TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Sladká výzva [i] 08:45 Svokra [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 10:55 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista [i] 14:55 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Zámena manželiek [i] 23:00 Rodinné prípady [i] 00:00 Mentalista [i] 01:50 Svokra [i] 03:00 Susedské prípady [i] 03:50 Rodinné prípady [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Počasie [i] 07:05 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné záhrady: Quinta do Palheiro, Portugalsko [i] 09:00 Otec Brown III.: Minervina sova 15/15 [i] 09:50 Nash Bridges: Pôvab auta 51/122 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Doktor z hôr - Nové osudy VII: Kráľovské deti - 2.časť 8/14 [i] 15:10 Kultúrne dedičstvo: Kaštieľ v Seredi [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné záhrady: Casa de Mateus, Portugalsko [i] 16:55 Otec Brown IV.: Maska démona 1/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Zlaté časy [i] 21:35 Doma v horách: Tanec lásky [i] 23:10 Radosť zo života: Martin Martinček [i] 23:35 Neskoro večer [i] 00:30 Doktor z hôr - Nové osudy VII: Kráľovské deti - 2.časť 8/14 [i] 01:15 Doma v horách: Tanec lásky [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:15 Športové nádeje: Talenty z lazov [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Skryté poklady Pacifiku: Kwai - posledná nákladná plachetnica [i] 06:30 Sládkova abeceda: Písmeno "Z" [i] 06:35 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Franklin [i] 07:15 Ferdo Mravec [i] 07:40 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Maďarský magazín [i] 09:00 Multišport - Európske hry - prenosy: Rýchlostná kanoistika [i] 10:10 Obrus s monogramom [i] 11:35 Obedníček: Danka a Janka [i] 11:40 Vtáčí ostrov [i] 11:45 Trpaslíci [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Šesťdesiat rokov Alma Mater [i] 13:00 Multišport - Európske hry - prenosy: Rýchlostná kanoistika [i] 14:20 Umenie [i] 14:45 Dr. Milan Hodža [i] 15:25 Rómsky magazín [i] 15:50 Nízke Tatry srdce Slovenska [i] 16:20 Regina [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Multišport - Európske hry - zostrihy [i] 18:00 Hľadanie stratených svetov: Stratený hrob kráľovnej Žofie [i] 18:30 Večerníček: Danka a Janka [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:40 Trpaslíci [i] 18:45 Fidlibumove pokusy [i] 18:50 Franklin [i] 19:05 Ferdo Mravec [i] 19:30 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:35 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:40 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 20:10 Cesta na Mesiac [i] 20:25 Podivuhodná cesta [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Polícia [i] 22:40 Svet zajtrajška: Animaty - robotické zvieratá [i] 23:35 Svet zajtrajška: Opravený človek [i] 00:25 Multišport - Európske hry - zostrihy [i] 01:05 Správy RTVS "N" [i] 01:55 Správy a komentáre [i] 02:20 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:35 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:05 Rodinné záležitosti [i] 14:30 SÚDNA SIEŇ [i] 15:35 SKUTOČNÉ PRÍBEHY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:45 Matky rebelky [i] 00:55 Hoď svišťom I. 1,2/16 [i] 02:25 Rodinné záležitosti [i] 03:45 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 NOVÉ BÝVANIE [i] 06:00 Súdna sieň [i] 08:10 Profesionáli III. 23,24 [i] 10:15 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 11:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 13:15 Simpsonovci XXII. 22/22 [i] 13:45 Simpsonovci XXIII. 1/22 [i] 14:10 Kutyil s.r.o. II. 5 [i] 15:00 Hviezdna brána III. 16 [i] 16:00 Simpsonovci XXIII. 2,3 [i] 17:00 Profesionáli III. 25,26 [i] 19:00 Kutyil s.r.o. II. 6 [i] 19:50 TIPOS INFO [i] 19:55 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Taxi 3 [i] 22:00 Jeden a pol rytiera [i] 00:30 Hviezdna brána III. 16 [i] 01:30 Súboj kúzelníkov I. 10 [i] 02:20 Profesionáli III. 25,26 [i] 03:45 Kutyil s.r.o. II. 6 [i] 04:15 KINOSÁLA [i] 04:25 Cestovanie v čase 8,9/9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Sváteční slovo moderátorky Daniely Brůhové [i] 05:15 Etiketa: Exotika u stolu [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala IV: V kruhu rodinném [i] 09:45 Ženich uvízl [i] 10:30 Pošta pro tebe [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy [i] 12:30 Když se slunci nedaří: Honza 1/6 [i] 13:20 Divadélko pod věží [i] 14:10 Benefice orchestru Karla Vlacha [i] 15:20 Všechnopárty [i] 16:05 To je vražda, napsala IV: Vražda za zrcadlem [i] 17:00 Cestománie: Kostarika - Švýcarsko Střední Ameriky [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:15 Nejlepší Bakaláři: V hlavní roli Simona Stašová [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:30 Columbo: Popel popelu [i] 00:00 Doktorka Fosterová 3/5 [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Toulavá kamera [i] 01:55 Pod pokličkou [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Putování za vínem: Španělsko - Galicie [i] 05:30 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tisíc chutí ulice: Island [i] 09:50 Krajinou vína: Rulandské modré 8/10 [i] 10:15 Krásy evropského pobřeží: Moře whisky [i] 10:25 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Berlín 2/2 [i] 11:25 Křesťanský magazín [i] 11:50 Chcete je? [i] 12:00 Vzduchem cestovati [i] 12:30 Objevování pravdy II: Teotihuacán – město bohů [i] 13:15 Válečné lodě: Majestátní dřevěné plachetnice [i] 14:00 Záhady bermudského trojúhelníku: Hurikány a tajemné hlubiny 3/3 [i] 14:45 Neznámí hrdinové [i] 15:15 Vrahem z povolání - utrpení soudce Karla Vaše [i] 16:40 Historie.cs [i] 17:25 Klokaní rodina a další zvířecí mláďata 2/2 [i] 18:15 Na cestě po Bangladéši [i] 18:45 Jája a Pája: Víla Míla [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky: Mýval – přizpůsobivý kosmopolita [i] 19:25 Záhady starého Egypta: Brána do podsvětí 5/10 [i] 19:40 Postřehy odjinud: Sicílie očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Záchrana Benátek [i] 20:55 Krajinou vína: Veltlínské zelené 9/10 [i] 21:20 Krajinou vína: Cabernet Moravia 10/10 [i] 21:50 Sarajevo 1914 [i] 23:30 Queer: Respekt je sexy [i] 23:55 Temné stránky Facebooku aneb Něco za něco [i] 00:40 Příběh služebnice II: Chytrá síla 9/13 [i] 01:35 Jura Petrů [i] 02:00 A gajdy tam bývaly vždycky doma [i] 02:15 Bioložka Lucie Vopařilová [i] 02:40 Skrytá zranění [i] 03:00 Vězeňská duchovní služba [i] 03:20 Památky na prodej: Zámek Staré Hobzí [i] 03:40 Defilé 2007 [i] 04:30 Lidské osudy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Nekonečná láska II. 55-56 [i] 07:10 Roztomilé mrchy VII. 4/21 [i] 08:35 Reflex [i] 09:45 Sila ženy II. 19-20 [i] 11:55 Reflex [i] 12:50 Nekonečná láska II. 57-58 [i] 14:30 Larina voľba 55-57 [i] 17:40 Dr. House [i] 18:35 Mentalista [i] 20:30 Sila ženy II. 21-22 [i] 22:20 Vymenené životy 47-48 [i] 00:20 Upírske denníky VII. 10/22 [i] 01:10 Adela show [i] 02:15 Smotánka [i] 03:00 Larina voľba 55-57 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

