TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:55 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista [i] 14:55 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 22:45 Horná Dolná [i] 00:05 Mentalista [i] 01:55 Beštiálny sused [i] 03:30 Susedské prípady [i] 04:15 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:40 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Japonská mozaika IX [i] 09:00 Otec Brown I.: Apolónovo oko 5/10 [i] 09:55 Nash Bridges: Zasľúbená zem 19/122 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Lekári: Navždy s tebou 43/65 [i] 15:10 Kultúrne dedičstvo: Hrad Devín [i] 15:35 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Voľby do Európskeho parlamentu 2019 - rozhovory s kandidátmi [i] 16:55 Otec Brown I.: Kristova nevesta 6/10 [i] 17:50 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:35 Góly - body - sekundy [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Hokej - MS 2019 [i] 22:45 MS v kocke [i] 23:15 Filmoviedky: Olé, zápražka [i] 00:45 Lekári: Navždy s tebou 43/65 [i] 01:30 Nash Bridges: Zasľúbená zem 19/122 [i] 02:15 Filmoviedky: Olé, zápražka [i] 03:40 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Príroda: Kysuce [i] 06:30 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 06:35 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Plasty [i] 06:40 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Franklin [i] 07:00 Velikáni dejín [i] 07:25 MS v kocke [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Mestá a tváre: Rajec [i] 09:00 Z mesta do mesta: Martin [i] 09:30 Ukrajinský magazín [i] 10:00 Májový víkend [i] 10:45 Z chlapčeka vojak [i] 11:30 Obedníček: Kamaráti Pašinkovia [i] 11:35 Dimitri [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Smajlipasta [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky: Cyklopotulky: České stredohorie [i] 12:35 Svätoplukova ríša 1/2 [i] 12:55 Svätoplukova ríša 2/2 [i] 13:20 Športy na Slovensku: Keď na Slovensku vládol hokej - MS 1959 [i] 14:30 VaT: Hokejová diagnostika [i] 15:00 Pred hokejom [i] 15:30 S hokejkou a pukom [i] 15:45 25 Majstrovstiev [i] 16:00 Hokej - MS 2019 [i] 18:50 Hokej - MS 2019 [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (C) [i] 20:06 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (F) [i] 20:10 Príbeh Európy 4/6 [i] 21:05 Voľby do Európskeho parlamentu 2019 - diskusia [i] 22:05 Správy a komentáre [i] 22:25 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 22:30 Súrodenci: Bratia Šarišskí [i] 22:55 GEN.sk: Karol Horák [i] 23:15 Hokej - MS 2019 [i] 00:55 Hokej - MS 2019 [i] 02:35 Správy RTVS "N" [i] 03:10 Správy a komentáre [i] 03:30 Hokej - MS 2019 [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:35 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 OCHRANCOVIA [i] 13:45 SÚDNA SIEŇ [i] 14:30 V SIEDMOM NEBI [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:35 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI IV. 13,14 [i] 21:50 2Bobule [i] 00:00 SVET POD HLAVOU 10/10 [i] 01:30 NOVINY TV JOJ 02:25 OCHRANCOVIA [i] 03:15 SÚDNA SIEŇ [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 PANELÁK [i] 05:55 SÚDNA SIEŇ [i] 07:50 Profesionáli 5,6 [i] 09:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 11:30 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:50 Simpsonovci XX. 1,2 [i] 13:50 Hviezdna brána II. 6 [i] 14:50 Simpsonovci XX. 3,4 [i] 15:45 Fórky, vtipky XXVII. [i] 16:50 Profesionáli 7,8 [i] 18:45 Fórky, vtipky XXVII. [i] 19:50 TIPOS INFO [i] 19:55 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Taxi 121 [i] 22:05 The Circle [i] 00:20 Hviezdna brána II. 6 [i] 01:20 Pod palubou v Stredomorí 10 [i] 02:25 Profesionáli 7,8 [i] 03:50 Prvé oddelenie II. [i] 04:10 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala XII: Smrt má cenu platinové desky [i] 09:45 Poslední mohykán [i] 11:15 Spáč [i] 11:33 Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Všechno, co mám ráda [i] 14:25 Syn [i] 14:45 Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice [i] 15:10 Doktor Martin: Návrat ztraceného otce - 1 [i] 15:55 To je vražda, napsala XII: Překotná vražda [i] 16:45 Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice [i] 17:10 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zloději zelených koní [i] 21:30 Columbo: Smrtící korunka [i] 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 23:05 Taggart: Oko za oko [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 V kondici [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Na stopě [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Ferdinandovy zahrady II.: Inspirováno historií [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Křesťanský magazín [i] 05:30 Folklorika: Komenský ze Strání [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Modrá planeta II: Jeden oceán 1/7 [i] 09:50 Velká putování zvířat: Zebry [i] 10:40 Hráč bez limitu [i] 11:10 Ostrovy, kuchyně evoluce [i] 11:35 S kuchařem kolem světa: Srí Lanka [i] 12:30 Hádanky domů života II: Brandýs nad Labem [i] 13:00 Nedej se: Ekologický urbanismus [i] 13:27 Nedej se plus: Zvláštní zápach [i] 13:45 Občanské noviny [i] 13:55 Chcete je? [i] 14:00 Jedumaraton [i] 14:35 Rozluštěné poklady: Faraonovo Město [i] 15:20 Příběh Egypta: Hledání věčnosti [i] 16:10 Hitlerovy děti: Válka [i] 17:05 Kostarika, most mezi Tichým oceánem a Karibským mořem [i] 18:00 Vzduchem cestovati [i] 18:30 Koněspřežka [i] 18:45 Byla jednou koťata: Kočičí svačina [i] 18:55 Potřebujeme skřivana? [i] 19:15 Uchem jehly [i] 19:40 Postřehy odjinud: Burgenland očima Marie Woodhamsové [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Benátky, ostrovní klenot [i] 21:00 Eurovision Song Contest 2019 [i] 23:00 Pramen života [i] 00:50 Viktorie II: Král za vodou 7/9 [i] 01:35 Viktorie II: Cena svědomí 8/9 [i] 02:25 Historie.cs [i] 03:15 Cesty [i] 03:30 Uchem jehly [i] 04:00 Venkovský zvěrolékař [i] 04:15 Na houby: Lišky, kuřátka a břichatky [i] 04:40 Padající květináč [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Nekonečná láska 107-108 [i] 07:10 Láska na druhý pokus 96 [i] 08:30 Pestúnka Fran [i] 10:20 Sila ženy 64-65 [i] 12:40 Reflex [i] 13:30 Zločiny na mori [i] 14:35 Búrlivé víno [i] 16:50 Dr. House [i] 18:35 Mentalista [i] 20:30 Sila ženy 66-67 [i] 22:25 Nekonečná láska 109-110 [i] 00:20 Cudzinka I. 13/16 [i] 01:20 Adela show [i] 02:15 Smotánka [i] 03:40 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Valjentov debut v La Lige sa skončil víťazstvom
Ilustračná snímka.

