TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:00 Ďateľ Woody [i] 07:10 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:15 Tom a Jerry [i] 07:25 Dobrodružstvo s robotom [i] 09:10 Ten chlapec je postrach 2 [i] 10:55 Krokodíl Dundee 2 [i] 13:20 Klamal by som ti? [i] 14:15 THE VOICE ČESKO SLOVENSKO [i] 16:20 Cez noc tridsiatničkou [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Jack Reacher 2: Nevracaj sa [i] 23:05 Gangstri [i] 01:15 Jack Reacher 2: Nevracaj sa [i] 03:20 Gangstri [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Folklorika [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Lilin ostrov pokladov [i] 07:05 Malý Mikuláš [i] 07:15 Martinka II [i] 07:30 Červíčkovia: Zajačik [i] 07:35 Tryskáči I.: Sopka Etna [i] 07:50 Yakari III.: Bizón bez čriedy [i] 08:00 Yakari III.: Na vrchole [i] 08:15 Elena z Avaloru II.: Jacguini a princezná [i] 08:35 Fidlibum [i] 09:05 Trpaslíci [i] 09:30 Daj si čas [i] 10:00 Merlin I: Liek na všetky choroby 6/13 [i] 10:55 On air [i] 11:15 Hudba made in Slovakia: Trosky [i] 11:35 Park [i] 12:10 Čo ja viem [i] 13:45 Záhady tela [i] 14:50 Agatha Christie: Slečna Marpleová: V nultom bode [i] 16:25 Najväčší Slovák: Cyril a Metod [i] 17:45 Cestou necestou: Pobrežie Slonoviny [i] 18:15 Chochmesovci: Pracovné stretnutie [i] 18:25 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 OTO 19. ročník [i] 23:30 Agatha Christie: Slečna Marpleová: V nultom bode [i] 01:05 Obdobie zločinu: Ruská ruleta [i] 02:40 Komisár Manara: Jazdcova smrť [i] 03:40 Merlin I: Liek na všetky choroby 6/13 [i] 04:30 Park [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Etnografický atlas Slovenska: Výtvarný prejav [i] 06:35 Etnografický atlas Slovenska: Domy [i] 07:05 Národné kultúrne pamiatky I.: Zvolenský hrad - Zvolenský zámok [i] 07:15 Autosalón [i] 07:45 Polícia [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Genius loci Slovensko: Kláštor sv. Kataríny v Malých Karpatoch [i] 09:05 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Ostrožsko-Veselsko [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Retro noviny [i] 09:50 Československý filmový týždenník [i] 10:00 Československý filmový týždenník [i] 10:20 VaT: FIB Mikroskop [i] 10:45 Robte, čo vás baví [i] 10:55 Generácia [i] 11:25 Paralympijský magazín [i] 11:50 Cesta [i] 12:15 Od ovečky po gubu [i] 12:50 Kapura [i] 13:30 Farmárska revue [i] 14:00 Na rybách - Petrov zdar [i] 14:30 Test magazín: Mrazené filety z lososa [i] 14:40 Športové nádeje: Zamierené na talenty [i] 15:00 Nové trendy v automobilovom priemysle [i] 15:15 Futbal - Fortuna liga [i] 17:45 Hokej [i] 20:45 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (C) [i] 20:51 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (F) [i] 20:53 Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker (G) [i] 21:00 Ukradnutá hranica [i] 22:20 Štyri zastavenia v Havane: Zastavenie štvrté: Jesenná krajina [i] 23:50 Grimasy Friederiky Schüllerovej [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:40 Levia stráž II. 7,8,9,10 [i] 09:30 Simpsonovci XXVII. 19,20 [i] 10:20 NAŠI II. [i] 11:10 MILÁČIKOVO [i] 11:40 X-Men: Prvá trieda [i] 14:30 Ženích na odstrel [i] 16:50 Rozpáľ to, šéfe! 2 [i] 17:50 PRÁZDNINY III. 6 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Hitman: Agent 47 [i] 22:40 Solomon Kane [i] 00:50 Darjeeling s ručením obmedzeným [i] 02:45 NOVINY TV JOJ 03:25 NA CHALUPE [i] 04:10 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Súdna sieň [i] 06:30 15 minút. KUCHÁR [i] 07:25 NOVÁ ZÁHRADA [i] 08:45 NA CHALUPE [i] 10:05 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:25 Najkrajšie bývanie III. 20,21 [i] 14:25 MIXÉR 1,2/2 [i] 16:20 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD [i] 17:05 V rytme bubnov [i] 19:15 Simpsonovci XXVII. 19 [i] 19:45 KINOSÁLA [i] 19:55 ŽREBOVANIE 20:10 Surfistka [i] 22:25 Susedia [i] 00:40 SVET POD HLAVOU 3,4 [i] 03:05 Africká divočina [i] 04:45 KINOSÁLA [i] 04:55 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo předsedy Českého sdružení Církve adventistů Víta Vursta [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli: Pírko holubí [i] 06:25 Polopatě [i] 07:20 Tlustý pradědeček [i] 08:05 Gejzír [i] 08:40 Durrellovi III 3/8 [i] 09:25 Columbo: Spiklenci [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Týden v regionech [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud: Vietnam očima Petra Voldána [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Spící princ [i] 13:50 O princezně, měsíci a hvězdě [i] 14:20 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Svíčková 3/13 [i] 15:20 Saturnin [i] 17:05 Hercule Poirot: Dobrodružství na moři [i] 18:00 Ferdinandovy zahrady II.: Jiné potřeby, nová zahrada [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Křidýlko nebo stehýnko? [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 22:55 Klid noci [i] 00:25 Bolkoviny [i] 01:15 Na forbíně TM [i] 02:00 Chalupa je hra [i] 02:20 Zahrada je hra [i] 02:45 Bydlení je hra [i] 03:10 Sama doma [i] 04:45 V kondici [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Postřehy odjinud: Austrálie očima Vladimíra Kroce [i] 05:15 Evropa dnes: Uprostřed údolí 1 [i] 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 06:00 Pohádky ze šípkového keře: Jak Oušek a Zoubek stavěli sněhuláky [i] 06:05 Andy a mláďata [i] 06:15 Ava Riko Teo [i] 06:25 Kiwi a Strit [i] 06:30 Novinky z přírody [i] 06:40 Zvonečkovi [i] 07:05 Garfieldova show II [i] 07:20 Mrňouskové [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Vrátí se na venkov český obchodník? [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika: Od dubu k sudu [i] 10:25 Hranice v srdci: Střecha Beskyd 5/16 [i] 10:50 Letecké katastrofy: Tragická mise [i] 11:35 Hitler versus Churchill 2/2 [i] 12:25 Babylon [i] 12:50 Duše a těla Evy Davidové [i] 13:20 Jak se žije dvojníkům podle Pavla Jandourka [i] 13:35 Slaměný vdovec [i] 15:15 Jak se fotí Jeruzalém [i] 15:45 Krajinou domova II: Staré světy mezi kopci [i] 16:15 Velké kočky: Úžasná zvířecí skupina 2/2 [i] 17:00 Zvířata s kamerami 1/3 [i] 17:50 Tóhoku, divoké Japonsko [i] 18:45 Čtyři uši na mezi: Jak si notovali [i] 18:55 Sousedé [i] 19:20 Hádanky domů života II: Jindřichův Hradec [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Viktorie: Motor změn 7/8 [i] 20:50 Viktorie: Mladá Anglie 8/8 [i] 21:40 Ripleyho hra [i] 23:30 V pasti 7/10 [i] 00:20 Hasiči 6/6 [i] 01:05 Sestřička Jackie VII: Vnímáte mě, doktore Wu? 7/12 [i] 01:30 Zrezivělá krása: Hyperboloid nad městem [i] 01:55 Věci [i] 02:25 Návraty k divočině: Poloniny [i] 02:50 Divnopis: Mrkvojedy [i] 02:55 Konec vodáctví v Česku [i] 03:25 V zajetí železné opony: Mládež patří nám! [i] 03:35 Když přede kolovrátek [i] 04:05 Folklorní výlety [i] 04:30 Z města na venkov [i] 04:50 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Leto v Paríži [i] 07:30 Smotánka [i] 08:30 Taká obyčajná rodinka [i] 11:10 Snehový raj [i] 13:40 Krehká krása [i] 15:45 Leto pri Mazurských jazerách [i] 17:45 Katie Ffordová: Ži svoj sen [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Talizman lásky [i] 22:00 Inga Lindströmová: Večná láska [i] 00:00 Katie Ffordová: Ži svoj sen [i] 01:45 Rosamunde Pilcherová: Talizman lásky [i] 03:15 Leto pri Mazurských jazerách [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Sezónu odštartujú St. Luois s Washingtonom, tri zápasy i v Európe
Ilustračná snímka.

