TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:05 Oteckovia [i] 11:10 Susedské prípady [i] 12:10 Rodinné prípady [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad [i] 15:00 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Susedia [i] 21:20 Kuchyňa [i] 22:10 Klamal by som ti? [i] 23:00 Neprijatý? Fpoho! [i] 00:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad [i] 02:20 Zámena manželiek [i] 03:30 Susedské prípady [i] 04:15 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Dvaja v meste: Lille [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy XI.: Strach zo života-1.časť 5/16 [i] 09:50 Nash Bridges: Tvrdý úder 2/122 [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:20 Lekári: Bojovať až do konca 30/65 [i] 15:10 Kultúrne dedičstvo: Hradisko Molpír [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Dvaja v meste: Sevilla [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy XI.: Strach zo života-2.časť 6/16 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Tanguy [i] 22:15 Reportéri [i] 22:55 Kriminálka Staré Mesto 4/7 [i] 23:50 Lekári: Bojovať až do konca 30/65 [i] 00:35 Nash Bridges: Tvrdý úder 2/122 [i] 01:25 Tanguy [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Televíkend [i] 06:30 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom zachránili princeznu [i] 06:40 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom prežili šibačku [i] 06:45 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Malý Mikuláš [i] 07:10 Martinka II [i] 07:25 Martinka II [i] 07:35 Mať tak o koliesko viac: Animovaný film [i] 07:40 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Nový nástroj [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Polícia [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Vyšné Ružbachy [i] 09:00 Veľká noc v Európe [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 10:00 Chaplin trestancom na úteku [i] 10:25 Marhuľový lekvár [i] 11:10 Chvíľa pre pesničku [i] 11:30 Obedníček: O Petrovi [i] 11:35 Lilin ostrov pokladov [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - HUBOVÉ SMAJLIMUFFINKY [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Ostrožsko-Veselsko [i] 12:35 Na Zakarpatí s láskou [i] 12:55 Televízny posol [i] 13:20 Cesta [i] 13:50 Generácia [i] 14:30 Park [i] 15:00 Autosalón [i] 15:30 Národnostný magazín: Nemecký [i] 16:00 Záhady archeológie: Lalibela /Etiópia/ [i] 16:25 Cesty do školy: Tiansen, Čína [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:20 Magazín Európskej ligy [i] 17:45 Família - Straty a istoty [i] 18:15 Kultúrne dedičstvo: Štátne divadlo Košice [i] 18:30 Večerníček: Prišla jar [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Nový nástroj [i] 18:45 Fidlibumove pokusy [i] 18:55 Malý Mikuláš [i] 19:05 Martinka II [i] 19:20 Martinka II [i] 19:30 Mať tak o koliesko viac: Mikroprocesor [i] 19:40 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 20:05 Moja diagnóza: Vyskočené platničky [i] 20:30 Príbehy tatranských štítov: Súboj velikánov [i] 21:00 Ropa, nekonečný príbeh [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Bola noc v Ríme [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Správy a komentáre [i] 01:50 Správy - Hírek [i] 02:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 OCHRANCOVIA [i] 13:50 SÚDNA SIEŇ [i] 14:30 V SIEDMOM NEBI [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:45 INKOGNITO [i] 23:10 SEDEM [i] 00:05 PRÁZDNINY III. 6 [i] 01:30 NOVINY TV JOJ 02:20 INKOGNITO [i] 03:15 SÚDNA SIEŇ [i] 03:50 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Profesionáli VI. 7 [i] 06:40 SÚDNA SIEŇ [i] 08:40 Profesionáli VI. 15,16/16 [i] 10:45 Život po ľuďoch II. 1/10 [i] 12:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 13:15 Simpsonovci XVIII. 2,3 [i] 14:15 Hviezdna brána I. 11 [i] 15:15 Simpsonovci XVIII. 4,5 [i] 16:15 Fórky, vtipky XXVIII. [i] 17:10 Profesionáli VII. 1,2/9 [i] 18:55 Fórky, vtipky XXVIII. [i] 19:55 ŽREBOVANIE 20:10 Labyrint: Zhorenisko [i] 22:55 OKTAGON MAGAZIN [i] 23:30 Hitman: Agent 47 [i] 01:35 Hviezdna brána I. 11 [i] 02:25 Profesionáli VII. 1/9 [i] 03:05 OKTAGON MAGAZIN [i] 03:30 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:15 Život po ľuďoch II. 1/10 [i] 04:55 Prvé oddelenie II. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Durrellovi III 3/8 [i] 09:55 168 hodin [i] 10:30 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Svíčková 3/13 [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Po stopách hvězd [i] 14:30 Svědectví mrtvých očí [i] 15:55 To je vražda, napsala XII: Tajemství Gila Junction [i] 16:45 Cestománie: Botswana - Placatá Afrika [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vraždy v kruhu: Kamarád v nouzi [i] 21:15 Reportéři ČT [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:00 Kriminalista: Doznání [i] 23:00 Na stopě [i] 23:25 Koptashow [i] 23:55 Případ Mauricius [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:25 Z metropole [i] 01:55 Kalendárium [i] 02:10 Sváteční slovo plzeňského biskupa Filipa Štojdla [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Žiješ jenom 2x: Nestárnoucí pilot Jiří [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Rok v Polabském lužním lese [i] 05:30 Zrezivělá krása: Hyperboloid nad městem [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tóhoku, divoké Japonsko [i] 09:55 Velké stroje zblízka: Obří nákladní vůz [i] 10:40 Úžasné hotely: Kanada, ostrov Fogo 6/6 [i] 11:35 Babylon [i] 12:05 S veterány okolo Mácháče [i] 12:20 Klíč [i] 12:50 Československý filmový týdeník 1969 1247/2379 [i] 13:00 Město v oblacích: Přílet 3/3 [i] 13:55 Putování za vínem: Rumunsko II. [i] 14:25 Hranice v srdci: Střecha Beskyd 5/16 [i] 14:55 Japonské slavnosti: Božský oheň aneb létající kočky [i] 15:40 Dobrodružství vědy a techniky: Můj přítel vlk [i] 16:10 Letecké katastrofy: Tragická mise [i] 16:55 Poslední tajemství Třetí říše: Hitlerova rodina 6/6 [i] 17:50 Naše tradice: Pašijový týden [i] 18:15 Krajinou domova II: Staré světy mezi kopci [i] 18:45 Čtyři uši na mezi: Jak se sobě ztratili [i] 18:55 Turecko - brána Orientu: U Černého moře 9/13 [i] 19:15 Hádanky domů života II: Liberec a Jablonec nad Nisou [i] 19:40 Postřehy odjinud: Austrálie očima Vladimíra Kroce [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Duben 1945: Soumrak bohů v Hitlerově bunkru [i] 21:00 Velké stroje zblízka: Supervzducholoď [i] 21:50 Thunderbolt a Lightfoot [i] 23:45 Řeka bez návratu [i] 01:10 Queer: Rekord(wo)man [i] 01:40 Evropa dnes: Uprostřed údolí 1 [i] 02:05 Tradice a výroba [i] 02:30 Malované vajíčko [i] 03:00 Divnopis: Čeperka [i] 03:05 Slovo [i] 03:25 Uchem jehly [i] 03:50 Historie.cs [i] 04:45 Případ pro ombudsmana [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Inga Lindströmová: Večná láska [i] 07:00 Láska na druhý pokus 76 [i] 08:20 Pestúnka Fran [i] 10:15 Svadobné zvony [i] 12:30 Reflex [i] 13:20 Zločiny na mori II. 19/26 [i] 14:20 Búrlivé víno [i] 16:35 Dr. House [i] 18:20 Prípady pre Lauru [i] 20:15 Varte s nami [i] 20:30 Sila ženy 34-35 [i] 22:20 Nekonečná láska 77-78 [i] 00:20 Prípady pre Lauru [i] 01:45 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 03:55 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Keysová vyhrala turnaj WTA v Cincinnati, získala svoj piaty titul
Americká tenistka Madison Keysová, archívna snímka.

