TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Klamal by som ti? [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:00 Tom a Jerry [i] 07:55 Tom a Jerry: Robin Hood [i] 09:00 Vinnetou I. [i] 11:10 2 na 1 [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Dannyho jedenástka [i] 16:00 Kuchyňa [i] 16:50 Horná Dolná [i] 18:05 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 THE VOICE ČESKO SLOVENSKO [i] 22:30 Ako prísť o muža za 10 dní [i] 00:55 Dvě nevěsty a jedna svatba [i] 02:30 Tanec s vášňou [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 20 rokov Pohody [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Počasie [i] 07:05 Lilin ostrov pokladov [i] 07:10 Kubo a Šrobo [i] 07:25 Červíčkovia: Hniezdo [i] 07:35 Tryskáči I.: Zakázané mesto [i] 07:50 Yakari III.: Spevák mnohohlasný [i] 08:00 Yakari III.: Červený mrak [i] 08:15 Elena z Avaloru II.: Žezlo temna [i] 08:35 Zázračný ateliér [i] 09:05 Mohyla: Hviezda 1/3 [i] 09:40 Autosalón [i] 10:05 Amerika zhora: Na vode [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:40 Agatha Christie : Poirot: Opona [i] 15:15 Zlaté časy [i] 16:20 Pozor, ide Jozefína! [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Luisa Spagnoli 1/2 [i] 22:15 Luisa Spagnoli 2/2 [i] 00:10 Agatha Christie : Poirot: Opona [i] 01:40 Komisár Manara: Mŕtvola navyše [i] 02:30 Pozor, ide Jozefína! [i] 03:45 Amerika zhora: Na vode [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Etnografický atlas Slovenska: Rodinné obrady [i] 06:30 Extrémne v horách [i] 06:55 Genius loci Slovensko: Kostol sv. Juraja Kostoľany [i] 07:05 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Roudnice nad Labem [i] 07:15 Kapura [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Chochmesovci: Na svadbe [i] 08:35 Farmárska revue [i] 09:00 Na rybách - Petrov zdar [i] 09:35 Test magazín: Televízory [i] 10:00 Slávnostná svätá omša z Nitrianskej Blatnice [i] 12:00 Motorizmus - TCR Europe 2019 [i] 12:45 Prochorova baba [i] 13:15 Orientácie [i] 13:40 Sviatočný príhovor k Nedeli Božieho milosrdenstva [i] 14:00 Cyklistika - klasiky [i] 17:30 Športové nádeje: Chodecké talenty [i] 17:55 Poľana [i] 18:30 Večerníček: V chalúpke a za chalúpkou [i] 18:35 Dimitri [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLICENTRUM - Nedáme sa! [i] 18:45 Fidlibumove pokusy [i] 18:55 Kubo a Šrobo [i] 19:05 Martinka II [i] 19:20 Martinka II [i] 19:30 Mať tak o koliesko viac: Polaroid [i] 19:40 Slovo: Slovo o. Jozefa [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B) [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (E) [i] 20:10 Génius: Pablo Picasso 1/10 [i] 21:05 Fortuna liga - magazín [i] 21:45 Divadlo nás baví: Láska a terpentín [i] 22:00 Pozvánka do divadla: Láska a terpentín [i] 23:10 Stanislav Dusík [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i] 00:30 Sviatočný príhovor k Nedeli Božieho milosrdenstva [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:25 Dvanásť do tucta [i] 09:35 Horton [i] 11:20 A-Team: Posledná misia [i] 13:45 Pán Popper a jeho tučniaky [i] 15:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Žena v klietke [i] 22:45 Vykonávateľ [i] 00:55 Infiltrátor [i] 03:30 NOVINY TV JOJ 04:05 NOVÁ ZÁHRADA [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 06:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela 3,4 [i] 07:35 Nočné rande [i] 09:45 Dobrodružstvo [i] 12:15 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 14:05 Dobrodruh [i] 16:10 X-Men: Apokalypsa [i] 19:20 Simpsonovci XXVIII. 2 [i] 19:50 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Bláznivá dovolenka [i] 22:00 Dobrodružstvo [i] 00:15 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela 3,4 [i] 01:15 Dobrodruh [i] 03:00 15 minút. KUCHÁR [i] 03:30 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:20 Prvé oddelenie II. [i] 04:40 KINOSÁLA [i] 04:50 Profesionáli VIII. 6,7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x: Rázovitá paní Anna [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:40 Inspekce [i] 07:05 Jak zničit vlastní mužstvo [i] 08:15 Úsměvy Vlasty Matulové [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:35 Objektiv [i] 11:05 Šípková Růženka: Konec pohádky 10/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Chladné srdce [i] 14:15 O princi Bečkovi [i] 14:55 Cizí lidé [i] 16:00 Začalo to karafiátem [i] 17:25 Pošta pro tebe [i] 18:25 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli: Slepice [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Živé terče 1/3 [i] 21:10 168 hodin [i] 21:40 Koptashow [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:15 Reportérka: Nad první kauzou 1/3 [i] 23:25 Taggart: Nový život [i] 00:15 Manéž Bolka Polívky [i] 01:25 13. komnata Pavla Pafka [i] 01:55 Banánové rybičky [i] 02:30 Hobby naší doby [i] 03:00 Žiješ jenom 2x: Rázovitá paní Anna [i] 03:25 Sváteční slovo karmelitána Pavla Poly [i] 03:30 Bydlení je hra [i] 03:55 Zahrada je hra [i] 04:20 Pod pokličkou [i] 04:40 Chalupa je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 05:20 Nejúžasnější pouť [i] 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 06:00 O panence Blažence: Potěšení pro Uhelku [i] 06:05 Andy na safari [i] 06:20 Ava Riko Teo [i] 06:30 Kiwi a Strit [i] 06:35 Novinky z přírody [i] 06:40 Zvonečkovi [i] 07:05 Ztracené hračky [i] 07:20 Mrňouskové [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1969 1249/2379 [i] 09:10 Hledání ztraceného času: Kaput! aneb Jak Německo mlelo z posledního [i] 09:35 Křídla války: Palubní letectvo [i] 10:20 Počesku: Starý Plzenec [i] 10:30 Případ pro ombudsmanku: Důchody 3/12 [i] 10:55 Nedej se: Vesnice na dně [i] 11:23 Nedej se plus [i] 11:41 Občanské noviny [i] 11:50 Chcete mě? [i] 12:20 Sváteční slovo karmelitána Pavla Poly [i] 12:25 Křesťanský magazín [i] 12:50 Uchem jehly [i] 13:20 Cesty víry: Víra v síti [i] 13:45 Na plovárně s Jiřinou Šiklovou [i] 14:15 Na cestě po havajském O'ahu [i] 14:40 Ferdinandovy zahrady II.: Zahrada nejen pro oči [i] 15:10 Rezavý ráj: Šípkové Růženky 1/4 [i] 16:00 Ramesse II. [i] 17:10 Velká putování zvířat: Sloni [i] 18:00 Nový Zéland 4/5 [i] 18:45 O makové panence: O makové panence a dělostřelci Praskavci [i] 18:55 Hranice v srdci: Brána do Kysuc 7/16 [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Bandolero [i] 21:50 Romeo a Julie [i] 00:05 Poslední rudý princ [i] 01:00 Ve jménu vlasti VII: Vyjasnění 10/12 [i] 01:55 Případ Kettering: Pila 4/8 [i] 02:50 Nech babičku na pokoji! [i] 03:15 Divočina bez hranic: Nationalpark Sächsische Schweiz [i] 03:40 Tajemství železnic: Projížďka "továrnou na smrt" [i] 04:05 Za prací na konečnou [i] 04:25 Babylon [i] 04:50 Divnopis: Probluz [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Katie Ffordová: Čas lásky a nádeje [i] 07:30 Smotánka [i] 08:35 Reflex [i] 09:20 Bostonské vraždy VII. 2/13 [i] 10:45 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 1-2/20 [i] 13:05 Rosamunde Pilcherová: Sila lásky [i] 15:10 Inga Lindströmová: Úžasná Elin [i] 17:10 Sladká výzva [i] 17:20 Tanec s vášňou [i] 20:00 Dokonalá nevesta [i] 22:00 Veľmi nebezpečné známosti [i] 00:05 Očitý svedok [i] 01:45 Veľmi nebezpečné známosti [i] 03:15 Rosamunde Pilcherová: Dohodnutý sobáš [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Sezónu odštartujú St. Luois s Washingtonom, tri zápasy i v Európe
Ilustračná snímka.

