TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 10:00 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista [i] 14:55 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Susedia [i] 23:15 Kuchyňa [i] 00:10 Špinavý trik [i] 02:45 Mentalista [i] 03:20 Susedské prípady [i] 04:10 Rodinné prípady [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné záhrady: Záhrady Agdal, Maroko [i] 09:00 Otec Brown III.: Znamenie zlomeného meča 4/15 [i] 09:50 Nash Bridges: Hľadaná osoba 40/122 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Lekári: Každý má svojho nepriateľa 62/65 [i] 15:15 Kultúrne dedičstvo: Pisztoryho palác [i] 15:35 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné záhrady: Záhrada Fin, Irán [i] 16:55 Otec Brown III.: Posledný muž 5/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Krstný otec II [i] 23:45 Autosalón [i] 00:10 Krstný otec II [i] 03:25 Dámsky klub [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Skryté poklady Pacifiku: Lau, súostrovie uprostred [i] 06:25 Sládkova abeceda: Písmeno "L" [i] 06:35 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 06:45 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Franklin [i] 07:10 Ferdo Mravec [i] 07:35 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:40 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:45 Mať tak o koliesko viac! [i] 07:50 Trpaslíci [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Regina [i] 09:30 Rusínsky magazín [i] 10:00 A čo láska? [i] 11:20 Chvíľa pre pesničku [i] 11:30 Obedníček: Pásli ovce valasi [i] 11:40 Vtáčí ostrov [i] 11:45 Trpaslíci [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Labská stezka [i] 12:40 Bez domova [i] 13:35 Budmerické literárne rozhovory: Ešte raz kebych na svet prišiel... [i] 14:25 Moja diagnóza: Oko alebo život [i] 14:55 Spomíname na Antona Srholca: Patróni stratených [i] 15:20 Maďarský magazín [i] 15:55 Volejbal - Zlatá Európska liga - zápasy [i] 17:55 Hádzaná - kvalifikácia ME 2020 (muži) [i] 19:40 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B) [i] 19:50 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (E) [i] 19:55 Volejbal - Zlatá Európska liga - zápasy [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Kinorama [i] 22:50 Umenie [i] 23:20 Festivaly 2019: Cirkul'art [i] 23:35 Slovenské kino: Sex a erotika [i] 00:30 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:35 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 13:00 Rodinné záležitosti [i] 14:00 SÚDNA SIEŇ [i] 15:05 SÚDNA SIEŇ [i] 15:55 SKUTOČNÉ PRÍBEHY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Rozum v hrsti [i] 22:00 HESLO [i] 22:55 Hawaii 5.0 VII. 13,14 [i] 00:50 NOVINY TV JOJ 01:40 Rodinné záležitosti [i] 02:50 KRIMI 03:15 SÚDNA SIEŇ [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 06:00 SÚDNA SIEŇ [i] 08:10 Profesionáli III. 1,2/30 [i] 10:05 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 11:40 NOVÉ BÝVANIE [i] 13:00 Simpsonovci XXI. 23/23 [i] 13:30 Simpsonovci XXII. 1/22 [i] 14:00 Kutyil s.r.o. 11 [i] 15:00 Hviezdna brána III. 5 [i] 16:00 Simpsonovci XXII. 2,3 [i] 17:00 Profesionáli III. 3,4 [i] 18:50 Kutyil s.r.o. 12 [i] 19:50 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Pláž [i] 22:45 Sila života [i] 01:30 Hviezdna brána III. 5 [i] 02:25 Súboj kúzelníkov I. 3 [i] 03:05 Kosti XII. 11 [i] 03:50 Profesionáli III. 3 [i] 04:25 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa: Nejsme si rovni [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala IV: Rodinné zatížení [i] 09:45 Doktor Martin: V nemoci i ve zdraví [i] 10:35 Všechno, co mám ráda [i] 11:00 Po stopách hvězd [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Druhý dech: Rekreační středisko pro krávy 3/13 [i] 13:40 Columbo: Ve hře je všechno [i] 15:10 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:10 To je vražda, napsala IV: Jestliže je čtvrtek, musí být u Beverly [i] 17:00 Cestománie: Uruguay - Staré časy na prodej [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Škoda lásky [i] 21:30 Nemocnice na kraji města: Odchod 9/20 [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:40 Doktorka Fosterová 1/5 [i] 23:35 Případy detektiva Murdocha X: Planoucí srdce 2. část [i] 00:20 Infiltrace: Obchod s důvěrou [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:40 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Případ pro ombudsmanku: Diskriminace osob se zdravotním postižením 9/12 [i] 05:35 České stopy v rostlinné říši Latinské Ameriky: Padre Soukup [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Výprava do Timbuktu [i] 09:50 Romantické hrady, Rýn a dívka jménem Lorelei [i] 10:00 Paměť vody aneb odkaz Jakuba Krčína [i] 11:00 Rozbřesk 6. června 1944: Útok [i] 11:55 Dámy na Spitfirech [i] 12:50 Jednou nohou v absolutnu: R.U.R. [i] 13:15 Náš venkov: Napravení pohani [i] 13:45 Ta naša kapela [i] 14:10 Folklorika: Slavnosti lásky [i] 14:40 Magické hory: Bezděz [i] 14:55 Evropa dnes: O uhlí a vodě [i] 15:25 Pařížské metro [i] 16:20 Televizní klub neslyšících [i] 16:45 Případ pro ombudsmanku: Diskriminace osob se zdravotním postižením 9/12 [i] 17:15 Homo Academicus – Josef Jařab [i] 18:15 Hranice v srdci: Masarykovo 13/16 [i] 18:45 O skřítku Racochejlovi: Jak vylepšoval chaloupku [i] 18:55 Babylon [i] 19:20 České stopy v rostlinné říši Latinské Ameriky: Padre Soukup [i] 19:40 Postřehy odjinud: Slovinsko očima Jaroslava Skalického [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Nádherná Jižní Korea 2/2 [i] 21:00 Na cestě po bangladéšské Dháce [i] 21:30 Evropské zámky a paláce: Bádensko-Württembergsko v Německu [i] 22:25 Dějiny světa: Ke světlu 4/8 [i] 23:15 Včely letěly krásně [i] 00:15 Hospoda Jamajka 3/3 [i] 01:15 Půlnoční slunce 5/8 [i] 02:10 Cesty víry: Vlídný písničkář [i] 02:40 Chcete je? [i] 02:45 Historie.cs [i] 03:35 Vzdělání s přidanou hodnotou [i] 04:05 Tři svatby [i] 04:35 Ochránce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Nekonečná láska II. 33-34 [i] 07:10 Láska na druhý pokus 117 [i] 08:40 Reflex [i] 09:25 Sila ženy II. 1-2 [i] 11:45 Reflex [i] 12:40 Nekonečná láska II. 35-36 [i] 14:15 Larina voľba 22-24 [i] 17:30 Dr. House [i] 18:25 Mentalista [i] 20:30 Sila ženy II. 3-4 [i] 22:20 Vymenené životy 29-30 [i] 00:30 Upírske denníky VII. 1/22 [i] 01:15 Adela show [i] 02:45 Larina voľba 22-24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