Hokejový obranca Bučko zabojuje o zmluvu v Košiciach
Ilustračná snímka.

Fanúšikovia Ostravy nezvládli prehru na Sparte, výsledkom 6 zranených
Ilustračná snímka.

Medvedev triumfoval v Cincinnati, má prvý titul z podujatí Masters
Na archívnej snímke ruský tenista Daniil Medvedev.

Aktuálne správy

Začiatok týždňa bude slnečný, bez dažďa
Dnes prevažne slnečno. Teploty 27 až 32 °C.

HROZÍ MU TVRDÁ BASA: V podmienke mal napadnúť poľovníka
Muža, ktorý mal minulý týždeň v Miloslavove v okrese Senec napadnúť v poľovníckom revíri člena poľovníckej stráže, policajti obvinili z trestného činu ...

Omastinú Nemci obsadili trikrát,zavraždili 12 ľudí a vypálili 14 budov
Zničené domy v obci Omastiná, okres Bánovce nad Bebravou, počas 2.svetovej vojny.

Sála handlovského kina prejde modernizáciou, dostane nové sedačky
Ilustračná snímka.

Levočská nemocnica získala medzinárodné ocenenie
Ilustračná snímka.

Široký: Pri riešení klimatickej zmeny je klimatická neutralita nutnosť
Na archívnej snímke budova, v ktorej sa konala klimatická konferencia OSN v nemeckom Bonne.

Furmanské preteky v Sobranciach ponúkli drinu i spoznávanie regiónu
Na archívnej snímke disciplína práca s drevom.

TOTO sú na Slovensku najobľúbenejšie mená pre deti
Na najvyšších priečkach populárnych mien pre deti na Slovensku sa už niekoľko rokov umiestňuje Sofia s Jakubom. V roku 2014 Jakuba vystriedal Adam, o dva roky ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.