TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 10:55 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 12:55 Mentalista [i] 14:55 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 My sme Millerovci [i] 22:45 Poliš z obchoďáku [i] 00:40 Mentalista [i] 02:10 Zámena manželiek [i] 03:20 Susedské prípady [i] 04:05 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné záhrady: Blenheim, Veľká Británia [i] 09:00 Otec Brown III.: Stojace kamene 12/15 [i] 09:50 Nash Bridges: Vlastenci 48/122 [i] 10:35 HiSTORY: 25. jún [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Doktor z hôr - Nové osudy VII: Nutkania - 1.časť 5/14 [i] 15:10 Test magazín: Hriankovače [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné záhrady: Mount Stewart, Írsko [i] 16:55 Otec Brown III.: Raj zlodejov 13/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 V máji si rob, čo chceš [i] 22:20 Reportéri [i] 22:55 Kriminálka Staré Mesto II 5/6 [i] 23:50 Doktor z hôr - Nové osudy VII: Nutkania - 1.časť 5/14 [i] 00:35 Nash Bridges: Vlastenci 48/122 [i] 01:20 V máji si rob, čo chceš [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Televíkend [i] 06:25 Sládkova abeceda: Písmeno "T" [i] 06:35 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Franklin [i] 07:15 Ferdo Mravec [i] 07:40 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Polícia [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Ždiar [i] 09:00 Od východu na východ: „Zo Zádielu do Krásnej Hôrky“ [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 10:00 Matúš [i] 11:15 Malokarpatská, hraj! [i] 11:30 Obedníček: Danka a Janka [i] 11:40 Vtáčí ostrov [i] 11:45 Trpaslíci [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Albrechtice v Jizerských horách – Smržovka [i] 12:40 Huby [i] 12:50 Orientácie [i] 13:15 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:45 Generácia [i] 14:20 Park [i] 14:55 Autosalón [i] 15:25 Národnostný magazín: Nemecký [i] 15:50 Skryté poklady Pacifiku: V srdci Polynézie [i] 16:20 Regina [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Multišport - Európske hry - zostrihy [i] 18:00 Hľadanie stratených svetov: Na západe nič nového [i] 18:30 Večerníček: Danka a Janka [i] 18:40 Vtáčí ostrov [i] 18:45 Trpaslíci [i] 18:50 Fidlibumove pokusy [i] 18:55 Franklin [i] 19:05 Ferdo Mravec [i] 19:30 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:35 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 20:10 Moja diagnóza: Bulímia – Láska moja, prekliatie moje [i] 20:35 Silná zostava: Ako zvládnuť poruchy príjmu potravy? [i] 21:25 Keď život prestane chutiť [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Stromboli [i] 00:05 Multišport - Európske hry - zostrihy [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Správy a komentáre [i] 01:55 Správy - Hírek [i] 02:00 ArtSpektrum [i] 02:05 Záznam z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:35 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:05 Rodinné záležitosti [i] 14:30 SÚDNA SIEŇ [i] 15:35 SKUTOČNÉ PRÍBEHY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:45 INKOGNITO [i] 23:00 Rozum v hrsti [i] 00:30 HESLO [i] 01:20 NOVINY TV JOJ 02:05 Rodinné záležitosti [i] 03:15 SÚDNA SIEŇ [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 NOVÉ BÝVANIE [i] 06:15 Súdna sieň [i] 08:25 Profesionáli III. 17,18 [i] 10:30 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 12:05 NOVÉ BÝVANIE [i] 13:20 Simpsonovci XXII. 16,17 [i] 14:15 Kutyil s.r.o. II. 2 [i] 15:05 Hviezdna brána III. 13 [i] 16:05 Simpsonovci XXII. 18,19 [i] 17:05 Profesionáli III. 19,20 [i] 19:05 Kutyil s.r.o. II. 3 [i] 19:55 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Operácia Zlomený šíp [i] 22:25 OKTAGON MAGAZÍN [i] 23:00 Starostove starosti [i] 01:20 Hviezdna brána III. 13 [i] 02:20 Profesionáli III. 19,20 [i] 03:45 Kutyil s.r.o. II. 3 [i] 04:20 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa: Zasedací pořádek [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Slovácko sa nesúdí: Nadílka 3/12 [i] 09:45 Deštník [i] 10:00 168 hodin [i] 10:30 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Špalek 12/13 [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Druhý dech: Boby a bobky 11/13 [i] 13:35 Po stopách hvězd [i] 14:05 Ženich uvízl [i] 14:45 Rozpuštěný a vypuštěný [i] 16:10 To je vražda, napsala IV: Posel smrti [i] 17:00 Cestománie: Argentina - V rytmu tanga [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vraždy v kruhu: Budu v tvých vzpomínkách [i] 21:20 Reportéři ČT [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:00 Kriminalista: Smrt proti lásce [i] 23:00 Na stopě [i] 23:25 Deštník [i] 23:40 AZ-kvíz [i] 00:10 Banánové rybičky [i] 00:45 Menu pro volejbalistky [i] 01:20 Z metropole [i] 01:45 Kalendárium [i] 02:00 Sváteční slovo moderátorky Daniely Brůhové [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:35 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Myšlení vody [i] 05:30 Zrezivělá krása: Než přiletí čáp [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Procházka po Andalusii [i] 10:00 Záhady bermudského trojúhelníku: Hrozba z nebes 2/3 [i] 10:45 Mise Galapágy: Tajemství hlubin 2/3 [i] 11:35 Divnopis: Ostrata [i] 11:40 Francouzské oldtimery v Česku aneb Sraz ve Zbirohu [i] 12:00 Babylon [i] 12:30 Cesty víry: Hospodář a Hospodin [i] 12:55 Československý filmový týdeník 1969 1257/2379 [i] 13:10 V demilitarizované zóně [i] 14:00 Putování za vínem: Španělsko - Galicie [i] 14:30 Hranice v srdci: Hranice v sudě 15/16 [i] 15:00 Gruzie, země mezi Evropou a Asií [i] 15:50 Dobrodružství vědy a techniky: Mýval – přizpůsobivý kosmopolita [i] 16:20 Ležáky - osada, která ztratila své obyvatele, nikoliv však paměť [i] 16:55 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 17:20 Šílená válka [i] 18:15 Cesty do krajin půlnočního slunce: Poslední místo na Zemi 3/3 [i] 18:45 Jája a Pája: Jak pěstovali smiřická jablíčka [i] 18:55 Evropa dnes: Ukradené umění [i] 19:25 Deset století architektury: Pernštejn. Nedobytý hrad [i] 19:40 Postřehy odjinud: Sicílie očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Eva Braunová: Manželka Adolfa Hitlera [i] 21:00 Záhady bermudského trojúhelníku: Hurikány a tajemné hlubiny 3/3 [i] 21:50 Dobří holubi se vracejí [i] 23:45 Kellyho hrdinové [i] 02:00 Queer: Literární hrdinky [i] 02:30 Krásy evropského pobřeží: Severní Norsko [i] 02:35 Z krajin za obzorem [i] 02:55 Když policista spáchá trestný čin [i] 03:20 Případ pro ombudsmana [i] 03:40 Na moll... [i] 04:20 Památky na prodej: Tvrz Libějovice [i] 04:40 Trofeo Niké Moravia 2007 Zlínským krajem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Nekonečná láska II. 49-50 [i] 07:15 Roztomilé mrchy VII. 1/21 [i] 08:35 Reflex [i] 09:25 Rosamunde Pilcherová: Narodeninový darček [i] 11:50 Reflex [i] 12:45 Nekonečná láska II. 51-52 [i] 14:20 Larina voľba 46-48 [i] 17:25 Dr. House [i] 18:25 Mentalista [i] 20:15 Varte s nami [i] 20:30 Sila ženy II. 15-16 [i] 22:20 Vymenené životy 41-42 [i] 00:20 Upírske denníky VII. 7/22 [i] 01:10 Adela show [i] 02:20 Smotánka [i] 03:00 Larina voľba 46-48 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

