TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 10:55 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 12:55 Mentalista [i] 14:55 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 My sme Millerovci [i] 22:45 Poliš z obchoďáku [i] 00:40 Mentalista [i] 02:10 Zámena manželiek [i] 03:20 Susedské prípady [i] 04:05 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné záhrady: Blenheim, Veľká Británia [i] 09:00 Otec Brown III.: Stojace kamene 12/15 [i] 09:50 Nash Bridges: Vlastenci 48/122 [i] 10:35 HiSTORY: 25. jún [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Doktor z hôr - Nové osudy VII: Nutkania - 1.časť 5/14 [i] 15:10 Test magazín: Hriankovače [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné záhrady: Mount Stewart, Írsko [i] 16:55 Otec Brown III.: Raj zlodejov 13/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 V máji si rob, čo chceš [i] 22:20 Reportéri [i] 22:55 Kriminálka Staré Mesto II 5/6 [i] 23:50 Doktor z hôr - Nové osudy VII: Nutkania - 1.časť 5/14 [i] 00:35 Nash Bridges: Vlastenci 48/122 [i] 01:20 V máji si rob, čo chceš [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Televíkend [i] 06:25 Sládkova abeceda: Písmeno "T" [i] 06:35 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Franklin [i] 07:15 Ferdo Mravec [i] 07:40 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Polícia [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Ždiar [i] 09:00 Od východu na východ: „Zo Zádielu do Krásnej Hôrky“ [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 10:00 Matúš [i] 11:15 Malokarpatská, hraj! [i] 11:30 Obedníček: Danka a Janka [i] 11:40 Vtáčí ostrov [i] 11:45 Trpaslíci [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Albrechtice v Jizerských horách – Smržovka [i] 12:40 Huby [i] 12:50 Orientácie [i] 13:15 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:45 Generácia [i] 14:20 Park [i] 14:55 Autosalón [i] 15:25 Národnostný magazín: Nemecký [i] 15:50 Skryté poklady Pacifiku: V srdci Polynézie [i] 16:20 Regina [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Multišport - Európske hry - zostrihy [i] 18:00 Hľadanie stratených svetov: Na západe nič nového [i] 18:30 Večerníček: Danka a Janka [i] 18:40 Vtáčí ostrov [i] 18:45 Trpaslíci [i] 18:50 Fidlibumove pokusy [i] 18:55 Franklin [i] 19:05 Ferdo Mravec [i] 19:30 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:35 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 20:10 Moja diagnóza: Bulímia – Láska moja, prekliatie moje [i] 20:35 Silná zostava: Ako zvládnuť poruchy príjmu potravy? [i] 21:25 Keď život prestane chutiť [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Stromboli [i] 00:05 Multišport - Európske hry - zostrihy [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Správy a komentáre [i] 01:55 Správy - Hírek [i] 02:00 ArtSpektrum [i] 02:05 Záznam z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:35 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:05 Rodinné záležitosti [i] 14:30 SÚDNA SIEŇ [i] 15:35 SKUTOČNÉ PRÍBEHY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:45 INKOGNITO [i] 23:00 Rozum v hrsti [i] 00:30 HESLO [i] 01:20 NOVINY TV JOJ 02:05 Rodinné záležitosti [i] 03:15 SÚDNA SIEŇ [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 NOVÉ BÝVANIE [i] 06:15 Súdna sieň [i] 08:25 Profesionáli III. 17,18 [i] 10:30 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 12:05 NOVÉ BÝVANIE [i] 13:20 Simpsonovci XXII. 16,17 [i] 14:15 Kutyil s.r.o. II. 2 [i] 15:05 Hviezdna brána III. 13 [i] 16:05 Simpsonovci XXII. 18,19 [i] 17:05 Profesionáli III. 19,20 [i] 19:05 Kutyil s.r.o. II. 3 [i] 19:55 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Operácia Zlomený šíp [i] 22:25 OKTAGON MAGAZÍN [i] 23:00 Starostove starosti [i] 01:20 Hviezdna brána III. 13 [i] 02:20 Profesionáli III. 19,20 [i] 03:45 Kutyil s.r.o. II. 3 [i] 04:20 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa: Zasedací pořádek [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Slovácko sa nesúdí: Nadílka 3/12 [i] 09:45 Deštník [i] 10:00 168 hodin [i] 10:30 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Špalek 12/13 [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Druhý dech: Boby a bobky 11/13 [i] 13:35 Po stopách hvězd [i] 14:05 Ženich uvízl [i] 14:45 Rozpuštěný a vypuštěný [i] 16:10 To je vražda, napsala IV: Posel smrti [i] 17:00 Cestománie: Argentina - V rytmu tanga [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vraždy v kruhu: Budu v tvých vzpomínkách [i] 21:20 Reportéři ČT [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:00 Kriminalista: Smrt proti lásce [i] 23:00 Na stopě [i] 23:25 Deštník [i] 23:40 AZ-kvíz [i] 00:10 Banánové rybičky [i] 00:45 Menu pro volejbalistky [i] 01:20 Z metropole [i] 01:45 Kalendárium [i] 02:00 Sváteční slovo moderátorky Daniely Brůhové [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:35 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Myšlení vody [i] 05:30 Zrezivělá krása: Než přiletí čáp [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Procházka po Andalusii [i] 10:00 Záhady bermudského trojúhelníku: Hrozba z nebes 2/3 [i] 10:45 Mise Galapágy: Tajemství hlubin 2/3 [i] 11:35 Divnopis: Ostrata [i] 11:40 Francouzské oldtimery v Česku aneb Sraz ve Zbirohu [i] 12:00 Babylon [i] 12:30 Cesty víry: Hospodář a Hospodin [i] 12:55 Československý filmový týdeník 1969 1257/2379 [i] 13:10 V demilitarizované zóně [i] 14:00 Putování za vínem: Španělsko - Galicie [i] 14:30 Hranice v srdci: Hranice v sudě 15/16 [i] 15:00 Gruzie, země mezi Evropou a Asií [i] 15:50 Dobrodružství vědy a techniky: Mýval – přizpůsobivý kosmopolita [i] 16:20 Ležáky - osada, která ztratila své obyvatele, nikoliv však paměť [i] 16:55 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 17:20 Šílená válka [i] 18:15 Cesty do krajin půlnočního slunce: Poslední místo na Zemi 3/3 [i] 18:45 Jája a Pája: Jak pěstovali smiřická jablíčka [i] 18:55 Evropa dnes: Ukradené umění [i] 19:25 Deset století architektury: Pernštejn. Nedobytý hrad [i] 19:40 Postřehy odjinud: Sicílie očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Eva Braunová: Manželka Adolfa Hitlera [i] 21:00 Záhady bermudského trojúhelníku: Hurikány a tajemné hlubiny 3/3 [i] 21:50 Dobří holubi se vracejí [i] 23:45 Kellyho hrdinové [i] 02:00 Queer: Literární hrdinky [i] 02:30 Krásy evropského pobřeží: Severní Norsko [i] 02:35 Z krajin za obzorem [i] 02:55 Když policista spáchá trestný čin [i] 03:20 Případ pro ombudsmana [i] 03:40 Na moll... [i] 04:20 Památky na prodej: Tvrz Libějovice [i] 04:40 Trofeo Niké Moravia 2007 Zlínským krajem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Nekonečná láska II. 49-50 [i] 07:15 Roztomilé mrchy VII. 1/21 [i] 08:35 Reflex [i] 09:25 Rosamunde Pilcherová: Narodeninový darček [i] 11:50 Reflex [i] 12:45 Nekonečná láska II. 51-52 [i] 14:20 Larina voľba 46-48 [i] 17:25 Dr. House [i] 18:25 Mentalista [i] 20:15 Varte s nami [i] 20:30 Sila ženy II. 15-16 [i] 22:20 Vymenené životy 41-42 [i] 00:20 Upírske denníky VII. 7/22 [i] 01:10 Adela show [i] 02:20 Smotánka [i] 03:00 Larina voľba 46-48 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

