TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Veľký plán [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:55 Rodinné prípady [i] 10:55 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista [i] 14:55 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Na plný plyn [i] 22:35 D-Tox [i] 00:35 Mentalista [i] 02:05 Monk [i] 02:45 33 životov [i] 04:40 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:05 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné záhrady: Casa de Mateus, Portugalsko [i] 09:00 Otec Brown IV.: Maska démona 1/10 [i] 09:50 Nash Bridges: Špeciálna zásielka 52/122 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Mám nápad [i] 14:10 Folklorika [i] 14:35 Doktor z hôr - Nové osudy VII: Lepšia smrť - 1.časť 9/14 [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné záhrady: Záhrady Longwood, USA [i] 16:55 Otec Brown IV.: Pivovarníkova dcéra 2/10 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Čo ja viem [i] 21:55 Cestou necestou: Cyprus [i] 22:25 Frankenstein [i] 00:25 Doktor z hôr - Nové osudy VII: Lepšia smrť - 1.časť 9/14 [i] 01:10 Frankenstein [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:40 Tajomstvo mojej kuchyne [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Záznam z rokovania NR SR [i] 06:00 Nízke Tatry srdce Slovenska [i] 06:25 Sládkova abeceda: Písmeno "Ž" [i] 06:35 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Franklin [i] 07:15 Ferdo Mravec [i] 07:40 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Regina [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 10:00 Boris Filan jubiluje: Tristotridsaťtri strieborných prepelíc [i] 10:50 Elán [i] 11:25 Obedníček: Danka a Janka [i] 11:30 Vtáčí ostrov [i] 11:35 Čo rozprávala teta Srna: Modrá lúčka [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Smajliprívarok [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:20 Svet zajtrajška: Animaty - robotické zvieratá [i] 13:15 Svet zajtrajška: Opravený človek [i] 14:15 Kinorama [i] 14:45 Dunaj - slovenská veľrieka [i] 15:10 Energetika [i] 15:25 Tvárou v tvár [i] 15:50 Národnostné správy [i] 16:00 Extrémne v horách [i] 16:30 Stvorení pre šport [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Multišport - Európske hry - zostrihy [i] 18:00 Hľadanie stratených svetov: Poklad na hrade [i] 18:30 Večerníček: Danka a Janka [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:40 Trpaslíci [i] 18:45 Fidlibumove pokusy [i] 18:55 Franklin [i] 19:05 Ferdo Mravec [i] 19:30 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 20:10 Família - Kým dýcham [i] 20:40 DIALÓG S PLANÉTOU: Stratený svet: Amazonia vertical [i] 21:45 Stratený svet [i] 22:05 Trochu inak s Adelou [i] 23:05 Bobo [i] 00:40 Multišport - Európske hry - zostrihy [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i] 02:05 Správy RTVS z regiónov [i] 02:15 Národnostné správy [i] 02:25 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 ŠTART K ÚSPECHU [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 TOP STAR [i] 13:25 SUPERMAMA [i] 14:40 SÚDNA SIEŇ [i] 15:35 SKUTOČNÉ PRÍBEHY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 22:35 Slovácko sa nesúdi 2 [i] 23:35 Novembrový muž [i] 02:00 Akty X [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:45 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 06:10 Súdna sieň [i] 08:20 Profesionáli III. 25,26 [i] 10:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 12:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 13:25 Simpsonovci XXIII. 2,3 [i] 14:20 Kutyil s.r.o. II. 6 [i] 15:10 Hviezdna brána III. 17 [i] 16:05 Simpsonovci XXIII. 4,5 [i] 17:05 Profesionáli III. 27,28 [i] 19:05 Kutyil s.r.o. II. 7 [i] 19:55 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Avatar [i] 23:30 Hviezdna brána III. 17 [i] 00:30 Exorcista II. 9 [i] 01:25 Profesionáli III. 27,28 [i] 02:55 Kutyil s.r.o. II. 6 [i] 03:25 Prvé oddelenie II. [i] 03:45 Súdna sieň [i] 04:35 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa: Prostírání stolu [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala IV: Vražda za zrcadlem [i] 09:55 O Honzovi a princezně Dorince [i] 10:35 Nemocnice na kraji města: Smíření 11/20 [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Když se slunci nedaří: Michal 2/6 [i] 13:20 Berete se dobrovolně? [i] 14:00 Na stopě [i] 14:20 Reportéři ČT [i] 15:05 Cestománie: Bulharsko: U českého moře [i] 15:40 Ztracený hlas [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Festivalové vteřiny 2019 [i] 19:57 Losování Mimořádné Sportky a Šance [i] 20:00 Branky, body, vteřiny [i] 20:15 Čert ví proč [i] 21:55 Všechnopárty [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:50 Hercule Poirot: Dvojnásobný zločin [i] 23:45 Případy detektiva Murdocha X: Vykonstruované obvinění [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Objektiv [i] 01:25 Banánové rybičky [i] 01:55 Pod pokličkou [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Babylon [i] 05:30 Chcete mě? [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Záchrana Benátek [i] 09:45 Objevování pravdy II: Kleopatra [i] 10:30 Krásy evropského pobřeží: V srdci Baltu [i] 10:40 Vrahem z povolání - utrpení soudce Karla Vaše [i] 12:05 Utajená řeč peněz: Anonymní hrdina 13/13 [i] 12:25 Záhady starého Egypta: Brána do podsvětí 5/10 [i] 12:40 Šakal čabrakový [i] 13:10 Chcete mě? [i] 13:35 Postřehy odjinud: Jižní Afrika očima Vladimíra Kroce [i] 13:40 Šílená válka [i] 14:35 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Berlín 2/2 [i] 15:35 Jižní Korea, asijský tygr [i] 16:30 Jednou nohou v absolutnu: Bytosti a aparáty [i] 17:00 Mise Galapágy: Tajemství hlubin 2/3 [i] 17:50 Krajinou vína: Veltlínské zelené 9/10 [i] 18:15 Krajinou vína: Cabernet Moravia 10/10 [i] 18:45 Jája a Pája: Výlet [i] 18:55 Pstruh a živočichové pstruhového pásma [i] 19:15 Kvarteto [i] 19:40 Postřehy odjinud: Sicílie očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Modrá planeta II: Naše modrá Země 7/7 [i] 20:55 Medvědí království [i] 21:50 Letecké katastrofy: Havárie nad Texasem [i] 22:35 Příběh služebnice II: Poslední obřad 10/13 [i] 23:30 Nezvěstný [i] 01:30 Nedej se [i] 01:57 Nedej se plus [i] 02:15 Občanské noviny [i] 02:20 Krásy evropského pobřeží: Nejsevernější mys [i] 02:30 Vikingové z Brna [i] 02:55 Děti našich rodičů aneb Jak se kalifornský surfař naučil mít rád Československo [i] 03:55 Designer Jaroslav Větvička [i] 04:20 Procházka po Strážnici [i] 04:40 Lidské osudy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Nekonečná láska II. 57-58 [i] 07:15 Roztomilé mrchy VII. 5/21 [i] 08:40 Reflex [i] 09:25 Sila ženy II. 21-22 [i] 11:45 Reflex [i] 12:40 Nekonečná láska II. 59-60 [i] 14:20 Larina voľba 58-60 [i] 17:30 Monk [i] 18:25 Mentalista [i] 20:15 Sladká výzva [i] 20:30 Rosamunde Pilcherová: Ukradnuté leto [i] 22:30 Čas na svadbu [i] 23:35 Leto v Paríži [i] 01:25 Adela show [i] 02:35 Smotánka [i] 03:05 Larina voľba 58-60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

