TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Svokra [i] 09:55 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:05 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:05 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 Dobre vedieť! [i] 22:45 Rodinné prípady [i] 23:40 Mentalista [i] 02:25 Svokra [i] 03:25 Susedské prípady [i] 04:10 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:05 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Japonská mozaika IX [i] 09:00 Otec Brown I.: Letiace hviezdy 2/10 [i] 09:55 Nash Bridges: Horoskop 16/122 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Lekári: Domino 41/65 [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Voľby do Európskeho parlamentu 2019 - rozhovory s kandidátmi [i] 16:55 Otec Brown I.: Duševná labilita 3/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Zlaté časy [i] 21:35 Viera: Túžba po pomste 6/6 [i] 23:10 Radosť zo života: Vincent Šikula [i] 23:35 Neskoro večer [i] 00:25 Lekári: Domino 41/65 [i] 01:15 Viera: Túžba po pomste 6/6 [i] 02:45 Svet v obrazoch [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Späť k prírode 7/9 [i] 06:30 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom odtrúbili koniec poľovačky [i] 06:40 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom šteklili sopku [i] 06:45 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Kubo a Šrobo [i] 07:15 Velikáni dejín [i] 07:40 Mať tak o koliesko viac: Internet [i] 07:50 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISONGS - Mouse´s mouth [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Detvianska Huta [i] 08:45 Regina [i] 09:30 Rusínsky magazín [i] 10:00 Moment kritického zaťaženia [i] 11:25 Obedníček: Kamaráti Pašinkovia [i] 11:30 Dimitri [i] 11:35 Čo rozprávala teta Srna: Lietajúci drahokam [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Malinová smajlina [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Prešov [i] 12:30 Príbeh Európy 3/6 [i] 13:25 Medzi životom a smrťou [i] 13:50 Misia poručíka Greena [i] 14:20 Moja diagnóza: Celiakia, choroba chamaleón [i] 14:45 Stratený syn Slovenska [i] 15:15 Národnostné správy [i] 15:20 Rómsky magazín [i] 15:50 Späť k prírode 8/9 [i] 16:20 Regina [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Poklady.sk: Spiace sopky na Slovensku [i] 17:40 25 Majstrovstiev [i] 17:55 Palubovková streda: Basketbal slovenská liga muži 2019 – zápasy [i] 19:55 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:06 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 20:10 Experiment: EXPERIMENT: Prežijeme bez hmyzu? [i] 20:45 Futbal - Európska liga [i] 23:05 Polícia [i] 23:20 Noc v archíve [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Národnostné správy [i] 01:20 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:35 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 OCHRANCOVIA [i] 13:50 SÚDNA SIEŇ [i] 14:30 V SIEDMOM NEBI [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:45 SEDEM [i] 22:40 INKOGNITO [i] 01:10 NOVINY TV JOJ 02:05 POLICAJTI V AKCII [i] 03:05 SÚDNA SIEŇ [i] 03:50 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 PANELÁK [i] 06:10 SÚDNA SIEŇ [i] 08:05 Profesionáli VIII. 18,19/19 [i] 10:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 11:40 NOVÉ BÝVANIE [i] 13:05 Simpsonovci XIX. 15,16 [i] 14:05 Hviezdna brána II. 3 [i] 15:00 Simpsonovci XIX. 17,18 [i] 16:00 Fórky, vtipky XXVII. [i] 17:00 Profesionáli 1,2/18 [i] 18:55 Fórky, vtipky XXVII. [i] 19:50 TIPOS INFO [i] 19:55 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Oceľová päsť [i] 22:50 Hacksaw Ridge: Zrodenie hrdinu [i] 01:55 Hviezdna brána II. 3 [i] 02:35 Pod palubou v Stredomorí 9 [i] 03:20 Profesionáli 1/18 [i] 04:00 Prvé oddelenie II. [i] 04:25 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Život byl vlídný, místy drsný [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala XII: Vražda po Japonsku [i] 09:40 Doktor Martin: Šalebná láska [i] 10:30 Pošta pro tebe [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Durrellovi III 4/8 [i] 14:48 Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice [i] 15:10 Columbo: Na programu vražda [i] 16:45 Všechno, co mám ráda [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:10 Gejzír [i] 21:40 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:40 Columbo: Odpočívejte v pokoji, paní Columbová [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Toulavá kamera [i] 01:20 Banánové rybičky [i] 01:50 Bydlení je hra [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 13. komnata Jiřího Klema [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Putování za vínem: Jihoafrická republika I. [i] 05:30 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Velká a krásná [i] 09:50 Řeka Nahanni [i] 10:35 Krajinou vína: Aurelius 2/10 [i] 11:05 Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice [i] 11:30 Jejich osud aneb Byl jsem sestřelen [i] 12:00 Vzkaz Jaroslava Čvančary [i] 12:15 Hitlerovy děti: Válka [i] 13:10 Divnopis: Příštpo [i] 13:15 Křesťanský magazín [i] 13:45 Chcete je? [i] 13:50 24 hodin pražského metra [i] 14:20 Turecko - brána Orientu: Hora Nemrut 12/13 [i] 14:35 Magické hory: Blaník [i] 14:55 Příběh Egypta: Chrámy moci [i] 15:45 Křídla války: Krizové operace [i] 16:30 Příběh Eiffelovky [i] 17:25 Velká putování zvířat: Karibu [i] 18:15 Na cestě po západním Bhútánu [i] 18:45 Byla jednou koťata: Kočičí kopaná [i] 18:56 Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice [i] 19:20 Dobrodružství vědy a techniky: Zlatý hřeb misí Apollo – raketa Saturn [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Srí Lanka [i] 21:00 Krajinou domova II: Hory východu a západu [i] 21:30 Krajinou vína: Müller Thurgau 3/10 [i] 22:00 Útěk na Maledivy [i] 22:55 Města zločinu: Detroit [i] 23:50 Queer: Stockholmské důtky slasti [i] 00:15 Jsou ženy vášnivější než muži? [i] 01:10 Příběh služebnice II: Neženy 2/13 [i] 02:05 Zlaté ručičky vietnamské [i] 02:30 V zajetí železné opony: Pako [i] 02:45 Divočina bez hranic: Bieszczadzki Park Narodowy [i] 03:10 Tajemství železnic: Krušnohorským Semmeringem do Saska [i] 03:35 Folklorní magazín [i] 03:50 Mrtvé studny [i] 04:10 Ro(c)kování s Bohem [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Nekonečná láska 103-104 [i] 07:10 Láska na druhý pokus 93 [i] 08:30 Pestúnka Fran [i] 10:20 Sila ženy 60-61 [i] 12:40 Reflex [i] 13:25 Zločiny na mori [i] 14:30 Búrlivé víno [i] 16:50 Dr. House [i] 18:35 Mentalista [i] 20:30 Sila ženy 62-63 [i] 22:25 Nekonečná láska 105-106 [i] 00:25 Cudzinka I. 11/16 [i] 01:30 Adela show [i] 02:20 Smotánka [i] 03:30 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Renato Sanches prestúpil z Bayernu do Lille, má štvorročnú zmluvu
Portugalský futbalista Renato Sanches (vpravo) sa teší po strelení vyrovnávajúceho gólu na 1:1 vo štvrťfinálovom zápase Poľsko - Portugalsko na ME vo futbale v Marseille 30. júna 2016.

