TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:55 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:05 Rodinné prípady [i] 13:05 Mentalista [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Susedia [i] 21:20 Kuchyňa [i] 22:10 Klamal by som ti? [i] 23:00 Bulšit [i] 00:45 Mentalista [i] 02:35 Zámena manželiek [i] 03:35 Susedské prípady [i] 04:15 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 05:45 Slovensko v obrazoch [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Japonská mozaika X [i] 08:50 Svet v obrazoch [i] 09:20 Občan za dverami [i] 10:00 Nash Bridges: Sieť 23/122 [i] 11:00 Takí sme boli: Ladislav Chudík 1. [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:20 Lekári: Druhá strana 45/65 [i] 15:05 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Vlkolínec [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Voľby do Európskeho parlamentu 2019 - rozhovory s kandidátmi [i] 16:55 Otec Brown I.: Starosta a kúzelník 9/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:35 Góly - body - sekundy [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Hokej - MS 2019 [i] 22:45 MS v kocke [i] 23:15 Filmoviedky: Dušičky seniorov [i] 00:55 Lekári: Druhá strana 45/65 [i] 01:35 Nash Bridges: Sieť 23/122 [i] 02:20 Takí sme boli: Ladislav Chudík 1. [i] 03:25 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Záznam z rokovania NR SR [i] 06:00 Televíkend [i] 06:30 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 06:35 Trpaslíci [i] 06:40 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Franklin [i] 07:00 Velikáni dejín [i] 07:25 MS v kocke [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Polícia [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Plášťovce [i] 09:00 V centre Európy [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 10:00 Dirigent [i] 11:10 Slovenské ľudové hudobné nástroje: Štiepané píšťalky [i] 11:30 Obedníček: Kamaráti Pašinkovia [i] 11:40 Vtáčí ostrov [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Tapioka [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Levočská Dolina [i] 12:30 Slovenský raj [i] 12:50 Orientácie [i] 13:15 Park [i] 13:50 Autosalón [i] 14:30 Rusínsky magazín [i] 15:00 Pred hokejom [i] 15:30 Hokejová republika [i] 15:45 25 Majstrovstiev [i] 16:00 Hokej - MS 2019 [i] 18:50 Hokej - MS 2019 [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 20:10 Moja diagnóza: Príbeh zachráneného ramena [i] 20:35 Hranica v srdci: Brána Kysúc [i] 21:05 Voľby do Európskeho parlamentu 2019 - diskusia [i] 22:05 Správy a komentáre [i] 22:25 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 22:30 Súrodenci: Kristína a Ondrej Farkašovci [i] 22:55 GEN.sk: Oľga Feldeková [i] 23:15 Hokej - MS 2019 [i] 00:55 Hokej - MS 2019 [i] 02:35 Správy RTVS "N" [i] 03:05 Správy a komentáre [i] 03:25 Hokej - MS 2019 [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:35 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 TOP STAR [i] 13:00 OCHRANCOVIA [i] 14:00 SÚDNA SIEŇ [i] 15:00 V SIEDMOM NEBI [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:35 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:50 INKOGNITO [i] 23:00 SEDEM [i] 23:55 Najlepšie Haló [i] 00:35 NOVINY TV JOJ 01:30 OCHRANCOVIA [i] 02:25 SÚDNA SIEŇ [i] 03:20 SÚDNA SIEŇ [i] 04:10 POLICAJTI V AKCII [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:10 SÚDNA SIEŇ [i] 08:00 Profesionáli 13,14 [i] 10:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 11:40 NOVÉ BÝVANIE [i] 13:00 Simpsonovci XX. 9,10 [i] 13:55 Hviezdna brána II. 10 [i] 14:55 Simpsonovci XX. 11,12 [i] 15:55 Fórky, vtipky XXVII. [i] 16:55 Profesionáli 15,16 [i] 18:55 Fórky, vtipky XXVII. [i] 19:55 ŽREBOVANIE 20:10 Ave, Caesar! [i] 22:25 OKTAGON MAGAZÍN [i] 22:55 Pomsta zabijaka [i] 00:55 Hviezdna brána II. 10 [i] 01:55 Profesionáli 15,16 [i] 03:20 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Experiment ve školní kuchyni [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Durrellovi III 6/8 [i] 09:50 168 hodin [i] 10:25 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Přepadovka 7/13 [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice [i] 14:20 Panna a netvor [i] 15:55 To je vražda, napsala XII: Něco shnilého ve Flappieville [i] 16:45 Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice [i] 17:10 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vraždy v kruhu: Duch zákona [i] 21:20 Reportéři ČT [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:00 Kriminalista: Amok [i] 23:00 Na stopě [i] 23:20 Koptashow [i] 23:55 AZ-kvíz [i] 00:20 Banánové rybičky [i] 01:00 Pod pokličkou [i] 01:25 Z metropole [i] 01:55 Kalendárium [i] 02:10 Sváteční slovo husitského biskupa Juraje Dovaly [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Žiješ jenom 2x: Z učebny chemie do podzemí [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Zrezivělá krása: Čistírna sira Williama [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Švédsko, kouzlo severu [i] 09:55 Antonov 225 Mrija [i] 10:50 Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice [i] 11:15 Postřehy odjinud: Sicílie očima Jana Šmída [i] 11:20 Rezavý ráj: Přízračné budovy 4/4 [i] 12:15 Babylon [i] 12:40 Cesty víry: Návrat do země otců [i] 13:10 Televizní klub neslyšících [i] 13:35 Československý filmový týdeník 1969 1252/2379 [i] 13:50 Safari turistika - zaplať a zastřel si [i] 14:45 Putování za vínem: Francie - Provence [i] 15:15 Hranice v srdci: Závrší 10/16 [i] 15:40 Kostarika, most mezi Tichým oceánem a Karibským mořem [i] 16:35 Dobrodružství vědy a techniky: Kea, podivuhodný papoušek z Nového Zélandu [i] 17:05 Letecké katastrofy: Prudký náklon [i] 17:50 Co se stalo Rosemary Kennedyové? [i] 18:45 Gorilí povídání: O nás gorilách [i] 18:55 České stopy v rostlinné říši Latinské Ameriky: Don Tadeo [i] 19:15 Hádanky domů života II: Dobruška a Skalka [i] 19:40 Postřehy odjinud: Korsika očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Temné charisma Adolfa Hitlera 2/3 [i] 21:00 Concorde, závod o rychlost zvuku 1/2 [i] 21:50 MASH [i] 23:45 Pozvánka pro pistolníka [i] 01:15 Queer: Bohorodičko, ochraňuj feministky! [i] 01:40 Evropa dnes: Sagrada Família – odpočítávání [i] 02:20 Osmdesátiletí sedláci [i] 02:45 V zajetí železné opony: Dvojí ne pana profesora [i] 03:00 Divočina bez hranic: Nationalpark Bayerischer Wald [i] 03:25 Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem [i] 03:45 Folklorní výlety [i] 04:10 Dolní Morava [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Divnopis: Oskořínek [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Rosamunde Pilcherová: Muž s veľkým srdcom [i] 07:05 Láska na druhý pokus 100 [i] 08:25 Pestúnka Fran [i] 09:25 Rozdelené dvojičky [i] 11:40 Reflex [i] 12:40 Nekonečná láska II. 1-2 [i] 14:25 Búrlivé víno [i] 16:35 Dr. House [i] 18:20 Mentalista [i] 20:15 Varte s nami [i] 20:30 Sila ženy 72-73 [i] 22:25 Vymenené životy 1-2 [i] 00:35 Cudzinka I. 16/16 [i] 01:40 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 03:50 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Renato Sanches prestúpil z Bayernu do Lille, má štvorročnú zmluvu
Portugalský futbalista Renato Sanches (vpravo) sa teší po strelení vyrovnávajúceho gólu na 1:1 vo štvrťfinálovom zápase Poľsko - Portugalsko na ME vo futbale v Marseille 30. júna 2016.