Organizátori Copa America sú napriek slabým návštevám spokojní
Ilustračná snímka.

J. Liba o ZOH 2026 v Miláne a Cortine: Uvidíme, či to bude fungovať
Jozef Liba, archívna snímka.

Tankó okrem športu pomáha mladým Rómom: Integrácia je veľmi dôležitá
Na archívnej snímke slovenský boxer Viliam Tankó.

Aktuálne správy

Horúčavy v stredu neustúpia, slnko sa nebude mať ani kde schovať
Ilustračná snímka.

Slovákov dnes potrápia horúčavy, treba dbať na pitný režim
Ilustračná snímka.

Vodiči, pozor: Polícia si na vás posvieti v okrese Lučenec
Ilustračná snímka.

Kvalitu nebalenej zmrzliny prezradí farba, chuť a konzistencia
Ilustračná snímka.

Platforma Stojíme pri kultúre kritizuje ministerku a odovzdá otvorený list premiérovi Pellegrinimu
Zástupcovia platformy Stojíme pri kultúre adresujú otvorený list premiérovi Petrovi Pellegrinimu a súčasne žiadajú o verejné prijatie Výbor Národnej rady SR pre kultúru a médiá. List a ...

Psychologička: Rodičia by sa mali zaujímať, čo dieťa robí na počítači
Ilustračná snímka.

Slovák Peter Lorre bol hviezdou v Hitchcockových filmoch
Na snímke Peter Lorre.

Polícia našla telo YouTubera menom Etika, ktorý nedávno zverejnil video o samovražde
Americká polícia našla v New Yorku telo zosnulého YouTubera menom Etika, ktorý bol nezvestný šesť dní. Informovala o tom prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter. Predtým uviedli, ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.