TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:55 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista [i] 14:55 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 22:45 Rodinné prípady [i] 23:40 Mentalista [i] 02:25 Svokra [i] 03:25 Susedské prípady [i] 04:10 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Duel [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné záhrady: Záhrada Fin, Irán [i] 09:05 Otec Brown III.: Posledný muž 5/15 [i] 09:50 Nash Bridges: Bomba 41/122 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Lekári: Nádeje a obavy 63/65 [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné záhrady: Botanické záhrady Bogol, Indonézia [i] 16:55 Otec Brown III.: Upcottské bratstvo 6/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Zlaté časy [i] 21:40 Rekonštrukcia s prekážkami [i] 23:10 Radosť zo života: Aleš Votava [i] 23:40 Neskoro večer [i] 00:30 Lekári: Nádeje a obavy 63/65 [i] 01:15 Rekonštrukcia s prekážkami [i] 02:45 Svet v obrazoch [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:40 Kožušnícky majster [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Príroda: Malý brat veľkej rieky [i] 06:25 Sládkova abeceda: Písmeno "M" [i] 06:35 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 06:45 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Franklin [i] 07:10 Ferdo Mravec [i] 07:35 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:40 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:45 Mať tak o koliesko viac! [i] 07:50 Trpaslíci [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Z mesta do mesta: Piešťany [i] 08:55 Z mesta do mesta: Trnava [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 10:00 Marka Nalezenka [i] 11:15 Chvíľka pre pesničku [i] 11:30 Pásli ovce valasi: Ako Kubko s Maťkom naučili kukučku kukať [i] 11:40 Vtáčí ostrov [i] 11:45 Trpaslíci [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Ropa, nekonečný príbeh [i] 13:25 Budmerické literárne rozhovory: Lekár starých dubov [i] 14:40 Umenie [i] 15:05 Ako ich nepoznáme: Jozef Pavlovič [i] 15:20 Rómsky magazín [i] 15:50 Skryté poklady Pacifiku: Niuatoputapu - zabudnutý ostrov kráľovstva Tonga [i] 16:20 Regina [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Família: Família - Kráľovstvo troch princezien [i] 18:00 Hľadanie stratených svetov: Matej a Beatrica [i] 18:30 Večerníček: Pásli ovce valasi [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:40 Fidlibumove pokusy [i] 18:45 Trpaslíci [i] 18:50 Franklin [i] 19:00 Ferdo Mravec [i] 19:25 Mať tak o koliesko viac! [i] 19:35 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:40 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 20:10 Spomíname na Antona Srholca: Anton Srholec [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Polícia [i] 22:40 Svet zajtrajška: Recyklácia plastov má cenu zlata [i] 23:30 Svet zajtrajška: Klimatické zmeny v 22.storočí [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Správy a komentáre [i] 01:40 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:35 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TOP STAR [i] 13:20 Rodinné záležitosti [i] 14:50 SÚDNA SIEŇ [i] 15:55 SKUTOČNÉ PRÍBEHY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 S PRAVDOU VON [i] 23:30 INKOGNITO [i] 00:35 Hoď svišťom II. 7,8 [i] 02:20 NOVINY TV JOJ 03:05 Rodinné záležitosti [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 06:05 SÚDNA SIEŇ [i] 08:10 Profesionáli III. 3,4 [i] 10:05 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 11:45 NOVÉ BÝVANIE [i] 13:00 Simpsonovci XXII. 2,3 [i] 14:00 Kutyil s.r.o. 12 [i] 15:00 Hviezdna brána III. 6 [i] 16:00 Simpsonovci XXII. 4,5 [i] 17:00 Profesionáli III. 5,6 [i] 18:55 Kutyil s.r.o. 13 [i] 19:50 TIPOS INFO [i] 19:55 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Flynn Carsen: Honba za Kopijou osudu [i] 22:00 Záhada Hory mŕtvych [i] 00:10 Hviezdna brána III. 6 [i] 01:10 Súboj kúzelníkov I. 4 [i] 02:15 Kosti XII. 12/12 [i] 02:55 Profesionáli III. 5,6 [i] 04:25 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa: Zdravení [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala IV: Jestliže je čtvrtek, musí být u Beverly [i] 09:50 Sny kominíka Sazivce [i] 10:30 Pošta pro tebe [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Druhý dech: Mražené telecí 4/13 [i] 13:40 Na kus řeči [i] 14:25 Zajíc v pytli [i] 15:30 Všechnopárty [i] 16:10 To je vražda, napsala IV: Ukradený příběh [i] 17:00 Všechno, co mám ráda [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:15 Gejzír [i] 21:45 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:45 Columbo: Motýl v šedých stínech [i] 00:15 Doktorka Fosterová 1/5 [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:40 Toulavá kamera [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Sváteční slovo Joela Rumla [i] 04:50 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Putování za vínem: Španělsko – Andalusie [i] 05:30 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Divoký Nový Zéland: Země extrémů 2/3 [i] 09:50 Srí Lanka, slza Indie [i] 10:45 Útěk z Alcatrazu [i] 11:40 Počesku: Žďárské vrchy [i] 11:50 Krajinou vína: André 6/10 [i] 12:20 Americké sny Roberta Kennedyho [i] 13:20 Křesťanský magazín [i] 13:45 Chcete je? [i] 13:50 Krajina pro včely [i] 14:20 České stopy v rostlinné říši Latinské Ameriky: Padre Soukup [i] 14:40 Magické hory: Petřín [i] 14:55 Napoleonovo tažení do Egypta 2/2 [i] 15:50 Válečné lodě: Ponorky, válka pod hladinou [i] 16:35 Uvnitř singapurského přístavu [i] 17:20 Atlantský oceán: Z pozemského ráje do pekla [i] 18:15 Na cestě po bangladéšské Dháce [i] 18:45 O skřítku Racochejlovi: Jak ždímal dešťový mrak [i] 19:00 Dobrodružství vědy a techniky: Moji zvířecí chráněnci [i] 19:25 Záhady starého Egypta: Největší stavitel v dějinách 3/10 [i] 19:40 Postřehy odjinud: Slovinsko očima Jaroslava Skalického [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Nádherná Amerika: Velkolepá díla člověka [i] 21:00 Cesty do krajin půlnočního slunce: Grónské reminiscence 2/3 [i] 21:30 Krajinou vína: Rulandské bílé 7/10 [i] 21:55 3 sezóny v pekle [i] 23:50 Queer: ReQapitulace [i] 00:20 Hon na nacisty 1/2 [i] 01:05 Příběh služebnice II: Poté 7/13 [i] 02:00 Krásy evropského pobřeží: Léto ve Walesu [i] 02:05 52 dní na útěku [i] 02:35 Jednou týdně naplno [i] 03:00 Před půlnocí [i] 03:30 Trofeo Niké Moravia 2007 Jihomoravským krajem [i] 03:45 Na moll... [i] 04:30 Zachraňte stodoly [i] 04:55 Sváteční slovo kazatele Církve bratrské Jana Asszonyiho [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Nekonečná láska II. 35-36 [i] 07:05 Láska na druhý pokus 118 [i] 08:35 Reflex [i] 09:35 Sila ženy II. 3-4 [i] 12:00 Reflex [i] 12:50 Nekonečná láska II. 37-38 [i] 14:25 Larina voľba 25-27 [i] 17:40 Dr. House [i] 18:35 Mentalista [i] 20:30 Sila ženy II. 5-6 [i] 22:20 Vymenené životy 31-32 [i] 00:25 Upírske denníky VII. 2/22 [i] 01:15 Adela show [i] 02:50 Larina voľba 25-27 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