TURNAJ MAJSTROV: Thiem je v semifinále, otočil duel s Djokovičom
Rakúsky tenista Dominic Thiem.

NHL: TATAR A CHÁRA SKÓROVALI, BOSTON PREMÁRNIL ŠTVORGÓLOVÝ NÁSKOK
Tomáš Tatar (v bielom), archívna snímka.

NBA: Lakers uspeli vo Phoenixe, zažívajú najlepší štart od roku 2010
Na archívnej snímke hráč Los Angeles Lakers Kyle Kuzma.

Brankár Hudáček vychytal triumf Spartaka v moskovskom derby
Slovenský hokejový brankár Július Hudáček bol jedným zo strojcov víťazstva Spartaka Moskva na ľade CSKA Moskva 3:2 po predĺžení v utorkovom zápase KHL. Hudáček si počas 64:02 min pripísal 33 zákrokov. ...

Aktuálne správy

Stred pracovného týždňa bude sychravý, teploty nepresiahnú 13 stupňov
Ilustračná snímka.

Podľa Z. Čaputovej nastáva v slovenskej justícii očistné obdobie
Na archívnej snímke prezidentka SR Zuzana Čaputová.

Vláda prerokuje stav výskumu a vývoja i plán pre otvorené vládnutie
Na archívnej snímke zľava minister hospodárstva SR Peter Žiga, ministerka vnútra SR Denisa Saková a minister financií SR Ladislav Kamenický.

KŇAŽKO: Žiaden politik SR nezískal takú dôveru zahraničia ako Dubček
Na snímke Milan Kňažko.

Lučenec chce skvalitniť verejné osvetlenie a zabezpečiť jeho údržbu
Ilustračná snímka.

Klaus: Nežná revolúcia je najvýznamnejšou udalosťou v našich dejinách
Na archívnej snímke bývalý prezident Českej republiky Václav Klaus.

Britský herec Gerard Butler má 50 rokov
Škótsky herec Gerard Butler.

Divadlo Astorka čaká premiéra Revízora v réžii L. Kosa
Bratislavské Divadlo Astorka Korzo '90 pripravilo inscenáciu hry Nikolaja Vasilieviča Gogoľa Revízor. Réžie ruskej klasiky v preklade Jána Štrassera sa ujal ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.