EURO 2020: Fíni, Česi či Angličania sú krôčik od postupu
Ilustračná snímka.

NHL: Washington s Pánikom natiahol bodovú šnúru
Na snímke hráč Washington Capitals Jevgenij Kuznecov.

Lobotka napriek nezdarom svojho klubu nemá toho plné zuby, proti Chorvátom vyzýva na odvážnu hru
Futbalový stredopoliar Celty Vigo Stanislav Lobotka si počas víkendu zahral proti hviezdam FC Barcelona, najbližšie bude na reprezentačnej úrovni čeliť úradujúcim vicemajstrom sveta. Súperom ...

AHL: Jaroš prispel asistenciou k výhre Belleville
Christián Jaroš, archívna snímka.

Aktuálne správy

Ani vo štvrtok sa na nás slnko neusmeje, dážď pokropí celú krajinu
Ilustračná snímka.

Ústav pamäti národa bude mať na budúci rok najvyšší rozpočet vo svojej histórii
Rozpočet Ústavu pamäti národa (ÚPN) na rok 2020 je doteraz najvyšší v histórii. V porovnaní s rokom 2019 je vyšší o viac ako 92-tisíc eur. Podľa návrhu rozpočtu na budúci rok bude ÚPN hospodáriť s 2 ...

Do ulíc vyjdú dobrovoľníci zbierky Hodina deťom
Ilustračná snímka.

Hromadné dopravné nehody sa stali pri Bratislave i v Banskej Bystrici
Ilustračná snímka.

Premiér P. Pellegrini navrhne vláde vyhlásenie štátneho smútku
Na snímke premiér SR Peter Pellegrini, ktorý prišiel na miesto tragickej nehody pri Nitre zo zrušenej návštevy Cypru v stredu 13. novembra 2019.

Výstava Novembrová Praha pripomenie Nežnú revolúciu
Ilustračná snímka.

Verejné vystúpenia Rádia Devín pokračujú Deviatkovou pyramídou
Ilustračná snímka.

Za ľudské práva v Banskej Štiavnici zahrajú pankáči aj Midi Lidi
Banská Štiavnica, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.