [i] 22:00 Privátne bankovníctvo: In éternum 2/2 [i] 23:35 Agatha Christie : Poirot: Záhada španielskej truhlice [i] 00:30 Agatha Christie : Poirot: Aféra na Viktoriánskom bále [i] 01:20 Privátne bankovníctvo: Ad interim 1/2 [i] 02:55 Privátne bankovníctvo: In éternum 2/2 [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Pohľady do vody [i] 06:25 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Lučany nad Nisou - Tanvald [i] 06:35 Božie domy s Vandalom [i] 06:45 Extrémne v horách [i] 07:15 Kapura [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Chochmesovci: Na rande [i] 08:35 Farmárska revue [i] 09:00 Halali [i] 09:35 Test magazín: Chladničky [i] 09:45 Noc v archíve [i] 10:45 Hľadanie stratených svetov: Zaviaty svet slovenských mamutov [i] 11:15 Família - Kým dýcham [i] 11:45 O Zorali a dvoch bratoch [i] 12:45 Boris Filan jubiluje: Anjeli strážni Borisa Filana [i] 13:20 Orientácie [i] 14:00 Cyklistika - Majstrovstvá SR a ČR [i] 16:55 Boris Filan jubiluje: Gala Galaxia Borisa Filana [i] 18:30 Večerníček: Danka a Janka [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:40 Trpaslíci [i] 18:45 Fidlibumove pokusy [i] 18:50 Franklin [i] 19:05 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:10 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:20 Slovo: Slovo don Jozefa Luscoňa [i] 19:25 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:35 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B) [i] 19:43 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (E) [i] 19:50 Indické letá I 4/10 [i] 20:40 Futbal - ME 2019 do 21 rokov - zápasy [i] 23:15 Multišport - Európske hry - zostrihy [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i] 00:40 Slovo: Slovo don Jozefa Luscoňa [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:20 Rýchla rota Chipa a Dala 22 [i] 07:50 Neskrotná [i] 09:50 Perfektné prázdniny [i] 12:00 Dvanásť do tucta 2 [i] 14:10 Jeden a pol rytiera [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Zlato [i] 23:25 Sráči [i] 01:30 Krvavé zjavenie [i] 03:35 KRIMI 04:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 NOVÉ BÝVANIE [i] 06:20 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 07:20 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. 4,5 [i] 08:20 Na hrane [i] 10:40 Dvojníci [i] 13:15 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 15:15 Perfektné prázdniny [i] 17:30 Bacha na balóny [i] 19:20 Simpsonovci XXVIII. 20 [i] 19:50 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Divoké kočky [i] 22:20 Dron [i] 00:10 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. 4,5 [i] 01:10 Dvojníci [i] 03:05 Profesionáli III. 28 [i] 03:45 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa: Nápoje [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 O rybáři a rybce [i] 07:25 Tajemství hradu v Karpatech [i] 09:00 Úsměvy Nadi Urbánkové [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Cukrárna: Balvan 9/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Motanice [i] 14:10 Lolinka a kníráč [i] 15:00 Pohádka z Kampy [i] 15:40 Svatební cesta do Jiljí [i] 17:05 Konec básníků v Čechách [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Festivalové vteřiny 2019 [i] 19:54 Losování Sportky a Šance [i] 19:55 Branky, body, vteřiny [i] 20:10 Instalatér z Tuchlovic [i] 21:35 O mrtvých jen dobře [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:55 Taggart: Odplata za hřích [i] 00:10 Manéž Bolka Polívky [i] 01:20 Banánové rybičky [i] 01:50 Žiješ jenom 2x: Napovídat povoleno [i] 02:20 Sváteční slovo rektora Jihočeské univerzity Tomáše Machuly [i] 02:25 Hobby naší doby [i] 02:50 Spanilá jízda [i] 03:20 Zkus mít vkus [i] 03:45 Bydlení je hra [i] 04:05 Chalupa je hra [i] 04:30 Zahrada je hra [i] 04:55 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Záhady starého Egypta: Brána do podsvětí 5/10 [i] 05:30 Šakal čabrakový [i] 06:00 Balabánci: Po stopách lupičů [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:25 Ava Riko Teo [i] 06:35 Novinky z přírody [i] 06:45 Zvonečkovi [i] 07:05 Ztracené hračky II [i] 07:20 Ovečka Shaun [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1969 1258/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: V říši loutek [i] 09:35 Válečné lodě: Majestátní dřevěné plachetnice [i] 10:20 Válečné epizody z archivů: S námořní pěchotou u Tarawy [i] 11:00 Případ pro ombudsmanku: Černé stavby 12/12 [i] 11:30 Nedej se: Komu patří Sudety [i] 11:56 Nedej se plus [i] 12:14 Občanské noviny [i] 12:25 Chcete mě? [i] 12:50 Sváteční slovo rektora Jihočeské univerzity Tomáše Machuly [i] 12:55 Křesťanský magazín [i] 13:25 Uchem jehly [i] 13:50 Cesty víry: Klášterní speciality [i] 14:20 Na plovárně s Davidem Svobodou [i] 14:45 Na cestě po Bangladéši [i] 15:15 Mise Galapágy: Vyhlídky na budoucnost 3/3 [i] 16:05 Dějiny světa: Revoluce 6/8 [i] 17:00 Modrá planeta II - speciál o průběhu natáčení cyklu BBC [i] 17:50 Evropské zámky a paláce: Estremadura v Portugalsku [i] 18:45 Jája a Pája: Stan [i] 18:55 Hranice v srdci: Dyjský trojúhelník 16/16 [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Podporujte svého pistolníka! [i] 21:35 Vážení přátelé, ano [i] 23:25 Země svobodných [i] 01:00 Stíny nad jezerem: Čínská dívka 2/6 [i] 02:00 Po stopách mistra Jana [i] 02:25 Půvab českých elit [i] 02:50 Na moll [i] 03:40 Duchovní kuchyně: Pravoslaví [i] 04:05 Žijeme s vírou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Rosamunde Pilcherová: Narodeninový darček [i] 07:30 Smotánka [i] 08:30 Bolesti slávnych VIII. 1-2/8 [i] 11:10 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 17-18/22 [i] 13:25 Katie Ffordová: Čas lásky a nádeje [i] 15:25 Inga Lindströmová: Ten správny odtieň lásky [i] 17:30 Sladká výzva [i] 17:40 Rosamunde Pilcherová: Ukradnuté leto [i] 20:00 Honba za slobodou [i] 22:10 28 dní [i] 00:20 Honba za slobodou [i] 02:15 28 dní [i] 03:55 Rosamunde Pilcherová: Ukradnuté leto [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