Poprad prehral v prípravnom stretnutí
Hokejisti tipsportligového HK Poprad prehrali v sobotu v prvom z dvojice prípravných zápasov v Sheffielde s domácimi Steelers 4:7. Druhý vzájomný súboj ...

Polášek a Dodig postúpili do deblového finále v Cincinnati
Filip Polášek, archívna snímka.

Kimi Räikkönen si po šestnásťdňovom „záťahu“ uprostred sezóny nič nepamätal, priznáva v knihe
Fínsky pilot motoristickej formuly 1 Kimi Räikkönen vo svojej knihe odhalil, že počas ročníka 2013 bol nepretržite 16 dní pod vplyvom alkoholu. Tridsaťdeväťročný rodák z Espoo v biografii ...

Aktuálne správy

Nedeľa bude mierne oblačná, no opäť sa poriadne zapotíme
Ilustračná snímka

Iniciatíva Za otvorenú justíciu si pripomenula 10. výročie od vydania vyhlásenia Päť viet
Iniciatíva Za otvorenú justíciu (ZOJ) si pripomenula desať rokov od vydania vyhlásenia známeho ako Päť viet, zároveň sa pokúša odpovedať na otázky týkajúce sa slovenskej justície a dôvery v ...

Ministri sa v stredu opäť stretnú po letnej prestávke
Ministri sa po letnej prestávke zídu na rokovaní vlády opäť v stredu 21. augusta. TASR to potvrdila hovorkyňa predsedu vlády Petra Pellegriniho (Smer-SD) ...

Rodové rozdiely na Slovensku stále pretrvávajú, platí to najmä v oblasti práce a kariéry
Rodové rozdiely v pracovnom a verejnom živote ostávajú i v súčasnosti najviditeľnejším dôkazom nerovnosti medzi mužmi a ženami v našej spoločnosti. Napriek zákonom, ktoré majú zabezpečovať ...

Medzi Zavarom a Šúrovcami havarovalo auto a začalo horieť, človek vnútri neprežil
Jedna osoba neprežila v nedeľu skoro ráno dopravnú nehodu s následným požiarom osobného auta na ceste zo Zavaru do Šúroviec v okrese Trnava. K nehode vyrážali hasiči z Trnavy, auto bolo v čase ...

Vojenský historik: Povstaleckí letci boli skutoční hrdinovia
Peter Šumichrast, archívne foto.

Osobnosť slovenskej prózy Ján Johanides sa narodil pred 85 rokmi
Ján Johanides, archívna snímka.

Na hrade Lednica upálili bosorku
Noc hradov a zrúcanín vyvrcholila na hrade Lednica upálením bosorky. Večerná prehliadka hradu, ktorý sa nachádza za obcou Lednica neďaleko Púchova spojená so sokoliarskym vystúpením skupiny Aquila a jej ohňovou šou, prilákali na ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.