TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho [i] 07:05 Ďateľ Woody [i] 07:15 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:30 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 08:15 Tom a Jerry [i] 08:30 Fušeri zo striedačky [i] 10:05 Blbý a blbší [i] 12:15 Policajná akadémia: Moskovská misia [i] 13:55 Moje bláznivé dvojča [i] 15:40 33 životov [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dospeláci 2 [i] 22:35 Vo štvorici po opici 2 [i] 00:40 D-Tox [i] 02:25 Vo štvorici po opici 2 [i] 04:00 Moje bláznivé dvojča [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:15 Vtáčí ostrov [i] 06:20 Franklin [i] 06:30 Ferdo Mravec [i] 07:00 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Príučka [i] 07:10 Tryskáči II.: Hrad Caernarfon 12/24 [i] 07:20 Martinka I [i] 07:35 Martinka I [i] 07:50 Sofia Prvá I. [i] 08:15 Fidlibumove rozprávky [i] 08:45 Trpaslíci [i] 09:10 Daj si čas [i] 09:40 Merlin II: Budúca kráľovná 2/13 [i] 10:35 On air [i] 11:00 Park [i] 11:40 Boris Filan - 70: Šťastní a F.K.Veselý [i] 13:25 Cassovia café [i] 14:35 Agatha Christie : Poirot: Smrť v oblakoch [i] 16:20 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Tajomstvo sídla Komíny [i] 17:55 Fetiše socializmu: Kaskadéri doby [i] 18:25 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Záhady tela [i] 21:25 Neskoro večer [i] 22:20 Fetiše socializmu: Vyšumené atrapy [i] 22:50 Včera v noci [i] 00:20 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Tajomstvo sídla Komíny [i] 01:50 Agatha Christie : Poirot: Smrť v oblakoch [i] 03:35 Včera v noci [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 DIALÓG S PLANÉTOU: Stratený svet: Amazonia vertical [i] 06:20 Stratený svet [i] 06:35 Autosalón [i] 07:00 Polícia [i] 07:15 Energetika [i] 07:30 Stvorení pre šport [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 08:55 Božie domy s Vandalom [i] 09:10 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Lučany nad Nisou - Tanvald [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 VaT: Invazívny hmyz [i] 09:50 Robte, čo vás baví [i] 10:00 Svätá liturgia na sviatok sv. Petra a Pavla [i] 12:10 Cesta [i] 13:00 Detvani, Detvani... II. [i] 14:05 Farmárska revue [i] 14:30 Halali [i] 15:00 Test magazín: Chladničky [i] 15:10 Kvarteto [i] 15:40 Európa v obrazoch [i] 16:10 Multišport - Európske hry - zostrihy [i] 16:40 Paralympijský magazín [i] 17:15 Zlatý Amos [i] 18:20 Futbal - MS 2019 ŽIEN - zápasy [i] 20:25 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (C) [i] 20:35 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (F) [i] 20:37 Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker (G) [i] 20:40 "Dobří holubi se vracejí" [i] 22:35 Príbeh služobníčky II: Slovo 13/13 [i] 23:35 Multišport - Európske hry - zostrihy [i] 00:10 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:50 Rýchla rota Chipa a Dala 18,19,20,21 [i] 09:45 Simpsonovci XXVIII. 19,20 [i] 10:40 Hoď svišťom 3,4 [i] 12:20 SUPER KARAOKE [i] 13:20 Avatar [i] 16:50 Divoké kočky [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DEŤOM ZA VYSVEDČENIE: Neskrotná [i] 22:35 MacGruber [i] 00:25 Temné sily [i] 02:35 NOVINY TV JOJ 03:15 KRIMI 03:40 NA CHALUPE [i] 04:25 NOVÁ ZÁHRADA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 06:15 Súdna sieň [i] 08:40 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:55 NA CHALUPE [i] 11:20 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:45 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 13:50 Hľadá sa dom pre milionárov - New York VI. 4,5 [i] 15:50 Mama, ožeň ma! [i] 17:15 Na hrane [i] 19:15 Simpsonovci XXVIII. 19 [i] 19:45 KINOSÁLA [i] 19:55 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Niečo na tej Mary je [i] 22:45 Krvavé zjavenie [i] 00:55 Pod palubou v Stredomorí 10,11 [i] 02:40 MacGruber [i] 04:05 Prvé oddelenie II. [i] 04:30 Mama, ožeň ma! [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa: Obsluha [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Po stopách hvězd [i] 06:25 Polopatě [i] 07:20 O botách se žralokem [i] 08:00 Švec Janek v pohádkové zemi [i] 08:55 Slovácko sa nesúdí: Hody 4/12 [i] 09:35 Columbo: Popel popelu [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Týden v regionech [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud: Jižní Afrika očima Vladimíra Kroce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O rybáři a rybce [i] 13:55 Král a zloděj [i] 14:40 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Recepce 13/13 [i] 15:55 Tajemství hradu v Karpatech [i] 17:30 Hercule Poirot: Dvojnásobný zločin [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Festivalové vteřiny 2019 [i] 19:55 Branky, body, vteřiny [i] 20:10 Zázraky přírody [i] 21:20 Stepující stonožka [i] 22:59 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 23:00 Čekej do tmy [i] 00:45 Bolkoviny [i] 01:35 Banánové rybičky [i] 02:00 Přes nový práh [i] 02:25 Kůzlátka, kůzlátka... [i] 02:50 Zahrada je hra [i] 03:15 Chalupa je hra [i] 03:35 Bydlení je hra [i] 04:00 Pod pokličkou [i] 04:25 Grilované překvapení [i] 04:50 Žiješ jenom 2x: Napovídat povoleno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Utajená řeč peněz: Anonymní hrdina 13/13 [i] 05:30 Náš venkov: Valašský zvěřinec [i] 06:00 Balabánci: Na sněhu [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Ava Riko Teo [i] 06:35 Novinky z přírody [i] 06:45 Zvonečkovi [i] 07:05 Ztracené hračky II [i] 07:20 Ovečka Shaun [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Simona – Moravanka na Severu [i] 09:30 Zpívá Jarmila Šuláková [i] 09:50 Folklorika: Za prahem roubených chalup [i] 10:20 Hranice v srdci: Dyjský trojúhelník 16/16 [i] 10:45 Rituály Srí Lanky [i] 11:05 Letecké katastrofy: Havárie nad Texasem [i] 11:50 Eva Braunová: Manželka Adolfa Hitlera [i] 12:50 Babylon [i] 13:15 To je vražda, napsala: Smrtonosný příběh [i] 14:40 Evropské zámky a paláce: Italský Piemont [i] 15:35 Moja [i] 16:05 Medvědí království [i] 16:55 Modrá planeta II: Naše modrá Země 7/7 [i] 17:50 Procházka po Galícii [i] 18:45 Jája a Pája: Dobrý vítr [i] 18:55 Člověk z ráje [i] 19:20 Jednou nohou v absolutnu: Bytosti a aparáty [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Ponorka [i] 23:25 Půlnoční slunce 8/8 [i] 00:20 Batesův motel V: Marion 6/10 [i] 01:05 Vzdálený štěkot psů [i] 02:00 Historie.cs [i] 02:55 Památky na prodej: Zámek Vartenberk [i] 03:10 Jan Saudek a Arnošt Goldflam o fotografii a kolem... [i] 03:25 Královničky [i] 03:50 Strážnice 2008 [i] 04:25 Čtenářský deník [i] 04:40 Tudy kráčeli bratři Soluňané aneb "my sme se vézli" [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Leto v Grécku [i] 07:40 Smotánka [i] 08:40 Môj nový tučný život VI. 12-13/13 [i] 11:20 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 15-16/22 [i] 13:45 Navždy milovaná [i] 15:45 Leto v Paríži [i] 17:45 Katie Ffordová: Čas lásky a nádeje [i] 20:00 Inga Lindströmová: Ten správny odtieň lásky [i] 22:00 Emilie Richardsová: Ostrov lásky [i] 00:00 Katie Ffordová: Čas lásky a nádeje [i] 01:45 Emilie Richardsová: Ostrov lásky [i] 03:15 Leto v Paríži [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

