TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:00 Tom a Jerry [i] 07:10 Scooby-Doo [i] 08:45 Popoluška v teniskách [i] 10:45 Probudím se včera [i] 13:15 Klamal by som ti? [i] 14:10 THE VOICE ČESKO SLOVENSKO [i] 16:20 Moja krásna učiteľka [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Popoluška zo supermarketu [i] 22:40 Mysli ako muž [i] 01:15 Popoluška zo supermarketu [i] 03:10 USS Indianapolis: Boj o prežitie [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Kubo a Šrobo [i] 07:10 Červíčkovia: Stromček [i] 07:20 Tryskáči I.: Soľná baňa Wieliczka [i] 07:30 Yakari III.: Vidlorohy [i] 07:45 Yakari III.: Skalné bludisko [i] 08:00 Elena z Avaloru II.: Údolie hviezd [i] 08:20 Fidlibumove rozprávky [i] 08:50 Trpaslíci [i] 09:20 Daj si čas [i] 09:45 Merlin I: Začiatok konca 8/13 [i] 10:40 On air [i] 11:05 Park [i] 11:45 Červené víno 1/3 [i] 13:00 Celoslovenská spomienková slávnosť pri príležitosti 100. výročia tragickej smrti generála M.R.Štefánika [i] 14:45 Záhady tela [i] 15:50 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Jaskyne Slovenského krasu [i] 16:10 Najväčší Slovák [i] 17:50 Cestou necestou: Čo ste nevideli [i] 18:20 Chochmesovci: Na svadbe [i] 18:25 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Záhady tela [i] 21:30 Neskoro večer [i] 22:20 Až do konca 2/6 [i] 23:15 Obdobie zločinu: Posledný valčík [i] 00:50 Komisár Manara: Požehnaný medzi ženami [i] 01:45 Až do konca 2/6 [i] 02:40 Červené víno 1/3 [i] 03:50 Merlin I: Začiatok konca 8/13 [i] 04:35 On air [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Etnografický atlas Slovenska: Remeslá a remeselná výroba [i] 06:35 Etnografický atlas Slovenska: Tanec [i] 07:05 Národné kultúrne pamiatky III.: Oravský hrad [i] 07:15 Autosalón [i] 07:40 Polícia [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Božie domy s Vandalom [i] 09:10 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Prešov [i] 09:20 Robte, čo vás baví [i] 09:30 Služby Božie so spomienkou na Milana Rastislava Štefánika [i] 11:05 Štefánik sa vracia [i] 11:30 Poklady.sk: Vesmírna misia Štefánik [i] 11:45 Cesta [i] 12:10 Paralympijský magazín [i] 12:50 ČAS PLNÝCH KOMÔR [i] 14:00 Farmárska revue [i] 14:25 Halali [i] 14:55 Test magazín: Prípravky na upratovanie kúpeľní [i] 15:05 M. R. Štefánik [i] 15:35 25 Majstrovstiev [i] 15:45 Hokej - Reprezentácia príprava - zápasy [i] 18:50 Večerníček: Rozprávky z abecedy [i] 19:00 Dimitri [i] 19:05 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Smajlipizza [i] 19:10 Fidlibumove pokusy [i] 19:15 Kubo a Šrobo [i] 19:25 Mať tak o koliesko viac: Verne [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (C) [i] 20:06 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (F) [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker (G) [i] 20:10 Milan Rastislav Štefánik: Generál a diplomat 2/2 [i] 21:05 Milan Rastislav Štefánik [i] 22:40 Príbeh služobníčky II: Psychická záťaž 3/13 [i] 23:35 Príbeh služobníčky II: Iné ženy 4/13 [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:45 Levia stráž II. 15,16,17,18 [i] 09:30 Simpsonovci XXVIII. 3,4 [i] 10:30 NAŠI II. [i] 11:40 MILÁČIKOVO [i] 12:25 Konečne doma [i] 14:30 27 šiat [i] 16:50 Rozpáľ to, šéfe! 5 [i] 17:50 PRÁZDNINY III. 9 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Matky na žúrke [i] 22:40 Wasabi [i] 00:55 Pestúnka pre dospelých [i] 02:55 NA CHALUPE [i] 03:40 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:30 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Prvé oddelenie II. [i] 05:55 Súdna sieň [i] 07:45 15 minút. KUCHÁR [i] 08:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 10:05 NA CHALUPE [i] 11:20 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:25 NOVÉ BÝVANIE [i] 13:55 Najkrajšie bývanie III. 26/26 [i] 14:55 Mladí farmári 1,2/5 [i] 17:05 Povedz, že to tak nie je [i] 19:15 Simpsonovci XXVIII. 3 [i] 19:45 KINOSÁLA [i] 19:55 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Život je boj [i] 22:20 Dlh [i] 00:45 SVET POD HLAVOU 7 [i] 02:00 Kráľovská noc [i] 03:35 Mladí farmári 1/5 [i] 04:20 NOVÁ ZÁHRADA [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo karmelitána Pavla Poly [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli: Slepice [i] 06:25 Polopatě [i] 07:20 O chytré horákyni [i] 07:30 Florijánkovo štěstí [i] 08:10 Gejzír [i] 08:40 Durrellovi III 4/8 [i] 09:30 Columbo: Planý poplach [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Týden v regionech [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud: Vietnam očima Petra Voldána [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Blankytná pohádka [i] 14:15 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Dieta 5/13 [i] 15:25 Slasti Otce vlasti [i] 17:10 Hercule Poirot: Křížový král [i] 18:00 Ferdinandovy zahrady II.: Zahrada pro tři generace [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Manéž Bolka Polívky – klaun slaví 70 [i] 21:10 Vražda v Orient expresu [i] 23:14 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 23:15 V Bruggách [i] 01:00 Banánové rybičky [i] 01:30 Na forbíně TM [i] 02:10 Zahrada je hra [i] 02:35 Sama doma [i] 04:05 Domácí dobroty [i] 04:35 Žiješ jenom 2x: Folkař Zdeněk [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Utajená řeč peněz: První mince severských králů 7/13 [i] 05:30 Náš venkov: Ochranářský neklid [i] 06:00 O panence Blažence: Potěšení pro Barunčinu učitelku [i] 06:05 Andy na safari [i] 06:20 Ava Riko Teo [i] 06:30 Kiwi a Strit [i] 06:35 Novinky z přírody [i] 06:45 Zvonečkovi [i] 07:05 Ztracené hračky [i] 07:20 Mrňouskové [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Psi na vsi [i] 09:30 Folklorika: Harmonie v pohybu [i] 09:55 Hranice v srdci: Portášova varta 8/16 [i] 10:25 Cesty světem [i] 10:45 J&T Banka Prague Open 2019 [i] 13:00 František Fajtl pohledem Jána Sebechlebského [i] 13:15 Babylon [i] 13:45 Ta naša kapela [i] 14:10 Letecké katastrofy: Osudové zpoždění [i] 14:55 Cesty za hodinářským uměním - Glashütte 3/6 [i] 15:40 Krajinou domova II: Tabule a stratovulkán [i] 16:05 Velká a krásná [i] 17:00 Zvířata s kamerami 3/3 [i] 17:50 Argentina, podmanivé tango gaučů [i] 18:45 O makové panence: O makové panence a kaňce Čunčové [i] 18:50 Rodopská magie: Dudákův dům 3/3 [i] 19:20 Hádanky domů života II: Pardubice a Holice [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Viktorie II: Srdečná dohoda 5/9 [i] 20:50 Viktorie II: Víra, naděje a láska 6/9 [i] 21:40 Tah pěšcem [i] 23:30 V pasti 10/10 [i] 00:25 Sestřička Jackie VII: Jackie a Wolfe 10/12 [i] 00:50 Jak vznikají auta 3/3 [i] 01:45 Zrezivělá krása: Mladějovský expres [i] 02:10 Počátky [i] 03:10 Nezabiješ! [i] 03:40 Na houby: Nejen o václavkách [i] 04:05 "Lavutara" aneb současná romská muzika [i] 04:45 Venkov 2022 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Leto v Chorvátsku [i] 07:50 Smotánka [i] 08:55 Reflex [i] 10:10 Bostonské vraždy VII. 3/13 [i] 11:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 3-4/20 [i] 13:45 Čierny krásavec [i] 15:35 Leto v Burgenlande [i] 17:40 Katie Ffordová: Krehké šťastie [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Na vlnách lásky [i] 22:00 Inga Lindströmová: Druhá šanca [i] 00:00 Katie Ffordová: Krehké šťastie [i] 01:45 Rosamunde Pilcherová: Na vlnách lásky [i] 03:15 Leto v Burgenlande [i] 04:40 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 4/20 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Renato Sanches prestúpil z Bayernu do Lille, má štvorročnú zmluvu
Portugalský futbalista Renato Sanches (vpravo) sa teší po strelení vyrovnávajúceho gólu na 1:1 vo štvrťfinálovom zápase Poľsko - Portugalsko na ME vo futbale v Marseille 30. júna 2016.

