TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho [i] 07:05 Ďateľ Woody [i] 07:15 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:30 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 08:15 Tom a Jerry [i] 08:30 Fušeri zo striedačky [i] 10:05 Blbý a blbší [i] 12:15 Policajná akadémia: Moskovská misia [i] 13:55 Moje bláznivé dvojča [i] 15:40 33 životov [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dospeláci 2 [i] 22:35 Vo štvorici po opici 2 [i] 00:40 D-Tox [i] 02:25 Vo štvorici po opici 2 [i] 04:00 Moje bláznivé dvojča [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:15 Vtáčí ostrov [i] 06:20 Franklin [i] 06:30 Ferdo Mravec [i] 07:00 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Príučka [i] 07:10 Tryskáči II.: Hrad Caernarfon 12/24 [i] 07:20 Martinka I [i] 07:35 Martinka I [i] 07:50 Sofia Prvá I. [i] 08:15 Fidlibumove rozprávky [i] 08:45 Trpaslíci [i] 09:10 Daj si čas [i] 09:40 Merlin II: Budúca kráľovná 2/13 [i] 10:35 On air [i] 11:00 Park [i] 11:40 Boris Filan - 70: Šťastní a F.K.Veselý [i] 13:25 Cassovia café [i] 14:35 Agatha Christie : Poirot: Smrť v oblakoch [i] 16:20 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Tajomstvo sídla Komíny [i] 17:55 Fetiše socializmu: Kaskadéri doby [i] 18:25 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Záhady tela [i] 21:25 Neskoro večer [i] 22:20 Fetiše socializmu: Vyšumené atrapy [i] 22:50 Včera v noci [i] 00:20 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Tajomstvo sídla Komíny [i] 01:50 Agatha Christie : Poirot: Smrť v oblakoch [i] 03:35 Včera v noci [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 DIALÓG S PLANÉTOU: Stratený svet: Amazonia vertical [i] 06:20 Stratený svet [i] 06:35 Autosalón [i] 07:00 Polícia [i] 07:15 Energetika [i] 07:30 Stvorení pre šport [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 08:55 Božie domy s Vandalom [i] 09:10 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Lučany nad Nisou - Tanvald [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 VaT: Invazívny hmyz [i] 09:50 Robte, čo vás baví [i] 10:00 Svätá liturgia na sviatok sv. Petra a Pavla [i] 12:10 Cesta [i] 13:00 Detvani, Detvani... II. [i] 14:05 Farmárska revue [i] 14:30 Halali [i] 15:00 Test magazín: Chladničky [i] 15:10 Kvarteto [i] 15:40 Európa v obrazoch [i] 16:10 Multišport - Európske hry - zostrihy [i] 16:40 Paralympijský magazín [i] 17:15 Zlatý Amos [i] 18:20 Futbal - MS 2019 ŽIEN - zápasy [i] 20:25 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (C) [i] 20:35 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (F) [i] 20:37 Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker (G) [i] 20:40 "Dobří holubi se vracejí" [i] 22:35 Príbeh služobníčky II: Slovo 13/13 [i] 23:35 Multišport - Európske hry - zostrihy [i] 00:10 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:50 Rýchla rota Chipa a Dala 18,19,20,21 [i] 09:45 Simpsonovci XXVIII. 19,20 [i] 10:40 Hoď svišťom 3,4 [i] 12:20 SUPER KARAOKE [i] 13:20 Avatar [i] 16:50 Divoké kočky [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DEŤOM ZA VYSVEDČENIE: Neskrotná [i] 22:35 MacGruber [i] 00:25 Temné sily [i] 02:35 NOVINY TV JOJ 03:15 KRIMI 03:40 NA CHALUPE [i] 04:25 NOVÁ ZÁHRADA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 06:15 Súdna sieň [i] 08:40 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:55 NA CHALUPE [i] 11:20 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:45 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 13:50 Hľadá sa dom pre milionárov - New York VI. 4,5 [i] 15:50 Mama, ožeň ma! [i] 17:15 Na hrane [i] 19:15 Simpsonovci XXVIII. 19 [i] 19:45 KINOSÁLA [i] 19:55 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Niečo na tej Mary je [i] 22:45 Krvavé zjavenie [i] 00:55 Pod palubou v Stredomorí 10,11 [i] 02:40 MacGruber [i] 04:05 Prvé oddelenie II. [i] 04:30 Mama, ožeň ma! [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa: Obsluha [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Po stopách hvězd [i] 06:25 Polopatě [i] 07:20 O botách se žralokem [i] 08:00 Švec Janek v pohádkové zemi [i] 08:55 Slovácko sa nesúdí: Hody 4/12 [i] 09:35 Columbo: Popel popelu [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Týden v regionech [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud: Jižní Afrika očima Vladimíra Kroce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O rybáři a rybce [i] 13:55 Král a zloděj [i] 14:40 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Recepce 13/13 [i] 15:55 Tajemství hradu v Karpatech [i] 17:30 Hercule Poirot: Dvojnásobný zločin [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Festivalové vteřiny 2019 [i] 19:55 Branky, body, vteřiny [i] 20:10 Zázraky přírody [i] 21:20 Stepující stonožka [i] 22:59 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 23:00 Čekej do tmy [i] 00:45 Bolkoviny [i] 01:35 Banánové rybičky [i] 02:00 Přes nový práh [i] 02:25 Kůzlátka, kůzlátka... [i] 02:50 Zahrada je hra [i] 03:15 Chalupa je hra [i] 03:35 Bydlení je hra [i] 04:00 Pod pokličkou [i] 04:25 Grilované překvapení [i] 04:50 Žiješ jenom 2x: Napovídat povoleno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Utajená řeč peněz: Anonymní hrdina 13/13 [i] 05:30 Náš venkov: Valašský zvěřinec [i] 06:00 Balabánci: Na sněhu [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Ava Riko Teo [i] 06:35 Novinky z přírody [i] 06:45 Zvonečkovi [i] 07:05 Ztracené hračky II [i] 07:20 Ovečka Shaun [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Simona – Moravanka na Severu [i] 09:30 Zpívá Jarmila Šuláková [i] 09:50 Folklorika: Za prahem roubených chalup [i] 10:20 Hranice v srdci: Dyjský trojúhelník 16/16 [i] 10:45 Rituály Srí Lanky [i] 11:05 Letecké katastrofy: Havárie nad Texasem [i] 11:50 Eva Braunová: Manželka Adolfa Hitlera [i] 12:50 Babylon [i] 13:15 To je vražda, napsala: Smrtonosný příběh [i] 14:40 Evropské zámky a paláce: Italský Piemont [i] 15:35 Moja [i] 16:05 Medvědí království [i] 16:55 Modrá planeta II: Naše modrá Země 7/7 [i] 17:50 Procházka po Galícii [i] 18:45 Jája a Pája: Dobrý vítr [i] 18:55 Člověk z ráje [i] 19:20 Jednou nohou v absolutnu: Bytosti a aparáty [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Ponorka [i] 23:25 Půlnoční slunce 8/8 [i] 00:20 Batesův motel V: Marion 6/10 [i] 01:05 Vzdálený štěkot psů [i] 02:00 Historie.cs [i] 02:55 Památky na prodej: Zámek Vartenberk [i] 03:10 Jan Saudek a Arnošt Goldflam o fotografii a kolem... [i] 03:25 Královničky [i] 03:50 Strážnice 2008 [i] 04:25 Čtenářský deník [i] 04:40 Tudy kráčeli bratři Soluňané aneb "my sme se vézli" [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Leto v Grécku [i] 07:40 Smotánka [i] 08:40 Môj nový tučný život VI. 12-13/13 [i] 11:20 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 15-16/22 [i] 13:45 Navždy milovaná [i] 15:45 Leto v Paríži [i] 17:45 Katie Ffordová: Čas lásky a nádeje [i] 20:00 Inga Lindströmová: Ten správny odtieň lásky [i] 22:00 Emilie Richardsová: Ostrov lásky [i] 00:00 Katie Ffordová: Čas lásky a nádeje [i] 01:45 Emilie Richardsová: Ostrov lásky [i] 03:15 Leto v Paríži [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

