TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Sladká výzva [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 10:00 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Colombiana [i] 22:40 Prenasledovaná [i] 00:40 Piraňa 3D [i] 02:20 Mentalista [i] 03:40 Zámena manželiek [i] 04:40 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné záhrady: Park Marie Luisy, Španielsko [i] 09:00 Otec Brown III.: Muž v tieni 1/15 [i] 09:50 Nash Bridges: Odstreľovač 37/122 [i] 10:35 Kultúrne dedičstvo: Nitriansky hrad [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:20 Lekári: Intrigy a nedorozumenia 59/65 [i] 15:05 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Spišský hrad [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné záhrady: Quinta da Regaleira, Portugalsko [i] 16:55 Otec Brown III.: Amenhotepova kliatba 2/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Cassovia café [i] 21:30 Cestou necestou: Melbourne [i] 22:05 Ľud verzus Larry Flint [i] 00:10 Lekári: Intrigy a nedorozumenia 59/65 [i] 00:55 Ľud verzus Larry Flint [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Skryté poklady Pacifiku: Zázračný prášok z Tikopie [i] 06:25 Sládkova abeceda: Písmeno "I" [i] 06:35 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 06:45 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Franklin [i] 07:10 Ferdo Mravec [i] 07:35 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:40 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:45 Mať tak o koliesko viac! [i] 07:50 Trpaslíci [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Regina [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 10:00 Nech sa niekto opováži alebo ako Ďuro Konôpka o fujaru prišiel [i] 10:55 Tak nekonečne krásna [i] 11:30 Pásli ovce valasi: Ako Kubko a Maťko hrali na fujare [i] 11:35 Vtáčí ostrov [i] 11:45 Trpaslíci [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Svet zajtrajška: Asteroidy - nový raj [i] 13:15 Svet zajtrajška: Doprava budúcnosti [i] 14:20 Kinorama [i] 14:50 125. výročie Memoranda národa slovenského [i] 15:25 Tvárou v tvár [i] 15:55 Národnostné správy [i] 16:00 Televíkend [i] 16:25 Mojich sedem divov: Jiří Grygar [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Spomíname na scenáristu a dramaturga Jaroslava Čorbu: Návraty a stretnutia [i] 18:30 Večerníček: Pásli ovce valasi [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:40 Trpaslíci [i] 18:45 Fidlibumove pokusy [i] 18:55 Franklin [i] 19:05 Ferdo Mravec [i] 19:30 Mať tak o koliesko viac! [i] 19:35 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:40 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 20:10 Futbal - priateľské zápasy [i] 22:45 Druhá strana nádeje [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Správy RTVS z regiónov [i] 01:25 Národnostné správy [i] 01:30 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:35 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TOP STAR [i] 13:20 SUPERMAMA [i] 14:40 SÚDNA SIEŇ [i] 15:45 SKUTOČNÉ PRÍBEHY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Everest [i] 23:10 Cesta bojovníka [i] 01:15 Byzantium: Upírí príbeh [i] 03:40 KRIMI 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 06:00 SÚDNA SIEŇ [i] 08:10 Profesionáli II. 26,27 [i] 10:05 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 11:40 NOVÉ BÝVANIE [i] 13:05 Simpsonovci XXI. 17,18 [i] 14:05 Kutyil s.r.o. 8 [i] 15:00 Hviezdna brána III. 2 [i] 16:00 Simpsonovci XXI. 19,20 [i] 17:00 Profesionáli II. 28,29 [i] 18:55 Kutyil s.r.o. 9 [i] 19:55 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Noc v múzeu [i] 22:25 Liga výnimočných [i] 00:55 Hviezdna brána III. 2 [i] 01:50 Exorcista II. 6 [i] 02:35 Profesionáli II. 28,29 [i] 04:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:55 PANELÁK XV. 19 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala IV: Smrt řeholnice [i] 09:45 Doktor Martin: Jen my dvě [i] 10:35 Nemocnice na kraji města: Hnízdo 8/20 [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Na stopě [i] 14:25 Reportéři ČT [i] 15:10 Cestománie: Itálie - Vůně Toskánska [i] 15:40 Božský Bosňák [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Láska rohatá [i] 21:30 Všechnopárty [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:25 Hercule Poirot: Ztracený důl [i] 23:20 Případy detektiva Murdocha X: Planoucí srdce 1. část [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:35 Objektiv [i] 01:00 Banánové rybičky [i] 01:35 Chalupa je hra [i] 01:55 Bydlení je hra [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Sváteční slovo herečky Lenky Sedláčkové [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Babylon [i] 05:30 Chcete mě? [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Nádherná Amerika: Jako stvořená pro Hollywood [i] 09:55 Napoleonovo tažení do Egypta 2/2 [i] 10:45 Utajená řeč peněz: Železná lady 10/13 [i] 11:05 Záhady starého Egypta: Geniální nápad - první pyramida 2/10 [i] 11:20 Medvědi, sto způsobů přežití [i] 11:50 Chcete mě? [i] 12:15 Postřehy odjinud: Vietnam očima Petra Voldána [i] 12:25 Útěky na Kostariku: Volání oceánu 3/3 [i] 13:15 Směr Dunkerk [i] 14:20 Zapomenuté oběti 2/2 [i] 15:10 Zrezivělá krása: Ticho nad Kladnem [i] 15:35 Tokio, planeta Edo [i] 16:30 Jednou nohou v absolutnu: Blackout [i] 17:00 Sousedé [i] 17:25 Psi - úžasná zvířecí rodina 2/3 [i] 18:15 Krajinou vína: André 6/10 [i] 18:45 O skřítku Racochejlovi: Jak narovnával komín [i] 18:55 Evropa dnes: Budoucnost energetické soběstačnosti [i] 19:20 Magické hory: Bezděz [i] 19:40 Postřehy odjinud: Slovinsko očima Jaroslava Skalického [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Modrá planeta II: Zelená moře 5/7 [i] 21:00 Divoký Nový Zéland: Země extrémů 2/3 [i] 21:55 Letecké katastrofy: Osudná výška [i] 22:40 Příběh služebnice II: Poté 7/13 [i] 23:35 Každému, co mu patří [i] 01:05 Nedej se: Hmyz na talíř [i] 01:34 Nedej se plus [i] 01:52 Občanské noviny: Filozofie nulového odpadu [i] 02:00 Letecký provoz [i] 02:55 Stará dobrá značka [i] 03:20 V zajetí železné opony: Vzpoura [i] 03:35 Zatopené osudy: Šance [i] 03:50 Zvláštní cesta Jana K. [i] 04:20 Svobodné Heřmanice [i] 04:35 Divnopis: Řetová [i] 04:45 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Nekonečná láska II. 27-28 [i] 07:20 Láska na druhý pokus 114 [i] 08:40 Pestúnka Fran [i] 09:40 Sila ženy 94-95 [i] 11:55 Reflex [i] 12:50 Nekonečná láska II. 29-30 [i] 14:30 Larina voľba 13-15 [i] 17:25 Dr. House [i] 18:20 Mentalista [i] 20:15 Sladká výzva [i] 20:30 Rosamunde Pilcherová: Argentínske tango [i] 22:30 Čas na svadbu [i] 23:35 Leto na Long Islande [i] 01:30 Adela show [i] 02:40 Čas na svadbu [i] 03:40 Larina voľba 13-15 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Valjentov debut v La Lige sa skončil víťazstvom
Ilustračná snímka.