Volejbal-ME: Pencová si pochvaľovala atmosféru, zápas si užívala
Na snímke volejbalová reprezentantka SR Jaroslava Pencová.

Basketbal-MS: Američania prišli o víťaznú sériu, podľahli Austrálii
Basketbalisti USA našli po 78 zápasoch premožiteľa. V sobotňajšom prípravnom stretnutí pred MS v Číne podľahli v Melbourne domácej Austrálii 94:98.

Alena Procházková si v Chanty-Mansijsku pripísala už druhé víťazstvo, ovládla aj stíhacie preteky
Už druhé víťazstvo si pripísala Alena Procházková v pretekoch Svetového pohára v behu na kolieskových lyžiach v ruskom Chanty-Mansijsku. Skúsená Slovenka po triumfe na 5 km voľnou technikou ...

Aktuálne správy

Sobota bude síce oblačná, no teploty stále letné
Dnes bude polooblačno až oblačno, miestami sa vyskytnú búrky. Teploty sa budú pohybovať od 27 až do 32 stupňov Celzia.

Vo Vajnoroch počas dožiniek opäť poďakujú za úrodu
V bratislavských Vajnoroch budú v sobotu opäť ďakovať za úrodu. V miestnom Parku pod lipami sa koná 16. ročník Vajnorských dožiniek. Chýbať nebude ...

Výletom do Bardejova sa končí hosťovanie parného rušňa Ventilovka
Na archívnej snímke Dominik Drevický z PŽS v kabíne parného rušňa rady 431.0 "Ventilovka", v pozadí zrenovovaný dieselový rušeň "Sergej" v Humennom 21. júna 2017.

Asociácia kritizuje zmeny podmienok revízie liekov
Ilustračná snímka

Ombudsmanka predstavila informačného sprievodcu o jej kompetenciách
Na snímke verejná ochrankyňa práv Mária Patakyová.

Účelové zariadenie Papiernička môže na rekreáciu využiť aj verejnosť
Účelové zariadenie Častá - Papiernička v Malých Karpatoch.

J. L. Borges, majster literárnych fikcií, sa narodil pred 120 rokmi
Argentínsky básnik, prozaik, esejista a prekladateľ Jorge Luis Borges patril k veľkým postavám nielen lantiskoamerickej, ale aj svetovej literatúry. Od jeho ...

Pred 115 rokmi sa narodil autor románu Živý bič Milo Urban
Milo Urban, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.