TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Sladká výzva [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 10:00 Oteckovia [i] 11:05 Susedské prípady [i] 12:05 Rodinné prípady [i] 13:05 Mentalista [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 USS Indianapolis: Boj o prežitie [i] 23:05 Únos z väzenia [i] 01:10 Mentalista [i] 02:45 Zámena manželiek [i] 03:45 Susedské prípady [i] 04:30 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné záhrady: Courances , Francúzsko [i] 09:00 Doktor z hôr - Nové osudy XI.: Strach z výšok-2.časť 16/16 [i] 09:45 Nash Bridges: Bratia Mc Millanovci 13/122 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Hurá do záhrady [i] 15:05 Slovensko s Tiposom [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné záhrady: Inverewe, Veľká Británia [i] 16:55 Otec Brown I.: Kladivo v rukách Božích 1/10 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Čo ja viem [i] 22:00 Cestou necestou: Čo ste nevideli [i] 22:30 Möbius [i] 00:15 Nash Bridges: Bratia Mc Millanovci 13/122 [i] 01:00 Komisár Manara: Reťazová reakcia [i] 01:55 Möbius [i] 03:40 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Späť k prírode 5/9 [i] 06:30 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom otvorili hrad [i] 06:35 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom pásli barančiatko [i] 06:45 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Kubo a Šrobo [i] 07:10 Velikáni dejín [i] 07:40 Mať tak o koliesko viac: Robot [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Nika a Leo sa učia abecedu [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Regina [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 09:55 Hej rup! [i] 11:35 Obedníček: Rozprávky z abecedy [i] 11:45 Dimitri [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Cícer [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Záhrady na vode [i] 12:40 Čierne Slnko nad Európou [i] 13:05 Milan Rastislav Štefánik [i] 14:10 Štefánik. Príbeh hrdinu. Vlasť. [i] 15:10 Highlighty Európskej ligy [i] 15:35 Tvárou v tvár [i] 16:00 Národnostné správy [i] 16:10 Televíkend [i] 16:40 Športové nádeje: Stolnotenisové talenty [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Família - Robíme, čo nás baví [i] 18:00 Poklady.sk: Tajomný majster M.S. [i] 18:15 25 Majstrovstiev [i] 18:30 Večerníček: Rozprávky z abecedy [i] 18:35 Dimitri [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Nika a Leo sa učia abecedu [i] 18:45 Fidlibumove pokusy [i] 18:50 Kubo a Šrobo [i] 19:05 Velikáni dejín [i] 19:30 Mať tak o koliesko viac: Beatles [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 20:10 Família: Família - Denník pre Sofiu [i] 20:40 Ako divé husi 2/3 [i] 21:35 Štát vs. Fritz Bauer [i] 23:15 Bratislavské jazzové dni 2018: Charles Pasi (FR) [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Správy RTVS z regiónov [i] 01:15 Národnostné správy [i] 01:25 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 TOP STAR [i] 13:30 SUPERMAMA [i] 15:00 Trollovia [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Princ z Perzie: Piesky času [i] 23:00 Veľká americká lúpež [i] 01:15 Kráčajúca skala 2: Odplata [i] 03:15 NOVINY TV JOJ 03:50 SÚDNA SIEŇ [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 PANELÁK [i] 06:00 SÚDNA SIEŇ [i] 07:50 Profesionáli VIII. 12,13 [i] 09:55 Atentát na Heydricha - Príbeh Jozefa Gabčíka a Jána Kubiša [i] 11:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 13:15 Simpsonovci XIX. 9,10 [i] 14:10 Hviezdna brána I. 22/22 [i] 15:10 Simpsonovci XIX. 11,12 [i] 16:10 Fórky, vtipky XXVII. [i] 17:10 Profesionáli VIII. 14,15 [i] 18:55 Fórky, vtipky XXVII. [i] 19:55 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Pestúnka pre dospelých [i] 21:55 Tequila a Bonetti 5,6 [i] 00:00 SVET POD HLAVOU 7 [i] 01:10 Hviezdna brána I. 22/22 [i] 02:10 Exorcista II. 1/10 [i] 02:50 Profesionáli VIII. 14,15 [i] 04:05 Tequila a Bonetti 6 [i] 04:50 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Cizí lidé [i] 10:00 Léto s kovbojem [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Na stopě [i] 14:25 Reportéři ČT [i] 15:10 Cestománie: Etiopie - Běžec na dlouhou trať [i] 15:40 Život byl vlídný, místy drsný [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Tajemství staré bambitky [i] 21:25 13. komnata Jiřího Klema [i] 21:55 Všechnopárty [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:50 Hercule Poirot: Křížový král [i] 23:40 Kriminalista: Dobrý samaritán [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Objektiv [i] 01:35 Banánové rybičky [i] 02:00 Zahrada je hra [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Babylon [i] 05:30 Chcete mě? [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 S kuchařem kolem světa: Španělsko [i] 09:55 Příběh Egypta: Chrámy moci [i] 10:45 Opustit Angkor [i] 11:15 Krásy evropského pobřeží: Úžasná místa starého kontinentu [i] 11:20 Utajená řeč peněz: První mince severských králů 7/13 [i] 11:40 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 11:55 Madagaskar, ostrov divů [i] 12:25 Chcete mě? [i] 12:50 Postřehy odjinud: Vietnam očima Petra Voldána [i] 13:00 Útěk na Papuu-Novou Guineu [i] 13:55 1944: Spojenecké bombardování Le Havru [i] 14:50 Hitlerovy děti: Výchova [i] 15:45 Zrezivělá krása: Mladějovský expres [i] 16:10 Nový Zéland 4/5 [i] 16:55 Rodopská magie: Dudákův dům 3/3 [i] 17:25 Rezavý ráj: Šípkové Růženky 1/4 [i] 18:15 Krajinou vína: Aurelius 2/10 [i] 18:45 O makové panence: O makové panence a veverce Barče [i] 18:50 Myšlení vody [i] 19:20 Magické hory: Radobýl [i] 19:40 Postřehy odjinud: Burgenland očima Marie Woodhamsové [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zvířata s kamerami 3/3 [i] 20:55 Velká a krásná [i] 21:50 Letecké katastrofy: Osudové zpoždění [i] 22:35 Příběh služebnice II: Neženy 2/13 [i] 23:30 Nahý mezi vlky [i] 01:10 Nedej se: Vesnice na dně [i] 01:40 Nedej se plus [i] 01:58 Občanské noviny [i] 02:05 Krásy evropského pobřeží: Norské fjordy [i] 02:15 Na houby: Lysohlávky až nakonec [i] 02:40 Na moll aneb Písničky od Bolka [i] 03:20 Košt klobásek a Zpívání pod Náklem [i] 03:40 Nesrozumitelný kostel [i] 04:00 Rodina - kolébka života [i] 04:20 Defilé 2006 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Nekonečná láska 97-98 [i] 06:55 Láska na druhý pokus 89 [i] 08:20 Pestúnka Fran [i] 10:10 Sila ženy 54-55 [i] 12:25 Reflex [i] 13:20 Zločiny na mori [i] 14:20 Búrlivé víno [i] 16:35 Dr. House [i] 18:20 Mentalista [i] 20:15 Sladká výzva [i] 20:30 Rosamunde Pilcherová: Najlepšia opatrovateľka [i] 22:30 Bostonské vraždy VII. 3-4/13 [i] 00:20 Dr. House [i] 01:50 Bostonské vraždy VII. 3/13 [i] 02:30 Adela show [i] 03:20 Smotánka [i] 04:20 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Keysová vyhrala turnaj WTA v Cincinnati, získala svoj piaty titul
Americká tenistka Madison Keysová, archívna snímka.

