TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Sladká výzva [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:55 Rodinné prípady [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:05 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Gunman: Muž na odstrel [i] 23:05 Sniper 5 [i] 01:00 Mentalista [i] 02:30 Zámena manželiek [i] 03:30 Susedské prípady [i] 04:15 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné záhrady: Levens Hall, Veľká Británia [i] 09:05 Otec Brown III.: Stroj času 11/15 [i] 09:50 Nash Bridges: Zlé časy 47/122 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Doktor z hôr - Nové osudy VII: Dvaja otcovia - 2.časť 4/14 [i] 15:10 Kultúrne dedičstco: Zámok v Holíči [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné záhrady: Blenheim, Veľká Británia [i] 16:55 Otec Brown III.: Stojace kamene 12/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Cassovia café [i] 21:30 Cestou necestou: Hurgada [i] 22:05 Dracula [i] 00:05 Doktor z hôr - Nové osudy VII: Dvaja otcovia - 2.časť 4/14 [i] 00:50 Dracula [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Príroda: Návraty koní [i] 06:30 Sládkova abeceda: Písmeno "Š" [i] 06:35 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Franklin [i] 07:15 Ferdo Mravec [i] 07:40 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Pavlovce nad Uhom [i] 08:45 Mestá a tváre: Rožňava [i] 09:05 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Vlkolínec [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 10:00 Spomíname na hudobníka a herca Jaroslava Filipa: Albert [i] 11:10 Streľte si na pianistu [i] 11:30 Obedníček: Danka a Janka [i] 11:40 Vtáčí ostrov [i] 11:45 Trpaslíci [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 Svet zajtrajška: Vesmír - za hranice viditeľného [i] 13:20 Svet zajtrajška: Pripojený človek [i] 14:25 Krištáľový fantóm [i] 15:20 Národnostné správy [i] 15:25 Tvárou v tvár [i] 15:50 Správy - Hírek [i] 16:05 Cyklistika - Okolo Švajčiarska [i] 18:00 Hľadanie stratených svetov: Moldavská jaskyňa mŕtvych [i] 18:30 Večerníček: Danka a Janka [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:45 Fidlibumove pokusy [i] 18:50 Franklin [i] 19:05 Ferdo Mravec [i] 19:30 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:35 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:40 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 20:10 Família: Família - Slnečný vietor [i] 20:40 DIALÓG S PLANÉTOU: Miznúce tradície: Omo - cesta do praveku [i] 21:45 Miznúce tradície [i] 22:00 Festivalové minúty: Art Film Fest [i] 22:15 Kňazove deti [i] 23:45 Multišport - Európske hry - zostrihy [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Národnostné správy [i] 01:15 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:35 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TOP STAR [i] 13:25 SUPERMAMA [i] 14:45 Návrh [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Slovácko sa nesúdi 1/12 [i] 21:30 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 23:55 Operácia Zlomený šíp [i] 02:15 Prometheus [i] 04:20 KRIMI 04:40 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 06:15 Súdna sieň [i] 08:25 Profesionáli III. 15,16 [i] 10:30 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 12:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 13:15 Simpsonovci XXII. 14,15 [i] 14:15 Kutyil s.r.o. II. 1/31 [i] 15:10 Hviezdna brána III. 12 [i] 16:05 Simpsonovci XXII. 16,17 [i] 17:05 Profesionáli III. 17,18 [i] 19:05 Kutyil s.r.o. II. 2 [i] 19:55 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Noc v múzeu: Tajomstvo hrobky [i] 22:10 127 hodín [i] 00:10 Hviezdna brána III. 12 [i] 01:10 Exorcista II. 8 [i] 02:10 Profesionáli III. 17,18 [i] 03:40 Kutyil s.r.o. II. 2 [i] 04:15 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa: V kanceláři [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala IV: Otrávená večeře [i] 09:45 Honza a tři zakleté princezny [i] 10:30 Pošta pro tebe [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Druhý dech: Digitální dojnice 10/13 [i] 13:35 Šatna [i] 14:00 Karneval v Riu v Táboře [i] 15:05 Cestománie: Belgie - Ryzí srdce Evropy [i] 15:35 Herec Karel Höger [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Svatojánský věneček [i] 21:40 Všechnopárty [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:35 Hercule Poirot: Tajemné zmizení pana Davenheima [i] 23:30 Případy detektiva Murdocha X: Lež, jako když tiskne [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Objektiv [i] 01:10 Banánové rybičky [i] 01:35 V kondici [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:25 Bydlení je hra [i] 04:50 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Babylon [i] 05:30 Chcete mě? [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Nádherná Amerika: Kouzlo vody [i] 09:55 Objevování pravdy II: Teotihuacán – město bohů [i] 10:35 Utajená řeč peněz: Tajemná vesnice v Pyrenejích 12/13 [i] 10:55 Záhady starého Egypta: První ze sedmi divů světa 4/10 [i] 11:10 Karakal, létající superkočka [i] 11:35 Chcete mě? [i] 12:05 Postřehy odjinud: Jižní Afrika očima Vladimíra Kroce [i] 12:10 Muž, který zkrotil vodu [i] 12:40 Krásy evropského pobřeží: Valčík hrází [i] 12:45 Inspirace dobrem [i] 13:40 Evropa 1945: Stěhování národů [i] 14:35 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Berlín 1/2 [i] 15:35 Zrezivělá krása: Než přiletí čáp [i] 16:05 Etiopie, země kontrastů [i] 16:55 Jednou nohou v absolutnu: Vpřed! [i] 17:25 Mise Galapágy: Kotel života 1/3 [i] 18:15 Krajinou vína: Rulandské modré 8/10 [i] 18:45 Jája a Pája: Jak dostali od Krkovičky kozu [i] 18:55 Evropa dnes: Ukradené umění [i] 19:25 Volavčí kolonie [i] 19:40 Postřehy odjinud: Sicílie očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Strnadovi [i] 21:50 Bez milosti [i] 22:45 Příběh služebnice II: Chytrá síla 9/13 [i] 23:40 Volba zbraní [i] 01:55 Nedej se: Šance pro mořské želvy [i] 02:22 Nedej se plus [i] 02:40 Občanské noviny [i] 02:50 Industriál na hraně [i] 03:15 V zajetí železné opony: Smrt ve jménu víry? [i] 03:30 Zatopené osudy: Vranovská přehrada [i] 03:50 Ze ZOO do ZOO [i] 04:15 Vlastenec, který nezapadl [i] 04:45 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Nekonečná láska II. 47-48 [i] 07:00 Čas na svadbu [i] 08:35 Reflex [i] 09:30 Sila ženy II. 13-14 [i] 11:50 Reflex [i] 12:45 Nekonečná láska II. 49-50 [i] 14:25 Larina voľba 43-45 [i] 17:25 Dr. House [i] 18:20 Mentalista [i] 20:15 Sladká výzva [i] 20:30 Rosamunde Pilcherová: Vo víne je láska [i] 22:30 Čas na svadbu [i] 23:35 Leto v Grécku [i] 01:25 Adela show [i] 02:35 Smotánka [i] 03:20 Larina voľba 43-45 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

