TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:55 Susedské prípady [i] 11:55 Rodinné prípady [i] 12:55 Mentalista [i] 14:55 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Zabijakov osobný strážca [i] 23:05 Piadihajzlík v akcii [i] 01:05 Mentalista [i] 02:35 Susedské prípady [i] 03:25 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné záhrady: Chahar-Bagh, Ispahán, Irán [i] 09:00 Otec Brown III.: Kemblfordský zmok 7/15 [i] 09:50 Nash Bridges: Hlbiny kože 43/122 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Lekári: Napriek plánom 65/65 [i] 15:10 Kultúrne dedičstvo: Dóm sv. Alžbety v Košiciach [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné záhrady: Jnan Sbil, Maroko [i] 16:55 Otec Brown III.: Brloh zhýralcov 8/15 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Vojvodkyňa [i] 22:15 Reportéri [i] 22:55 Kriminálka Staré Mesto II 4/6 [i] 23:50 Lekári: Napriek plánom 65/65 [i] 00:40 Nash Bridges: Hlbiny kože 43/122 [i] 01:25 Vojvodkyňa [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Televíkend [i] 06:30 Sládkova abeceda: Písmeno "O" [i] 06:35 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Franklin [i] 07:15 Ferdo Mravec [i] 07:40 Mať tak o koliesko viac! [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Polícia [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Chyžné [i] 09:00 Od východu na východ: „Z Jasova do Štósu“ [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 10:00 Miliónový chlap [i] 11:30 Obedníček: Pásli ovce valasi [i] 11:35 Vtáčí ostrov [i] 11:40 Trpaslíci [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:10 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Malá Fatra [i] 12:25 Moja misia: Anjeli /Juhoafrická republika/ [i] 12:50 Orientácie [i] 13:15 Cesta [i] 13:45 GENERÁCIA – zlaté roky života [i] 14:20 Park [i] 14:50 Autosalón [i] 15:20 Národnostný magazín: Ruský magazín [i] 15:45 Správy - Hírek [i] 16:00 Cyklistika - Okolo Švajčiarska [i] 17:50 Regina [i] 18:30 Večerníček: Pásli ovce valasi [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:45 Fidlibumove pokusy [i] 18:50 Franklin [i] 19:05 Ferdo Mravec [i] 19:25 Mať tak o koliesko viac! [i] 19:35 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:40 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 20:10 Moja diagnóza: „Skrotenie“ zblázneného vysokého tlaku [i] 20:35 Silná zostava [i] 21:30 Hranica v srdci: Na Baťovom kanáli [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Festivalové minúty: Art Film Fest [i] 22:30 Nemecko v roku nula [i] 23:40 Svedok a obeť [i] 00:00 66 sezón [i] 01:25 Správy RTVS "N" [i] 02:15 Správy a komentáre [i] 02:40 Správy - Hírek [i] 02:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:35 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Rodinné záležitosti [i] 14:00 SÚDNA SIEŇ [i] 15:00 SÚDNA SIEŇ [i] 15:45 SKUTOČNÉ PRÍBEHY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:40 INKOGNITO [i] 23:00 Rozum v hrsti [i] 00:30 HESLO [i] 01:25 NOVINY TV JOJ 02:15 Rodinné záležitosti [i] 03:20 SÚDNA SIEŇ [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 NOVÉ BÝVANIE [i] 06:00 SÚDNA SIEŇ [i] 08:15 Profesionáli III. 7,8 [i] 10:15 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 11:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 13:10 Simpsonovci XXII. 6,7 [i] 14:10 Kutyil s.r.o. 14 [i] 15:05 Hviezdna brána III. 8 [i] 16:05 Simpsonovci XXII. 8,9 [i] 17:05 Profesionáli III. 9,10 [i] 18:55 Kutyil s.r.o. 15 [i] 19:55 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Ochranca [i] 23:00 OKTAGON MAGAZÍN [i] 23:30 Prechádzka v oblakoch [i] 01:45 Hviezdna brána III. 8 [i] 02:35 Profesionáli III. 9,10 [i] 03:55 Kutyil s.r.o. 14 [i] 04:35 Cestovanie v čase 1,2/9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa: Návštěva [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Slovácko sa nesúdí: Polénko 2/12 [i] 09:40 Překvapení pana Milberryho [i] 10:00 168 hodin [i] 10:35 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Podmínka 11/13 [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy [i] 12:30 Druhý dech: Konec konců v koncích 6/13 [i] 13:35 Po stopách hvězd [i] 14:05 Zajíc v pytli [i] 15:00 Této noci v tomto vlaku [i] 16:10 To je vražda, napsala IV: Hotel Rajská zahrada [i] 17:00 Cestománie: Azorské ostrovy - Sopečný ráj v srdci Atlantiku [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vraždy v kruhu: Mrtvý v síti [i] 21:20 Zlatá hokejka 2019 [i] 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:45 Kriminalista: Stín [i] 23:45 Koptashow [i] 00:15 Bolkoviny [i] 01:20 Z metropole [i] 01:45 Kalendárium [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:30 V kondici [i] 04:50 AZ-kvíz [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Krajina pro včely [i] 05:30 Zrezivělá krása: Hutě krále Karla [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Nádherná Jižní Korea 2/2 [i] 09:55 Uvnitř singapurského přístavu [i] 10:40 Mise Galapágy: Kotel života 1/3 [i] 11:30 Jak se žije zvěrolékařům podle Věry Chytilové [i] 11:45 Babylon [i] 12:10 Cesty víry: Mimo prostor a čas [i] 12:40 Televizní klub neslyšících [i] 13:05 Československý filmový týdeník 1969 1256/2379 [i] 13:20 Pařížské metro [i] 14:15 Putování za vínem: Centrální Španělsko [i] 14:40 Hranice v srdci: Na Baťově kanále 14/16 [i] 15:10 Srí Lanka, slza Indie [i] 16:05 Dobrodružství vědy a techniky: Spojení s hvězdami [i] 16:35 Letecké katastrofy: Tíživá nejistota [i] 17:20 Evropa 1945: Stěhování národů [i] 18:15 Cesty do krajin půlnočního slunce: Grónské reminiscence 2/3 [i] 18:45 Jája a Pája: Jak pěstovali okurky [i] 18:55 České stopy v rostlinné říši Latinské Ameriky: Kníže kaktusů [i] 19:15 Příběhy předmětů: Teplo domova [i] 19:40 Postřehy odjinud: Slovinsko očima Jaroslava Skalického [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Moc a paranoia Třetí říše [i] 21:05 Záhady bermudského trojúhelníku: Hrozba z nebes 2/3 [i] 21:50 Hráči [i] 23:50 Křiváci [i] 01:20 Queer: ReQapitulace [i] 01:45 Evropa dnes: O uhlí a vodě [i] 02:10 Vzácná nemoc [i] 02:40 V zajetí železné opony: Mlynáři od Babic [i] 02:50 Zatopené osudy: Žermanická přehrada [i] 03:10 Ztracené adresy: Horní a Dolní Borková [i] 03:35 Můj život v islámu [i] 04:00 Život na zámku [i] 04:15 Deset století architektury: Olomoucké kašny [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Nekonečná láska II. 39-40 [i] 07:05 Láska na druhý pokus 120 [i] 08:35 Reflex [i] 09:35 Inga Lindströmová: Smiem prosiť [i] 11:50 Reflex [i] 12:50 Nekonečná láska II. 41-42 [i] 14:25 Larina voľba 31-33 [i] 17:25 Dr. House [i] 18:25 Mentalista [i] 20:15 Varte s nami [i] 20:30 Sila ženy II. 7-8 [i] 22:20 Vymenené životy 33-34 [i] 00:25 Upírske denníky VII. 3/22 [i] 01:15 Adela show [i] 02:15 Smotánka [i] 03:05 Larina voľba 31-33 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Keysová vyhrala turnaj WTA v Cincinnati, získala svoj piaty titul
Americká tenistka Madison Keysová, archívna snímka.