TURNAJ MAJSTROV: Thiem je v semifinále, otočil duel s Djokovičom
Rakúsky tenista Dominic Thiem.

NHL: TATAR A CHÁRA SKÓROVALI, BOSTON PREMÁRNIL ŠTVORGÓLOVÝ NÁSKOK
Tomáš Tatar (v bielom), archívna snímka.

NBA: Lakers uspeli vo Phoenixe, zažívajú najlepší štart od roku 2010
Na archívnej snímke hráč Los Angeles Lakers Kyle Kuzma.

Brankár Hudáček vychytal triumf Spartaka v moskovskom derby
Slovenský hokejový brankár Július Hudáček bol jedným zo strojcov víťazstva Spartaka Moskva na ľade CSKA Moskva 3:2 po predĺžení v utorkovom zápase KHL. Hudáček si počas 64:02 min pripísal 33 zákrokov. ...

Aktuálne správy

Stred pracovného týždňa bude sychravý, teploty nepresiahnú 13 stupňov
Ilustračná snímka.

Podľa Z. Čaputovej nastáva v slovenskej justícii očistné obdobie
Na archívnej snímke prezidentka SR Zuzana Čaputová.

Vláda prerokuje stav výskumu a vývoja i plán pre otvorené vládnutie
Na archívnej snímke zľava minister hospodárstva SR Peter Žiga, ministerka vnútra SR Denisa Saková a minister financií SR Ladislav Kamenický.

KŇAŽKO: Žiaden politik SR nezískal takú dôveru zahraničia ako Dubček
Na snímke Milan Kňažko.

Lučenec chce skvalitniť verejné osvetlenie a zabezpečiť jeho údržbu
Ilustračná snímka.

Klaus: Nežná revolúcia je najvýznamnejšou udalosťou v našich dejinách
Na archívnej snímke bývalý prezident Českej republiky Václav Klaus.

Britský herec Gerard Butler má 50 rokov
Škótsky herec Gerard Butler.

Divadlo Astorka čaká premiéra Revízora v réžii L. Kosa
Bratislavské Divadlo Astorka Korzo '90 pripravilo inscenáciu hry Nikolaja Vasilieviča Gogoľa Revízor. Réžie ruskej klasiky v preklade Jána Štrassera sa ujal ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.