TURNAJ MAJSTROV: Thiem je v semifinále, otočil duel s Djokovičom
Rakúsky tenista Dominic Thiem.

NHL: TATAR A CHÁRA SKÓROVALI, BOSTON PREMÁRNIL ŠTVORGÓLOVÝ NÁSKOK
Tomáš Tatar (v bielom), archívna snímka.

NBA: Lakers uspeli vo Phoenixe, zažívajú najlepší štart od roku 2010
Na archívnej snímke hráč Los Angeles Lakers Kyle Kuzma.

Brankár Hudáček vychytal triumf Spartaka v moskovskom derby
Slovenský hokejový brankár Július Hudáček bol jedným zo strojcov víťazstva Spartaka Moskva na ľade CSKA Moskva 3:2 po predĺžení v utorkovom zápase KHL. Hudáček si počas 64:02 min pripísal 33 zákrokov. ...

Aktuálne správy

Stred pracovného týždňa bude sychravý, teploty nepresiahnú 13 stupňov
Ilustračná snímka.

Podľa Z. Čaputovej nastáva v slovenskej justícii očistné obdobie
Na archívnej snímke prezidentka SR Zuzana Čaputová.

Vláda prerokuje stav výskumu a vývoja i plán pre otvorené vládnutie
Na archívnej snímke zľava minister hospodárstva SR Peter Žiga, ministerka vnútra SR Denisa Saková a minister financií SR Ladislav Kamenický.

KŇAŽKO: Žiaden politik SR nezískal takú dôveru zahraničia ako Dubček
Na snímke Milan Kňažko.

Lučenec chce skvalitniť verejné osvetlenie a zabezpečiť jeho údržbu
Ilustračná snímka.

Klaus: Nežná revolúcia je najvýznamnejšou udalosťou v našich dejinách
Na archívnej snímke bývalý prezident Českej republiky Václav Klaus.

Britský herec Gerard Butler má 50 rokov
Škótsky herec Gerard Butler.

Divadlo Astorka čaká premiéra Revízora v réžii L. Kosa
Bratislavské Divadlo Astorka Korzo '90 pripravilo inscenáciu hry Nikolaja Vasilieviča Gogoľa Revízor. Réžie ruskej klasiky v preklade Jána Štrassera sa ujal ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.