TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Sladká výzva [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 10:00 Oteckovia [i] 11:05 Susedské prípady [i] 12:05 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 John Wick [i] 22:35 Nebezpečný pomstiteľ [i] 00:40 Niet úniku [i] 02:30 Mentalista [i] 03:50 Susedské prípady [i] 04:35 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné záhrady: La Roche Guyon, Francúzsko [i] 09:00 Otec Brown II.: Dcéry Jeruzalema 6/10 [i] 09:50 Nash Bridges: Peniaze 32/122 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Lekári: Tak rýchlo odchádzajú 54/65 [i] 15:10 Kultúrne dedičstvo: Považský hrad [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné záhrady: Ephrussi de Rothschild a Serre de la Madone, Francúzsko [i] 16:55 Otec Brown II.: Tri nástroje smrti 7/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Cassovia caffé [i] 21:30 Cestou necestou: Orange [i] 22:05 Kasíno [i] 00:55 Lekári: Tak rýchlo odchádzajú 54/65 [i] 01:40 Kasíno [i] 04:35 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Čaro fínskej divočiny: Repovesi - drsná južná divočina 4/6 [i] 06:30 Sládkova abeceda: Písmeno "E" [i] 06:40 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Franklin [i] 07:15 Ferdo Mravec [i] 07:35 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:40 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:45 Mať tak o koliesko viac: Práčka [i] 07:50 Trpaslíci [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Regina [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 10:00 Piata pečať [i] 11:10 Pesničky do každého počasia: Na poludnie [i] 11:30 Obedníček: Mláďatá [i] 11:35 Vtáčí ostrov [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Smajligrilážky [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Liečba závislosti na tabaku [i] 12:55 66 sezón [i] 14:30 Umenie [i] 14:55 Bratislavský chodec [i] 15:25 Tvárou v tvár [i] 15:50 Národnostné správy [i] 16:00 Extrémne v horách [i] 16:30 Stvorení pre šport [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Família: Família - Životný reparát [i] 17:55 Hľadanie stratených svetov: Bitka pri Rozhanovciach [i] 18:30 Večerníček: Mláďatá [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:45 Trpaslíci [i] 18:50 Franklin [i] 19:00 Ferdo Mravec [i] 19:20 Mať tak o koliesko viac: Platobná karta [i] 19:30 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:35 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:40 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 20:10 Família: Família - Strieľa celá rodina [i] 20:40 Piata loď [i] 22:05 Trochu inak s Adelou [i] 23:10 Čistič [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Správy RTVS z regiónov [i] 01:45 Národnostné správy [i] 01:55 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:35 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TOP STAR [i] 13:20 SUPERMAMA [i] 14:35 V SIEDMOM NEBI [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:35 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Rozchod [i] 23:00 Koniec hry [i] 01:05 Smrtonosná pasca 3 [i] 03:40 KRIMI 04:05 POLICAJTI V AKCII [i] 04:45 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 06:00 SÚDNA SIEŇ [i] 07:50 Profesionáli II. 15,16 [i] 10:05 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 11:45 NOVÉ BÝVANIE [i] 13:05 Simpsonovci XXI. 7,8 [i] 14:05 Hviezdna brána II. 19 [i] 15:05 Simpsonovci XXI. 9,10 [i] 16:00 Kutyil s.r.o. 3 [i] 17:05 Profesionáli II. 18,19 [i] 19:05 Kutyil s.r.o. 4 [i] 20:00 ŽREBOVANIE 20:10 Kráľovstvo nebeské [i] 00:05 Hviezdna brána II. 19 [i] 01:00 Exorcista II. 5 [i] 02:00 Profesionáli II. 18,19 [i] 03:30 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala XII: Riziko sledovanosti [i] 09:45 Doktor Martin: Doktor vždycky zvoní dvakrát [i] 10:30 Pošta pro tebe [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Na stopě [i] 14:25 Reportéři ČT [i] 15:10 Cestománie: Spojené arabské emiráty - Svět mužů [i] 15:40 Walda [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Korunní princ [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:30 Hercule Poirot: Dáma se závojem [i] 23:20 Případy detektiva Murdocha IX: Lučištník přichází [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:35 Objektiv [i] 01:00 Banánové rybičky [i] 01:35 Žiješ jenom 2x: Milovník ocelového města [i] 02:00 Kaskadérem v kuchyni [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Babylon [i] 05:30 Chcete mě? [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Nádherná Amerika: Nová Anglie [i] 09:55 Napoleonovo tažení do Egypta 1/2 [i] 10:45 Obrázky z Francie: Alsasko [i] 11:05 Cena Gratias Tibi 2019 [i] 11:30 Utajená řeč peněz: Dvě velká "R" evropského bankovnictví 9/13 [i] 11:50 Záhady starého Egypta: Odkud přišli Egypťané? 1/10 [i] 12:05 Kouzelný prales [i] 12:35 Chcete mě? [i] 13:00 Postřehy odjinud: Vietnam očima Petra Voldána [i] 13:10 Útěky na Kostariku: Příběh pralesa 2/3 [i] 14:05 Magnát Onassis [i] 15:00 Zapomenuté oběti 1/2 [i] 15:45 Zrezivělá krása: Elektrárna pod Čertovou stěnou [i] 16:15 Čína z výšky: Budoucnost na obzoru 2/2 [i] 17:00 Jednou nohou v absolutnu: Stroje vidí [i] 17:25 Psi - úžasná zvířecí rodina 1/3 [i] 18:15 Krajinou vína: Muškát moravský 5/10 [i] 18:45 Gorilí povídání: O nosorožcích [i] 18:55 Kvarteto [i] 19:25 Magické hory: Pálava [i] 19:40 Postřehy odjinud: Korsika očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Modrá planeta II: Otevřené moře 4/7 [i] 21:00 Divoký Nový Zéland: Odříznutý od zbytku světa 1/3 [i] 21:50 Letecké katastrofy: Smrtící pověst [i] 22:40 Příběh služebnice II: První krev 6/13 [i] 23:35 WikiLeaks [i] 01:40 Nedej se: Proč emigroval pták? [i] 02:08 Nedej se plus: Pesticidy...společně si to vypijeme [i] 02:26 Občanské noviny [i] 02:35 Na moll... [i] 03:10 Před půlnocí [i] 03:40 Sudetský paradox [i] 04:05 Oheň [i] 04:25 Dance World 2010 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Nekonečná láska II. 17-18 [i] 07:10 Láska na druhý pokus 109 [i] 08:30 Pestúnka Fran [i] 09:30 Sila ženy 86-87 [i] 11:45 Reflex [i] 12:55 Nekonečná láska II. 19-20 [i] 14:45 Lásky čas [i] 17:20 Dr. House [i] 18:20 Mentalista [i] 20:15 Sladká výzva [i] 20:30 Rosamunde Pilcherová: Búrka v srdci [i] 22:35 Bostonské vraždy VII. 11-13/13 [i] 01:10 Dr. House [i] 01:55 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 03:55 Lásky čas [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Ani dva góly L. Hudáčka nestačili Libercu v Lige majstrov na postup
Na archívnej snímke Libor Hudáček.