Organizátori Copa America sú napriek slabým návštevám spokojní
Ilustračná snímka.

J. Liba o ZOH 2026 v Miláne a Cortine: Uvidíme, či to bude fungovať
Jozef Liba, archívna snímka.

Tankó okrem športu pomáha mladým Rómom: Integrácia je veľmi dôležitá
Na archívnej snímke slovenský boxer Viliam Tankó.

Aktuálne správy

Horúčavy v stredu neustúpia, slnko sa nebude mať ani kde schovať
Ilustračná snímka.

Slovákov dnes potrápia horúčavy, treba dbať na pitný režim
Ilustračná snímka.

Vodiči, pozor: Polícia si na vás posvieti v okrese Lučenec
Ilustračná snímka.

Kvalitu nebalenej zmrzliny prezradí farba, chuť a konzistencia
Ilustračná snímka.

Platforma Stojíme pri kultúre kritizuje ministerku a odovzdá otvorený list premiérovi Pellegrinimu
Zástupcovia platformy Stojíme pri kultúre adresujú otvorený list premiérovi Petrovi Pellegrinimu a súčasne žiadajú o verejné prijatie Výbor Národnej rady SR pre kultúru a médiá. List a ...

Psychologička: Rodičia by sa mali zaujímať, čo dieťa robí na počítači
Ilustračná snímka.

Slovák Peter Lorre bol hviezdou v Hitchcockových filmoch
Na snímke Peter Lorre.

Polícia našla telo YouTubera menom Etika, ktorý nedávno zverejnil video o samovražde
Americká polícia našla v New Yorku telo zosnulého YouTubera menom Etika, ktorý bol nezvestný šesť dní. Informovala o tom prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter. Predtým uviedli, ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.