TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista [i] 14:55 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 23:05 Pred svadbou nie! [i] 01:35 Mentalista [i] 03:00 Zámena manželiek [i] 04:05 Rodinné prípady [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné záhrady: Sacro Bosco, Taliansko [i] 09:00 Otec Brown III.: Vo víne je pravda 9/15 [i] 09:50 Nash Bridges: Prestrelka 45/122 [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Doktor z hôr - Nové osudy VII: Starý domov, nový domov - 2.časť 2/14 [i] 15:10 Kultúrne dedičstvo: Protiturecká bašta - Štiavnické Bane [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné záhrady: Taman Ujung, Indonézia [i] 16:55 Otec Brown III.: Posledný súd 10/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Krstný otec III [i] 23:15 Doktor z hôr - Nové osudy VII: Starý domov, nový domov - 2.časť 2/14 [i] 00:00 Autosalón [i] 00:25 Krstný otec III [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Príroda: Strážovské variácie [i] 06:30 Sládkova abeceda: Písmeno "R" [i] 06:40 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Franklin [i] 07:20 Ferdo Mravec [i] 07:45 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:50 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:55 Trpaslíci [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Mokrá Lúka [i] 08:45 Regina [i] 09:30 Ukrajinský magazín [i] 10:00 Putička Li [i] 11:00 Ta dala mamka [i] 11:30 Obedníček: Danka a Janka [i] 11:40 Vtáčí ostrov [i] 11:45 Trpaslíci [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Malá Fatra [i] 12:30 Apokalypsa: Stalin: Démon 1/3 [i] 13:25 Prelom: Éra starnutia 1/6 [i] 14:20 Moja diagnóza: „Skrotenie“ zblázneného vysokého tlaku [i] 14:50 Pavol Hudík [i] 15:20 Maďarský magazín [i] 15:50 Správy - Hírek [i] 16:00 Cyklistika - Okolo Švajčiarska [i] 17:50 Regina [i] 18:30 Večerníček: Danka a Janka [i] 18:40 Vtáčí ostrov [i] 18:45 Trpaslíci [i] 18:50 Fidlibumove pokusy [i] 18:55 Franklin [i] 19:05 Ferdo Mravec [i] 19:35 Mať tak o koliesko viac! [i] 19:40 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B) [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (E) [i] 20:10 Zem - história jednej cesty 1/2 [i] 21:05 Sny o budúcnosti: Šport budúcnosti 2/9 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Festivalové minúty: Art Film Fest [i] 22:35 Kinorama [i] 23:00 Umenie [i] 23:25 Festivaly 2018: FEST ANČA [i] 23:45 Highlight Le Mans 2019 [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Správy a komentáre [i] 01:55 Správy - Hírek [i] 02:05 Záznam z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:35 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 TOP STAR [i] 13:00 Rodinné záležitosti [i] 14:30 SÚDNA SIEŇ [i] 15:35 SKUTOČNÉ PRÍBEHY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Rozum v hrsti [i] 22:00 HESLO [i] 22:50 Hawaii 5.0 VII. 15,16 [i] 00:50 NOVINY TV JOJ 01:40 Rodinné záležitosti [i] 02:55 KRIMI 03:20 SÚDNA SIEŇ [i] 04:05 POLICAJTI V AKCII [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 06:00 Súdna sieň [i] 08:10 Profesionáli III. 11,12 [i] 10:15 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 11:40 NOVÉ BÝVANIE [i] 13:00 Simpsonovci XXII. 10,11 [i] 14:00 Kutyil s.r.o. 16 [i] 14:55 Hviezdna brána III. 10 [i] 15:55 Simpsonovci XXII. 12,13 [i] 16:50 Profesionáli III. 13 [i] 18:45 Kutyil s.r.o. 17/17 [i] 19:50 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Prometheus [i] 22:50 Sklenený zámok [i] 01:30 Hviezdna brána III. 10 [i] 02:25 Súboj kúzelníkov I. 6 [i] 03:05 KINOSÁLA [i] 03:15 Profesionáli III. 13 [i] 03:55 Prvé oddelenie II. [i] 04:15 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa: Kouzlo čistoty [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala IV: Indián [i] 09:50 Na kus řeči [i] 10:35 Všechno, co mám ráda [i] 11:00 Po stopách hvězd [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Druhý dech: Osmistá první kráva 8/13 [i] 13:40 Abiturientský večírek [i] 14:05 Láska na inzerát [i] 14:35 Columbo: Columbo v přestrojení [i] 16:10 To je vražda, napsala IV: Přátelské shledání [i] 16:55 Cestománie: Seychely a Maledivy - Dva ráje [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Škoda lásky [i] 21:35 Nemocnice na kraji města: Nástup 10/20 [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:30 Doktorka Fosterová 2/5 [i] 23:25 Případy detektiva Murdocha X: Lež, jako když tiskne [i] 00:10 Kriminalista: Stín [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:40 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:40 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Případ pro ombudsmanku: LDN, domovy pro seniory 10/12 [i] 05:35 České stopy v rostlinné říši Latinské Ameriky: Kníže kaktusů [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Etiopie, země kontrastů [i] 09:55 Včely letěly krásně [i] 10:50 Moc a paranoia Třetí říše [i] 11:50 Evropa 1945: Stěhování národů [i] 12:45 Jednou nohou v absolutnu: Vpřed! [i] 13:15 Náš venkov: Kdo zachrání obecní lesy? [i] 13:40 Ta naša kapela [i] 14:05 Folklorika: Tam na horách [i] 14:35 Magické hory: Petřín [i] 14:55 Evropa dnes: Ukradené umění [i] 15:25 V demilitarizované zóně [i] 16:15 Klíč [i] 16:45 Případ pro ombudsmanku: LDN, domovy pro seniory 10/12 [i] 17:10 Po stopách wampyrismu [i] 18:15 Hranice v srdci: Na Baťově kanále 14/16 [i] 18:45 Jája a Pája: Jak pěstovali kaktus [i] 18:55 Babylon [i] 19:20 České stopy v rostlinné říši Latinské Ameriky: Kníže kaktusů [i] 19:40 Postřehy odjinud: Slovinsko očima Jaroslava Skalického [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Procházka po Andalusii [i] 21:05 Na cestě po jihu Bosny a Hercegoviny [i] 21:35 Evropské zámky a paláce: Jižní Anglie [i] 22:30 Dějiny světa: Věk drancování 5/8 [i] 23:20 Svatba upírů [i] 00:55 Stíny nad jezerem: Čínská dívka 1/6 [i] 01:55 Půlnoční slunce 6/8 [i] 02:50 Cesty víry: Mimo prostor a čas [i] 03:15 Chcete je? [i] 03:20 V zajetí železné opony: Uloupené dětství [i] 03:35 Ztracené adresy: Herčivald [i] 03:55 Zatopené osudy: Vír [i] 04:15 Světští [i] 04:35 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Nekonečná láska II. 43-44 [i] 07:05 Láska na druhý pokus 122 [i] 08:30 Reflex [i] 09:40 Sila ženy II. 9-10 [i] 11:55 Reflex [i] 12:50 Nekonečná láska II. 45-46 [i] 14:25 Larina voľba 37-39 [i] 17:30 Dr. House [i] 18:25 Mentalista [i] 20:30 Sila ženy II. 11-12 [i] 22:20 Vymenené životy 37-38 [i] 00:25 Upírske denníky VII. 5/22 [i] 01:10 Adela show [i] 03:00 Larina voľba 37-39 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

