TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Sladká výzva [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:55 Oteckovia [i] 10:55 Susedské prípady [i] 11:55 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista [i] 14:55 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Nezastaviteľný [i] 22:35 Sniper 4 [i] 00:30 Mentalista [i] 02:10 Dobre vedieť! [i] 03:00 Zámena manželiek [i] 04:00 Susedské prípady [i] 04:45 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné záhrady: Botanické záhrady Bogol, Indonézia [i] 09:00 Otec Brown III.: Upcottské bratstvo 6/15 [i] 09:45 Nash Bridges: Nájdené peniaze 42/122 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Lekári: Tváre lásky 64/65 [i] 15:10 Kultúrne dedičstvo: Kláštor Benediktínov v Hronskom Beňadiku [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné záhrady: Chahar-Bagh, Ispahán, Irán [i] 16:55 Otec Brown III.: Kemblfordský zmok 7/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Čo ja viem [i] 22:00 Cestou necestou: Cairns [i] 22:35 Fargo [i] 00:10 Lekári: Tváre lásky 64/65 [i] 00:55 Nash Bridges: Nájdené peniaze 42/122 [i] 01:40 Fargo [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:45 Tajomstvo mojej kuchyne [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Skryté poklady Pacifiku: Niuatoputapu - zabudnutý ostrov kráľovstva Tonga [i] 06:25 Sládkova abeceda: Písmeno "N" [i] 06:35 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 06:45 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Franklin [i] 07:10 Ferdo Mravec [i] 07:35 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:40 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:45 Mať tak o koliesko viac! [i] 07:50 Trpaslíci [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Regina [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 10:00 Spomíname na herečku Teréziu Kronerovú: Vietor v starých stromoch [i] 11:10 ... a takíto sú "naživo" [i] 11:35 Obedníček: Pásli ovce valasi [i] 11:40 Vtáčí ostrov [i] 11:45 Trpaslíci [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Svet zajtrajška: Recyklácia plastov má cenu zlata [i] 13:20 Svet zajtrajška: Klimatické zmeny v 22.storočí [i] 14:25 Kinorama [i] 14:50 Strach z konfrontácie? [i] 15:20 Tvárou v tvár [i] 15:45 Národnostné správy [i] 15:55 Televíkend [i] 16:20 Voda, prameň života [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Cesta na Le Mans [i] 18:00 Hľadanie stratených svetov: Zlaté mesto kráľa Karola [i] 18:30 Večerníček: Pásli ovce valasi [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:40 Trpaslíci [i] 18:45 Fidlibumove pokusy [i] 18:50 Franklin [i] 19:00 Ferdo Mravec [i] 19:25 Mať tak o koliesko viac! [i] 19:35 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:40 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 20:10 Família: Família - Ne/obyčajný život [i] 20:40 DIALÓG S PLANÉTOU: Bohatstvo na dosah: Mustang [i] 21:05 Bhután - hľadanie šťastia [i] 21:40 Bohatstvo na dosah [i] 22:00 Zaujatí [i] 23:35 Bratislavské jazzové dni 2018: Jamison Ross (USA) [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Správy RTVS z regiónov [i] 01:35 Národnostné správy [i] 01:40 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:35 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 TOP STAR [i] 13:35 SUPERMAMA [i] 14:50 SÚDNA SIEŇ [i] 15:55 SKUTOČNÉ PRÍBEHY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Stratené dievča [i] 23:50 Ochranca [i] 02:40 Pláž [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 06:05 SÚDNA SIEŇ [i] 08:20 Profesionáli III. 5,6 [i] 10:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 11:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 13:10 Simpsonovci XXII. 4,5 [i] 14:10 Kutyil s.r.o. 13 [i] 15:00 Hviezdna brána III. 7 [i] 16:00 Simpsonovci XXII. 6,7 [i] 17:00 Profesionáli III. 7,8 [i] 18:55 Kutyil s.r.o. 14 [i] 19:55 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Noc v múzeu 2 [i] 22:20 Ten najlepší [i] 01:10 Hviezdna brána III. 7 [i] 02:05 Exorcista II. 7 [i] 02:50 KINOSÁLA [i] 03:00 Profesionáli III. 7,8 [i] 04:20 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa: Představování [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala IV: Ukradený příběh [i] 09:45 Lakovka [i] 10:20 Nemocnice na kraji města: Odchod 9/20 [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Druhý dech: Oči na kolotoči 5/13 [i] 13:35 Překvapení pana Milberryho [i] 14:00 Na stopě [i] 14:25 Reportéři ČT [i] 15:10 Cestománie: Švýcarsko - Jako tikot hodinek [i] 15:40 Tajfun Bóňa [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance [i] 20:00 Nejlepší přítel [i] 21:40 Všechnopárty [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:35 Hercule Poirot: Cornwallská záhada [i] 23:30 Případy detektiva Murdocha X: Planoucí srdce 2. část [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:40 Objektiv [i] 01:05 Banánové rybičky [i] 01:35 Francouzské variace [i] 02:00 V kondici [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Babylon [i] 05:30 Chcete mě? [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Nádherná Amerika: Velkolepá díla člověka [i] 09:50 Objevování pravdy II: Americké pyramidy [i] 10:35 Po stopách wampyrismu [i] 11:35 Krásy evropského pobřeží: Léto ve Walesu [i] 11:45 Ženy, víno, Hvar [i] 12:15 Utajená řeč peněz: Cherchez la femme 11/13 [i] 12:30 Záhady starého Egypta: Největší stavitel v dějinách 3/10 [i] 12:45 Ara arakanga [i] 13:15 Chcete mě? [i] 13:40 Postřehy odjinud: Vietnam očima Petra Voldána [i] 13:50 Dámy na Spitfirech [i] 14:40 Americké sny Roberta Kennedyho [i] 15:40 Zrezivělá krása: Hutě krále Karla [i] 16:05 Výprava do Timbuktu [i] 16:55 Jednou nohou v absolutnu: R.U.R. [i] 17:25 Psi - úžasná zvířecí rodina 3/3 [i] 18:15 Krajinou vína: Rulandské bílé 7/10 [i] 18:45 Jája a Pája: Jak zasadili prasečí ocásek [i] 18:55 Evropa dnes: O uhlí a vodě [i] 19:20 Magické hory: Petřín [i] 19:40 Postřehy odjinud: Slovinsko očima Jaroslava Skalického [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Modrá planeta II: Pobřeží 6/7 [i] 20:55 Divoký Nový Zéland: Nově příchozí 3/3 [i] 21:50 Letecké katastrofy: Tíživá nejistota [i] 22:35 Příběh služebnice II: Ženská práce 8/13 [i] 23:30 Policejní kolt vzor 357 [i] 01:30 Nedej se: Krajina za sto let v několika obrazech [i] 01:59 Nedej se plus: Liknavá ochrana přírody [i] 02:16 Občanské noviny: Farma Naděje [i] 02:25 Sázky na život [i] 02:50 Manželky s vůní dálek [i] 03:20 Uchem jehly [i] 03:45 Případ pro ombudsmana [i] 04:00 Na moll... [i] 04:40 Ženy odjinud [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Nekonečná láska II. 37-38 [i] 07:05 Láska na druhý pokus 119 [i] 08:30 Reflex [i] 09:35 Sila ženy II. 5-6 [i] 11:55 Reflex [i] 12:50 Nekonečná láska II. 39-40 [i] 14:25 Larina voľba 28-30 [i] 17:25 Dr. House [i] 18:20 Mentalista [i] 20:15 Sladká výzva [i] 20:30 Rosamunde Pilcherová: Vôňa vanilky [i] 22:30 Čas na svadbu [i] 23:35 Leto v Barcelone [i] 01:25 Adela show [i] 02:30 Čas na svadbu [i] 03:35 Larina voľba 28-30 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

