TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:00 Tom a Jerry [i] 07:20 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:30 Tom a Jerry [i] 07:50 Cesta na tajomný ostrov [i] 09:45 Poklad na Striebornom jazere [i] 12:00 2 na 1 [i] 13:50 Jack, zabijak obrov [i] 16:10 Kuchyňa [i] 16:55 Horná Dolná [i] 18:05 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 THE VOICE ČESKO SLOVENSKO [i] 22:30 Andílek na nervy [i] 00:50 Susedia na odstrel [i] 02:30 Jack, zabijak obrov [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Počasie [i] 06:50 Martinka II [i] 07:05 Malý Mikuláš [i] 07:20 Červíčkovia: Ihrisko [i] 07:25 Tryskáči I.: Amazonský prales [i] 07:40 Yakari III.: Svorka bez vodcu [i] 07:55 Yakari III.: Súboj s jeleňom Pyšný paroh [i] 08:05 Elena z Avaloru II.: Návrat čarodejnice [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Rozprávky bratov Grimmovcov: Zloduch s tromi zlatými vlasmi [i] 10:00 Veľkonočná sv. omša s požehnaním Urbi et orbi [i] 12:35 Divoká Európa [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot: Herkulove úlohy [i] 14:35 Rozprávky bratov Grimmovcov: Tri pierka [i] 15:40 Skrytý prameň [i] 17:15 GRÓF MONTE CHRISTO 3/4 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Keď draka bolí hlava [i] 22:05 Jana Eyrová [i] 23:55 Agatha Christie : Poirot: Herkulove úlohy [i] 01:25 GRÓF MONTE CHRISTO 3/4 [i] 03:10 Divoká Európa [i] 03:55 Správy RTVS "N" [i] 04:45 Slovensko v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Tatry, Spiš, Pieniny [i] 06:00 Jarné zvykoslovie z Liptova [i] 06:20 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Horní Bečva [i] 06:30 Genius loci Slovensko: Zlaté bane Kremnica [i] 06:35 Televíkend [i] 07:05 Tajomstvo vzkriesenia [i] 07:30 Baránok Boží [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Chochmesovci: V reštaurácií [i] 08:35 Farmárska revue [i] 09:00 Halali [i] 09:25 Test magazín: Prípravky na upratovanie kúpeľní [i] 09:40 Orientácie [i] 10:05 Katedrála sv. Martina Spišská Kapitula [i] 10:35 Špión v divočine: Darebáctvo 4/4 [i] 11:30 MADIKEN 1/2 [i] 12:50 Sviatočný príhovor na Veľkú noc [i] 13:00 Tenis - Fed Cup [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B) [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (E) [i] 20:10 Babička [i] 21:45 Fortuna liga - magazín [i] 22:20 Mosty Gesharim - Tomáš Klus [i] 23:20 Triptych o láske [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Sviatočný príhovor na Veľký piatok [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 06:50 V hlave [i] 08:55 Kung Fu Panda 3 [i] 11:00 Najdlhšia jazda [i] 13:45 Dračie srdce 4: Bitka o srdce [i] 15:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Doba ľadová: Mamutí tresk [i] 22:35 Šesť výstrelov [i] 01:05 Rozvod po francúzsky [i] 03:35 NOVINY TV JOJ 04:10 NOVÁ ZÁHRADA [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Letecké katastrofy XVI. 10/10 [i] 06:05 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela 1,2/17 [i] 07:00 Kapitán Hrom a Svätý grál [i] 09:45 Zrodenie Planéty opíc [i] 12:15 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 15:05 Banánový Joe [i] 17:20 Vybíjaná: Choď do toho na plné gule [i] 19:20 Simpsonovci XXVII. 22/22 [i] 19:50 ŽREBOVANIE 20:10 Titanic [i] 00:05 Letecké katastrofy XVI. 10/10 [i] 01:05 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela 1,2/17 [i] 01:35 Banánový Joe [i] 03:15 15 minút. KUCHÁR [i] 03:55 NA CHALUPE [i] 04:40 Profesionáli VII. 7,8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Romance pro kuchaře [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Strakonický dudák [i] 08:10 Úsměvy Oty Jiráka [i] 08:50 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Šípková Růženka: Bitva o kopec 9/10 [i] 11:55 O moudré Sorfarině [i] 13:05 Poklad na Sovím hrádku [i] 14:15 Babička 1/2 [i] 15:40 Hogo fogo Homolka [i] 17:00 O statečném kováři [i] 18:25 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli: Půst a hody [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Tady hlídám já [i] 21:50 Poslušně hlásím [i] 23:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 23:25 Taggart: Krvavé peníze [i] 00:15 Banánové rybičky [i] 00:40 Bolkoviny [i] 01:30 Zahrada je hra [i] 01:55 Chalupa je hra [i] 02:20 Žiješ jenom 2x: Z ředitelny do masérny [i] 02:45 Sváteční slovo místopředsedy Rady Církve bratrské Patra Rause [i] 02:50 Hobby naší doby [i] 03:20 Oltáře útěchy [i] 04:10 Velký jarní úklid [i] 04:35 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Mořští lovci [i] 06:00 Pohádky ze šípkového keře: Jak Oušek a Zoubek hledali houby [i] 06:05 Andy na safari [i] 06:20 Ava Riko Teo [i] 06:30 Novinky z přírody [i] 06:35 Zvonečkovi [i] 07:00 Ztracené hračky [i] 07:10 Mrňouskové [i] 07:20 Chaloupka na vršku [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1969 1248/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Filmaři o Velikonocích [i] 09:35 Svatá země na přelomu tisíciletí [i] 10:00 Velikonoční bohoslužba [i] 11:15 Velikonoční dary [i] 11:45 Jeruzalém Starého zákona [i] 11:55 Urbi et Orbi [i] 12:20 Sváteční slovo místopředsedy Rady Církve bratrské Petra Rause [i] 12:25 Křesťanský magazín - velikonoční speciál [i] 12:50 Naše tradice: Boží hod velikonoční [i] 13:20 Ferdinandovy zahrady II.: Pohoda pro jednoho [i] 13:45 Alžbětina královská revoluce [i] 14:40 Alenka v zemi zázraků [i] 16:10 Krajinou domova II: Labyrinty srdce Čech [i] 16:40 FC Fastav Zlín - SK Slavia Praha [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zlomené kopí [i] 21:40 Nebeská brána [i] 00:10 Ve jménu vlasti VII: Užitečný idiot 9/12 [i] 00:55 Případ Kettering: Pátrání 3/8 [i] 01:50 Spartakiádní vrah [i] 02:40 Můj život byl a bude [i] 03:00 Univerzita padesátiletá [i] 03:25 Blues pro sólo matky [i] 04:15 Film [i] 04:35 Pulec, králík a Duch svatý [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Posledná bosorka [i] 07:15 Anna zo Zeleného domu 3-4/8 [i] 10:10 Sissi - Mladá cisárovná [i] 12:50 Vtáky v tŕní - Stratené roky 3-4/4 [i] 15:20 Anna zo Zeleného domu 7-8/8 [i] 17:55 Sladká výzva [i] 18:05 Zemianska česť [i] 20:00 Sissi - Osudové roky cisárovnej [i] 22:15 Láska, moc a intrigy 5-6/8 [i] 00:25 Sissi - Osudové roky cisárovnej [i] 02:15 Láska, moc a intrigy 5-6/8 [i] 03:45 Vtáky v tŕní - Stratené roky 3-4/4 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Keysová vyhrala turnaj WTA v Cincinnati, získala svoj piaty titul
Americká tenistka Madison Keysová, archívna snímka.