TURNAJ MAJSTROV: Thiem je v semifinále, otočil duel s Djokovičom
Rakúsky tenista Dominic Thiem.

NHL: TATAR A CHÁRA SKÓROVALI, BOSTON PREMÁRNIL ŠTVORGÓLOVÝ NÁSKOK
Tomáš Tatar (v bielom), archívna snímka.

NBA: Lakers uspeli vo Phoenixe, zažívajú najlepší štart od roku 2010
Na archívnej snímke hráč Los Angeles Lakers Kyle Kuzma.

Brankár Hudáček vychytal triumf Spartaka v moskovskom derby
Slovenský hokejový brankár Július Hudáček bol jedným zo strojcov víťazstva Spartaka Moskva na ľade CSKA Moskva 3:2 po predĺžení v utorkovom zápase KHL. Hudáček si počas 64:02 min pripísal 33 zákrokov. ...

Aktuálne správy

Stred pracovného týždňa bude sychravý, teploty nepresiahnú 13 stupňov
Ilustračná snímka.

Podľa Z. Čaputovej nastáva v slovenskej justícii očistné obdobie
Na archívnej snímke prezidentka SR Zuzana Čaputová.

Vláda prerokuje stav výskumu a vývoja i plán pre otvorené vládnutie
Na archívnej snímke zľava minister hospodárstva SR Peter Žiga, ministerka vnútra SR Denisa Saková a minister financií SR Ladislav Kamenický.

KŇAŽKO: Žiaden politik SR nezískal takú dôveru zahraničia ako Dubček
Na snímke Milan Kňažko.

Lučenec chce skvalitniť verejné osvetlenie a zabezpečiť jeho údržbu
Ilustračná snímka.

Klaus: Nežná revolúcia je najvýznamnejšou udalosťou v našich dejinách
Na archívnej snímke bývalý prezident Českej republiky Václav Klaus.

Britský herec Gerard Butler má 50 rokov
Škótsky herec Gerard Butler.

Divadlo Astorka čaká premiéra Revízora v réžii L. Kosa
Bratislavské Divadlo Astorka Korzo '90 pripravilo inscenáciu hry Nikolaja Vasilieviča Gogoľa Revízor. Réžie ruskej klasiky v preklade Jána Štrassera sa ujal ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.