TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:55 Susedské prípady [i] 11:55 Rodinné prípady [i] 12:55 Mentalista [i] 14:55 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 22:45 Horná Dolná [i] 00:00 Mentalista [i] 01:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 1/24 [i] 02:30 Svokra [i] 03:25 Susedské prípady [i] 04:05 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Duel [i] 05:25 Správy RTVS "N" [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Folklorika [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné záhrady: Edinburg, Veľká Británia [i] 09:00 Doktor z hôr - Nové osudy XI.: Definitívny koniec-2.časť 14/16 [i] 09:50 Nash Bridges: Sledovanie 11/122 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Lekári: Prichádzame, odchádzame, potichúčky 37/65 [i] 15:10 Kultúrne dedičstvo: Protiturecká bašta - Štiavnické Bane [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné záhrady: Muskau, Nemecko, Poľsko [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy XI.: Strach z výšok-1.časť 15/16 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Filharmónia 5/6 [i] 21:20 Klinika Charité: Súmrak Bohov 5/6 [i] 22:10 Vrchný inšpektor Banks V: Spodný prúd 3/3 [i] 23:40 Filharmónia 5/6 [i] 00:30 Klinika Charité: Súmrak Bohov 5/6 [i] 01:20 Vrchný inšpektor Banks V: Spodný prúd 3/3 [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Späť k prírode 3/9 [i] 06:30 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom farbili dúhu [i] 06:40 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom rozdávali múdrosť [i] 06:45 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Kubo a Šrobo [i] 07:10 Martinka II [i] 07:25 Martinka II [i] 07:40 Mať tak o koliesko viac: DDT [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Les [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Regina [i] 09:30 Národnostný magazín: Ruský [i] 10:00 Germinie [i] 11:20 Chvíľa pre pesničku [i] 11:30 Obedníček: V chalúpke a za chalúpkou [i] 11:40 Dimitri [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Mliečny smajlikokteil [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Roudnice nad Labem [i] 12:35 Vo vetre kopýt II. [i] 13:30 Ako vznikol Strom [i] 13:55 Umenie - Slovenské tance [i] 14:20 VaT: Svetelná približovacia sústava [i] 14:50 Tanec nemlčí [i] 15:20 Ukrajinský magazín [i] 15:50 Späť k prírode 4/9 [i] 16:20 Regina [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Família: Família - Dorka a jej rodina [i] 17:55 Poklady.sk: Slovenské tango [i] 18:15 25 Majstrovstiev [i] 18:30 Večerníček: Rozprávky z abecedy [i] 18:35 Dimitri [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Les [i] 18:45 Fidlibumove pokusy [i] 18:50 Kubo a Šrobo [i] 19:05 Martinka II [i] 19:15 Martinka II [i] 19:30 Mať tak o koliesko viac: Hračka [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (C) [i] 20:06 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (F) [i] 20:10 Príbeh Európy 2/6 [i] 21:00 Otrokárske cesty: Pre všetko zlato sveta - 1375-1620 2/4 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Večera s Havranom [i] 23:35 Planéta FIFA [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i] 02:00 Správy a komentáre [i] 02:25 Správy RTVS z regiónov [i] 02:35 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 OCHRANCOVIA [i] 13:50 SÚDNA SIEŇ [i] 14:30 V SIEDMOM NEBI [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PRÁZDNINY III. 9 [i] 22:00 Bláznivá dovolenka [i] 23:55 SVET POD HLAVOU 7 [i] 01:10 NOVINY TV JOJ 02:00 PRÁZDNINY III. 9 [i] 03:10 OCHRANCOVIA [i] 03:50 KRIMI 04:15 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Prvé oddelenie II. [i] 05:30 PANELÁK [i] 06:15 SÚDNA SIEŇ [i] 08:00 Profesionáli VIII. 8,9 [i] 10:20 Život po ľuďoch II. 9 [i] 11:40 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:55 Simpsonovci XIX. 4,5 [i] 13:55 Hviezdna brána I. 20 [i] 14:50 Simpsonovci XIX. 7,8 [i] 15:50 Fórky, vtipky XXVIII. [i] 16:50 Profesionáli VIII. 10,11 [i] 18:50 Fórky, vtipky XXVIII. [i] 19:50 TIPOS INFO 19:55 ŽREBOVANIE 20:10 Krajčírka [i] 22:05 Vykonávateľ [i] 00:10 Hviezdna brána I. 20 [i] 01:10 Pod palubou v Stredomorí 4 [i] 02:10 Profesionáli VIII. 10,11 [i] 03:30 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:15 Život po ľuďoch II. 9 [i] 04:55 Prvé oddelenie II. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala XII: Vražedná licitace [i] 09:55 Neobyčejné životy: Jana Synková [i] 10:45 O princi Bečkovi [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Všechno, co mám ráda [i] 14:30 Úsměvy Ilji Prachaře [i] 15:05 Doktor Martin: Cesta z lesa [i] 15:55 To je vražda, napsala XII: Zmrazený [i] 16:40 Cestománie: Francie: Zapomenutá Bretaň [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Je třeba zabít Sekala [i] 21:55 Columbo: Vražda jako autoportrét [i] 23:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 23:25 Taggart: Zkažená krev [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Banánové rybičky [i] 01:20 Na stopě [i] 01:40 Žiješ jenom 2x: Láska na první úder [i] 02:10 Sváteční slovo karmelitána Pavla Poly [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Ferdinandovy zahrady II.: Zahrada nejen pro oči [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Křesťanský magazín [i] 05:30 Folklorika: Muzicírování po našimu [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Naše tradice: Pálení čarodějnic [i] 09:25 Zvířata s kamerami 2/3 [i] 10:15 Velká putování zvířat: Sloni [i] 11:05 Madagaskar, ostrov divů [i] 11:35 S kuchařem kolem světa: Argentina [i] 12:25 Hádanky domů života II: Pardubice a Holice [i] 12:55 Nedej se: Vesnice na dně [i] 13:22 Nedej se plus [i] 13:40 Občanské noviny [i] 13:50 Vyšívaná krása [i] 14:20 Ramesse II. [i] 15:25 Příběh Egypta: Faraon válečník [i] 16:15 Hitlerovy děti: Obětování [i] 17:10 Jeskynní potápění pod Budapeští [i] 18:00 Cesty za hodinářským uměním - Schaffhausen - H. Moser and Cie 2/6 [i] 18:45 O makové panence: O makové panence a tureckém měsíci [i] 18:55 Uchem jehly [i] 19:20 Utajená řeč peněz: První mince severských králů 7/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud: Burgenland očima Marie Woodhamsové [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Křídla války: Bitva u Midway [i] 20:50 Peklo pod španělským nebem [i] 21:45 Vrásky z lásky [i] 23:25 Viktorie II: Osnova a útek 3/9 [i] 00:10 Viktorie II: Otcovy hříchy 4/9 [i] 01:00 Poslední rudý princ [i] 01:55 K oblakům vzhlížíme [i] 03:00 Případ pro ombudsmana [i] 03:15 Na houby: Hitparáda hřibů [i] 03:40 Počesku: Veselý kopec [i] 03:50 Proměny českého venkova [i] 04:10 Zveme vás... na stavění máje [i] 04:45 Ano před Bohem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Nekonečná láska 91-92 [i] 07:15 Láska na druhý pokus 86 [i] 08:35 Pestúnka Fran [i] 10:25 Sila ženy 48-49 [i] 12:40 Reflex [i] 13:30 Zločiny na mori [i] 14:35 Búrlivé víno [i] 16:50 Dr. House [i] 18:35 Mentalista [i] 20:30 Sila ženy 50-51 [i] 22:25 Nekonečná láska 93-94 [i] 00:25 Cudzinka I. 5/16 [i] 01:30 Adela show [i] 02:20 Smotánka [i] 03:35 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Keysová vyhrala turnaj WTA v Cincinnati, získala svoj piaty titul
Americká tenistka Madison Keysová, archívna snímka.