Hokejový obranca Bučko zabojuje o zmluvu v Košiciach
Ilustračná snímka.

Fanúšikovia Ostravy nezvládli prehru na Sparte, výsledkom 6 zranených
Ilustračná snímka.

Medvedev triumfoval v Cincinnati, má prvý titul z podujatí Masters
Na archívnej snímke ruský tenista Daniil Medvedev.

Aktuálne správy

Začiatok týždňa bude slnečný, bez dažďa
Dnes prevažne slnečno. Teploty 27 až 32 °C.

HROZÍ MU TVRDÁ BASA: V podmienke mal napadnúť poľovníka
Muža, ktorý mal minulý týždeň v Miloslavove v okrese Senec napadnúť v poľovníckom revíri člena poľovníckej stráže, policajti obvinili z trestného činu ...

Omastinú Nemci obsadili trikrát,zavraždili 12 ľudí a vypálili 14 budov
Zničené domy v obci Omastiná, okres Bánovce nad Bebravou, počas 2.svetovej vojny.

Sála handlovského kina prejde modernizáciou, dostane nové sedačky
Ilustračná snímka.

Levočská nemocnica získala medzinárodné ocenenie
Ilustračná snímka.

Široký: Pri riešení klimatickej zmeny je klimatická neutralita nutnosť
Na archívnej snímke budova, v ktorej sa konala klimatická konferencia OSN v nemeckom Bonne.

Furmanské preteky v Sobranciach ponúkli drinu i spoznávanie regiónu
Na archívnej snímke disciplína práca s drevom.

TOTO sú na Slovensku najobľúbenejšie mená pre deti
Na najvyšších priečkach populárnych mien pre deti na Slovensku sa už niekoľko rokov umiestňuje Sofia s Jakubom. V roku 2014 Jakuba vystriedal Adam, o dva roky ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.