ME 2020: Česi otočili duel s Kosovom a spolu s Angličanmi postúpili
Anglický futbalista Harry Kane (vpravo) sa teší po strelení gólu v kvalifikačnom zápase A-skupiny EURO 2020 Anglicko - Čierna Hora v Londýne 14. novembra 2019.

Turnaj majstrov: Federer po skvelom výkone zdolal Djokoviča
Švajčiarsky tenista Roger Federer, archívna snímka.

NHL: Tampa s Černákom rozdrvila Rangers, uspel aj Dallas so Sekerom
Brankár New York Rangers Henrik Lundqvist.

Zápasy Tipsport ligy začnú minútou ticha, hokejisti vzdajú úctu zosnulým po tragickej nehode
Na piatok vyhlásený štátny smútok v súvislosti so stredajšou tragickou dopravnou nehodou na zlatomoravskej ceste neďaleko Malanty pri Nitre zasiahol aj do organizácie piatkových duelov slovenskej hokejovej ...

Aktuálne správy

Dnes sa teploty vyšplhajú až na 15 stupňov
Ilustračná snímka.

Bratislava má od piatka nové Námestie Nežnej revolúcie
Na snímke budúce Námestie Nežnej revolúcie, spodná časť Námestia SNP pred Starou tržnicou v centre mesta. Mesto Bratislave bude mať od polovice novembra Námestie Nežnej revolúcie. Pomenujú tak časť Námestia SNP, konkrétne ...

Feministické mimovládky sú proti „embryovej“ novele SNS, môže dôjsť k emocionálnemu vydieraniu
Feministické mimovládne organizácie Možnosť voľby, Aspekt a iniciatíva Povstanie pokračuje žiadajú parlamentný výbor pre zdravotníctvo, aby neodporučil schválenie „embryového“ návrhu novely zákona ...

V Humennom si Nežnú pripomenie mesto, múzeum, archív i knižnica
Ilustračná snímka.

Výročie revolúcie si v Rožňave pripomínajú niekoľkými podujatiami
Ilustračná snímka.

VIDEO: NEHODA NA R1: Zrážka nákladiaka s dvoma osobnými, jeden mŕtvy
Dopravná nehoda sa stala na kilometri 30,5 rýchlostnej cesty R1.

Americký herec a režisér Danny DeVito má 75 rokov
Americký herec, komik, režisér a producent Danny DeVito je napriek nízkemu vzrastu, neprehliadnuteľný. Režisérskym debutom známeho komika bola snímka Vojna Roseovcov ...

O titul laureáta Vidiečanovej Habovky zabojuje 250 folkloristov
Na snímke folkloristi z Prešovského kraja.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.