Hokejový obranca Bučko zabojuje o zmluvu v Košiciach
Ilustračná snímka.

Fanúšikovia Ostravy nezvládli prehru na Sparte, výsledkom 6 zranených
Ilustračná snímka.

Valjentov debut v La Lige sa skončil víťazstvom
Ilustračná snímka.

Aktuálne správy

Začiatok týždňa bude slnečný, bez dažďa
Dnes prevažne slnečno. Teploty 27 až 32 °C.

Matthew Perry alias Chandler Bing z Priateľov, oslavuje päťdesiatku
Americký herec Matthew Perry prichádza na premiéru filmu "Ride" v Los Angeles 28. apríla 2015.

Nedeľa bude mierne oblačná, no opäť sa poriadne zapotíme
Ilustračná snímka

Iniciatíva Za otvorenú justíciu si pripomenula 10. výročie od vydania vyhlásenia Päť viet
Iniciatíva Za otvorenú justíciu (ZOJ) si pripomenula desať rokov od vydania vyhlásenia známeho ako Päť viet, zároveň sa pokúša odpovedať na otázky týkajúce sa slovenskej justície a dôvery v ...

Ministri sa v stredu opäť stretnú po letnej prestávke
Ministri sa po letnej prestávke zídu na rokovaní vlády opäť v stredu 21. augusta. TASR to potvrdila hovorkyňa predsedu vlády Petra Pellegriniho (Smer-SD) ...

Rodové rozdiely na Slovensku stále pretrvávajú, platí to najmä v oblasti práce a kariéry
Rodové rozdiely v pracovnom a verejnom živote ostávajú i v súčasnosti najviditeľnejším dôkazom nerovnosti medzi mužmi a ženami v našej spoločnosti. Napriek zákonom, ktoré majú zabezpečovať ...

Osobnosť slovenskej prózy Ján Johanides sa narodil pred 85 rokmi
Ján Johanides, archívna snímka.

Na hrade Lednica upálili bosorku
Noc hradov a zrúcanín vyvrcholila na hrade Lednica upálením bosorky. Večerná prehliadka hradu, ktorý sa nachádza za obcou Lednica neďaleko Púchova spojená so sokoliarskym vystúpením skupiny Aquila a jej ohňovou šou, prilákali na ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.