Volejbal-ME: Pencová si pochvaľovala atmosféru, zápas si užívala
Na snímke volejbalová reprezentantka SR Jaroslava Pencová.

Basketbal-MS: Američania prišli o víťaznú sériu, podľahli Austrálii
Basketbalisti USA našli po 78 zápasoch premožiteľa. V sobotňajšom prípravnom stretnutí pred MS v Číne podľahli v Melbourne domácej Austrálii 94:98.

Alena Procházková si v Chanty-Mansijsku pripísala už druhé víťazstvo, ovládla aj stíhacie preteky
Už druhé víťazstvo si pripísala Alena Procházková v pretekoch Svetového pohára v behu na kolieskových lyžiach v ruskom Chanty-Mansijsku. Skúsená Slovenka po triumfe na 5 km voľnou technikou ...

Aktuálne správy

Sobota bude síce oblačná, no teploty stále letné
Dnes bude polooblačno až oblačno, miestami sa vyskytnú búrky. Teploty sa budú pohybovať od 27 až do 32 stupňov Celzia.

Vo Vajnoroch počas dožiniek opäť poďakujú za úrodu
V bratislavských Vajnoroch budú v sobotu opäť ďakovať za úrodu. V miestnom Parku pod lipami sa koná 16. ročník Vajnorských dožiniek. Chýbať nebude ...

Výletom do Bardejova sa končí hosťovanie parného rušňa Ventilovka
Na archívnej snímke Dominik Drevický z PŽS v kabíne parného rušňa rady 431.0 "Ventilovka", v pozadí zrenovovaný dieselový rušeň "Sergej" v Humennom 21. júna 2017.

Asociácia kritizuje zmeny podmienok revízie liekov
Ilustračná snímka

Ombudsmanka predstavila informačného sprievodcu o jej kompetenciách
Na snímke verejná ochrankyňa práv Mária Patakyová.

Účelové zariadenie Papiernička môže na rekreáciu využiť aj verejnosť
Účelové zariadenie Častá - Papiernička v Malých Karpatoch.

J. L. Borges, majster literárnych fikcií, sa narodil pred 120 rokmi
Argentínsky básnik, prozaik, esejista a prekladateľ Jorge Luis Borges patril k veľkým postavám nielen lantiskoamerickej, ale aj svetovej literatúry. Od jeho ...

Pred 115 rokmi sa narodil autor románu Živý bič Milo Urban
Milo Urban, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.