Hokejový obranca Bučko zabojuje o zmluvu v Košiciach
Ilustračná snímka.

Fanúšikovia Ostravy nezvládli prehru na Sparte, výsledkom 6 zranených
Ilustračná snímka.

Valjentov debut v La Lige sa skončil víťazstvom
Ilustračná snímka.

Aktuálne správy

Začiatok týždňa bude slnečný, bez dažďa
Dnes prevažne slnečno. Teploty 27 až 32 °C.

Matthew Perry alias Chandler Bing z Priateľov, oslavuje päťdesiatku
Americký herec Matthew Perry prichádza na premiéru filmu "Ride" v Los Angeles 28. apríla 2015.

Dánska premiérka: Myšlienka predaja Grónska Američanom je absurdná
Mette Frederiksenová, archívna snímka.

Počet utečencov na svete je najvyšší od 2. svetovej vojny
Ilustračná snímka.

Sýrske vládne sily prvýkrát od 2014 vstúpili do mesta Chán Šajchún
Ilustračná snímka.

Nedeľa bude mierne oblačná, no opäť sa poriadne zapotíme
Ilustračná snímka

VIDEO: Parádna tatranská noc Lucie Bílej na Štrbskom Plese
Na snímke česká speváčka Lucie Bílá.

Osobnosť slovenskej prózy Ján Johanides sa narodil pred 85 rokmi
Ján Johanides, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.