TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:55 Oteckovia [i] 10:55 Susedské prípady [i] 11:55 Rodinné prípady [i] 12:55 Mentalista [i] 14:55 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:50 Dobre vedieť! [i] 23:00 Rodinné prípady [i] 00:00 Mentalista [i] 02:35 Svokra [i] 03:30 Susedské prípady [i] 04:10 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Duel [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné záhrady: Alcazar, Španielsko [i] 09:00 Otec Brown II.: Zákony pohybu 10/10 [i] 09:50 Nash Bridges: Strata pamäti 36/122 [i] 10:35 Kultúrne dedičstvo: Hrad Modrý kameň [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:20 Lekári: Prerušený koncert 58/65 [i] 15:05 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Levoča [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné záhrady: Park Marie Luisy, Španielsko [i] 16:55 Otec Brown III.: Muž v tieni 1/15 [i] 17:40 Jazdi Hlavou: Alkohol za volantom [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Zlaté časy [i] 21:30 Spomeň si na nás [i] 23:05 Radosť zo života: Peter Dubovský [i] 23:30 Neskoro večer [i] 00:25 Lekári: Prerušený koncert 58/65 [i] 01:10 Spomeň si na nás [i] 02:40 Svet v obrazoch [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Skryté poklady Pacifiku: Kiribati - za hranicou času [i] 06:25 Sládkova abeceda: Písmeno "CH" [i] 06:35 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 06:45 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Franklin [i] 07:10 Ferdo Mravec [i] 07:35 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:40 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:45 Mať tak o koliesko viac! [i] 07:50 Trpaslíci [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Regina [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 10:00 Príbeh Mateja Hóza [i] 11:30 Obedníček: Pásli ovce valasi [i] 11:40 Vtáčí ostrov [i] 11:45 Trpaslíci [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 Tajný život psov 3/3 [i] 13:20 Sny o budúcnosti: Doprava budúcnosti 1/9 [i] 14:25 Umenie [i] 14:55 Z mesta do mesta: Kežmarok [i] 15:20 Rómsky magazín [i] 15:50 Skryté poklady Pacifiku: Zázračný prášok z Tikopie [i] 16:20 Regina [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Magazín kvalifikácie ME 2020 [i] 17:55 Hádzaná - Reprezentácia [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 20:10 Motýle Slovenska - Stepi a lúky [i] 20:35 Zem, ktorá hľadá svoje nebo [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Polícia [i] 22:40 Svet zajtrajška: Asteroidy - nový raj [i] 23:30 Svet zajtrajška: Doprava budúcnosti [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Správy a komentáre [i] 01:40 Správy - Hírek [i] 01:55 Záznam z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:35 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 TOP STAR [i] 13:00 OCHRANCOVIA [i] 14:10 SÚDNA SIEŇ [i] 15:20 SKUTOČNÉ PRÍBEHY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 S PRAVDOU VON [i] 23:30 INKOGNITO [i] 00:40 Hoď svišťom II. 5,6 [i] 02:30 NOVINY TV JOJ 03:15 SÚDNA SIEŇ [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 06:00 SÚDNA SIEŇ [i] 08:10 Profesionáli II. 24 [i] 10:05 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 11:40 NOVÉ BÝVANIE [i] 13:05 Simpsonovci XXI. 15,16 [i] 14:05 Kutyil s.r.o. 7 [i] 15:00 Hviezdna brána III. 1/22 [i] 16:00 Simpsonovci XXI. 17,18 [i] 17:00 Profesionáli II. 26,27 [i] 18:55 Kutyil s.r.o. 8 [i] 19:50 TIPOS INFO [i] 19:55 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Čarodejov učeň [i] 22:25 Byzantium: Upírí príbeh [i] 01:00 Hviezdna brána III. 1/22 [i] 02:00 Súboj kúzelníkov I. 1/12 [i] 02:40 KINOSÁLA [i] 02:50 Profesionáli II. 26,27 [i] 04:15 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala IV: Svědkyně obhajoby [i] 09:45 Všechnopárty [i] 10:30 Pošta pro tebe [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Durrellovi III 8/8 [i] 14:50 Lůžko [i] 15:10 Doktor Martin: Jen my dvě [i] 15:55 To je vražda, napsala IV: Smrt řeholnice [i] 16:45 Všechno, co mám ráda [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:15 Gejzír [i] 21:45 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:45 Columbo: Vrabec v hrsti [i] 00:20 Grantchester III 6/6 [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:35 Toulavá kamera [i] 02:10 Banánové rybičky [i] 02:40 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Putování za vínem: Francie - Jihozápad [i] 05:30 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Divoký Nový Zéland: Odříznutý od zbytku světa 1/3 [i] 09:50 Tchaj-wan, ostrovní kráska [i] 10:45 Krajinou vína: Muškát moravský 5/10 [i] 11:10 Krásy evropského pobřeží: Mys Wrath [i] 11:20 Zapomenuté oběti 2/2 [i] 12:05 Alchymie času [i] 12:25 Křesťanský magazín [i] 12:50 Chcete je? [i] 12:55 Hrdinové nebes: Manfred von Richthofen - Rudý baron 2/2 [i] 13:25 České stopy v rostlinné říši Latinské Ameriky: Karai Pukú [i] 13:45 Magické hory: Bezděz [i] 14:05 Napoleonovo tažení do Egypta 1/2 [i] 14:55 Kalašnikovův automat v rukou teroristů [i] 15:55 Válečné lodě: Světové války [i] 16:40 Záhady bermudského trojúhelníku: Ztraceni na moři 1/3 [i] 17:25 Atlantský oceán: Hory v hlubinách [i] 18:15 Na cestě po Tokušimě [i] 18:45 O skřítku Racochejlovi: Jak potkal kouzelníka [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky: Termiti [i] 19:25 Záhady starého Egypta: Geniální nápad - první pyramida 2/10 [i] 19:40 Postřehy odjinud: Slovinsko očima Jaroslava Skalického [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Nádherná Amerika: Jako stvořená pro Hollywood [i] 21:00 Cesty do krajin půlnočního slunce: Svalbard 1/3 [i] 21:30 Krajinou vína: André 6/10 [i] 21:55 Útěky na Kostariku: Volání oceánu 3/3 [i] 22:50 Útěk z Alcatrazu [i] 23:45 Queer: Polyamorie, volba svobody [i] 00:15 Severní Korea: Velká iluze [i] 01:05 Příběh služebnice II: První krev 6/13 [i] 02:00 Tváře jsou zrcadla našich životů [i] 02:30 Válka taxikářů [i] 03:00 V zajetí železné opony: Dcery [i] 03:10 Ztracené adresy: Hůrka [i] 03:30 Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem [i] 03:50 Folklorní magazín [i] 04:15 Ta kobylka vychrtlá [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Nekonečná láska II. 25-26 [i] 07:15 Láska na druhý pokus 113 [i] 08:35 Pestúnka Fran [i] 09:35 Sila ženy 92-93 [i] 11:55 Reflex [i] 13:10 Nekonečná láska II. 27-28 [i] 14:45 Larina voľba 10-12 [i] 17:40 Dr. House [i] 18:35 Mentalista [i] 20:30 Sila ženy 94-95 [i] 22:20 Vymenené životy 23-24 [i] 00:25 Cudzinka II. 11/13 [i] 01:25 Adela show [i] 03:20 Larina voľba 10-12 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Renato Sanches prestúpil z Bayernu do Lille, má štvorročnú zmluvu
Portugalský futbalista Renato Sanches (vpravo) sa teší po strelení vyrovnávajúceho gólu na 1:1 vo štvrťfinálovom zápase Poľsko - Portugalsko na ME vo futbale v Marseille 30. júna 2016.

