TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:45 Oteckovia [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:50 Rodinné prípady [i] 12:55 Mentalista [i] 14:55 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Mrazivá noc prichádza [i] 00:15 Pastorova žena [i] 02:20 Mentalista [i] 03:00 Susedské prípady [i] 03:45 Rodinné prípady [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 05:45 Duel [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:05 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Japonská mozaika IX [i] 08:50 Kultúrne dedičstvo: Nitriansky hrad [i] 09:05 Otec Brown I.: Kristova nevesta 6/10 [i] 09:55 Nash Bridges: Nebezpečný výlet 20/122 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Lekári: Bod pre teba, bod pre mňa 44/65 [i] 15:05 Kultúrne dedičstvo: Protiturecká bašta - Štiavnické Bane [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Voľby do Európskeho parlamentu 2019 - rozhovory s kandidátmi [i] 16:55 Otec Brown I.: Diabolský prach 7/10 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:35 Góly - body - sekundy [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Hokej - MS 2019 [i] 22:45 MS v kocke [i] 23:15 Filmoviedky: Nočný trezor [i] 00:40 Lekári: Bod pre teba, bod pre mňa 44/65 [i] 01:25 Nash Bridges: Nebezpečný výlet 20/122 [i] 02:15 Filmoviedky: Nočný trezor [i] 03:40 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:15 Záznam z rokovania NR SR [i] 06:00 Príroda: Korálové veže Fidži [i] 06:25 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 06:35 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Plastový oceán [i] 06:35 Bob a Bobek na cestách [i] 06:45 Franklin [i] 06:55 Velikáni dejín [i] 07:25 MS v kocke [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Mestá a tváre: Ružomberok [i] 08:55 Z mesta do mesta: Kežmarok [i] 09:25 Kvarteto [i] 09:55 Boj tigrov: Kamaráti 1/2 [i] 11:30 Obedníček: Kamaráti Pašinkovia [i] 11:35 Dimitri [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Farebné smajlacinky [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:15 Cyklopotulky: Cyklopotulky: České stredohorie [i] 12:25 Príbeh Európy 4/6 [i] 13:20 Športy na Slovensku: Keď na Slovensku vládol hokej - MS 1992 [i] 14:30 Moja diagnóza: Štíhlejšia, zdravšia a šťastnejšia [i] 15:00 Pred hokejom [i] 15:30 S hokejkou a pukom [i] 15:45 25 Majstrovstiev [i] 16:00 Hokej - MS 2019 [i] 18:50 Hokej - MS 2019 [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B) [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (E) [i] 20:10 Tajný život psov 1/3 [i] 21:05 Diskusia nominantov na predsedu Európskej komisie [i] 23:05 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 23:15 Hokej - MS 2019 [i] 00:55 Hokej - MS 2019 [i] 02:35 Správy RTVS "N" [i] 03:05 Hokej - MS 2019 [i] 04:55 Záznam z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:35 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 OCHRANCOVIA [i] 13:45 SÚDNA SIEŇ [i] 14:30 V SIEDMOM NEBI [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:35 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Bezuchí zajkovia [i] 23:10 Skorumpovaní poliši II. 6,7 [i] 01:10 NOVINY TV JOJ 02:00 OCHRANCOVIA [i] 03:00 SÚDNA SIEŇ [i] 03:45 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 05:50 SÚDNA SIEŇ [i] 07:45 Profesionáli 7,8 [i] 09:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 11:35 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:50 Simpsonovci XX. 3,4 [i] 13:50 Hviezdna brána II. 7 [i] 14:50 Simpsonovci XX. 5,6 [i] 15:50 Fórky, vtipky XXVII. [i] 16:50 Profesionáli 9,10 [i] 18:50 Fórky, vtipky XXVII. [i] 19:50 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Divoká rieka [i] 22:30 Taxi 121 [i] 00:30 Hviezdna brána II. 7 [i] 01:30 Pod palubou v Stredomorí 11 [i] 02:30 Profesionáli 9,10 [i] 03:50 Prvé oddelenie II. [i] 04:15 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala XII: Překotná vražda [i] 09:45 Doktor Martin: Návrat ztraceného otce - 1 [i] 10:35 Všechno, co mám ráda [i] 11:05 AZ-kvíz [i] 11:33 Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice [i] 14:25 Columbo: Smrtící korunka [i] 15:55 To je vražda, napsala XII: Tma za dveřmi [i] 16:45 Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice [i] 17:10 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Škoda lásky [i] 21:15 Nemocnice na kraji města: Rozvod 5/20 [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:10 Grantchester III 3/6 [i] 22:55 Případy detektiva Murdocha IX: Výpalné [i] 23:40 Kriminalista: Sedmá velmoc [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Případ pro ombudsmanku: Problémy ve škole 5/12 [i] 05:35 Turecko - brána Orientu: Tančící derviši 13/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tajemný Mont-Saint-Michel [i] 10:00 Pařížské břicho vzpomínek [i] 11:00 Temné charisma Adolfa Hitlera 1/3 [i] 11:50 Bojovníci od Sokolova - deníček spojařky [i] 12:50 Anabáze [i] 13:45 Náš venkov: Komunita na mlýně [i] 14:10 Folklorika: Komenský ze Strání [i] 14:40 Magické hory: Blaník [i] 14:55 Evropa dnes: Sagrada Família – odpočítávání [i] 15:35 Safari turistika - zaplať a zastřel si [i] 16:30 Televizní klub neslyšících [i] 17:00 Případ pro ombudsmanku: Problémy ve škole 5/12 [i] 17:25 Poslední šance pro severní bílé nosorožce [i] 18:15 Hranice v srdci: Tajemné Karpaty 9/16 [i] 18:45 Byla jednou koťata: Kočičí postrašení [i] 18:55 Babylon [i] 19:20 Turecko - brána Orientu: Tančící derviši 13/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud: Burgenland očima Marie Woodhamsové [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Švédsko, kouzlo severu [i] 21:00 Na cestě po malajsijské Malace [i] 21:30 Cesty za hodinářským uměním - Prim 4/6 [i] 22:15 Rozluštěné poklady: Tajná komora v Tutanchamonově hrobce [i] 23:00 Červený trpaslík XII: Vyléčení 1/6 [i] 23:30 Červený trpaslík XII: Silikonie 2/6 [i] 00:00 Případ Kettering: Šílenství 7/8 [i] 00:55 Půlnoční slunce 1/8 [i] 01:50 Chcete je? [i] 01:55 Před půlnocí [i] 02:20 Pantáta maléř [i] 02:50 O kapitánu Janovi [i] 03:05 Škola jako praktikované milosrdenství [i] 03:30 Ochránce [i] 03:55 Sólo pro... 2002-2003 [i] 04:35 Na houby: Teplomilné [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Nekonečná láska 109-110 [i] 07:05 Láska na druhý pokus 97 [i] 08:25 Pestúnka Fran [i] 10:20 Sila ženy 66-67 [i] 12:35 Reflex [i] 13:25 Zločiny na mori [i] 14:25 Búrlivé víno [i] 16:40 Dr. House [i] 18:25 Mentalista [i] 20:30 Sila ženy 68-69 [i] 22:25 Nekonečná láska 111-112 [i] 00:25 Cudzinka 14/16 [i] 01:25 Adela show [i] 02:25 Smotánka [i] 03:50 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Renato Sanches prestúpil z Bayernu do Lille, má štvorročnú zmluvu
Portugalský futbalista Renato Sanches (vpravo) sa teší po strelení vyrovnávajúceho gólu na 1:1 vo štvrťfinálovom zápase Poľsko - Portugalsko na ME vo futbale v Marseille 30. júna 2016.