Volejbal-ME: Pencová si pochvaľovala atmosféru, zápas si užívala
Na snímke volejbalová reprezentantka SR Jaroslava Pencová.

Basketbal-MS: Američania prišli o víťaznú sériu, podľahli Austrálii
Basketbalisti USA našli po 78 zápasoch premožiteľa. V sobotňajšom prípravnom stretnutí pred MS v Číne podľahli v Melbourne domácej Austrálii 94:98.

Alena Procházková si v Chanty-Mansijsku pripísala už druhé víťazstvo, ovládla aj stíhacie preteky
Už druhé víťazstvo si pripísala Alena Procházková v pretekoch Svetového pohára v behu na kolieskových lyžiach v ruskom Chanty-Mansijsku. Skúsená Slovenka po triumfe na 5 km voľnou technikou ...

Aktuálne správy

Sobota bude síce oblačná, no teploty stále letné
Dnes bude polooblačno až oblačno, miestami sa vyskytnú búrky. Teploty sa budú pohybovať od 27 až do 32 stupňov Celzia.

Vo Vajnoroch počas dožiniek opäť poďakujú za úrodu
V bratislavských Vajnoroch budú v sobotu opäť ďakovať za úrodu. V miestnom Parku pod lipami sa koná 16. ročník Vajnorských dožiniek. Chýbať nebude ...

Výletom do Bardejova sa končí hosťovanie parného rušňa Ventilovka
Na archívnej snímke Dominik Drevický z PŽS v kabíne parného rušňa rady 431.0 "Ventilovka", v pozadí zrenovovaný dieselový rušeň "Sergej" v Humennom 21. júna 2017.

Asociácia kritizuje zmeny podmienok revízie liekov
Ilustračná snímka

Ombudsmanka predstavila informačného sprievodcu o jej kompetenciách
Na snímke verejná ochrankyňa práv Mária Patakyová.

Účelové zariadenie Papiernička môže na rekreáciu využiť aj verejnosť
Účelové zariadenie Častá - Papiernička v Malých Karpatoch.

J. L. Borges, majster literárnych fikcií, sa narodil pred 120 rokmi
Argentínsky básnik, prozaik, esejista a prekladateľ Jorge Luis Borges patril k veľkým postavám nielen lantiskoamerickej, ale aj svetovej literatúry. Od jeho ...

Pred 115 rokmi sa narodil autor románu Živý bič Milo Urban
Milo Urban, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.