Hokejový obranca Bučko zabojuje o zmluvu v Košiciach
Ilustračná snímka.

Fanúšikovia Ostravy nezvládli prehru na Sparte, výsledkom 6 zranených
Ilustračná snímka.

Medvedev triumfoval v Cincinnati, má prvý titul z podujatí Masters
Na archívnej snímke ruský tenista Daniil Medvedev.

Aktuálne správy

Začiatok týždňa bude slnečný, bez dažďa
Dnes prevažne slnečno. Teploty 27 až 32 °C.

HROZÍ MU TVRDÁ BASA: V podmienke mal napadnúť poľovníka
Muža, ktorý mal minulý týždeň v Miloslavove v okrese Senec napadnúť v poľovníckom revíri člena poľovníckej stráže, policajti obvinili z trestného činu ...

Omastinú Nemci obsadili trikrát,zavraždili 12 ľudí a vypálili 14 budov
Zničené domy v obci Omastiná, okres Bánovce nad Bebravou, počas 2.svetovej vojny.

Sála handlovského kina prejde modernizáciou, dostane nové sedačky
Ilustračná snímka.

Levočská nemocnica získala medzinárodné ocenenie
Ilustračná snímka.

Široký: Pri riešení klimatickej zmeny je klimatická neutralita nutnosť
Na archívnej snímke budova, v ktorej sa konala klimatická konferencia OSN v nemeckom Bonne.

Furmanské preteky v Sobranciach ponúkli drinu i spoznávanie regiónu
Na archívnej snímke disciplína práca s drevom.

TOTO sú na Slovensku najobľúbenejšie mená pre deti
Na najvyšších priečkach populárnych mien pre deti na Slovensku sa už niekoľko rokov umiestňuje Sofia s Jakubom. V roku 2014 Jakuba vystriedal Adam, o dva roky ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.