Poprad prehral v prípravnom stretnutí
Hokejisti tipsportligového HK Poprad prehrali v sobotu v prvom z dvojice prípravných zápasov v Sheffielde s domácimi Steelers 4:7. Druhý vzájomný súboj ...

Polášek a Dodig postúpili do deblového finále v Cincinnati
Filip Polášek, archívna snímka.

Kimi Räikkönen si po šestnásťdňovom „záťahu“ uprostred sezóny nič nepamätal, priznáva v knihe
Fínsky pilot motoristickej formuly 1 Kimi Räikkönen vo svojej knihe odhalil, že počas ročníka 2013 bol nepretržite 16 dní pod vplyvom alkoholu. Tridsaťdeväťročný rodák z Espoo v biografii ...

Aktuálne správy

Nedeľa bude mierne oblačná, no opäť sa poriadne zapotíme
Ilustračná snímka

Iniciatíva Za otvorenú justíciu si pripomenula 10. výročie od vydania vyhlásenia Päť viet
Iniciatíva Za otvorenú justíciu (ZOJ) si pripomenula desať rokov od vydania vyhlásenia známeho ako Päť viet, zároveň sa pokúša odpovedať na otázky týkajúce sa slovenskej justície a dôvery v ...

Ministri sa v stredu opäť stretnú po letnej prestávke
Ministri sa po letnej prestávke zídu na rokovaní vlády opäť v stredu 21. augusta. TASR to potvrdila hovorkyňa predsedu vlády Petra Pellegriniho (Smer-SD) ...

Rodové rozdiely na Slovensku stále pretrvávajú, platí to najmä v oblasti práce a kariéry
Rodové rozdiely v pracovnom a verejnom živote ostávajú i v súčasnosti najviditeľnejším dôkazom nerovnosti medzi mužmi a ženami v našej spoločnosti. Napriek zákonom, ktoré majú zabezpečovať ...

Medzi Zavarom a Šúrovcami havarovalo auto a začalo horieť, človek vnútri neprežil
Jedna osoba neprežila v nedeľu skoro ráno dopravnú nehodu s následným požiarom osobného auta na ceste zo Zavaru do Šúroviec v okrese Trnava. K nehode vyrážali hasiči z Trnavy, auto bolo v čase ...

Vojenský historik: Povstaleckí letci boli skutoční hrdinovia
Peter Šumichrast, archívne foto.

Osobnosť slovenskej prózy Ján Johanides sa narodil pred 85 rokmi
Ján Johanides, archívna snímka.

Na hrade Lednica upálili bosorku
Noc hradov a zrúcanín vyvrcholila na hrade Lednica upálením bosorky. Večerná prehliadka hradu, ktorý sa nachádza za obcou Lednica neďaleko Púchova spojená so sokoliarskym vystúpením skupiny Aquila a jej ohňovou šou, prilákali na ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.