EURO 2020: Fíni, Česi či Angličania sú krôčik od postupu
Ilustračná snímka.

NHL: Washington s Pánikom natiahol bodovú šnúru
Na snímke hráč Washington Capitals Jevgenij Kuznecov.

Lobotka napriek nezdarom svojho klubu nemá toho plné zuby, proti Chorvátom vyzýva na odvážnu hru
Futbalový stredopoliar Celty Vigo Stanislav Lobotka si počas víkendu zahral proti hviezdam FC Barcelona, najbližšie bude na reprezentačnej úrovni čeliť úradujúcim vicemajstrom sveta. Súperom ...

AHL: Jaroš prispel asistenciou k výhre Belleville
Christián Jaroš, archívna snímka.

Aktuálne správy

Ani vo štvrtok sa na nás slnko neusmeje, dážď pokropí celú krajinu
Ilustračná snímka.

Ústav pamäti národa bude mať na budúci rok najvyšší rozpočet vo svojej histórii
Rozpočet Ústavu pamäti národa (ÚPN) na rok 2020 je doteraz najvyšší v histórii. V porovnaní s rokom 2019 je vyšší o viac ako 92-tisíc eur. Podľa návrhu rozpočtu na budúci rok bude ÚPN hospodáriť s 2 ...

Do ulíc vyjdú dobrovoľníci zbierky Hodina deťom
Ilustračná snímka.

Hromadné dopravné nehody sa stali pri Bratislave i v Banskej Bystrici
Ilustračná snímka.

Premiér P. Pellegrini navrhne vláde vyhlásenie štátneho smútku
Na snímke premiér SR Peter Pellegrini, ktorý prišiel na miesto tragickej nehody pri Nitre zo zrušenej návštevy Cypru v stredu 13. novembra 2019.

Výstava Novembrová Praha pripomenie Nežnú revolúciu
Ilustračná snímka.

Verejné vystúpenia Rádia Devín pokračujú Deviatkovou pyramídou
Ilustračná snímka.

Za ľudské práva v Banskej Štiavnici zahrajú pankáči aj Midi Lidi
Banská Štiavnica, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.