VIDEO: LIGA MAJSTROV: Slovan ide do odvety s jasným cieľom
Na snímke tréner ŠK Slovan Bratislava Martin Ševela odpovedá na otázky novinárov pred odletom na odvetný zápas prvého predkola Ligy majstrov proti domácemu čiernohorskému šampiónovi Sutjeska Nikšič na letisku M. R. Štefánika v ...

Basketbalisti SR stratili po prehre s Portugalskom šancu na postup
Slovenskí basketbalisti do 20 rokov prehrali na turnaji B-kategórie majstrovstiev Európy v portugalskom Matosinhose s domácou reprezentáciou 61:76, čím stratili šancu na ...

Slovenská plavkyňa Balážiková skončila na 5 km na 40. mieste
Ilustračná snímka.

Tour de France 2019 (11. etapa): Albi – Toulouse (video, foto, profil, výsledky, Peter Sagan)
Po dni voľna v Albi bude tohtoročná Tour de France pokračovať 11. etapou a pelotón naberie kurz Pyreneje. Štart v Albi je v stredu naplánovaný na 13:35 a víťaz sa v cieli očakáva medzi 17:22 až ...

Aktuálne správy

Pred 27 rokmi SNR prijala Deklaráciu o zvrchovanosti SR
V piatok 17.júla 1992 prijala Slovenská národná rada Deklaráciu o zvrchovanosti Slovenskej republiky. Predseda SNR Ivan Gašparovič a premiér Vladimír Mečiar tento dokument následne podpísali a na záver poslanci zaspievali slovenskú ...

Ďalší krásny deň: Na Bohuslava slnko žiari už od rána
Ilustračná snímka.

VIDEO: Pred 30 rokmi predniesol Jakeš pamätný prejav o koloch v plote
Na archívnej snímke M. Jakeš.

Nitrianska partizánska brigáda sa preslávila svojím prechodom cez Hron
Ilustračná snímka.

Komisárka pre deti im pomáha riešiť problémy a môže aj zachrániť život
Ilustračná snímka.

Foto: Čiastočné zatmenie Mesiaca sledovalo aj Slovensko
aktualizované 17. júla 8:13 V utorok 16. júla mohli Slováci vidieť čiastočné zatmenie Mesiaca. Aj keď bol Mesiac vo fáze ...

Elvisa Presleyho v pripravovanom životopisnom filme stvárni Austin But
Elvis Presley, archívna snímka.

Huncokárske slávnosti v Modre pripomenú život horských ľudí
Foto: Teraz.sk


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.