Volejbal-ME: Pencová si pochvaľovala atmosféru, zápas si užívala
Na snímke volejbalová reprezentantka SR Jaroslava Pencová.

Basketbal-MS: Američania prišli o víťaznú sériu, podľahli Austrálii
Basketbalisti USA našli po 78 zápasoch premožiteľa. V sobotňajšom prípravnom stretnutí pred MS v Číne podľahli v Melbourne domácej Austrálii 94:98.

Alena Procházková si v Chanty-Mansijsku pripísala už druhé víťazstvo, ovládla aj stíhacie preteky
Už druhé víťazstvo si pripísala Alena Procházková v pretekoch Svetového pohára v behu na kolieskových lyžiach v ruskom Chanty-Mansijsku. Skúsená Slovenka po triumfe na 5 km voľnou technikou ...

Aktuálne správy

Sobota bude síce oblačná, no teploty stále letné
Dnes bude polooblačno až oblačno, miestami sa vyskytnú búrky. Teploty sa budú pohybovať od 27 až do 32 stupňov Celzia.

Vo Vajnoroch počas dožiniek opäť poďakujú za úrodu
V bratislavských Vajnoroch budú v sobotu opäť ďakovať za úrodu. V miestnom Parku pod lipami sa koná 16. ročník Vajnorských dožiniek. Chýbať nebude ...

Výletom do Bardejova sa končí hosťovanie parného rušňa Ventilovka
Na archívnej snímke Dominik Drevický z PŽS v kabíne parného rušňa rady 431.0 "Ventilovka", v pozadí zrenovovaný dieselový rušeň "Sergej" v Humennom 21. júna 2017.

Asociácia kritizuje zmeny podmienok revízie liekov
Ilustračná snímka

Ombudsmanka predstavila informačného sprievodcu o jej kompetenciách
Na snímke verejná ochrankyňa práv Mária Patakyová.

Účelové zariadenie Papiernička môže na rekreáciu využiť aj verejnosť
Účelové zariadenie Častá - Papiernička v Malých Karpatoch.

J. L. Borges, majster literárnych fikcií, sa narodil pred 120 rokmi
Argentínsky básnik, prozaik, esejista a prekladateľ Jorge Luis Borges patril k veľkým postavám nielen lantiskoamerickej, ale aj svetovej literatúry. Od jeho ...

Pred 115 rokmi sa narodil autor románu Živý bič Milo Urban
Milo Urban, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.