TURNAJ MAJSTROV: Thiem je v semifinále, otočil duel s Djokovičom
Rakúsky tenista Dominic Thiem.

NHL: TATAR A CHÁRA SKÓROVALI, BOSTON PREMÁRNIL ŠTVORGÓLOVÝ NÁSKOK
Tomáš Tatar (v bielom), archívna snímka.

NBA: Lakers uspeli vo Phoenixe, zažívajú najlepší štart od roku 2010
Na archívnej snímke hráč Los Angeles Lakers Kyle Kuzma.

Brankár Hudáček vychytal triumf Spartaka v moskovskom derby
Slovenský hokejový brankár Július Hudáček bol jedným zo strojcov víťazstva Spartaka Moskva na ľade CSKA Moskva 3:2 po predĺžení v utorkovom zápase KHL. Hudáček si počas 64:02 min pripísal 33 zákrokov. ...

Aktuálne správy

Stred pracovného týždňa bude sychravý, teploty nepresiahnú 13 stupňov
Ilustračná snímka.

Podľa Z. Čaputovej nastáva v slovenskej justícii očistné obdobie
Na archívnej snímke prezidentka SR Zuzana Čaputová.

Vláda prerokuje stav výskumu a vývoja i plán pre otvorené vládnutie
Na archívnej snímke zľava minister hospodárstva SR Peter Žiga, ministerka vnútra SR Denisa Saková a minister financií SR Ladislav Kamenický.

KŇAŽKO: Žiaden politik SR nezískal takú dôveru zahraničia ako Dubček
Na snímke Milan Kňažko.

Lučenec chce skvalitniť verejné osvetlenie a zabezpečiť jeho údržbu
Ilustračná snímka.

Klaus: Nežná revolúcia je najvýznamnejšou udalosťou v našich dejinách
Na archívnej snímke bývalý prezident Českej republiky Václav Klaus.

Britský herec Gerard Butler má 50 rokov
Škótsky herec Gerard Butler.

Divadlo Astorka čaká premiéra Revízora v réžii L. Kosa
Bratislavské Divadlo Astorka Korzo '90 pripravilo inscenáciu hry Nikolaja Vasilieviča Gogoľa Revízor. Réžie ruskej klasiky v preklade Jána Štrassera sa ujal ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.