TURNAJ MAJSTROV: Thiem je v semifinále, otočil duel s Djokovičom
Rakúsky tenista Dominic Thiem.

NHL: TATAR A CHÁRA SKÓROVALI, BOSTON PREMÁRNIL ŠTVORGÓLOVÝ NÁSKOK
Tomáš Tatar (v bielom), archívna snímka.

NBA: Lakers uspeli vo Phoenixe, zažívajú najlepší štart od roku 2010
Na archívnej snímke hráč Los Angeles Lakers Kyle Kuzma.

Brankár Hudáček vychytal triumf Spartaka v moskovskom derby
Slovenský hokejový brankár Július Hudáček bol jedným zo strojcov víťazstva Spartaka Moskva na ľade CSKA Moskva 3:2 po predĺžení v utorkovom zápase KHL. Hudáček si počas 64:02 min pripísal 33 zákrokov. ...

Aktuálne správy

Stred pracovného týždňa bude sychravý, teploty nepresiahnú 13 stupňov
Ilustračná snímka.

Podľa Z. Čaputovej nastáva v slovenskej justícii očistné obdobie
Na archívnej snímke prezidentka SR Zuzana Čaputová.

Vláda prerokuje stav výskumu a vývoja i plán pre otvorené vládnutie
Na archívnej snímke zľava minister hospodárstva SR Peter Žiga, ministerka vnútra SR Denisa Saková a minister financií SR Ladislav Kamenický.

KŇAŽKO: Žiaden politik SR nezískal takú dôveru zahraničia ako Dubček
Na snímke Milan Kňažko.

Lučenec chce skvalitniť verejné osvetlenie a zabezpečiť jeho údržbu
Ilustračná snímka.

Klaus: Nežná revolúcia je najvýznamnejšou udalosťou v našich dejinách
Na archívnej snímke bývalý prezident Českej republiky Václav Klaus.

Britský herec Gerard Butler má 50 rokov
Škótsky herec Gerard Butler.

Divadlo Astorka čaká premiéra Revízora v réžii L. Kosa
Bratislavské Divadlo Astorka Korzo '90 pripravilo inscenáciu hry Nikolaja Vasilieviča Gogoľa Revízor. Réžie ruskej klasiky v preklade Jána Štrassera sa ujal ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.