Americký cyklista Phinney ukončil kariéru
Taylor Phinney, archívna snímka.

NHL: Edmonton zdolal Philadelphiu. McDavid s 5 bodmi, Jurčo nebodoval
Hokejisti Edmontonu, archívna snímka.

Lacko vyhral trojsetovú bitku a na challengeri v Ismangu postúpil do osemfinále
Slovenský tenista Lukáš Lacko postúpil na challengerovom turnaji ATP na tvrdom povrchu v nemeckom Ismaningu do osemfinále dvojhry. Šestnásty nasadený hráč zdolal v stredajšom súboji 2. kola Vitalija Sačka z ...

Aktuálne správy

Vo štvrtok sa opäť vyčasí, ortuť v teplomeri prekoná dvadsiatku
Dnes bude slnečno. Teploty sa budú pohybovať od 17 až do 22 stupňov Celzia.

Pokračuje pojednávanie v kauze zmeniek, vypovedať majú aj Kováčik a Dučák
Vo štvrtok na pôde bratislavského Ústavu na výkon väzby a výkon trestov odňatia slobody pokračuje pojednávanie v kauze falšovania zmeniek TV Markíza v hodnote približne 70 miliónov eur. Senát ...

V popradskej nemocnici začali s realizáciou investície za 9 mil. eur
Ilustračná snímka.

Po 16 rokoch zmenila Platforma mimovládnych organizácii názov
Platforma mimovládnych rozvojových organizácii (MRVO) zmenila názov a po novom sa volá Ambrela. Touto zmenou chce zvýšiť záujem a informovanosť verejnosti o globálnych ...

V Nitrianskom a Bratislavskom kraji zasahovalo 142 policajtov NAKA
Ilustračná snímka

POLÍCIA OBVINILA TROCH BÝVALÝCH PRÍSLUŠNÍKOV SIS
Polícia obvinila troch bývalých príslušníkov Slovenskej informačnej služby (SIS), Pavla Forischa, Jána Feranca a Stanislava Žiarana. Forisch je okrem vydierania obvinený aj ...

Taliani zapožičajú da Vinciho diela na výstavu do Francúzska
Na snímke Vitruviánsky muž od Leonarda da Vinci.

Znečistené ovzdušie v Európe viedlo v roku 2016 k vyše 400.000 úmrtiam
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.