TURNAJ MAJSTROV: Thiem je v semifinále, otočil duel s Djokovičom
Rakúsky tenista Dominic Thiem.

NHL: TATAR A CHÁRA SKÓROVALI, BOSTON PREMÁRNIL ŠTVORGÓLOVÝ NÁSKOK
Tomáš Tatar (v bielom), archívna snímka.

NBA: Lakers uspeli vo Phoenixe, zažívajú najlepší štart od roku 2010
Na archívnej snímke hráč Los Angeles Lakers Kyle Kuzma.

Brankár Hudáček vychytal triumf Spartaka v moskovskom derby
Slovenský hokejový brankár Július Hudáček bol jedným zo strojcov víťazstva Spartaka Moskva na ľade CSKA Moskva 3:2 po predĺžení v utorkovom zápase KHL. Hudáček si počas 64:02 min pripísal 33 zákrokov. ...

Aktuálne správy

Stred pracovného týždňa bude sychravý, teploty nepresiahnú 13 stupňov
Ilustračná snímka.

Podľa Z. Čaputovej nastáva v slovenskej justícii očistné obdobie
Na archívnej snímke prezidentka SR Zuzana Čaputová.

Vláda prerokuje stav výskumu a vývoja i plán pre otvorené vládnutie
Na archívnej snímke zľava minister hospodárstva SR Peter Žiga, ministerka vnútra SR Denisa Saková a minister financií SR Ladislav Kamenický.

KŇAŽKO: Žiaden politik SR nezískal takú dôveru zahraničia ako Dubček
Na snímke Milan Kňažko.

Lučenec chce skvalitniť verejné osvetlenie a zabezpečiť jeho údržbu
Ilustračná snímka.

Klaus: Nežná revolúcia je najvýznamnejšou udalosťou v našich dejinách
Na archívnej snímke bývalý prezident Českej republiky Václav Klaus.

Britský herec Gerard Butler má 50 rokov
Škótsky herec Gerard Butler.

Divadlo Astorka čaká premiéra Revízora v réžii L. Kosa
Bratislavské Divadlo Astorka Korzo '90 pripravilo inscenáciu hry Nikolaja Vasilieviča Gogoľa Revízor. Réžie ruskej klasiky v preklade Jána Štrassera sa ujal ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.