Volejbal-ME: Pencová si pochvaľovala atmosféru, zápas si užívala
Na snímke volejbalová reprezentantka SR Jaroslava Pencová.

Basketbal-MS: Američania prišli o víťaznú sériu, podľahli Austrálii
Basketbalisti USA našli po 78 zápasoch premožiteľa. V sobotňajšom prípravnom stretnutí pred MS v Číne podľahli v Melbourne domácej Austrálii 94:98.

Alena Procházková si v Chanty-Mansijsku pripísala už druhé víťazstvo, ovládla aj stíhacie preteky
Už druhé víťazstvo si pripísala Alena Procházková v pretekoch Svetového pohára v behu na kolieskových lyžiach v ruskom Chanty-Mansijsku. Skúsená Slovenka po triumfe na 5 km voľnou technikou ...

Aktuálne správy

Sobota bude síce oblačná, no teploty stále letné
Dnes bude polooblačno až oblačno, miestami sa vyskytnú búrky. Teploty sa budú pohybovať od 27 až do 32 stupňov Celzia.

Vo Vajnoroch počas dožiniek opäť poďakujú za úrodu
V bratislavských Vajnoroch budú v sobotu opäť ďakovať za úrodu. V miestnom Parku pod lipami sa koná 16. ročník Vajnorských dožiniek. Chýbať nebude ...

Výletom do Bardejova sa končí hosťovanie parného rušňa Ventilovka
Na archívnej snímke Dominik Drevický z PŽS v kabíne parného rušňa rady 431.0 "Ventilovka", v pozadí zrenovovaný dieselový rušeň "Sergej" v Humennom 21. júna 2017.

Asociácia kritizuje zmeny podmienok revízie liekov
Ilustračná snímka

Ombudsmanka predstavila informačného sprievodcu o jej kompetenciách
Na snímke verejná ochrankyňa práv Mária Patakyová.

Účelové zariadenie Papiernička môže na rekreáciu využiť aj verejnosť
Účelové zariadenie Častá - Papiernička v Malých Karpatoch.

J. L. Borges, majster literárnych fikcií, sa narodil pred 120 rokmi
Argentínsky básnik, prozaik, esejista a prekladateľ Jorge Luis Borges patril k veľkým postavám nielen lantiskoamerickej, ale aj svetovej literatúry. Od jeho ...

Pred 115 rokmi sa narodil autor románu Živý bič Milo Urban
Milo Urban, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.