VIDEO: LIGA MAJSTROV: Slovan ide do odvety s jasným cieľom
Na snímke tréner ŠK Slovan Bratislava Martin Ševela odpovedá na otázky novinárov pred odletom na odvetný zápas prvého predkola Ligy majstrov proti domácemu čiernohorskému šampiónovi Sutjeska Nikšič na letisku M. R. Štefánika v ...

Basketbalisti SR stratili po prehre s Portugalskom šancu na postup
Slovenskí basketbalisti do 20 rokov prehrali na turnaji B-kategórie majstrovstiev Európy v portugalskom Matosinhose s domácou reprezentáciou 61:76, čím stratili šancu na ...

Slovenská plavkyňa Balážiková skončila na 5 km na 40. mieste
Ilustračná snímka.

Tour de France 2019 (11. etapa): Albi – Toulouse (video, foto, profil, výsledky, Peter Sagan)
Po dni voľna v Albi bude tohtoročná Tour de France pokračovať 11. etapou a pelotón naberie kurz Pyreneje. Štart v Albi je v stredu naplánovaný na 13:35 a víťaz sa v cieli očakáva medzi 17:22 až ...

Aktuálne správy

Pred 27 rokmi SNR prijala Deklaráciu o zvrchovanosti SR
V piatok 17.júla 1992 prijala Slovenská národná rada Deklaráciu o zvrchovanosti Slovenskej republiky. Predseda SNR Ivan Gašparovič a premiér Vladimír Mečiar tento dokument následne podpísali a na záver poslanci zaspievali slovenskú ...

Ďalší krásny deň: Na Bohuslava slnko žiari už od rána
Ilustračná snímka.

VIDEO: Pred 30 rokmi predniesol Jakeš pamätný prejav o koloch v plote
Na archívnej snímke M. Jakeš.

Nitrianska partizánska brigáda sa preslávila svojím prechodom cez Hron
Ilustračná snímka.

Komisárka pre deti im pomáha riešiť problémy a môže aj zachrániť život
Ilustračná snímka.

Foto: Čiastočné zatmenie Mesiaca sledovalo aj Slovensko
aktualizované 17. júla 8:13 V utorok 16. júla mohli Slováci vidieť čiastočné zatmenie Mesiaca. Aj keď bol Mesiac vo fáze ...

Elvisa Presleyho v pripravovanom životopisnom filme stvárni Austin But
Elvis Presley, archívna snímka.

Huncokárske slávnosti v Modre pripomenú život horských ľudí
Foto: Teraz.sk


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.